Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
AHMET KESER

MALKARA-HEREKE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ÖZCAN,SEFER VE SEYFİ KESER'İN BABASI AHMET KESER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HEREKE CAMİNDEN KALDIRILARAK HEREKE MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-18
NAZİFE YILDIZ

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAMİL YILDIZ VE YAŞARİYE GÖKTAŞ'IN ANNESİ NAZİFE YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HAYRABOLU-KEMALLER CAMİNDEN KALDIRILARAK KEMALLER MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 14:30'DA ZAFER MAHALLESİ MUHTARLIĞI ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-18
PAKİZE YILMAZ

KAZANDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET YILMAZ'IN EŞİ ALİ YILMAZ VE İBRAHİM YILMAZ'IN ANNELERİ PAKİZE YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAZANDERE CAMİNDEN KALDIRILARAK KAZANDERE MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DE TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-17
NURİYE ÇALIM

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HAKKI ÇALIM'IN EŞİ MÜZİK ÖĞRETMENİ NEDİM ÇALIM VE MÜZEYYEN TUNCEL'İN ANNESİ ATAKAN TUNCEL'İN ANNEANNESİ NURİYE ÇALIM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-17
TEVHİD ŞALCI

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GÜLSÜN ŞALCI'NIN EŞİ FERİT,ŞENGÜL,HAKAN,ERKAN,ERTAN ŞALCI'NIN BABALARI TEVHİD ŞALCI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇINARLI YENİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-16
KIYMET GEÇER

ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NECATİ GEÇER'İN EŞİ TURGAY, NURAY GEÇER'İN ANNELERİ CEMAL ALIN'IN KAYINVALİDESİ TEKİRDAĞ ESNAFLARINDAN PERDECİ İSMAİL NAR'IN ABLASI KIYMET GEÇER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-16
ZÜMBÜL GÜLSEREN

BANARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İSMAİL GÜLSEREN'İN EŞİ HANİFE GÜLSEREN, NAZİFE PEHLİVAN'IN ANNELERİ ZÜMBÜL GÜLSEREN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BANARLI MAHALLE CAMİNDEN KALDIRILARAK BANARLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-16
ZEYNEL GÖNÜL

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ŞERİFE GÖNÜL ÜN EŞİ NEBAHAT,NABİYE,FİLİZ,ŞENNUR MERHUM MÜNEVVER ÇAKIR VE NEVZAT GÖNÜL ÜN BABALARI TEKEL BAŞ MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ ZEYNEL GÖNÜL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA ALTINOVA YENİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-15
EMİNE GÜNAY

FERHEDANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET GÜNAY IN EŞİ SANİYE TUYGAN,RAFET VE FİKRET GÜNAY IN ANNELERİ EMİNE GÜNAY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA FERHEDANLI CAMİİNDEN KALDIRILARAK FERHEDANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-15
FAİK URHAN

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NEŞE URHAN IN EŞİ MİNEL VE BAŞAR URHAN IN BABALARI GÜLCAN VE GÖKSEL URHAN IN KARDEŞLERİ MERHUM YÜKSEL URHAN VE GÜLSÜM URHAN IN OĞULLARI FAİK URHAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİİNDEN KALDIRILARK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-15
SAMETTİN TOSUNSÖZ

ÇİFTLİKÖNÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA TOSUNSÖZ ÜN EŞİ MERHUM SAİT TOSUNSÖZ MERHUM SERKAN TOSUNSÖZ VE GÜLÜMSER AYDIN IN BABALARI SAMETTİN TOSUNSÖZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-15
GÜLSEN GÜLER

UÇMAKDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİ GÜLSEN'İN EŞİ MEHMET, İNCİ, TALİP VE SÜLEYMAN'IN ANNELERİ, GÜLSEN GÜLER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA UÇMAKDERE CAMİNDEN KALDIRILARAK UÇMAKDERE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 13:30 DA TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUME'NİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-14
EMİNE AKMAN

KARACAKILAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM OSMAN AKMAN'IN EŞİ AYŞE, HÜSMEN, ABDULLAH VE ERDOĞAN AKMAN'IN ANNESİ EMİNE AKMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KARACAKILAVUZ MAHALLESİ CAMİNDEN KALDIRILARAK KARACAKILAVUZ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUME'NİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-14
BİNNAZ ÖZDEN

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM KASAP HALİM ÖZDEN'İN EŞİ, AYSEL, AYDIN VE ERGÜN'ÜN ANNESİ, BİNNAZ ÖZDEN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA EYÜB SABRİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-13
MUSTAFA YAZIR

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, HASİBE YAZIR'IN EŞİ, SERKAN VE HAKAN YAZIR'IN BABASI, SEMETLİ MAHALLESİ EŞRAFINDAN, MUSTAFA YAZIR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA AYDOĞDU CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-13
MEHMET SİNAN YÜKSEKYAYLA

ESKİCAMİ-ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,SEVGİ YÜKSEKYAYLA'NIN EŞİ,SERKAN YÜKSEKYAYLA, SEDA YÜKSEKYAYLA VE ELİF YÜKSEKYAYLA'NIN BABASI, VEDAT YÜKSEKYAYLA, SUPHİ YÜKSEKYAYLA, FIRAT YÜKSEKYAYLA, FAİK YÜKSEKYAYLA VE MURAT YÜKSEKYAYLA'NIN KARDEŞİ, MEHMET SİNAN YÜKSEKYAYLA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA BAHÇELİEVLER CAMİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-13
ALİ ÖZTÜRK

MALKARA- AHİEVREN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, FATMA ÖZTÜRK'ÜN EŞİ, SEMRA TURHALLI, ŞERİFE ANAR VE AYŞE YILMAZ'IN BABASI, HASAN YILMAZ'IN KAYINPEDERİ, ALİ ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA AHİEVREN CAMİİNDEN KALDIRILARAK, AHİEVREN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:30'DA KÖPRÜBAŞI 100. YIL NES KIRAATHANESİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-13
ABDULLAH ABACI

BARBAROS MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, RAZİYE ABACI'NIN EŞİ, YASEMİN, YASİN VE CENK ABACI'NIN BABASI, TEKİRDAĞ EŞRAFINDAN EMEKLİ POLİS MEMURU ABDULLAH ABACI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA BARBAROS ESKİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, BARBAROS MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:30'DA RÜSTEMPAŞA CAMİİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-13
DENİZ ERBİL

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TEKİRDAĞ ESKİ TÜCCARLARINDAN MERHUM RECEP ERBİL VE SEYHAN ERBİL'İN OĞLU MURAT VE EDA'NIN BABASI DENİZ ERBİL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-12
HATİCE ALAGÜL

ŞARKÖY-GÖLCÜK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEHMET FİDAN'IN EŞİ ŞEREF ALAGÜL , İZZET ALAGÜL, KADRİYE , EMSAL VE MERAL'İN ANNELERİ HATİCE ALAGÜL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-12
ZELİHA ÖZCAN

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KONYALI YUSUF ÖZCAN'IN EŞİ SOĞANCI ŞÜKRÜ ÖZCAN'IN ANNESİ ŞERİFE ÖZCAN'IN KAYIN VALİDESİ ZELİHA ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ESKİ KAMİL AĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-12
NADİDE YILDIZ

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM YAŞAR YILDIZ'IN EŞİ, AHMET, MUSTAFA , RAHİME, REYHAN VE RAMİYE'NİN ANNESİ, NADİDE YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA MALKARA KERMEYAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK, MALKARA KERMEYAN MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 14:00'DA 13 KASIM İLKOKULU ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-11
SAMİ ÇAKMAK

MALKARA DELİLLER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MALKARA NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ SAMİ ÇAKMAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA DELİLLER MAHALLE CAMİNDEN KALDIRILARAK DELİLLER MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-11
APTİ KÖSEM

TEKİRDAĞ EŞRAFINDAN, ESKİ VALİLİK ÖZEL SEKRETERİ MERHUM CANAN KÖSEM'İN EŞİ, GIDA YÜKSEK MÜHENDİSİ APTİ KÖSEM VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KEŞAN HERSEKLİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-10
HACER BULUT

ESKİCAMİ-ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ESKİ ESNAFLARDAN MERHUM MÜMİN BULUT'UN EŞİ, FARUK, MEHMET, HASAN, MÜLAYİM VE ESKİCAMİ - ORTACAMİ MAHALLE MUHTARI HÜSEYİN BULUT'UN ANNESİ, HACER BULUT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HASAN EFENDİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-10
DEMİR DEMİRAY

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ALAATTİN DEMİRAY, AYLA AŞIK'IN BABALARI DEMİR DEMİRAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA AYDOĞDU MAHALLESİ SABRİ EFENDİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-09
HALİT GÜNDOĞDU

OSMANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, LÜTFİYE GÜNDOĞDU'NUN EŞİ, HALİL GÜNDOĞDU, KAMİL GÜNDOĞDU VE DOĞDU GÜNDOĞDU'NUN BABASI, HALİS GÜNDOĞDU VE HASAN GÜNDOĞDU'NUN KARDEŞİ, MERHUM HALİL GÜNDOĞDU'NUN OĞLU HALİT GÜNDOĞDU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA OSMANLI CAMİİNDEN KALDIRILARAK, OSMANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA VALİLİK ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-09
OSMAN YAVUZ

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ESKİ BELEDİYE EMEKLİLERİNDEN AYSEL SERTTAY'IN BABASI, HÜSEYİN SERTTAY'IN KAYINPEDERİ, ÜMİT, FATMA VE SEDAT SERTTAY'IN DEDESİ, OSMAN YAVUZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-09
OSMAN DARICI

TEKİRDAĞ EŞRAFINDAN, ALİYE DARICI'NIN EŞİ, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ÇALIŞANLARINDAN AHMET VE SEMİHA DARICI'NIN BABASI, TEKEL ŞARAĞ FABRİKASINDAN EMEKLİ OSMAN DARICI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA EBUBEKİR SIDDIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK UÇMAKDERE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-09
HAMDİYE UÇAK

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YAŞAR UÇAK IN EŞİ NAGİHAN ÜLGER CE İBRAHİM UÇAK IN ANNELERİ HAMDİYE UÇAK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA HACI OSMAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-08
Toplam 2358 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1][2] [3] [4] [5] [6] ...[79]