Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
HATİCE TEZ

KURTDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM AZİZ TEZİN EŞİ ÇARŞI ESNAFLARINDAN NİHAT,ERDOĞAN,HÜSAMETTİN VE İRFAN TEZİN ANNELERİ HATİÇE TEZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINI MÜTEAKİP KURTDERE MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR.SAAT:11:00 DA ÇINARLI MAHALLESİ MARS SOKAK SAĞLIK OCAĞI YANINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-10-23
Ahmet SEZEN

Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Ali,Mustafa,Kazım,Emine ve Fatmanın babaları Karayollarından emekli Ahmet Sezen vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Çiftlikönü camiinden kaldırılarak.Yeni mezarlığa defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-23
Emine Yavuz

Karahisarlı mahallesi sakinlerinden,Merhum Tevfik Yavuz'un eşi, habertrak gazetesi yazarlarından Raşit Yavuz ve Neyzen Ferit Yavuz'un anneleri Emine Yavuz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Karahisarlı mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-22
İsmail Bulut

Otmanlı Mahallesi sakinlerinden Rahmiye Bulut'un eşi, Mehmet Bulut,İsmail Bulut ve Meliha Aydemir'in babaları, Nedim Aydemir'in kayınpederi İsmail Bulut vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazını müteakip Otmanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-22
Fatma Yılmaz

Topağaç kervan sitesi sakinlerinden Behçet Yılmaz'ın eşi, Başar ve Sinem'in anneleri Fatma Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazını müteakip Topağaç camiinden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-22
Mustafa Özbek

Emekli öğretmen Hikmet Özbek'in eşi, Doktor Özlem Özbek'in babası emlakçı ve muhasebeci Mustafa Özbek vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazını müteakip Rüstempaşa Camiinden kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-21
Kerim Biçer

Yavuz Mahallesi sakinlerinden Zehra Biçerin eşi,Niyazi,Nedim,Nihat,Serkan BİÇER'in babaları, Kerim Biçer vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Kamil Efendi Camiinden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-21
İsmet Bektaş

Zafer Mahallesi sakinlerinden, Osman Ali Bektaş, Ali Osman Bektaş ve Ayşe Nebioğlu'nun babaları İsmat Bektaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Bahçelievler Mahallesinden kaldırılarak Yeni Mezarlığa defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-21
Fatma Sarıgül

Osmanlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Hakkı Sarıgül'ün eşi Hüseyin Kurtel,Şevki Sarıgül,Şevket Sarıgül,Züheyla ve Huriye'nin anneleri, Fatma Sarıgül vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazını müteakip Osmanlı Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-19
ERKAN KÜÇÜKERMAN

ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SEVİL KÜÇÜKERMANIN EŞİ ERCAN KÜÇÜKERMAN VE GAMZE MANDACININ BABALARI ERKAN KÜÇÜKERMAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINI MÜTEAKİP RÜSTEMPAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK ESKİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-10-19
Nimet Kıral

Yavuz Mahallesi Sakinlerinden Ahmet Kıral'ın Eşi,Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri Şube Müdürü Alparslan Kıral'ın,Filiz Uysal,Canan Mercimekçi Ve Çiğdem Kıral'ın Anneleri,Faik Uysal'ın Kayınvalidesi Nimet Kıral Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Özdoyuran Camiinden Kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına Defnedilecektir.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-10-18
Zeynel Güngör

Ertuğrul Mahallesi Sakinlerinden Hasan Erol Ve Halil Şen'in Kayınpederi Zeynel Güngör Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Muratlı Hanoğlu Mahallesine Defnedilecektir.Saat 11:00 De Hükümet Önünden Araç Kaldırılacaktır.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-10-18
Selime Gönültaş

Naip Mahallesi Sakinlerinden Osman Gönültaş'ın Eşi,Numan,Yurdanur,Embiye,Hanife Ve Makbule Gönülteş'ın Anneleri Selime Gönültaş Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Naip Mahallesine Defnedilecektir.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-10-17
Hüseyin Gökçe

Ortacami Mahallesi Sakinlerinden Huriye Gökçe'nin Eşi,Erden,Enver,Ömer,Emine Ve Esra'nın Babaları Defterdarlık Personeli Hasan Gökçe'nin Abisi Gökçe Nakliyatın Sahibi Hüseyin Gökçe Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Süleyman Mehmet Efendi Camiinden Kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına Defnedilecektir.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-10-16
Halil İbrahim Akgün

Yavuz Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kamil Akgün'ün Abisi,Nurcan Akgün'ün Amcası,Soner Yıldız'ın Dedesi Halil İbrahim Akgün Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Hacıköy Mahallesine Defnedilecektir.Saat 11:30 Da Köpübaşı Mevkiinden Araç Kaldırılacaktır.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-10-16
Halil İbrahim Can

Ortaca Mahallesi Sakinlerinden Saliha Can'ın Eşi,Hasan Can,Hüseyin Can Ve Tülay Şişman'ın Babaları Halil İbrahim Can Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Ortaca Mahallesine Defnedilecektir.Saat 12:00 De Hükümet Önünden 12:15 Te Köprübaşı Tekira Önünden Araç Kaldırılacaktır.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-10-15
Makpule Gülözen

Orta Cami Mahallesi Sakinlerinden Merhum Taşçı Nuri Gülözen'in Eşi,Zehra,Ali Ve Cemali Gülözen'in Anneleri Makpule Gülözen Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazını Müteakip Rüstempaşa Camiinden Kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına Defnedilecektir.Merhumenin Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-10-15
AHMET İPÇİ

Ortacami mahallesi sakinlerinden Ayşen İpçi'nin eşi Orhan ve Seniha İpçi'nin oğulları, elektrik mühendisi Ahmet İpçi vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazını müteakip Rüstempaşa camiinden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-14
Şaziye Tuncel

Hayrabolu Emiryakup Mahallesi sakinlerinden merhum Rıza Tuncel'in eşi, Rahim,Recep,Hasan,Muradiye,Hatice ve Nedime Tuncel'in anneleri Şaziye Tuncel vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Emir Yakup Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Saat 14:30'da köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-14
Mukadder Yılmaz

Dedecik mahallesi sakinlerinden, Dedecik Mahalle Muhtarı Cengiz Yılmaz'ın annesi Mukadder Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazını müteakip Dedecik Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur

2014-10-14
EMİNE BATI

Ormanlı Mahallesi Sakinlerinden; Ramiz Batı'nın eşi, İlmiye ve Kaniye'nin anneleri,Oktay, Alpay ve Damla'nın babaanneleri Emine Batı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Ormanlı Mahallesine defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyrulur.

2014-10-13
Zehra Baydar

100. yıl mahallesi sakinlerinden Recep Baydar'ın eşi Şerafettin,İsmail,Nakiye ve Bedriye BAYDAR'ın anneleri Zehra Baydar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Malkara Ballı mahallesi camiinden kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur

2014-10-13
Metin Girgin

Çınarlı mahallesi sakinlerinden Asiye Girgin'in eşi Oya,Dilek ve İbrahim Girgin'in babaları Metin Girgin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Yeni Hacı Kamilağa camiinden kaldırılarak eski mezarlığa defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-13
Güngör Yüncüler

Ahmet Yüncüler'in eşi, Yusuf,Numan ve Hatice'nin anneleri, Sibel ve Yeşim'in kayınvalideleri.Serhat Taşdemiren'in kayınvalidesi, Güngör Yüncüler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazını müteakip Rüstempaşa camiinden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-13
Enver Korkmaz

100. yıl mahallesi Atak Sitesi sakinlerinden Rahime Korkmaz'ın eşi, Gökhan ve Gülden'in babaları Enver Korkmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Ferhadanlı Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.Saat 12:00'da Aydoğdu Spor Kulübü önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2014-10-13
ŞERİFE ALTAY

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ZİYA, DİLEK ,ELİF,FATMA VE AYSELİN ANNELERİ SERAP ALTAYIN KAYINVALİDESİ İMDAT VE SÜMBÜL MENEKŞENİN ANNELERİ ŞERİFE ALTAY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINI MÜTEAKİP LÜLEBURGAZ HAMZABEY MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-10-12
MESUDE ÖZEL

TEKİRDAĞ EŞRAFINDAN MERHUM AHMET ÖZELİN EŞİ MERHUM KAMİL VE RESMİYE SAKKALLININ KIZLARI DİLEK,MELEK,İPEK,HÜLYA VE ZAFERİN ANNELERİ MESUDE ÖZEL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP RÜSTEMPAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK GAZİOĞLU MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-10-12
CEVRİYE UZUN

FERHADANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ALİ KEMAL,GÖKHAN VE GÖKNURUN ANNELERİ CEVRİYE UZUN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP RÜSTEMPAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-10-12
Ali Saka

Çınarlı Mahallesi Sakinlerinden Yaşar Ve Mehmet Saka'nın Babaları Ali Saka Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Yeni Hacı Kamilağa Camiinden Kaldırılarak Yukarı Kılıçlı Mezarlığına Defnedilecektir.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-10-11
İbrahim Çınar

Işıklar Köyü Sakinlerinden Salih,Serdar,Hasan,Nursel,Fatma,Aysel Ve Emine'nin Babaları İbrahim Çınar Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Öğle Namzını Müteakip Işıklar Köyü Mezarlığına Defnedilecektir.Saat 12:00 De Çiftlikönü Mahallesi Kader Ekmek Fırınının Önünden Araç Kaldırılacaktır.Merhumun Dost Ve Yakınlarına Duyurulur.

2014-10-11
Toplam 2498 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] ...[73] [74] [75] [76] [77] [78][79] [80] [81] [82] [83] [84]