Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
NURHAN EKİNCİ

GÜNDOĞDU-TURGUT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ERAL YALÇIN,MÜGE YALÇIN'IN ANNESİ NURHAN EKİNCİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-31
MUSTAFA ÖZGÜL

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM SEVİM ÖZGÜL'ÜN EŞİ , BELEDİYE PERSONELİ YAŞAR ÖZGÜL ,MÜZEYYEN ,KERİME ,ŞAHSİNE VE SEVGİ'NİN BABASI ,MUSTAFA ÖZGÜL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,NAİP CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,NAİP MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-31
ŞABAN HÜLAGU

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN HÜLAGU'NUN OĞLU ŞABAN HÜLAGU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HACI MURAT CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-31
AHMET TOPÇU

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,YAŞARİYE TOPÇU'NUN EŞİ ,SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ EROL TOPÇU VE ,BELEDİYE PERSONELİ ERCAN TOPÇU'NUN BABASI ,DEVLET HASTANESİNDEN EMEKLİ AHMET TOPÇU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-31
RECAİ SADIK

KÖSEİLYAS MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,CEVRİYE SADIK'IN EŞİ ,MEHMET ALİ SADIK'IN BABASI ,HÜDAİ VE NECİP SADIK'IN KARDEŞİ ,SADIK SADIK'IN OĞLU ,RECAİ SADIK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,KÖSEİLYAS CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,KÖSEİLYAS MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-31
ŞERİFE AYDUĞDU

HAYRABOLU KARABÜRÇEK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONELİ VE ESKİ KÖY HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİNDEN ERDOĞAN AYDUĞDU,MERHUM MUSTAFA AYDUĞDU,ERKAN VE VİLDAN AYDUĞDU'NUN ANNELERİ KÖY HİZMETLERİNDEN EMEKLİ BELGİN AYDUĞDU'NUN KAYINVALİDESİ ŞERİFE AYDUĞDU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HAYRABOLU KARABÜRÇEK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:30'DA KÖPRÜBAŞI MEVKİİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-30
RÜSTEM ARZUMANOĞLU

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TAKSİCİ ABDULLAH ARZUMANOĞLU'NUN BABASI TAKSİCİ ERDOĞAN ARZUMANOĞLU'NUN DEDESİ RÜSTEM ARZUMANOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HAYRİ ŞEFAAT CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-30
NAZIM YAMAN

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SEVDA YAMAN'IN EŞİ NAZIM YAMAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ALTINOVA YENİ CAMİNDEN KALDIRILARAK BARBAROS MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-30
MEHMET ÖZTÜRK

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEDİHA ÖZTÜRK'ÜN EŞİ ERSİN ÖZTÜRK,MURADİYE ÖZTÜRK'ÜN BABASI BULGARİSTAN GÖÇMENLERİNDEN MEHMET ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-29
HASAN AYNALI

KANDAMIŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HÜSEYİN AYNALI'NIN ABİSİ HASAN AYNALI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ALTINOVA YENİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-29
MUSTAFA GÜNKAYA

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA GÜNKAYA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ MERKEZ CAMİNDEN KALDIRILARAK KAYI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2017-01-29
FATMA DOĞRU

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, AHMET DOĞRU'NUN EŞİ, ALİ DOĞRU'NUN ANNESİ FATMA DOĞRU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BAHÇELİEVLER CAMİNDEN KALDIRILARAK MAHRAMLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-28
KERİMAN GÜLAL

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, BARBAROS CEVDET EROL, ZERRİN EROL ve TUĞBA KORKMAZ'IN ANNESİ NEYRAN ve NEVRAN'IN BABAANNESİ KERİMA GÜLAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA OSMANLI CAN CAMİDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-28
MEHMET LAFÇI

FERHADANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM NEZİHA LAFÇI'NIN EŞİ, BİRSEN VE İBRAHİM LAFÇI'NIN BABASI, AHMET, RAFET, RIDVAN ve HÜSEYİN LAFÇI'NIN KARDEŞİ MEHMET LAFÇI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA FERHADANLI CAMİNDEN KALDIRILARAK FERHADANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST ve YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-28
NECİP KABAK

MALKARA-HEMİT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ARİF KABAK'IN BABASI, NECİP KABAK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA HEMİT CAMİİNDEN KALDIRILARAK, HEMİT MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-27
NAZİYE KAVUK

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MUSTAFA KAVUK'UN EŞİ, MERHUM İHSAN KAVUK, LATİF KAVUK, İRFAN KAVUK VE KEMAL KAVUK'UN ANNESİ, NAZİYE KAVUK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA YENİ HACI KAMİL AĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK, ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-27
EMİNE ILGAZ

ESKİCAMİ-ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, EMEKLİ ASTSUBAY AHMET ILGAZ'IN EŞİ, LEYLA, AYLA, MUALLA, SÜHEYLA, ATİLLA VE AYŞE'NİN ANNESİ, EMİNE ILGAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK, ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-27
HÜSEYİN TEMİZEL

KAZANDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM HAMİDE TEMİZEL'İN EŞİ, TEKEL ŞARAP FABRİKASINDAN EMEKLİ ESAT VE BEHZAT TEMİZEL,GÜLSÜM, FEHİME VE FEVZİYE'NİN BABASI, HÜSEYİN TEMİZEL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAZANDERE CAMİNDEN KALDIRILARAK, KAZANDERE MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA KÖPRÜBAŞI MEVKİİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-26
SABRİYE BERBEROĞLU

ESKİCAMİ-ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ESKİ EVAR PERSONELİ TURGUT BERBEROĞLU'NUN ANNESİ, TÜLİN TANRISEVDİ VE ÖMER BERBEROĞLU'NUN BABAANNESİ, SABRİYE BERBEROĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA RÜSTEMPAŞA CAMİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-26
SEFAİ BAŞAR

ŞARKÖY-BULGURLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, VİLDAN, RECAİ VE SÜLEYMAN' IN ANNESİ, AHMET ARSLAN'IN KAYINVALİDESİ, SEFAİ BAŞAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BULGURLU CAMİNDEN KALDIRILARAK, BULGURLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:00'DA EKMEKÇİOĞLU İLKOKULU ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-26
EKREM BERBEROĞLU

KAZANDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, AHMET BERBEROĞLU'NUN BABASI, EKREM BERBEROĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KAZANDERE CAMİNDEN KALDIRILARAK, KAZANDERE MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 14:00'DA ALTINOVA MAHALLESİ ŞİRİNSOYLU SOK. GÜMÜŞKENT SİTESİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-26
KIYMET İŞKAN

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAZIM BEKİR İŞKAN'IN EŞİ ÜMRAN,NURAN,RUHAN,REYHAN,ORHAN VE GÜRKAN İŞKAN'IN ANNELERİ HÜSEYİN DİNÇLER, HASAN TAPAN VE ABDURRAHİM KAR'IN KAYINVALİDESİ KIYMET İŞKAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-26
FATMA KAYAN

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MEHMET KAYAN'IN EŞİ, GÜLSEREN ARIKÖK VE SELMA KIZIL'IN ANNESİ, FATMA KAYAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ZAFER MAHALLESİ BAHÇELİEVLER CAMİNDEN KALDIRILARAK, ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-26
EMİNE SAVCI

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AHMET SAVCININ EŞİ TÜRKER SAVCI,TÜRKAN UMUT VE DİNÇER SAVCININ ANNELERİ EMİNE SAVCI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HASAN KARA KÜÇÜK CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-26
ZEYNEP PAN

FERHADANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, GAZİ YAŞAR PAN'IN EŞİ, ÜMİT, ÖZNUR VE HAMİT PAN'IN ANNESİ, ZEYNEP PAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA FERHADANLI CAMİNDEN KALDIRILARAK, FERHADANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA KÖPRÜBAŞI MEVKİİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-25
ŞÜKRÜYE İNAL

HAYRABOLU-FAHRİOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RASİM İNAL'IN EŞİ ŞAKİR İNAL'IN ANNESİ HALİL ÖZMEN, ETHEM TÜRKMEN'İN KAYINVALİDESİ ŞÜKRİYE İNAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HAYRABOLU ÇARŞI CAMİNDEN KALDIRILARAK FAHRİOĞLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-25
ŞEFİK METE

HAYRABOLU SUBAŞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞENAY,ARZU,YASİN METE'NİN BABALARI ŞEFİK METE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SUBAŞI MAHALLE CAMİNDEN KALDIRILARAK SUBAŞI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:00'DA ÇINARLI SPOR KULÜBÜ LOKALİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-24
AKİF ARSLAN

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MÜMİNE ARSLAN'IN EŞİ HÜLYA, NURİYE ARSLAN'IN BABALARI ESKİ BELEDİYE PERSONELİ İTFAİYEDEN EMEKLİ AKİF ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA OSMANLI MAHALLE CAMİNDEN KALDIRILARAK OSMANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DA ÇINARLI MAHALLESİ KAPAKLI CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-24
ÇETİN YURDAKUL

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GÜNER YURDAKUL'UN EŞİ ESRA, EKREM YURDAKUL'UN BABASI ÇETİN YURDAKUL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ALTINOVA YENİ CAMİDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-24
HADİYE AKPINAR

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN VİLDAN,HANDAN AKPINAR'IN ANNELERİ ÇİFTLİKÖNÜ EŞRAFINDAN KABAKÇI MEHMET'İN KIZ KARDEŞİ HADİYE AKPINAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2017-01-24
Toplam 2498 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3] [4][5] [6] [7] [8] [9] ...[84]