Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
YILMAZ YILDIRIM

Barbaros Mahallesi sakinlerinden Ayşe Yıldırım'ın eşi Nursel,Aysel Yıldırım'ın babaları Engin Çaylak'ın kayınpederi sanayi çarşısı esnaflarından oflu camcı Yılmaz Yıldırım vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-26
HACER GÜNDER

Şarköy-Güzelköy Mahallesi sakinlerinden, Merhum İbrahim Günder'in eşi, Sabri Günder, İsmail Günder, Nuri Günder, Merhum Ahmet Günder, Vedat Günder ve Nebahat Tek'in annesi, Hacer Günder vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Güzelköy caminden kaldırılarak, Güzelköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-26
BEKİR ÖZKAN

Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden, Süleymanpaşa İlkokulu öğretmenlerinden Kadriye Özkan'ın eşi, Seçkin ve Sevcan Özkan'ın babası, Emekli öğretmen Bekir Özkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-25
MEHMET SİRTİ

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Merhum Emine Sirti'nin eşi, Özcan, Nurcan Sirti, Gülcan Akman ve Resmiye Dönmez'in babası, Mehmet Sirti vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hasan Karaküçük Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-25
FEVZİYE ERCAN

Karacamurat Mahallesi sakinlerinden,Merhum Hasan ERCAN,Zehra,Hacer,Resmiye,Gülsüm ve Hediye'nin anneleri,Fevziye ERCAN vefat etmiştir.cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Osman caminden kaldırılarak Karacamurat Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-24
İSMAİL GÜLSEREN

Banarlı Mahallesi sakinlerinden merhume Zümbül GÜLSEREN'in eşi Hanife ve Nazife'nin babaları Ramadan, İbrahim ve Merhum Hasan GÜLSEREN'in kardeşi İsmail GÜLSEREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Banarlı caminden kaldırılarak Banarlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-24
ADVİYE ERDOĞAN

Yeniköy Mahallesi sakinlerinden Merhum Ali Rıza Erdoğan'ın eşi Mehmet,Metin,Tekin,Semra ve Sibel Erdoğan'ın annesi Faik,Musa Ahmet Savcı'nın kardeşi Adviye Erdoğan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kamil Ağa Caminden kaldırılarak Yeniköy Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-23
FAHİDE YORULMAZ

Köseilyas Mahallesi sakinlerinden Merhum Latif Yorulmaz'ın eşi Hüsamettin,Şaban Yorulmaz'ın anneleri Berkant,Ümit,Duygu Yorulmaz'ın babaanneleri Fahide Yorulmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Köseilyas Caminden kaldırılarak Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Çiftlikönü Cami önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-23
MUSTAFA SEVER

Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden Hayriye Sever'in eşi Emel,Figen ve Mehmet Sever'in babaları Kerim Ağaların Mustafa Sever vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kaşıkçı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30'da köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-23
SEVİM SABANCI

Ortacami Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Sabancı'nın eşi Seval ve Sevgül'ün anneleri Merhum İzzet ve Faruk Gizli'nin kardeşi Sevim Sabancı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-23
ENİS SÜLÜN

Marmara Ereğlisi eşrafından 20,21.Dönem Tekirdağ Eski Milletvekili,Çorlu Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Enis Sülün vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Marmara Ereğlisi Cedid Ali Paşa Caminden kaldırılarak Marmara Ereğlisi İlçe Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-23
OSMAN PINAR

Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Yapı Kredi Bankasından emekli Meral Pınar'ın eşi, Akabank personeli Hilal Pelin Pınar'ın babası, Yapı Kresi Bankasından emekli Osman Pınar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-22
YUSUF AĞAN

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Birsen Ağan'ın eşi, Tuğçe ve Göktan'ın babası, Hafize, Nail ve Recep'in kardeşi Yusuf Ağan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karansıllı Caminden kaldırılarak, Karansıllı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır:Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-22
SAİME ALKAN

Hürriyet mahallesi sakinlerinden, Leman Durgut Mine Köseoğulları ve Nermin Demir'in annesi, Av. Serkan Durgut'un anneannesi, Saime Alkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-22
KADRİYE AKGÜN

Yavuz Mahallesi sakinlerinden,Merhum Halil İbrahim AKGÜN'ün kızı,Eser YILDIZ ve Soner YILDIZ'ın annesi,Kadriye AKGÜN vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacıköy Mahallesi Caminden kaldırılarak Hacıköy Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-21
AYTEN KILIÇ

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden, merhum Hasan Kılıç'ın eşi, Hüseyin, Ahmet, Hasan, Ali ve Hatice Kılıç'ın annesi, Ayten Kılıç vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak, Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-20
MEHMET ERDENER

Selçuk Mahallesi sakinlerinden, Fatma Erdener'in eşi, Fethi, Mustafa, Meral, Abdullah, Ahmet Erdener, Kevser Gül ve Rukiye Kaçar'ın babası, Mehmet Erdener vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Selçuk Caminden kaldırılarak,Selçuk Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-20
MİHRİBAN KÖKDEMİR

Ahievren Mahallesi sakinlerinden, Mehmet Kökdemir'in eşi, Sebahat Ayvaz ve Mühsin Kökdemir'in annesi, Mihriban Kökdemir vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ahievren Caminden kaldırılarak, Ahievren Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı Mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-19
HASAN BERKE

Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden, Vildan Berke'nin eşi, Berker ve Barkın Berke'nin babası, Palmiye Birhanesi sahibi Hasan Berke vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-18
MERYEM AYTEN

Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Merhum Süleyman Ayten'in eşi, İlknur Can, Merhum Selahattin Ayten, Ferhat Ayten, Nurettin Ayten, Mustafa Ayten ve Metin Ayten'in annesi, Meryem Ayten vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından Hasan Efendi Caminden kaldırılarak, Yeniköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-18
NAFİYE YORULMAZ

Köseilyas Mahallesi sakinlerinden Halil,Fatma,Ayşe ve Havva Yorulmaz'ın anneleri Nafiye Yorulmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Köseilyas Caminden kaldırılarak Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Çiftlikönü Cami önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-17
MUHARREM SARIGÜL

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden,Çarşı Eşrafından Sarıgül Halı'nın sahibi Muharrem SARIGÜL vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-17
AHMET TOMBAK

Malkara Dereköy Mahallesi sakinlerinden,Ahmet TOMBAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Malkara Dereköyü mahallesi caminden kaldırılarak Malkara Dereköyü mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-17
ZEHRA IRMAK

Yayabaşı Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Irmak'ın eşi İrfan,Ümit,Murat Irmak ve Kamuran Kaçar'ın anneleri Zehra Irmak vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Kamilağa Caminden kaldırılarak Yayabaşı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-17
HALİL ER

Altınova Mahallesi sakinlerinden,Filiz ER'in eşi,Aytun,Aydın,Aykut ER ve Büyükşehir Belediyesi çalışanlarından Aylin DEMİR'in babası Halil ER vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-16
KEMAL VAROL

Hürriyet Mahallesi sakinlerinden,Pakize VAROL'un eşi,Döne DEMİRÖZ,Feyza YAMAN ve Hüseyin VAROL'un babası,Şükrü VAROL'un kardeşi,Kemal VAROL vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur

2017-04-16
DEMİR SEVİM

Köseilyas Mahallesi sakinlerinden, Gülbiye Sevim'in eşi, Arif Sevim'in babası, Demir Sevim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Köseilyas Caminden kaldırılarak Köseilyas Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir. Merhum'un dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-15
FATMA İLHAN

Dedecik Mahallesi sakinlerinden Hüsnü İlhan,Hüsniye Tekkalan'ın anneleri Fatma İlhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Dedecik Caminden kaldırılarak Dedecik Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-14
NİMET SENDAR

100. Yıl mahallesi sakinlerinden, Bayram Sendar'ın eşi, Şaban, Hasan Sendar, Özgül Varlık ve Tülay Ulu'nun annesi, Nimet Sendar vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hacı ilbey Caminden kaldırılarak, Barbaros Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-14
AZİME ÇAKIR

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, merhum Hasan Çakır'ın eşi, Kenan Çakır ve Muammer Çakır'ın annesi, Azime Çakır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamil Ağa Caminden kaldırılarak, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-13
Toplam 2626 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1][2] [3] [4] [5] [6] ...[88]