Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
SEVİM DALDAL

TEKİRDAĞ EŞRAFINDAN ECZACI KENAN DALDAL'IN ANNESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ SEMA USEL DALDAL'IN KAYINVALİDESİ SEVİM DALDAL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA OSMANLI CAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-24
LATİF YORULMAZ

KÖSEİLYAS MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FAİDE YORULMAZ'IN EŞİ HÜSAMETTİN VE ŞABAN YORULMAZ'IN BABALARI BERKANT,ÜMİT,DUYGU YORULMAZ'IN DEDELERİ LATİF YORULMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KÖSEİLYAS CAMİNDEN KALDIRILARAK KÖSEİLYAS MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-23
ŞEVKİ GÜRTUNA

GÜNDÜZLÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ENVER, MUHARREM, ERSİN GÜRTUNA VE HAFİZE ÇALIŞKAN'IN BABALARI ŞEVKİ GÜRTUNA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BAHÇELİEVLER CAMİNDEN KALDIRILARAK GÜNDÜZLÜ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-23
TENZİLE AKAY

BIYIKALİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ZEYNEL, ZİHNİ, YUSUF AKAY SABİHA ERDOĞAN, FERİHA ERTEKİN, KAZİBE GÜNER'İN ANNELERİ TENZİLE AKAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BIYIKALİ CAMİNDEN KALDIRILARAK BIYIKALİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-23
TAHSİN ÇETİN

HAYRABOLU SUBAŞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ÜMMÜ ÇETİNİN EŞİ KADRİYE ÇETİN KARA VE EROL ÇETİNİN BABASI DEVLET HASTANESİNDEN EMEKLİ TAHSİN ÇETİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HACI SABRİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-22
FATMA AKSOY

ORTACA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM CAMBAZ ALİ AKSOYUN EŞİ GÜLSEREN SERVER GÜLSER KADİR VE MEHMETİN ANNELERİ FATMA AKSOY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORTACA MAHALLESİ CAMİNDEN KALDIRILARAK ORTACA MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT:11:30'DA KÖPRÜBAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-22
YUSUF KIRGIZ

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GÜL NİHAL KIRGIZ'IN EŞİ BARIŞ KIRGIZ VE DEVRİM KIRGIZ'IN BABASI ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDEN EMEKLİ YUSUF KIRGIZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-22
HATİCE GÖNENÇ

FERHADANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MEHMET GÖNENÇ'İN EŞİ LÜTFÜ,ALİ,AHMET VE SELİM'İN ANNELERİ HATİCE GÖNENÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDA SONRA FERHADANLI MAHALLESİ CAMİNDEN KALDIRILARAK FERHADANLI MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT:12.00'DA KÖPRÜBAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-22
İBRAHİM AKINCI

KAZANDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA AKINCININ EŞİ HASAN AKINCININ AĞABEYİ İBRAHİM AKINCI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KAZANDERE MAHALLESİ CAMİNDEN KALDIRILARAK KAZANDERE MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT:15:00'DA KÖPRÜBAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-22
KADİR MUTAFÇI

ESENDİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESENDİK MAHALLESİ MUHTARI ERSAN MUTAFÇININ BABASI NAZMİ VE CEMİL MUTAFÇININ KARDEŞİ KADİR MUTAFÇI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ESENDİK MAHALLESİ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESENDİK MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT:15:00'DA ÇINARLI MAHALLESİ ÇINARLI SPOR KULÜBÜ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-22
ŞAVER DERYA ÇELİK

ÇİFLİKÖNÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MESUT VE MÜZEYYENİN ANNESİ ŞAVER DERYA ÇELİK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZES BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-22
ALİ KIRAT

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NESİBE KIRAT'IN EŞİ RESMİYE ESEN, BİLAL KIRAT, AYŞE ÇETİN, FATMA GEDİK, FİRDEVS KIRMIZIGÜL, VASFİYE CAN'IN BABALARI ALİ KIRAT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA HACI SABRİ CAMİNDEN KALDIRILARAK AVŞAR MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-20
HİDAYET AYDINLIK

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ADALET AYDINLIK VE HAYRİ AYDINLIK'IN KARDEŞLERİ HİDAYET AYDINLIK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA SOFTUOĞLU CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-20
İSMAİL YALÇIN

HAYRABOLU-BÜYÜKKARAKARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MAHMURE YALÇIN'IN EŞİ MESUT YALÇIN VE DİLEK ÖZEREN'İN BABASI HAŞİM ÖZEREN'İN KAYINPEDERİ İSMAİL YALÇIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BÜYÜKKARAKARLI CAMİNDEN KALDIRILARAK BÜYÜKKARAKARLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-19
FEHİM SİYALAR

BANARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM ELFİDE SİYALAR'IN EŞİ, AHMET SİYALAR, MEHMET SİYALAR, ALİ SİYALAR VE HATİCE AKYÜZ'ÜN BABASI, FEHİM SİYALAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, BANARLI YENİ MAHALLE CAMİİNDEN KALDIRILARAK, BANARLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-19
ALİ BAHAR

FERHADANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NEVZAT BAHAR, LÜTFİYE GÜNAY, HATİCE SEZEN VE HALİME KARATAŞ'IN BABASI ALİ BAHAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA FERHADANLI CAMİNDEN KALDIRILARAK FERHADANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DE KÖPRÜBAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-19
FATMA BERBEROÜLU

MERHUM HACI HÜSEYİN BERBEROĞLU'NUN EŞİ ŞERİFE, MÜNİSE, AYŞE, NEBAHAT'IN ANNELERİ FATMA BERBEROĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAZANDERE CAMİNDEN KALDIRILARAK KAZANDERE MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DE KÖPRÜBAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-19
ORHAN LAÇİNKAYA

DEĞİRMENALTI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMEKLİ BAŞKOMİSER BİRSEN LAÇİNKAYA'NIN EŞİ BİRÇİN VE BİRHAN'IN BABALARI EMEKLİ BAŞKOMİSER ORHAN LAÇİNKAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA GAZİ SÜLEYMANPAŞA CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-19
AHMET KESER

MALKARA-HEREKE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ÖZCAN,SEFER VE SEYFİ KESER'İN BABASI AHMET KESER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HEREKE CAMİNDEN KALDIRILARAK HEREKE MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-18
NAZİFE YILDIZ

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAMİL YILDIZ VE YAŞARİYE GÖKTAŞ'IN ANNESİ NAZİFE YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HAYRABOLU-KEMALLER CAMİNDEN KALDIRILARAK KEMALLER MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 14:30'DA ZAFER MAHALLESİ MUHTARLIĞI ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-18
PAKİZE YILMAZ

KAZANDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET YILMAZ'IN EŞİ ALİ YILMAZ VE İBRAHİM YILMAZ'IN ANNELERİ PAKİZE YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAZANDERE CAMİNDEN KALDIRILARAK KAZANDERE MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DE TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-17
NURİYE ÇALIM

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HAKKI ÇALIM'IN EŞİ MÜZİK ÖĞRETMENİ NEDİM ÇALIM VE MÜZEYYEN TUNCEL'İN ANNESİ ATAKAN TUNCEL'İN ANNEANNESİ NURİYE ÇALIM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-17
TEVHİD ŞALCI

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GÜLSÜN ŞALCI'NIN EŞİ FERİT,ŞENGÜL,HAKAN,ERKAN,ERTAN ŞALCI'NIN BABALARI TEVHİD ŞALCI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇINARLI YENİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-16
KIYMET GEÇER

ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NECATİ GEÇER'İN EŞİ TURGAY, NURAY GEÇER'İN ANNELERİ CEMAL ALIN'IN KAYINVALİDESİ TEKİRDAĞ ESNAFLARINDAN PERDECİ İSMAİL NAR'IN ABLASI KIYMET GEÇER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-16
ZÜMBÜL GÜLSEREN

BANARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İSMAİL GÜLSEREN'İN EŞİ HANİFE GÜLSEREN, NAZİFE PEHLİVAN'IN ANNELERİ ZÜMBÜL GÜLSEREN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BANARLI MAHALLE CAMİNDEN KALDIRILARAK BANARLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-16
ZEYNEL GÖNÜL

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ŞERİFE GÖNÜL ÜN EŞİ NEBAHAT,NABİYE,FİLİZ,ŞENNUR MERHUM MÜNEVVER ÇAKIR VE NEVZAT GÖNÜL ÜN BABALARI TEKEL BAŞ MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ ZEYNEL GÖNÜL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA ALTINOVA YENİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-15
EMİNE GÜNAY

FERHEDANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET GÜNAY IN EŞİ SANİYE TUYGAN,RAFET VE FİKRET GÜNAY IN ANNELERİ EMİNE GÜNAY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA FERHEDANLI CAMİİNDEN KALDIRILARAK FERHEDANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-15
FAİK URHAN

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NEŞE URHAN IN EŞİ MİNEL VE BAŞAR URHAN IN BABALARI GÜLCAN VE GÖKSEL URHAN IN KARDEŞLERİ MERHUM YÜKSEL URHAN VE GÜLSÜM URHAN IN OĞULLARI FAİK URHAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİİNDEN KALDIRILARK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-15
SAMETTİN TOSUNSÖZ

ÇİFTLİKÖNÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA TOSUNSÖZ ÜN EŞİ MERHUM SAİT TOSUNSÖZ MERHUM SERKAN TOSUNSÖZ VE GÜLÜMSER AYDIN IN BABALARI SAMETTİN TOSUNSÖZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-15
GÜLSEN GÜLER

UÇMAKDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİ GÜLSEN'İN EŞİ MEHMET, İNCİ, TALİP VE SÜLEYMAN'IN ANNELERİ, GÜLSEN GÜLER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA UÇMAKDERE CAMİNDEN KALDIRILARAK UÇMAKDERE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 13:30 DA TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUME'NİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-14
Toplam 2498 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3] [4] [5][6] [7] [8] [9] [10] ...[84]