Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
ASLAN ASLAN

BARBAROS MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,AHMET ASLAN VE ZABITA KOMSERİ TAHSİN ASLAN'IN BABASI , ASLAN ASLAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA , BARBAROS ESKİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK , BARBAROS MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-08
TAHİR ŞENYAŞAYAN

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN , NERMİN ŞENYAŞAYAN'IN EŞİ ,GÖKHAN ŞENYAŞAYAN'IN BABASI , TAHİR ŞENYAŞAYAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,100. YIL EBU BEKİR SIDDIK CAMİDEN KALDIRILARAK , YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-08
SANİYE SEZEN

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,SERKAN GÜRBÜZ VE NAZMİYE SAKARYA'NIN ANNESİ ,SANİYE SEZEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-08
KIVANÇ BAYRAM

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,BURÇİN BAYRAM'IN EŞİ ,CANSU BAYRAM'IN BABASI ,HAYRETTİN ,HÜSEYİN VE PEYNİRCİ HASAN BAYRAM'IN YEĞENİ ,ZEHRA BAYRAM'IN KARDEŞİ ,AYLA VE AHMET BAYRAM'IN OĞLU ,KIVANÇ BAYRAM VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,ESKİ KAMİL AĞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-08
HALİM ARSLANTAŞ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,GÜLEN ,GÖNÜL VE NURDAN'IN BABASI ,ORMANLI MAHALLESİ EŞRAFINDAN HALİM ARSLANTAŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,YENİ KAMİL AĞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.,MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-08
FERİHA BİLMEÇ

TEKİRDAĞ ESKİ ŞOFÖRLERİNDEN MERHUM HACI ERDOĞAN'IN EŞİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN YAVUZ ELİBOL, EMİNE ELİBOL, MEHMET İSMET BİLMEÇ VE GÜLÇİN DOĞAN ERAL'IN ANNESİ, B.ŞEHİR ZABITA DAİRE BAŞKANI ERDİN ERAL VE TİMUR ELİBOL'UN ANNEANNESİ, GAZETECİ ERSİN BİLMEÇ'İN YENGESİ, FERİHA BİLMEÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-07
İSMET TAVŞAN

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,GÜLEN TAVŞAN'IN EŞİ, ZÜMRÜT VE TAKSİCİ SEZGİN ÇUBUK'UN DAMADI,SENANUR, UFUK VE ŞAFAK TAVŞAN'IN BABASI, MERHUM HALİL VE HANİFE TAVŞAN'IN OĞLU, İSMET TAVŞAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA OSMANLI CAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-07
Ali UMUR

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,HÜSEYİN ,MUSTAFA VE VELİ UMUR'UN BABASI ,ALİ UMUR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,MERMER MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-06
OSMAN ESEN

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN , NEVİM ESEN'İN EŞİ , ERSAN ,ERCAN ,GÜLSÜM VE GÜLCAN'IN BABASI , YENİKÖY EŞRAFINDAN OSMAN ESEN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,AYDOĞDU CAMİİNDEN KALDIRILARAK , YENİKÖY MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-06
ŞEFKATİ ÇELİK

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,ZEKİYE ÇELİK'İN EŞİ ,DR.MELİKE ÇELİK VE AYSEL ÇELİK'İN BABASI ,ŞEFKATİ ÇELİK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,OSMANLI CAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,OSMANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-05
KAYA UYGUN

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,ORKİDE UYGUN'UN BABASI ,İBRAHİM TEVFİK UYGUN'UN OĞLU ,RASİM ÜNAL UYGUN VE KEMAL UYGUN'UN KARDEŞİ ,ERTUĞRUL MAHALLESİ ERTAN YENİCE'NİN YEĞENİ ,KAYA UYGUN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,ÖZDOYURAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-05
NEDİM MERAL

NUSRATFAKI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NACİYE MERAL'İN EŞİ ,NESRİN ,ZİVER MERAL VE NEBAHAT TURUNÇ'UN BABASI ,NUSRATFAKI EŞRAFINDAN ZİYA MERAL'İN OĞLU NEDİM MERAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA NUSRATFAKI CAMİNDEN KALDIRILARAK NUSRATFAKI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:30'DA HÜKÜMET ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-05
RECEP DURGUT

DAĞYENİCE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN RAHİME DURGUT'UN EŞİ, HATİCE DURGUT'UN OĞLU, KADRİYE, KADER, ŞÜKRAN, BUSE DURGUT'UN BABALARI SERKAN YILMAZ, ERDAL ALANAR'IN KAYINPEDERİ RECEP DURGUT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAPAKLI CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-04
GÜLTEN ŞARLI

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SADETTİN ŞARLI'NIN EŞİ SALİHA GÖZEN ŞARLI, LATİF, HAKAN ŞARLI, MERHUM GÜRKAN ŞARLI'NIN ANNELERİ GÜLTEN ŞARLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ORTA CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-04
MUSTAFA GÖK

NAİP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME GÜLSÜM GÖK'ÜN EŞİ TAMER, TANER, ALİ, KURTULUŞ GÖK'ÜN BABASI MUSTAFA GÖK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA NAİP MAHALLE CAMİNDEN KALDIRILARAK NAİP MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-04
ŞAZİYE EVRENSEL

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN EVRENSEL'İN EŞİ HATİCE, ALİ EVRENSEL, HÜLYA ERGİNOĞLU'NUN ANNESİ ŞAZİYE EVRENSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BAHÇELİEVLER CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-04
NURDAN NEŞE GÜLLE

100. YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMEKLİ BİNBAŞI EROL GÜLLE'NİN EŞİ TEZEL GÜLLE VE SEZER GÜLLE'NİN ANNESİ NAMIK KEMAL LİSESİ ÖĞRETMENİ MELTEM GÜLLE VE VALİLİK PERSONELİ EBRU GÜLLE'NİN KAYINVALİDESİ ERTUĞRUL MAHALLESİ EŞRAFINDAN MERHUM ALİ VE İFFET TEZEL'İN KIZI NURDAN NEŞE GÜLLE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORTA CAMİ'DEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-03
SENİHA GÜNGÖR

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, AV. BEKİR GÜNGÖR'ÜN EŞİ, AV. EGEMEN GÜNGÖR VE BESTE GÜNGÖR'ÜN ANNESİ, SENİHA GÜNGÖR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRAYENİ SANAYİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, HAYRABOLU CANHIDIR MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-02
TÜRKAN DEVECİ

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,EMEKLİ ÖĞRETMEN MERHUM REMZİ DEVECİ'NİN EŞİ ,ŞEREF DEVECİ ,BİRKAN ŞENEL VE SEMA TURGUT'UN ANNESİ ,TÜRKAN DEVECİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,ALTINOVA YENİ CAMİDEN KALDIRILARAK ,YEŞİL SIRT MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-01
ŞABAN EREN

ESKİCAMİ- ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME SALİHA VE MERHUM MEHMET EREN'İN OĞLU SERGEN VE SEDEF EREN'İN BABALARI RECAİ,GALİP,ZAFER EREN'İN ABİLERİ ŞABAN EREN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-01
SÜLEYMAN KARAKOL

100. YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SEVİM VE KEMALETTİN KARAKOL'UN BABASI SİNAN VE SENEM KARAKOL'UN DEDESİ SÜLEYMAN KARAKOL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ALİ AYTAÇ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-01
NAZİRE KARATEKİN

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM İSMET KARATEKİN'İN EŞİ ,SÜLEYMAN ,DİLEK ,SİBEL VE YILDIZ'IN ANNESİ NAZİRE KARATEKİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,100. YIL TEPE CAMİDEN KALDIRILARAK ,ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-01
HABİBE BAHRİYE ÜRKMEZ

HUSUNLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HÜSEYİN ÜRKMEZ'İN EŞİ, MERHUM SELAMİ ÜRKMEZ, RÜŞTÜ ÜRKMEZ, ULVİYE OĞUZLAR'IN ANNESİ HÜSEYİN ÜRKMEZ'İN BABAANNESİ HABİBE BAHRİYE ÜRKMEZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HUSUNLU CAMİNDEN KALDIRILARAK HUSUNLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:30'DA VALİLİK ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-01
İLHAN KUŞOĞLU

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,HAFİZE KUŞOĞLU'NUN EŞİ ,ÖZDEN BAYRAL VE MESUT KUŞOĞLU'NUN BABASI ,ŞABAN BAYRAL'IN KAYINPEDERİ ,İLHAN KUŞOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN KİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,AYDOĞDU CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-01
HATİCE ELİTAŞ

ORUÇBEYLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ZEYNEL ELİTAŞ'IN EŞİ, FUAT VE FATİH ELİTAŞ'IN ANNESİ, HATİCE ELİTAŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORUÇBEYLİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, ORUÇBEYLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:30'DA KÖPRÜBAŞI MEVKİİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-11-30
RAŞİT DALLIOĞLU

ESKİCAMİ-ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA DALLIOĞLU'NUN EŞİ HÜSEYİN DALLIOĞLU'NUN BABASI SİNAN,SERKAN VE SİBEL DALLIOĞLU'NUN DEDESİ RAŞİT DALLIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-11-30
MEHMET DOĞAN

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME ŞENGÜL DOĞAN'IN EŞİ METİN DOĞAN VE AZİME DOĞAN'IN BABASI MERHUM HACI ŞUAYİP DOĞAN'IN OĞLU MEHMET DOĞAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HACI OSMAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-11-29
FATMA AYKAN

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM MEHMET ALİ AYKAN'IN EŞİ, MERHUM YILMAZ AYKAN, RAFET AYKAN, REŞİT AYKAN, HALİT AYKAN VE NAİT AYKAN'IN ANNESİ, FATMA AYKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-11-29
EMETULLAH AKARSU

ŞARKÖY- GÖLCÜK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, DİLAVER AKARSU'NUN EŞİ, MUHARREM, KADER, HANİFE, ŞARKÖYLÜ BERBER GÜNAY, NEBAHAT VE MERHUM COŞKUN'UN ANNESİ , EMETULLAH AKARSU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA GÖLCÜK CAMİİNDEN KALDIRILARAK ŞARKÖY - GÖLCÜK MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:00'DA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-11-28
ADAVİYE BİLGE

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YAŞAR BİLGE'NİN EŞİ ALİ, SALİH VE FAHRİ BİLGE'NİN ANNESİ ADAVİYE BİLGE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KARAHALİL CAMİNDEN KALDIRILARAK KARAHALİL MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:30'DA UZAY KIRAATHANESİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-11-28
Toplam 2358 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3] [4] [5][6] [7] [8] [9] [10] ...[79]