Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
MEHMET YAMAN

Malakara Eşrafından Malkara iş adamlarından, Yaman Peynircilik sahibi Aynur,Nurcan,Candan,Özden,Gülşen ve Şükriye'nin babası Mehmet Yaman vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Balabancık Caminde kaldırılarak Malkara Balabancık Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-16
İBRAHİM GÖZDE

Hürriyet Mahallesi sakinlerinden,Sevinç GÖZDE'nin eşi,Süleymanpaşa Belediyesi Doktoru,Tekirdağ Tabip Odası Başkanı Doktor Gökhan GÖZDE ve İlmen GÖZDE'nin babası,İbrahim GÖZDE vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osman Can Caminden kaldırılarak,Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-15
SAMİRA DEMİR

Zafer Mahallesi sakinlerinden bayan kuaförü Nuri DEMİR ve Sebile DEMİR!in kızı Samira DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Zafer mahallesi Bahçelievler caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-15
HAMİT GÜLER

Karahisarlı Mahallesi Sakinlerinden, Hatice Güler'in eşi, Erkan Güler ve Onur Güler'in babası,Mustafa Güler'in kardeşi, merhum Mehmet ve Kadriye Güler'in oğlu , Hamit Güler vefat etmiştir:Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karahisarlı Caminden kaldırılarak, Karahisarlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30'da Çınarlı Mahallesi Havuzlu Kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-14
NEBAHAT BORA

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Halim BORA'nın eşi Saadettin, Erdi, Serdar, Sebahat ve Aynur'un anneleri Nebahat BORA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu-Yörgüç caminden kaldırılarak Yörgüç Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'de Çınarlı Mahallesi Bora Kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-13
OSMAN ŞABAN BİRER

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Eski Hacıilbey İlkokulu müdürlerinden Süeda BİRER'in eşi Tekirdağ Eşraflarından Osman Şaban BİRER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-13
RECEP TOTRAKANLI

Yavuz mahallesi sakinlerinden Nazmi TOTRAKANLI'nın babası, Hüseyin BAŞAR ve Hüseyin DEMİR'in kayın pederi Recep TOTRAKANLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Sırtbey caminden kaldırılarak Malkara Sırtbey mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-11
KEMAL YILMAZ

Tekirdağ eşrafından Nebahat YILMAZ'ın eşi Tolga ve Tümay YILMAZ'ın babaları Kuyucuklu Kemal YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-10
ZİHNİ TÖRÜN

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Naziye TÖRÜN'ün eşi Birgül-Erhan İNAL'ın ve Belgin-Mustafa ATEŞ'in babaları Şölen ve Mert'in dedeleri Soğukkuyu Eşrafından Zihni TÖRÜN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-10
MUAZZEZ IŞIK

100. Yıl Mahallesi sakinlerinden Raşit IŞIK'ın eşi Neriman ÜRKMEZ, Fatma KIRAY, Seda ÇALIŞKAN'ın anneleri Muazzez IŞIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılarak Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-10
NACİYE VARLIK

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden merhum Osman VARLIK'ın eşi Ali VARLIK ve Orhan VARLIK'ın annesi Naciye VARLIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikin namazından sonra Hasan Hüseyin Karaküçük caminden kaldırılarak Naip Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-10
NEDİME HÜRMÜZ ÇETİN

Hayrabolu Örey Mahallesi sakinlerinden merhum Rasim ÇETİN'in eşi Hacer BAYOL, Yüksel ÖZER ve Hilmi ÇETİN'in anneleri İbrahim BAYOL ve Fahrettin ÖZER'in kayınvalidesi Nedime Hürmüz ÇETİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Örey Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-09
ESMA DENİZ

Malkara-Sağlamtaş Mahallesi sakinlerinden Merhum Abdullah DENİZ'in eşi Ahmet, Mehmet, Metin DENİZ, Hafiz Çavdar, Ayşe ALEMDAR, Fatma PALAMUT'un anneleri Esma DENİZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Malkara-Sağlamtaş caminden kaldırılarak Sağlamtaş mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-09
AHMET ÇETİNLER

Yavuz Mahallesi sakinlerinden Çanakkale Truva yazanesi sahibi Aydın DİNLER'in eniştesi Ahmet ÇETİNLER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kamil Ağa caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-08
EKREM BAŞOL

Hayrabolu Hacıllı Mahallesi sakinlerinden Aynur Başol'un eşi,Zeynel Başol ve Fanisi Başol'un babası,Ekrem Başol vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Hacıllı Mahallesi Caminden kaldırılarak,Hayrabolu hacıllı Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-08
SÜLEYMAN TEMİZEL

Kazandere Mahallesi sakinlerinden Neriman TEMİZEL'in eşi Vuslat OLGUN ve Tarık TEMİZEL'in babası Hasan, Vedat, İmdat ve Nursel'in abisi Süleyman TEMİZEL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kazandere caminden kaldırılarak Kazandere Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-08
İSMAİL BAKLALAR

Zafer Mahallesi sakinlerinden,Nime Baklalar'ın eşi, İlknur ve Pınar 'ın babası, Esen, Ersan ve Meral'in kardeşi, Merhum Fikret ve Nihal Baklalar'ın oğlu, İsmail Baklalar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak , yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-08
EMİNE AKGÜN

Uçmakdere Mahallesi sakinlerinden,merhum Sıddık Akgün'ün eşi, Hüseyin Akgün, Kemal Akgün, Fatma Böcekçi,Ümmü Akagündüz'ün annesi, Emine Akgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Uçmakdere Caminden kaldırılarak , Uçmakdere mahalle mezarlığına defnedilecektir:Saat 15:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-08
HÜSNİYE GÜNGÖRMEZ

Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Mehmet GÜNGÖRMEZ'in eşi Ayhan, Vasfiye, Ali, Ömer ve Emel'in anneleri Hüsniye GÜNGÖRMEZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-06
AŞİR GENÇ

Yavuz Mahallesi sakinlerinden Şefika DİNÇ'in eşi Valilik çalışanlarından Zafer GENÇ'in babası Aşir GENÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Vakıfiğdemir caminden kaldırılarak Vakıfiğdemir mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-06
SEYFETTİN YILDIZ

Banarlı Mahallesi sakinlerinden merhume Mihriye YILDIZ'ın eşi Seyfiye CAMBAZOĞLU, Fikri ve Zeki YILDIZ'ın babaları Seyfettin YILDIZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Banarlı caminden kaldırılarak Banarlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur

2017-03-06
ŞABAN ARSLAN

Zafer mahallesi sakinlerinden,Ümmü Arslan'ın eşi,Hatice,Meryem ve Muharrem'in babası,Şaban Arslan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Karacahalil caminden kadırılarak Malkara Karacahalil mezarlığına defnedilecektir.Saat:11:30'da valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-05
MUSTAFA VARDAS

Köseilyas Mahallesi sakinlerinden,Mutiş,Muhittin,Cemal,Necmiye ve Ferdiye Vardas'ın babası,Kemal Yavaş ve Mehmet Biberci'nin kayınpederi Çiftlikönü Eşrafından Mustafa Vardas vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlkönü caminden kaldırılarak.Köseilyas Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-05
MUSTAFA EKİCİLER

Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden, Müveddet Ekiciler'in eşi, Hasan,Sevgi, Okan Ekiciler'in babası, Mustafa Ekiciler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu Caminden kaldırılarak Gazioğlu Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-04
HAMİ BAŞARAN

Tekirdağ Eşrafından, Gülderen Başaran'ın eşi, Halil Başaran ve İnci Türkmen'in babası, Ülkü Eşkinat'ın abisi, Hami Başaran vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ebubekir Sıddık Caminden kaldırılarak,eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-04
ARİF ÖZTÜRK

İNECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NEZİHA ÖZTÜRK'ÜN EŞİ SALİM ÖZTÜRK, NESLİHAN ERSÜREN,HÜSNİYE ÇELİK'İN BABALARI ARİF ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA İNECİK CAMİNDEN KALDIRILARAK İNECİK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-03-02
FATMA ERYETİŞ

BAHÇELİEVLER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MUSTAFA ERYETİŞ'İN EŞİ, SEDA POLAT VE SEVDA ERYETİŞ'İN ANNESİ, ATİKE ÇETİN, HİKMET ÇETİN, MAHMUT ÇETİN, NUSRET ÇETİN VE SALİM ÇETİN'İN KARDEŞİ, ARİF ÇETİN VE AYŞE ÇETİN'İN KIZI, FATMA ERYETİŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA BEYAZKÖY TOKİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-03-02
HÜSEYİN DOĞAN

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYŞE DOĞAN'IN EŞİ MÜJDAT DOĞAN'IN BABASI MALKARA- KARACAHALİL EŞRAFINDAN HÜSEYİN DOĞAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAPAKLI CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-03-01
MEHMET GÜNDÜZ

KAŞIKÇI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN VİLDAN GÜNDÜZ'ÜN EŞİ GÜLFEM, GÜLCAN, GÖKTUĞ VE GAMZE'NİN BABALARI MERHUM MUZAFFER DÜZGÜN'ÜN OĞLU EMEKLİ ÖĞRETMEN MEHMET DÜZGÜN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAŞIKÇI CAMİNDEN KALDIRILARAK KAŞIKÇI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DE KÖPRÜBAŞI MEVKİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-03-01
HATİCE ÇETİNKAYA

ÇORLU-MAKSUTLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HALİL ÇETİNKAYA'NIN EŞİ NEZAHAT, NEBAHAT, NİGAR VE NECMETTİN'İN ANNELERİ HATİCE ÇETİNKAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA MAKSUTLU CAMİNDEN KALDIRILARAK MAKSUTLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2017-03-01
Toplam 2626 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3] [4][5] [6] [7] [8] [9] ...[88]