Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
MEHMET SALUR

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYTEN SALUR'UN EŞİ İLKER SALUR'UN BABASI MEHMET SALUR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ALTINOVA YENİ CAMİNDEN KALDIRILARAK BARBAROS MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-15
AHMET YALÇINKAYA

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NAZİFE YALÇINKAYA'NIN EŞİ FATMA AKELLİ,AYŞE ŞAHİN,HATİCE HÜNKAR,FİRDEVS UYANIK VE ÖMER YALÇINKAYA'NIN BABALARI EMEKLİ GARDİYAN AHMET YALÇINKAYA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-15
ABDULLAH ONAT

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NURGÜL ONAT'IN EŞİ MHP ESKİ BAŞKANLARINDAN MÜTEAHHİT ÖMER DOĞAN'IN DAMADI ABDULLAH ONAT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HACI İLBEY CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-15
AYNUR YILDIRIM

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, SÜLEYMAN YILDIRIM'IN EŞİ, TAYFUN, TUĞRUL VE VOLKAN YILDIRIM'IN ANNESİ, AYNUR YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ALTINOVA YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-15
EMİNE ÖZCAN

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HİKMET ÖZCAN'IN EŞİ TEVFİK ÖZCAN,ERCAN ÖZCAN VE SEBAHAT ÖZCAN'IN ANNESİ EMİNE ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAMİL AĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK ÇANAKÇI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-14
BÜLENT KAHRAMAN

ESKİCAMİ-ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ASUDE KAHRAMAN'IN EŞİ KADRİYE ZEYNEY, FİGEN GÜVENÇLER, MEHMET KAHRAMAN'IN BABALARI NAZİFE GÜVERCİN VE LEVENT ŞEN'İN KARDEŞİ KÖY HİZMETLERİNDEN EMEKLİ BÜLENT KAHRAMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HAYRABOLU-KANDAMIŞ MAHALLE CAMİNDEN KALDIRILARAK KANDAMIŞ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 15:00'DE MURATLI MİNİBÜS DURAKLARI ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-14
EMİNE KURU

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HİLMİ KURU, FATMA GÜNER, HİLMİYE CEYLAN, SEBAHAT ÇALIŞKAN'IN ANNELERİ SANAYİ ESNAFLARINDAN HÜSEYİN CEYLAN VE METİN ÇALIŞKAN'IN KAYINVALİDESİ EMİNE KURU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-13
AHMET TEKE

ŞARKÖY BEYOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME NAZİFE TEKENİN EŞİ NAİL TEKE AKİF TEKE İMRAN ZEYNEP VE HASİBENİN BABALARI AHMET TEKE VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BEYOĞLU MAHALLESİ CAMİNDEN KALDIRILARAK BEYOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT:12:00'DA BEYOĞLU DERNEK LOKALİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-12
SELVİYE BAKİ

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KUYUCU ŞABAN BAKİNİN EŞİ ŞADAN BAKİ MÜMİNE KÖSE VE MİNE TOPÇUNUN ANNELERİ SELVİYE BAKİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BAHÇELİEVLER CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-12
İDRİS DÖNGEL

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ZEYNEP DÖNGELİN EŞİ İSMAİL VE UĞUR DÖNGELİN BABASI MELAHAT DÖNGELİN OĞLU ŞERİF VE YASEMİN DÖNGELİN AĞABEYİ İDRİS DÖNGEL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SOFTEOĞLU CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-12
EROL ÖZER

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MELİKE ŞEN ÖZERİN EŞİ UZAY ÖZER VE GİRAY ÖZERİN BABASI NEJLA ERENİN AĞABEYİ İŞ BANKASINDAN EMEKLİ EROL ÖZER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORTA CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-12
BAYRAM KAFALI

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ENGİN KAFALI VE SONGÜL ÖZER'İN BABASI SEZAİ ÖZER'İN KAYINPEDERİ BAYRAM KAFALI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-12
MEHMET ALAADDİN YAVUZ

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME SIDIKA YAVUZ'UN EŞİ,AYŞE İNAL VE AYNUR YAVUZ'UN BABASI TURİZM OTELCİLİKTEN EMEKLİ LÜTFÜ İNAL'IN KAYINPEDERİ MEHMET ALAADDİN YAVUZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ESKİ KAMİLAĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-12
BEKİR KAÇAR

100. YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM NAİDE KAÇAR'IN EŞİ, HAYRİ KAÇAR, AYŞE ÖZDEŞ VE NESRİN ÇELİK'İN BABASI, ŞARAP FABRİKASINDAN EMEKLİ, KAYI KÖYLÜ BEKİR KAÇAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORTA CAMİNDEN KALDIRILARAK KAYI MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-11
İDRİS BALABAN

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, SENİHA BALABAN'IN EŞİ, ÇİĞDEM VE MESUT BALABAN'IN BABASI, İDRİS BALABAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA IŞIKLAR CAMİNDEN KALDIRILARAK IŞIKLAR MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA HANE ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-11
MEHMET TÜRKEL

GÜVEÇLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, HATİCE TÜRKEL'İN EŞİ, EMİNE TANATMIŞ, HALİL, HÜSEYİN VE EMİN TÜRKEL'İN ABİSİ, ŞARAPHANEDEN EMEKLİ MEHMET TÜRKEL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA GÜVEÇLİ CAMİNDEN KALDIRILARAK GÜVEÇLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA HÜKÜMET ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-11
SALİH SEYREL

SOYLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SAMİ, SELAMİ, AHMET SEYREL'İN BABASI SALİH SEYREL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA SOYLU CAMİNDEN KALDIRILARAK SOYLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:00'DE ÇINARLI MAHALLESİ KAPAKLI CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-10
FATMA BATI

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SANAYİ EŞRAFINDAN HASAN BATI'NIN EŞİ GÜLSEVEN YURDANUR,NURCAN AYDOĞAN VE AYŞE TUFAN'IN ANNESİ MUAMMER YURDANUR,HÜSEYİN AYDOĞAN VE ALİ İHSAN TUFAN'IN KAYINVALİDESİ FATMA BATI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA HACI İLBEY CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-10
MUHARREM BEYHAN

İNECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞÜKRAN BEYHAN'IN EŞİ AYHAN BEYHAN VE SABİHA BEYHAN'IN BABASI MUHARREM BEYHAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA İNECİK CAMİNDEN KALDIRILARAK İNECİK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLAINA DUYURULUR.

2017-02-10
ZEHRA ÇELEBİOĞLU

TURGUT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BELEDİYEDEN EMEKLİ MERHUM ALİ USTA'NIN EŞİ FATMA,MÜKERREM,MEMNUNE,HALİM'İN ANNESİ ZEHRA ÇELEBİOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-10
SALİH SEYREL

SOYLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SAMİ, SELAMİ, AHMET SEYREL'İN BABASI SALİH SEYREL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA SOYLU CAMİNDEN KALDIRILARAK SOYLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:00'DE ÇINARLI MAHALLESİ KAPAKLI CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-10
SAADET AYAR

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ADEM AYAR'IN EŞİ AHMET VE İSMAİL AYAR,SEVİM AKDEMİR'İN ANNESİ SAADET AYAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA KAMİL AĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-10
SÜLBİYE HATA

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN HATA'NIN EŞİ MEHMET, TANZER VE TUNCER HATA'NIN ANNELERİ TEVFİK,OSMAN,RECEP VE FAİK ÖZGÜN'ÜN KARDEŞİ SÜLBİYE HATA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BIYIKALİ CAMİNDEN KALDIRILARAK BIYIKALİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DE EVİNİN ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-09
RESMİYE KARATAY

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ÇİFTLİKÖNÜ EŞRAFINDAN ESKİ BERBER MERHUM ABDULLAH GAZİ KARATAY'IN EŞİ DİLEK KARATAY VE ADNAN KARATAY'IN ANNESİ RESMİYE KARATAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINDA DUYURULUR.

2017-02-09
AKİF AKKURT

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,HATİCE AKKURT'UN EŞİ ,ÜMMÜGÜL VARLIK VE İSMİGÜL KORKMAZ'IN KARDEŞİ ,MUSTAFA AKKURT'UN DEDESİ ,AYDOĞDU MAHALLESİ MUHTARI HASAN KUBİLAY'IN ENİŞTESİ ,AKİF AKKURT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA AYDOĞDU CAMİİNDEN KALDIRILARAK SEMETLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-08
NACİYE TOPÇU

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SALAD YAĞ FABRİKASINDAN EMEKLİ MERHUM MEHMET TOPÇU'NUN EŞİ SEDAT TOPÇU'NUN ANNESİ NACİYE TOPÇU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA FERHADANLI MAHALLE CAMİNDEN KALDIRILARAK FERHADANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA PERŞEMBE PAZAR YERİ GÜNEŞ MOBİLYA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2017-02-08
KEMAL AYDINALP

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,YEŞİM AYDINALP VE YALIM AYDINALP'İN BABASI,ARDA AYDINALP'İN DEDESİ ,KEMAL AYDINALP VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,OSMANLI CAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-08
SEVCAN GENÇ

ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM SERKAN GENÇ'İN EŞİ ,YILMAZ MEHMET VE ŞULE'NİN ANNESİ ,GAZETECİ ŞÜKRÜ GENÇ'İN GELİNİ ,SEVCAN GENÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA SOFTUOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-08
AYŞE CEYLAN

HAYRABOLU-SUBAŞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TEVFİK CEYLAN'IN EŞİ ADEM CEYLAN, ETHEM CEYLAN VE ALİYE AKAR'IN ANNESİ AYŞE CEYLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SUBAŞI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:30'DA ÇINARLI MAHALLESİ TEPE DEĞİRMENLER KAHVESİ YANINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-08
ARMAĞAN KÖROĞLU

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,YÜKSEL VE DURSUN KÖROĞLU'NUN OĞLU ,FUNDA EKER VE FİSUN DEVECİ'NİN KARDEŞİ ,OĞUZHAN DEVECİ VE SEVTAP EKER'İN DAYISI ,ARMAĞAN KÖROĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-06
Toplam 2554 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3] [4][5] [6] [7] [8] [9] ...[86]