Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
AYŞE ÇELİK

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HAMDİ ÇELİK'İN EŞİ ATİYE KINIK,HÜSNÜ ÇELİK,FİRDEVS SARICA VE HÜSMEN ÇELİK'İN ANNELERİ AYŞE ÇELİK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HACI OSMAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-06
MELAHAT ŞENİZ

ŞARKÖY GÖLCÜK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET EMİN ŞENİZ'İN EŞİ EMİN,SALİM,MERHUM MEHMET,ZİYA,ŞABAN,GÖNÜL VE ÖMÜR'ÜN ANNELERİ MELAHAT ŞENİZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK ŞARKÖY GÖLCÜK MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT:14:00'DA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-06
RENDİ TÜL

ESKİCAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SELAHATTİN TÜL'ÜN EŞİ SABAHATTİN,AYHAN,HASAN VE ABDULLAH TÜL'ÜN ANNELERİ RENDİ TÜL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA MURATLI CADDESİ BAHÇELİEVLER CAMİNDEN KALDIRILARAK KUMBAĞ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-06
MELİHA EREN

KUMBAĞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL EREN'İN EŞİ ,KUMBAĞ ESKİ BELEDİYE BAŞKANI SAMİ EREN ,VOLKAN EREN ,EMİNE GÜLÖZEN VE MÜZEYYEN LİMON'UN ANNESİ ,MELİHA EREN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA , KUMBAĞ CAMİİNDEN KALDIRILARAK , KUMBAĞ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 15,00 DE HÜKÜMET ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR..MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-06
HÜSEYİN ÖZDEN

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NESİBE ÖZDEN İN EŞİ HASAN, NURİYE,GÜLAY,NURAY VE BİROL ÖZDEN İN BABALARI TEKEL ŞARAP FABRİKASINDAN EMEKLİ HÜSEYİN ÖZDEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA NUSRATLI CAMİİNDEN KALDIRILARAK NUSRATLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-05
HATİCE YILMAZ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HAKKI YILMAZ IN EŞİ HİLMİYE KURTARAN,HAKKI VE HÜSEYİN YILMAZ IN ANNELERİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA SOYLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK SOYLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:00 DA ÇINARLI MAHALLESİ SAFİYE OSMAN İLKÖĞRETİM ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-05
VASFİ BAŞLIOĞLU

ŞARKÖY KİRAZLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SEBAHAT BAŞLIOĞLU'NUN EŞİ FİLİZ,GÜLBAHAR,AYŞE VE SERPİL İN BABALARI VASFİ BAŞLIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ŞARKÖY KİRAZLI CAMİİNDEN KALDIRILARAK KİRAZLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-05
GÜLSEN SEVİ

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM TERZİ ÖMER SEVİ'NİN EŞİ CENGİZ SEVİ VE SEMRA NERGİS'İN ANNELERİ GÜLSEN SEVİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA İNECİK CAMİNDEN KALDIRILARAK İNECİK MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-04
SÜLBÜLE İKTU

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YUNUS, HÜSEYİN, MUSTAFA, ALİ OSMAN VE METİN İKTU'NUN ANNELERİ SÜMBÜLE İKTUĞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA IŞIKLAR CAMİNDEN KALDIRILARAK IŞIKLAR MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUME'NİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-04
MEHMET BAYRAM

DEDECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME NEBAHAT BAYRAM'IN EŞİ KEMAL BAYRAM VE NEZAHAT YILDIRIM'IN BABASI RECEP BAYRAM'IN AMCASI MEHMET BAYRAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA DEDECİK CAMİNDEN KALDIRILARAK DEDECİK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-04
NAZIM ERGEN

HACILLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BÜNYAMİN, ALİ,, İRFAN VE MEHMET ERGEN'İN BABALARI NAZIM ERGEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HAYRABOLU ÇARŞI CAMİNDEN KALDIRILARAK HACILLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-04
RECEP YAKUT

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ZEHRA YAKUT'UN EŞİ, ADALET, HİDAYET, SEBAHAT, SEPİL VE HAMDİ YAKUT'UN BABALARI BELEDİYE SU İŞLERİNDEN EMEKLİ RECEP YAKUT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA AYDOĞDU CACMİNDEN KALDIRILARAK AŞAĞIKILIÇLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-04
ŞAHİNDE YÜZBAŞIOĞLU

YAĞCI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET YÜZBAŞIOĞLU'NUN EŞİ FİKRET, SADIK VE NEDİME'NİN ANNESİ ŞAHİNDE YÜZBAŞIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YAĞCI MAHALLESİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YAĞCI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUME'NİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-04
NAZİRE KAYA

MURATLI YAVAŞÇA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM NURİ KAYA2NIN EŞİ EMİN, NEVİN, ENVER VE NERMİN'İN ANNESİ ŞULE AKYÜZ'ÜN BABANNESİ NAZİRE KAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YAVAŞÇA MAHALLE CAMİNDEN KALDIRILARAK YAVAŞÇA MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUME2NİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2017-02-04
RASİM ÖZBEK

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NAZMİYE ÖZBEK'İN EŞİ OSMAN ÖZBEK,RUŞEN TOPÇUOĞLU'NUN BABALARI YAVUZ,YELİZ,EMRE,ÇİĞDEM,SEMİHA'NIN DEDELERİ HAYRABOLU SUSUZ MÜSELLİM EŞRAFINDAN RASİM ÖZBEK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA YENİ KAMİL AĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-03
HİKMET NOGAYLAR

YAĞCI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ÜLVİYE NOGAYLAR'IN EŞİ, ALİ NOGAYLAR VE VURAL NOGAYLAR'IN BABASI, KURTULUŞ VE MEHMET NOGAYLAR'IN ABİSİ, HİKMET NOGAYLAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA YAĞCI CAMİNDEN KALDIRILARAK, YAĞCI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:30'DA KÖPRÜBAŞI MEVKİİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-03
AHMET YILDIRIM

YAĞCI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, FATMA YILDIRIM'IN EŞİ, MURAT VE NEJLA'NIN BABASI, FATMA MİNEL , AYSU ,ERDİ VE EZGİ'NİN DEDESİ ,YAĞCI MAHALLESİ EŞRAFINDAN YUSUF KAHYA'NIN OĞLU ,AHMET YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA YAĞCI CAMİNDEN KALDIRILARAK, YAĞCI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:30'DA KÖPRÜBAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-03
FATMA ENGİNARLAR

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,ESKİ KÖFTECİ MERHUM DESTAN ENGİNARLAR'IN EŞİ ,FERİHA ,SELİM ,HÜSNÜ ,NURİYE ,MUSTAFA VE İBRAHİM ENGİNARLAR'IN ANNESİ,FATMA ENGİNARLAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ESKİ KAMİLAĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-03
RASİM ÇETİN

HAYRABOLU-SUBAŞI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, HAFİZE ÇETİN'İN EŞİ, TEZCAN ÇETİN VE ALİ ÇETİN'İN BABASI, RASİM ÇETİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA HACI SABRİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-03
ORHAN YAMAN

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMEKLİ ÖĞRETMEN EMEL YAMAN'IN EŞİ EBRU,EZGİ YAMAN'IN BABASI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE PERSONELİ NECMETTİN YAMAN'IN ABİSİ ORHAN YAMAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ALTINOVA YENİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-01
YAKUP ATİK

HAYRABOLU KURTDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HÜRMÜZ ATİK'İN EŞİ SEVGİ,EMİNE,LEVENT,NAGİHAN ATİK'İN BABALARI YAKUP ATİK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KURTDERE MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:45'TE ÇINARLI MAHALLESİNDEKİ HANE ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-01
SEMRA GÖÇMEN

GAZİOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM BAHATTİN GÖÇMEN'İN EŞİ ,HASAN VE HÜSEYİN GÖÇMEN'İN ANNESİ SEMRA GÖÇMEN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA GAZİOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,GAZİOĞLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-01
RECEP KAVALALI

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM EMİN KAVA'NIN AĞBİSİ ,EMEL ,FERDİ VE EBRU KAVA'NIN AMCASI ,KÖMÜRCÜ KADİR'İN OĞLU ,TERZİ RECEP KAVALALI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ MERKEZ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2017-02-01
YÜKSEL ELİBOL

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İL AFAD ÇALIŞANI NECATİ ELİBOL'UN EŞİ TESKİ ÇALIŞANLARINDAN GÖKHAN ELİBOL'UN ANNESİ YÜKSEL ELİBOL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA CAN HIDIR CAMİNDEN KALDIRILARAK CAN HIDIR MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:45'TE KÖPRÜBAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-01
YAŞAR ERTAN

BANARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YAŞAR ERTAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA BANARLI CAMİNDEN KALDIRILARAK BANARLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 15:00'DE KÖPRÜBAŞI MEVKİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-01
HALİL ARSLAN

HUSUNLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUME REMZİYE ARSLAN'IN EŞİ ,MERHUM İSMET ARSLAN ,HİKMET ,CEMİL ARSLAN VE RESMİYE KARABACAK'IN BABASI ,HALİL ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HUSUNLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,HUSUNLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12.00 DE HUSUNLU KÖY MİNÜBÜS DURAĞI ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-31
NURHAN EKİNCİ

GÜNDOĞDU-TURGUT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ERAL YALÇIN,MÜGE YALÇIN'IN ANNESİ NURHAN EKİNCİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-31
MUSTAFA ÖZGÜL

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM SEVİM ÖZGÜL'ÜN EŞİ , BELEDİYE PERSONELİ YAŞAR ÖZGÜL ,MÜZEYYEN ,KERİME ,ŞAHSİNE VE SEVGİ'NİN BABASI ,MUSTAFA ÖZGÜL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,NAİP CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,NAİP MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-31
ŞABAN HÜLAGU

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN HÜLAGU'NUN OĞLU ŞABAN HÜLAGU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HACI MURAT CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-31
AHMET TOPÇU

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,YAŞARİYE TOPÇU'NUN EŞİ ,SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ EROL TOPÇU VE ,BELEDİYE PERSONELİ ERCAN TOPÇU'NUN BABASI ,DEVLET HASTANESİNDEN EMEKLİ AHMET TOPÇU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-31
Toplam 2554 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3] [4] [5][6] [7] [8] [9] [10] ...[86]