Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
EKREM KESKİN

Kandamış mahallesi sakinlerinden İbrahim, Bahriye ve Ahmet KESKİN'in babası Ekrem KESKİN vefat etmişitir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kandamış mahalle caminden kaldırılarak Kandamış mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Kelebek Mobilya önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-25
SETTAR GÜVEN

Yayabaşı Mahallesi sakinlerinden, merhum Bekir Güven'in eşi, Metin Güven ve Mesut Güven'in annesi, Settar Güven vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak, Yayabaşı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-23
ALİ AKKAYA

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden, Fatma Akkaya'nın eşi, Okan Akkaya, Emine Duran ve Filiz Yılmaz'ın babası, İsmail Yılmaz ve Erhan Duran'ın kayınpederi, Salat'tan emekli Ali Akkaya vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-22
EMİNE DEMİR

Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Kadir Demir'in eşi, Nurgül, Halil İbrahim, Alaattin'in Annesi, Emine Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak, yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-22
AYŞE TUNA

100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Merhum Osman Nuri Tuna'nın eşi, Şerif Tuna , Ahmet Tuna, Şennur Üner ve Zehra Kosa'nın annesi, Ayşe Tuna vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bıyıkali Caminden kaldırılarak, Bıyıkali Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da 100. Yıl Mahallesi Barış Manço Parkı önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-22
MUKADDER BİLGİ

Zafer Mahallesi Sakinlerinden Muratlı Caddesi eski bakkallarından Kadir BİLGİ'NİN eşi Trakya Birlikten emekli Kadir BİLGİ,Hüsniye KAYA,FATMA PAZARBAŞI VE HATİCE BİLGİ'NİN anneleri Mukadder BİLGİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak Karaçalı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-22
NAZİFE DIRAK

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Şevket Dırak'ın eşi Ömer Dırak,Merhum Mehmet Dırak ve Didar Korol'un annesi Nazife Dırak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Seymenli Caminden kaldırılarak Seymenli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Çınarlı Mahallesi Çınaraltı Kahvesi önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-22
CEVRİYE BEGİT

Yavuz Mahallesi sakinlerinden merhume Emine ve Halil BEGİT'in kızı Güzin, Güzay ve Mustafa'nın kardeşi Cevriye BEGİT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak Eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-21
MUSTAFA KORKMAZ

Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Foto Jön Abdülhakim KORKMAZ,Yılmaz Spor Futbolcusu Metin KORKMAZ ve Mehmet KORKMAZ'ın babası Aynur KORKMAZ ve Gülser KORKMAZ'IN kayınpederi emekli polis memuru Mustafa KORKMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-21
MUSTAFA GÜNEŞ

Aydoğdu Mahallesi Sakinlerinden, Balıkçı Vecdi Güneş'in oğlu, Almanyalı Mahmure Çinko'nun torunu, Erhan Güneş'in kardeşi, Mustafa Güneş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler Caminden kaldırılarak, Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-20
NECMİYE UÇKAN

Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden merhum Ramazan UÇKAN'ın eşi Güler, Rahmiye ve Rahmi UÇKAN'ın anneleri çarşı esnaflarından çilingir Ramazan UÇKAN'ın babaannesi Necmiye UÇKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-20
RAGIP AYDIN

Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Merhume Nadide Aydın,'ın eşi Sadık AYDIN,Hacer SOYER ve Neriman TABANLAR'ın babaları Ragıp AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Fahrioğlu Caminden kaldırılarak Fahrioğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Valilik ve Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-20
ŞABAN AKYÜZ

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Ayşe Akyüz'ün eşi, Elif Ergen ve Yeliz Serbest'in babası, Nilgün Koşal, Şahime Miran, merhum Kamile Aksipahi, Süleyman ve Rüstem Akyüz'ün kardeşi, Şaban Akyüz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Işıklar caminden kaldırılarak, ışıklar Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30 'da Kapaklı Cami önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-20
YUNUS HAMZA ELİGÜL

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden merhume Müesser ELİGÜL'ün eşi Müjgan, Levent ELİGÜL'ün babaları Yunus Hamza ELİGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamil ağa caminden kaldırılarak Yayabaşı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-20
Ergin Gönültaş

Hürriyet mahallesi sakinlerinden, Mümin Gönültaş'ın oğlu, Ergin Gönültaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yağcı caminden kaldırılarak, Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhum'un dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-18
RAMAZAN ACAR

Zafer mahallesi sakinlerinden, Hafize Acar'ın eşi, Ziya ve Barış Acar'ın babaları Ramazan Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Softuoğlu caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhum'un dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-18
FELEKNAZ VİDİNEL

Yavuz mahallesi sakinlerinden, eski keresteci merhum Yusuf Vidinel'in eşi, Mehmet Ali Vidinel'in annesi Feleknaz Vidinel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-18
HALİL İBRAHİM ELMAS

Eskicami Mahallesi sakinlerinden Nuriye ELMAS'ın Eşi,Ptt Müdürlüğü'nde çalışan Hasan ELMAS,Telekom Müdürlüğü'nden emekli Bahriye TUNCER,Valilikte çalışan Şükriye MERİÇ,Tapu Müdürlüğü'nde çalışan Elif MORALAR'ın babaları,Maliyeden emekli Şaban TUNCER,Telekom'dan emekli Mehmet MERİÇ,Tarım İlçe Müdürlüğü'nde çalışan Emrah MORALAR'ın kayınpederi fırıncı Halil İbrahim ELMAS vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-17
MEHMET YAMAN

Malakara Eşrafından Malkara iş adamlarından, Yaman Peynircilik sahibi Aynur,Nurcan,Candan,Özden,Gülşen ve Şükriye'nin babası Mehmet Yaman vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Balabancık Caminde kaldırılarak Malkara Balabancık Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-16
İBRAHİM GÖZDE

Hürriyet Mahallesi sakinlerinden,Sevinç GÖZDE'nin eşi,Süleymanpaşa Belediyesi Doktoru,Tekirdağ Tabip Odası Başkanı Doktor Gökhan GÖZDE ve İlmen GÖZDE'nin babası,İbrahim GÖZDE vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osman Can Caminden kaldırılarak,Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-15
SAMİRA DEMİR

Zafer Mahallesi sakinlerinden bayan kuaförü Nuri DEMİR ve Sebile DEMİR!in kızı Samira DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Zafer mahallesi Bahçelievler caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-15
HAMİT GÜLER

Karahisarlı Mahallesi Sakinlerinden, Hatice Güler'in eşi, Erkan Güler ve Onur Güler'in babası,Mustafa Güler'in kardeşi, merhum Mehmet ve Kadriye Güler'in oğlu , Hamit Güler vefat etmiştir:Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karahisarlı Caminden kaldırılarak, Karahisarlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30'da Çınarlı Mahallesi Havuzlu Kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-14
NEBAHAT BORA

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Halim BORA'nın eşi Saadettin, Erdi, Serdar, Sebahat ve Aynur'un anneleri Nebahat BORA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu-Yörgüç caminden kaldırılarak Yörgüç Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'de Çınarlı Mahallesi Bora Kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-13
OSMAN ŞABAN BİRER

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Eski Hacıilbey İlkokulu müdürlerinden Süeda BİRER'in eşi Tekirdağ Eşraflarından Osman Şaban BİRER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-13
RECEP TOTRAKANLI

Yavuz mahallesi sakinlerinden Nazmi TOTRAKANLI'nın babası, Hüseyin BAŞAR ve Hüseyin DEMİR'in kayın pederi Recep TOTRAKANLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Sırtbey caminden kaldırılarak Malkara Sırtbey mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-11
KEMAL YILMAZ

Tekirdağ eşrafından Nebahat YILMAZ'ın eşi Tolga ve Tümay YILMAZ'ın babaları Kuyucuklu Kemal YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-10
ZİHNİ TÖRÜN

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Naziye TÖRÜN'ün eşi Birgül-Erhan İNAL'ın ve Belgin-Mustafa ATEŞ'in babaları Şölen ve Mert'in dedeleri Soğukkuyu Eşrafından Zihni TÖRÜN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-10
MUAZZEZ IŞIK

100. Yıl Mahallesi sakinlerinden Raşit IŞIK'ın eşi Neriman ÜRKMEZ, Fatma KIRAY, Seda ÇALIŞKAN'ın anneleri Muazzez IŞIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılarak Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-10
NACİYE VARLIK

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden merhum Osman VARLIK'ın eşi Ali VARLIK ve Orhan VARLIK'ın annesi Naciye VARLIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikin namazından sonra Hasan Hüseyin Karaküçük caminden kaldırılarak Naip Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-10
NEDİME HÜRMÜZ ÇETİN

Hayrabolu Örey Mahallesi sakinlerinden merhum Rasim ÇETİN'in eşi Hacer BAYOL, Yüksel ÖZER ve Hilmi ÇETİN'in anneleri İbrahim BAYOL ve Fahrettin ÖZER'in kayınvalidesi Nedime Hürmüz ÇETİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Örey Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-09
Toplam 2554 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1][2] [3] [4] [5] [6] ...[86]