Süleymanpaşa bayramlaştı

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’un da yer aldığı bayramlaşma törenine katıldı.

Sahil Mutlukent Çay Bahçesi’nde gerçekleşen bayramlaşma töreninde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in yanı sıra Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, İlhami Özcan Aygun, Candan Yüceer, Enez Kaplan, Garnizon Komutanı Cumhur Mustafa Kıcanaoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, il ve ilçe protokolü ile vatandaşlar yer aldı.

Yaklaşık 1 saat süren ve uzun kuyrukların olduğu bayramlaşma sonrası protokol üyeleri Sahil Mutlukent Çay Bahçesi’nde soluklanırken Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

ŞENTOP: “GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN FEDAKARLIKLARI SAYESİNDE BİZ BURADA RAHAT BİR ŞEKİLDE BAYRAM YAPIYORUZ”

Tüm Türkiye’nin bayramını kutlayan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, bizlerin daha huzurlu yaşaması için görev yapan güvenlik güçlerine dikkat çekerken; “Biz burada çok güzel şartlarda bayram yaparken bizim sınırlarımızda, sınır içerisinde ve sınır ötesinde milletimizin, vatandaşlarımızın güvenliği için canını feda etmeyi göze alan güvenlik güçlerimizin operasyonları var. Bu fedakarlıklar sayesinde biz burada rahat bir şekilde bayram yapıyoruz. O bakımdan duamız Cenab-ı Hak'tan sınır boylarında, sınır içinde sınır ötesinde milletimizin emniyeti güvenliği için koşturan güvenlik güçlerimize yardım etsin, muzaffer eylesin. Tabii ki bu operasyonlar sırasında geçtiğimiz son bir kaç gün içerisinde şehit olan güvenlik güçlerine mensup kardeşlerimiz, vatandaşlarımız var. Cenab-ı Hak'tan onlara rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Gazilerimize de en kısa zamanda şifalar niyaz ediyoruz." ifadelerini kullandı.

SAHİL BOYUNCA VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTILAR

Programın devamında Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, protokol üyeleri ile birlikte sahil boyunca vatandaşlarla bayramlaştı.

Haber Tarihi: 04.06.1919
Okunma Sayısı: 946
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020