Evde Kal Süleymanpaşa, Biz Size Çalar Söyleriz

Süleymanpaşa Belediyesi, Yeni Tip Korona virüsü salgını nedeniyle evlerine kapanmak zorunda kalan Süleymanpaşalılar için sosyal ağlar üzerinden canlı konser düzenleyecek.

Süleymanpaşa Belediyesi, Ocak ve Şubat aylarında gerçekleştirdiği kültür ve sanat faaliyetleri ile büyük beğeni toplamış, Mart ayı içindeki ve Nisan ayında yapılması planlanan etkinlikler ise Korona virüsü salgını nedeniyle ertelenmişti.

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ EVLERE TAŞINIYOR

Bu süreçte kültürel ve sanatsal etkinlikleri takip eden vatandaşlarını da yalnız bırakmayan Süleymanpaşa Belediyesi, tüm imkânlarını seferber ederek etkinliklerini vatandaşların evlerine ulaştırıyor.

KONSER FACEBOOK’TAN CANLI YAYINLANACAK

Salgının etkilerinin en aza indirilebilmesi için alınan önlemler kapsamında sokağa çıkışların sınırlandırılması sonrası, Süleymanpaşa’da yaşayan vatandaşların evlerinde hoşça vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla, Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı eğitmenleri tarafından gerçekleştirilecek olan konser, canlı olarak Facebook üzerinden yayınlanacak.

CANLI YAYIN 20.30’DA BAŞLIYOR

Konser canlı yayını, 25 Mart 2020 (bugün) saat 20.30’da başlayacak. Konservatuvar Şefi Salih Demirci ve Eğitmen Emine Özata’nın solist olarak yer alacağı ve konservatuvar eğitmenlerinin de enstrümanları ile eşlik edeceği konserde, popüler şarkıların yanı sıra nostaljik eserlere ve türkülere de yer verilecek.

KONSERVATUVAR EĞİTMENLERİ MÜZİĞE DOYURACAK

Konseri takip edecek olan Süleymanpaşalılar müziğe ve eğlenceye doyacak. Facebook üzerinde Süleymanpaşa TV kanalından canlı olarak izlenebilecek olan konserle, Korona virüsü nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşların moral ve motivasyonlarının arttırılmasının amaçlandığı ifade edildi.

“#EvdeKalSüleymanpaşa Biz Size Çalar Söyleriz” sloganıyla gerçekleştirilecek olan konseri, dileyen herkes internet üzerinden takip edebilecek.

#EvdeKalSüleymanpaşa ETKİNLİKLERİ DEVAM EDECEK

Konuyla ilgili yapılan açıklamada “#EvdeKalSüleymanpaşa” başlıklı kültür ve sanat etkinliklerinin süreç boyunca devam edeceği, canlı yayınların Facebook-Süleymanpaşa TV üzerinden gerçekleştirileceği belirtildi.

Haber Tarihi: 25.03.2020
Okunma Sayısı: 364
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020