Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
HASAN KAĞAN

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SELMA KAĞAN'IN EŞİ BURCU VE İSKENDER'İN BABASI MERHUM İSKENDER VE MERYEM KAĞAN'IN OĞLU HASAN KAĞAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-28
MUSTAFA GÜNDOĞDU

SEMETLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, SERKAN , COŞKUN, HÜSEYİN VE MERHUM ERGÜN GÜNDOĞDU'NUN BABASI, MUSTAFA GÜNDOĞDU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA SEMETLİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK SEMETLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:00'DA ÇINARLI MAHALLESİ DÖRT YOLDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-28
ERTAN ATEŞER

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,ÖĞRETMEN NEZİHA ATEŞER'İN EŞİ,SARPER ATEŞER VE ARAS ATEŞER'İN BABASI EMEKLİ ÖĞRETMEN RIDVAN ATEŞER SAKİNE ATEŞERİN OĞLU HÜSEYİN AYGÖR VE HİKMET AYGÖR'ÜN ENİŞTELERİ SANAYİ ESNAFINDAN ERTAN ATEŞER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA EBU BEKİR SIDDIK CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-28
SAADET ZORLU

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DOĞAN ZORLU'NUN EŞİ ESKİ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI ÇIĞIR DOĞU ZORLU VE NALAN ATALAY'IN ANNELERİ BURHAN VE ATİLLA'NIN KARDEŞLERİ SAADET ZORLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-27
MUZAFFER SARIKAN

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SEBİLE SARIKAN IN EŞİ TUNCAY,ATALAY VE NURAY SARIKAN IN BABALARI MUZAFFER SARIKAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-26
FETHİ İPÇİ

ESKİCAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GÜLBAHAR İPÇİ NİN EŞİ SEVDA ÇAKICI VE İSMAİL İPÇİ NİN BABALARI FETHİ ÇAKICININ KAYINPEDERİ ALMAYADAN EMEKLİ FETHİ İPÇİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-26
SAADET CAN

HACIKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL CAN IN EŞİ NERİMAN KAPLAN,GÜLSEN İLERİ VE HASAN CAN IN ANNELERİ SAADET CAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA HACIKÖY CAMİİNDEN KALDIRILARAK HACIKÖY MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:30 DA TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-26
HATİCE SAYGI

NUSRATFAKI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN SAYGI NIN EŞİ MAKBULE SARIŞIN,MERHUM FATMA AVCI,HÜSEYİN,MEHMET, SALİM,VE BÖREKÇİ AHMET SAYGI NIN ANNELERİ HATİCE SAYGI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA NUSRATFAKI CAMİİNDEN KALDIRILARAK NUSRATFAKI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-26
CEVAT ÖRNEK

NAİP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESKİ PAZARCILARDAN CEVAT ÖRNEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA NAİP MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-25
CEM MALİT

PEŞTEMALCI CADDESİ SAKİNLERİNDEN PTT ÇALIŞANLARINDAN CEM MALİT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-25
İLHAN ÖRNEK

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM AYŞE ÖRNEK'İN EŞİ, SELMA PEHLİVAN VE FUTBOL İL HAKEMİ AYHAN ÖRNEK'İN BABASI, SERDAR PEHLİVAN'IN KAYINPEDERİ, İLHAN ÖRNEK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA YENİ KAMİL AĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-24
CELALETTİN BAŞARAN

100. YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ŞÜKRAN BAŞARAN'IN EŞİ, SERHAT BAŞARAN VE SERDAL BAŞARAN'IN BABASI, CELALETTİN BAŞARAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA HACI İLBEY CAMİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-24
ORHAN KAZIM ŞEN

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ÖZKAN ŞEN, SEHER KORKMAZ VE BEYHAN ÖZDEMİR'İN BABASI, ŞARAPHANEDEN EMEKLİ ORHAN KAZIM ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-24
MEHMET GÜNAY

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, HASAN ÖZDEMİR VE ALİ ÖZDEMİR'İN DAYISI , MEHMET GÜNAY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-24
MESUT GENÇ

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SERPİL GENÇ'İN EŞİ YASİN VE ELİF'İN BABALARI AYHAN GENÇ'İN KARDEŞİ TAKSİCİ SELAHATTİN YAŞAR'IN DAMADI SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINDAN MESUT GENÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KARACAKILAVUZ CAMİNDEN KALDIRILARAK KARACAKILAVUZ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:00'DA ADALET SPOR ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-23
NECATİ ATEŞ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DURİYE ATEŞ'İN EŞİ İBRAHİM ATEŞ'İN BABASI PALAMUT KÖYÜNDEN NECATİ ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HASAN KARAKÜÇÜK CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-23
SAADET AYHAN

DEDECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NEVZAT,İRFAN,KADİR AYHAN'IN ANNELERİ SAADET AYHAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DEDECİK CAMİNDEN KALDIRILARAK DEDECİK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA KÖPRÜBAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-23
NUMAN GÖNÜLDAŞ

NAİP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYŞE GÖNÜLDAŞ'IN EŞİ OSMAN GÖNÜLDAŞ,RABİA EYCİN'İN BABALARI YURDAGÜL AKYÜZ,EMBİYE PELİSTER,HANİFE ÖKSÜN,MAKBULE İPKİN'İN KARDEŞLERİ OSMAN VE MERHUME SELİME GÖNÜLDAŞ'IN OĞULLARI NUMAN GÖNÜLDAŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA NAİP CAMİNDEN KALDIRILARAK NAİP MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-23
NECMİYE KILIÇ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KADİR ÖZEN,SEBAHAT ÖZEN,NEZAHAT ÖZEN VE ÖZCAN ÖZEN'İN ANNESİ NECMİYE KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YENİ KAMİLAĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-23
AYSEL GÖRENER

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KUMBAĞ BALIKÇILIK ÇALIŞANI GÖKHAN GÖRENER, YILDIZ GEZER VE AHMET GÖRENER'İN ANNESİ AYSEL GÖRENER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZGÜRLER CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-22
KAZIM BAYRAKTAR

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUKADDER BAYRAKTAR'IN EŞİ SANAYİ SİTESİ ESNAFLARINDAN MURAT, EMİN, EMRAH BAYRAKTAR'IN BABALARI EMİNE ELFANİ , ATALAY VE HASAN BAYRAKTAR'IN ABİLERİ KAZIM BAYRAKTAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ MURAT CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-22
YUNUS İŞCAN

FIRAT KALKANI OPERASYONUN DA ŞEHİT OLAN HAYRABOLU İLÇESİNİN ŞALGAMLI MAHALLESİNDEN JANDARMA KOMANDO ASTSUBAY YUNUS İŞCAN'IN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ŞALGAMLI MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 14:30'DA VALİLİK ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

2017-02-21
ALİ OSMAN KILIÇ

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞAHVER KILIÇ'IN EŞİ GÜRCAN, ERCAN,ŞENNUR VE NURCAN'IN BABASI İLHAN KILIÇ, TARIK KILIÇ'IN KARDEŞİ ALİ OSMAN KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-20
HACER DURGUT

YUKARI KILIÇLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HÜSEYİN DURGUT'UN EŞİ SÜLEYMAN, EKREM DURGUT, EMİNE ÖRNEK VE MÜKERREM UĞUR'UN ANNESİ HACER DURGUT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YUKARI KILIÇLI CAMİNDEN KALDIRILARAK YUKARI KILIÇLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DE ÇINARLI MAHALLESİ HACI OSMAN CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-20
ALİ METİN

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA VE ALİ METİN'İN OĞLU MELAHAT METİN'İN EŞİ ORÇUN,BÜLENT,LEVENT VE ORHAN'IN BABASI ALİ METİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZGÜRLER CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-20
SEVİM YAKUT

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KADİR YAKUT'UN EŞİ GÜRBÜZ VE NURGÜL'ÜN ANNELERİ ŞERİFE YAKUT'UN KAYINVALİDESİ FEYYAZ VE MELTEM'İN BABAANNELERİ SEVİM YAKUT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ZAFER MAHALLESİ ARMAĞAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-19
HAMDİ DURGUT

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYŞE DURGUT'UN EŞİ İSMET,İBRAHİM,ABDİ DURGUT,AYTÜL DEMİRKOPARAN'IN BABALARI HAMDİ DURGUT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİ KAMİLAĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK YAĞCI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-19
İRFAN SAKAR

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GÜLTEN SAKAR'IN EŞİ GÖKHAN SAKAR,ESEN SAKAR'IN BABALARI ÇİFTLİKÖNÜ EŞRAFINDAN İRFAN SAKAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ MERKEZ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-19
NİYAZİ ORHAN

ORUÇBEYLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA ORHAN'IN EŞİ SEVİLAY,GÜRKAN VE NURAY'IN BABALARI MELİHA KARAMAN'IN KARDEŞİ ŞERİF ORHAN,İBRAHİM ORHAN VE NECLA ERGÜL'ÜN ABİLERİ ABDULLAH VE MÜRÜVVET ORHAN'IN OĞLU NİYAZİ ORHAN VEFAT ETMİŞTİR.CEWNAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORUÇBEYLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:30'DA ALTINOVA MAHALLESİNDEKİ HANE ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-19
FAHRETTİN ATEŞ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ZELİHA ATEŞ'İN EŞİ ÖZKAN ATEŞ,ÖZGE ÇETİNBAŞ'IN BABASI FAHRETTİN ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HACI OSMAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-19
Toplam 2626 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3] [4] [5][6] [7] [8] [9] [10] ...[88]