Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

‘DAHA GÜVENLİ BİR SÜLEYMANPAŞA İÇİN’

Haber Tarihi: 2019-09-27 17:19:44
Okunma Sayısı: 776

   Yüksel: “Hem engelli vatandaşlarımız hem de bebek sahibi anneler artık daha güvenli bir şekilde yürüyebilecek.

   Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Çiftlikönü’nden sahile inen merdivenleri yanında kurulan, engelli vatandaşlar ve bebek arabalarının geçişine imkan sağlayan rampada incelemelerde bulundu.
   Çalışmaları büyük ölçüde tamamlanan yolu, daha güvenli hale getirmek üzere korkuluk demirlerinin de takıldığını ifade eden Başkan Yüksel, “Engelli vatandaşlarımız ve bebek sahibi anneler artık, merdivenler yerine rampayı kullanarak daha güvenli şekilde ulaşım sağlayacak.” dedi.
   Vatandaşların daha kaliteli ve güvenli yaşamaları için çalışmalara devam ettiklerini kaydeden Başkan Yüksel, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çiftlikönü’nden sahile inen merdivenleri kullanan engelli vatandaşlarımız ile bebekli aileler, tekerlekli araçları ile buradan inemedikleri için bizden, merdivenlerin yanında bir rampa oluşturmamızı istedi. Vatandaşlarımızın talebini yerinde inceleyerek, bölgenin rampaya uygunluğunu test ettik. Hemen çalışmalarımıza başlayarak, belediyemizin kendi atölyesinde imal ettiği rampayı kısa sürede mahallemize kazandırarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Engelli vatandaşlarımız, daha önce bu merdivenleri kullanamadıkları için araç yolundan kavşağa çıkıyor, oradan sahile iniyordu. Bundan böyle bu yolu güvenle kullanabilecekler.”

‘DAHA GÜVENLİ BİR SÜLEYMANPAŞA İÇİN’

|