Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
SÜLEYMAN ATEŞ

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN UÇMAKDERELİ KASAP AHMET VE NURTEN ATEŞ'İN OĞLU, KAMYONCU MUSTAFA ATEŞ'İN ABİSİ, JULİDE VE İPEK ATEŞ'İN AMCASI SÜLEYMAN ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ESKİ KAMİL AĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-17
FEYZULLAH ÇINAR

100,YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İLKAY ÇINAR'IN EŞİ, BORA VE BURCU ÇINAR'IN BABASI HAYRABOLU EŞRAFINDAN MERHUM İBRAHİM YORULMAZ'IN DAMADI EMEKLİ YARBAY FEYZULLAH ÇINAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA 100.YIL EBUBEKİR SIDDIK CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-17
YAKUP ÇİÇEK

SEMETLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NECİBE ÇİÇEK'İN EŞİ, ÖXLEM, ERDEM VE ÖZGE ÇİÇEK'İN BABASI, YAHYA, NEJDET, İLHAN, ŞEFİKA, RADİFE VE MELİHA'NIN KARDEŞİ TERZİ YAKUP ÇİÇEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-17
HASAN PEHLİVAN

SAĞLAMTAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞENGÜL PEHLİVAN'IN EŞİ, BERKAY VE NİLAY PEHLİVAN'IN BABASI, HASAN PEHLİVAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SAĞLAMTAŞ CAMİNDEN KALDIRILARAK SAĞLAMTAŞ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:00.DA SAĞLAMTAŞLILAR DERNEĞİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST ve YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-17
SÜLEYMAN KALKAN

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,DENİZ KALKAN'IN BABASI ,MERHUM YOĞURTÇU CEMAL ,İSLAM VE AYET KALKAN'IN KARDEŞİ ,HALİT KALKAN'IN OĞLU ,SÜLEYMAN KALKAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,LÜLEBURGAZ KURTULUŞ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,LÜLEBURGAZ YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-15
SADİFE ÜLGEN

100,YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,KENAN ÜLGEN VE SEVGİ ÜLGEN'İN ANNESİ ,SADİFE ÜLGEN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA MALKARA DEREKÖY CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,DEREKÖY MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 14,00 DE 100. YIL MAH. EVİNİN ÖNÜNDEN ARA KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-15
ŞEHRİBAN DURMUŞ

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,FİKRET DURMUŞ'UN EŞİ ,NUSRET VE FARUK DURMUŞ'UN ANNESİ ,BELEDİYEDEN EMEKLİ HÜSEYİN MOZAKOĞLU'NUN ABLASI ,ŞEHRİBAN DURMUŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,EVCİLER CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,EVCİLER MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11.45 TE 100 .YIL İTFAİYE ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-14
HÜSEYİN ARSLAN

KÖSEİLYAS MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,PAKİZE ARSLAN'IN EŞİ ,ŞABAN ,ŞADAN ARSLAN VE MÜSEBBA GÖNÜL'ÜN BABASI ,HÜSEYİN ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR..CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA , KÖSEİLYAS CAMİİNDEN KALDIRILARAK , KÖSEİLYAS MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-14
RECEP SERT

KÖSEİLYAS MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA SERT'İN EŞİ ERSİN, AHMET VE ERDAL SERT'İN BABALARI RECEP SERT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KÖSEİLYAS CAMİNDEN KALDIRILARAK KÖSEİLYAS MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DE ÇİFTLİKÖNÜ CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-14
REMZİYE ŞARLI

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BAHTİYAR YAVAŞ, METİN TOYGAN VE TUNCAY TOYGAN'IN ANNESİ ŞABAN YAVAŞ'IN KAYINVALİDESİ REMZİYE ŞARLI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA OSMANLI CAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-14
FİRDEVS TİRAN

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RAŞİT TİRAN'IN EŞİ HAL ESNAFLARINDAN ÇAYCI MUSTAFA TİRAN'IN ANNESİ FİRDEVS TİRAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-13
GÜLSÜM ÇALIŞKAN

ORTACA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAMİL ÇALIŞKAN'IN EŞİ NAİL ÇALIŞKAN, SAİBE DİNÇ, MAKBULE AKSOY'UN ANNESİ GÜLSÜM ÇALIŞKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORTACA CAMİNDEN KALDIRILARAK ORTACA MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:45'TE HÜKÜMET ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-13
PEMBE GÜLTEN

YENİCE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET ALİ GÜLTEN'İN EŞİ ÜNAL,AYHAN,BAYRAM,ZEKİ,AYTEN ÇINAR VE NURTEN KAYA'NIN ANNELERİ PEMBE GÜLTEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİCE CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİCE MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:30'DA YENİCELİLER DERNEĞİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-12
HASAN KAHRAMAN

GAZİOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,AYŞE KAHRAMAN'IN EŞİ ,AHMET ,İBRAHİM KAHRAMAN VE MÜZEYYEN USTA'NIN BABASI ,HASAN KAHRAMAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,GAZİOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,GAZİOĞLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR..MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-12
HÜSEYİN OCAKLI

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YÜKSEL OCAKLI'NIN EŞİ ,HÜLYA ,DERYA VE DENİZ OCAKLI'NIN BABASI ,HASAN ,ERTUĞRUL VE SERPİL'İN KARDEŞİ ,MERHUM MURAT OCAKLI VE HATİCE OCAKLI'NIN OĞLU ,HÜSEYİN OCAKLI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ESKİ KAMİL AĞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-12
RAHİM YILDIRIM

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MELAHAT YILDIRIM'IN EŞİ ,MERHUM AHMET ATEŞ'İN DAMADI , RAHİM YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ESKİ KAMİL AĞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-12
HACI SÜLEYMAN YONTAR

GENERLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MELAHAT YONTAR IN EŞİ NEDİME ÖZDİLEK,NERGÜL ÇINAR,AHMET VE SELAMİ YONTAR IN BABALARI HACI SÜLEYMAN YONTAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA GENERLİ MAHALLESİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK GENERLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:00 DA İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-11
LEYLA YURDANUR

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEHMET YURDANUR UN EŞİ ALİ VE KENAN YURDANUR UN ANNELERİ LEYLA YURDANUR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-11
FERİT İLGÜN

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYFET İLGÜN ÜN EŞİ ECE İLGÜN ÜN BABASI KUMBAĞLI ALİ REİS İN DAMADI BAYINDIRLIKTAN EMEKLİ FERİT İLGÜN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BÜGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK KUMBAĞ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN SOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-11
NECMİYE ŞENYAŞAR

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET ŞENYAŞAR IN EŞİ GÜLÜMSER BOZOĞLU,MUHSİN VE MERHUM OSMAN ŞENYAŞAR IN ANNELERİ NECMİYE ŞENYAŞAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-11
HAKKI PEHLİVANOĞLU

ESKİCAMİ- ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ŞERİFE PEHLİVANOĞLU'NUN EŞİ, HARUN, SEMA VE AHMET'İN BABASI, TEKİRDAĞ ESKİ SOBACILARINDAN HAKKI PEHLİVANOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-10
FATMA DURSUN

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ALİ DURSUN'UN EŞİ, AYŞEN DEMİREL, NURŞEN MARANGOZ, FİLİZ YILMAZ VE BİROL DURSUN'UN ANNESİ, FATMA DURSUN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-10
ADEM ÇARPAR

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, EMİNE ÇARPAR'IN EŞİ, NURİYE, FATMA, FAHRİYE VE ELİF'İN BABASI, ADEM ÇARPAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİ KAMİL AĞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-10
EGE MERT KOMŞU

100. YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, NAMIK KEMAL LİSESİ ÖĞRETMENLERİNDEN ŞEBNEM GÜLTEKİN'İN OĞLU, ŞENAY VE YAKUP GÜLTEKİN'İN TORUNU, EGE MERT KOMŞU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HACİLBEY CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZRLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-10
İBRAHİM KORKMAZ

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM NECMİYE KORKMAZ'IN EŞİ, ŞARAPHANEDEN EMEKLİ YÜKSEL YILDIZ VE RIFKI KORKMAZ'IN BABASI , İBRAHİM KORKMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA OSMANLI CAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-10
FATMA KURTOĞLU

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM CELAL KURTOĞLU'NUN EŞİ, TAHSİN KURTOĞLU, HASAN KURTOĞLU, HÜSEYİN KURTOĞLU, İSMAİL KURTOĞLU, RAHMİYE UMUR, AYNUR KURTOĞLU VE ZEHRA ÖZMERCAN'IN ANNESİ, FATMA KURTOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA AYDOĞDU CAMİİNDEN KALDIRILARAK, HAYRABOLU - FAHRİOĞLU MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-09
BEHİYE DEDELER

ESKİCAMİ- ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, TEKİRDAĞ BALIKÇI EŞRAFINDAN HÜSEYİN DEDELER'İN EŞİ, ŞÜKRÜ VE SABİHA'NIN ANNESİ, BEHİYE DEDELER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK KAYI MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-08
RAHMİYE TOPÇUOĞLU

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM İSMAİL TOPÇUOĞLU'NUN EŞİ, SAMİ TOPÇUOĞLU, SALİH TOPÇUOĞŞU, SAİM TOPÇUOĞLU, MEDİHA CİVELEK VE VİLDAN AŞAR'IN ANNESİ, RAHMİYE TOPÇUOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HACIKÖY CAMİİNDEN KALDIRILARAK HACIKÖY MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-08
NİYAZİ YILMAZ

HAYRABOLU - SUBAŞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, NAZİRE YAVUZ VE ŞENGÜL ERGEN'İN BABASI, CELALETTİN YAVUZ VE HAYRİ ERGEN'İN KAYINPEDERİ, NİYAZİ YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SUBAŞI CAMİİNDEN KALDIRILARAK, SUBAŞI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:30'DA TEPEDEĞİRMENLER KIRAATHANESİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-08
FAHRETTİN ARGON

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,NADİDE ARGON'UN EŞİ ,EROL ,SALİH ,ERKAN VE FATİH ARGON'UN BABASI ,FEHMİ ARGON'UN OĞLU ,TEKİRDAĞ TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ ÜYELERİNDEN ,FAHRETTİN ARGON VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA , VEDAT ÇELİKER CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-08
Toplam 2358 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3] [4][5] [6] [7] [8] [9] ...[79]