Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
HACI FATMA KURU

Altınova Mahallesi Sakinlerinden,Hacı Abdullah Kuru'nun Eşi Nakşiye,Abdi,Salih Ve Ayşe'nin Anneleri Hacı Fatma Kuru Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Malkara Çarşı Camiinden Kaldırılarak Aslii Mezalığına Defnedilecektir.Saat 13:00 de Altınova Malkaralılar Kırathanesinin Önünden Araç Kaldırılacaktır. Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-12
HADİYE SAVAŞ

Ahmedikli Mahallesi Sakinlerinden,Merhum Kamil Savaş'ın Eşi Ali, Rahim,İbrahim,Muradiye Gül,Nadiye Ogan,Sadiye Aytekin Ve Kaniye Durmuş'un Anneleri Hadiye Savaş Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Ahmedikli Mahallesine Defnedilecektir. Araç Saat 10:00 da Aydoğdu Mahallesi Adalet Spor Kulübünün Önünden Kaldırılacaktır.Mehumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-12
SAHİME CAN

Uçmakdere Mahallesinden,Merhum Necati Can'ın Eşi Yılmaz ,Ercan,Hatice,Ve Fadile;nin Anneleri Sahime Can Vefat Etmiştir.Cenazesi İkindi Namazını Müteakip Uçmakdere Mahallesine Defnedilecektir. Saat :13:30 da Tekira Önünden Araç Kaldırılacaktır.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-12
CEMİLE GÜNEŞ

Altınova Mahallesi Sakinlerinden,Cihan ,Canan Güneş'in Anneleri Cemile Güneş Vefat Etmiştir.Cenazesi İkindi Namazını Müteakip Muratlı Aşağı Sevindikli Mahallesine Defnedilecektir.Araç Saat 13:00 de Altınova Beyazkent Sitesi Önünden Kaldırılacaktır.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-12
BİRSEN ENES

Aydoğdu Mahallesi Sakinlerinden,Erkan Enes'in Eşi,Mustafa Demirali, Havva Demirel'in Anneleri Birsen Enes Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Armağan Camiinden Kaldırılacaktır.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-11
MEHMET ER

Karaevli Mahallesi Sakinlerinden Mahmure Er Eşi,Şükriye,İsmail Zafer,Hasan Er'in Babaları Mehmet Er Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Rüstem Paşa Camiinden Kaldırılarak, Karaevli Mahallesine Defnedilecektir.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-10
SAADET ÖZTÜRK

İğnecik Mahallesi Sakinlerinden,Ayakkabıcı karakaş Ve Hüseyin Özer'in Kayınvalidesi,Fevziye Özer Ve Semiha Özer'in Anneleri Saadet Öztürk Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip İğnecik Mahallesine Defnedilecektir Araç Saat 13:00 de Köprübaşı Tekira Önünden kaldırılacaktır.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-10
KAMİLE ÇATAK

Aydoğdu Mahallesi Sakinlerinden,Hasan Çatak'ın Annesi,Kamile Çatak Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Çınarlıdere Mahallesine Defnedilecektir.Araç Saat 11:00 de Çınarlı Mahallesi Soylu Kahvesi Önünden Kalkacaktır.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-09
ZÜMRÜT GÜNDER

Gündoğdu Mahallesi Sakinlerinden,Hüseyin,Ayşe,Merhum Mehmet Ve Hasan Günder'in Anneleri,Kamyoncu Mehmet Yenice'nin Kayınvalidesi,Zümrüt Günder Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Çiflikönü Camiinden,Yeni Mezalığa Defnedilecektir.Araç Saat 12:00 de Çiflikönü Camiinden Kaldırılacaktır.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-09
VEYSEL DOĞANAY

Ertuğrul Mahallesi Esnaflarından,Merhume Hatice Doğanay'ın Eşi,Nezahat,Sebahat Ve Yılmaz Doğanay'ın Babaları Veysel Doğanay Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Rüstem Paşa Camiinden Kaldırılarak,Yeni Mezarlığa Defnedilecektir.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-09
HATİCE ÇINARLI

Altınova Mahallesi Sakinlerinden,Tülay Kantarcı,Zülay Bıkmaz,Hüseyin Çınarlı,nın Anneleri Hatice Çınarlı Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Altınova Vedat Çeliker Camiinden Kaldırılarak,Yeni Mezarlığa Defnedilecektir.Araç Saat 14:30 da Altınova Vedat Çeliker Camii Önünden Kaldırılacaktır.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-09
Ali Öztaş

Zafer Mahallesi Sakinlerinden Taşçılardan Metin,Mehmet Ve Zehra Öztaş'ın Babaları Ali Öztaş Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Rüstempaşa Camiinden Kaldırılarak Eski Mezarlığa Defnedilecektir.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-08
ADEM BİLGİÇ

Çınarlı Mahallesi Sakinlerinden,Fatma Bilgiç'in Eşi,Naile Mete,Fatma Balkan Ve Selehattin Bilgiç'in Babaları Adem Bilgiç Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Karaküçük Camiinden Kaldırılarak,Yeni Şehir Mezarlığına Defnedilecektir.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-08
Ayşe KIYICI

100.Yıl Mahallesi Sakinlerinden Ahmet Kıyıcı'nın Eşi,Nebiye,Nedime,Nevin Ve Nedim Kıyıcı'nın Anneleri Faruk Bulut Ve Şerafettin Özkayılı'nın Kayınvalidesi Ayşe Kıyıcı Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Cuma Namazını Müteakip Naip Mahallesine Defnedilecektir.Araç Saat 11:00 De Hükümet Önünden Araç Kaldırılacaktır.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-07
Ahmet Baykan

Barbaros Mahallesi Sakinlerinden Melek Baykan'ın Eşi , SGK Makam şöförü Arif Baykan. , Gülsevim Kara , Azime Temizel , Merhum ibrahim Baykan'ın Babaları , Aslı Kara , Aşkın Kara , Çiğdem Alageyik , Erdem Baykan, Gizem Baykan Ahmet Baykan , Caner Temizel ve Selin Temizel'in Dedeleri AHMET BAYKAN VEFAT ETMİŞTİR. Cenazesi Bu gün İkindi Namazını Müteakip Barboros Eski Camiinden Kaldırılacaktır.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyrulur.

2014-11-07
ŞEFİKA KARANFİL

Çınarlı Mahallesi Sakinlerinden, Enver Karanfil'in Eşi, Saliha Kütük'ün Ablası Şefika Karanfil Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Karaküçük Camiinden Kaldırılarak,Yeni Mezarlığa Defnedilecektir.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-06
SELİM GÜLGEZEN

Çiflikönü Mahallesi Sakinlerinden,Merhum Hacı Nazire Gülgezen'in Eşi,Fethi Gülgezen,Fedai Gülgezen,Recai Gülgezen,Merhum Ferit Gülgezen Ve Merhum Feridun Gülgezen'in Babaları Hacı Selim Gülgezen Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Tekirdağ Merkez Selimiye Camiinden Kaldırılarak Eski Mezarlığa Defnedilecektir.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-06
ALİ AKYÜZ

Çınarlı Mahallesi Sakinlerinden,Ayşe Akyüz'ün Eşi,Murat Akyüz,Gülfer Olgun Ve Gülfiye Baydemir'in babaları Ali Akyüz Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Semetli Mahallesine Defnedilecektir.Saat 10:45 'te Çınarlı Mahallesi Hacı Osman Camiinden Araç Kaldırılacaktır.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-06
AYŞE GÜNEY

Ferhandanlı Mahallesi Sakinlerinden Recep Güney'in Eşi,Safiye Osman Çeliker İlköğretim Öğretmeni Dilaver Güney Rumeli Lokantası Ortaklarından Rafet Güney,Öğretmen Adnan Güney,Yaşariye Kırcı Ve Halime Hızlı'nın Anneleri, Ayşe Güney Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Ferhadanlı Mahallesine Defnedilecektir.Araç Saat 14:00 de Hükümet Binası Önünden Kaldırılacaktır.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-06
NURHAN ATAŞ

100.Yıl Mahallesi Sakinlerinden,Eski Şarap Fabrikasından Emekli Merhum Ertuğrul Ataş'ın Eşi Serpil Ataş Nejat Ataş,Ersin Ataç'ın Anneleri Nurhan Ataş Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Rüstem Paşa Camiinden Kaldırılarak Eski Mezarlığa Defnedilecektir.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-05
HAMİDE SEVGEN

100 Yıl Mahallesi Sakinlerinden,Tülay Kızıltaş'ın Annesi Hamide Sevgen Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Çorlu'da Defnedilecektir.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-05
Hasan Karaca

Uçmakdere mahallesi Sakinlerinden,Ayşe Karaca'nın Eşi Nermin Lale,Fatma Can,Rabia Karabuluk,Neriman Varlık,Ahmet Karaca'nın Babaları Hasan Karaca Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Uçmakdere mezarlığnına Defnedilecektir.Araç Saat 13:30 'da Köprübaşı Tekira Önünden Kaldırılacaktır.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-04
HÜSNÜ KATIRCI

Zafer Mahallesi Sakinlerinden,Merhum Asuman Katırcı'nın Eşi Asım,Mehmet Şaduman Ve melehat'in Babaları Hüsnü Katırcı Vefat etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Armağan Camiinden Kaldırılarak Yeni Mezarlığa Defnedilecektir. Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-04
ŞAHİNDE ALTINTAŞ

Aydoğdu Mahallesi Sakinlerinden İbrahim Altıntaş'ın Eşi,Hüseyin Altıntaş,Niyazi Altıntaş'ın Anneleri Şahinde Altıntaş Vefat Etmştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hacı Sabri Camiinden kaldırılacaktır.Merhumun Dost ve yakınlarına Duyurulur.

2014-11-04
HATİCE YÜZBAŞIOĞLU

Yağcı Mahallesi Sakinlerinden,İsmet Yüzbaşıoğlu Eşi,Ayten Savaş,Tarık Yüzbaşıoğlu,Hüseyin Yüzbaşıoğlu anneleri Hatice Yüzbaşıoğlu Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Yağcı Mahallesi Mezarlığına Defnedilecektir.Araç Saat 2:30 da Köprübaşı Tekira Önünden Kaldırılacaktır. Merhumenin Dost ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-04
HASAN ÇAKIR

Yeniköy mahallesi Sakinlerinden,Zülfiye Çakır'ın Eşi,Hasan Çakır Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Çiflikönü Camiinden Kaldırılarak Yeniköy Mezalığına Defnedilecektir.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-04
İbrahim Karaçalı

Çiflikönü Mahallesi Sakinlerinden,Mehmet Karaçalının Oğlu İbrahim Karaçalı Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğlen Namazını Müteakip Çiflikönü camiinden Kaldırılacaktır.Merhumun Dost Ve Yakınlarına duyurulur.

2014-11-03
Hacı Yusuf Şık

Çiftlikönü Mahallesi Sakinlerinden, Huriye Şık'ın eşi,Ayşe Maçın,Kadriye Usta,Ferhat Şık,Nihat Şık,Hakime Şık'ın Babaları Hacı Yusuf Şık vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Çiflikönü Camiin'den Kaldırılacaktır.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-03
Hikmet Yılmaz

Kazandere Mahallesi Sakinlerinden Ertan Yılmaz,Hasan Yılmaz,Hayriye,Fehime Ve Ayşenin Anneleri Hikmet Yılmaz Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğlen Namazını Müteakip Kazandere Mahallesine Defnedilecektir.Saat:10.30 da Köprübaşı Mevkiinden Araç Kaldırılacaktır.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-01
Emine Oğuz

Gündoğdu Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Oğuzun Eşi,Şemsettin Oğuz,Salih Oğuz Ve Nuriye Severin Anneleri Hayri Severin Kayınvalidesi Emine Oğuz Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Çiftlikönü Merkez Camiinden Kaldırılarak Işıklar Mahallesine DefnedilecektirMerhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-11-01
Toplam 2554 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] ...[73] [74] [75] [76] [77] [78][79] [80] [81] [82] [83] ...[86]