Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
MUZAFFER ÖZGE

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA ÖZGERİN EŞİ NAZLI,FİLİZVE MERHUM MURAT ÖZGERİN BABALARI UÇMAKDERE EŞRAFINDAN MUZAFFER ÖZGER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILACAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-14
EMİNE SİRTİ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MEHMET SİRTİ'NİN EŞİ,NURCAN SİRTİ,RESMİYE DÖNMEZ,GÜLCAN AKMAN,ÖZCAN SİRTİ'NİN ANNELERİ EMİNE SİRTİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP, ÇINARLI MAHALLESİ HASAN KARAKÜÇÜK CAMİİNDEN KALDIRILARAK,ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2014-12-13
MEHMET TOPÇUOĞLU

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,SIDIKA TOPÇUOĞLU'NUN EŞİ,MERHUM AHMET TOPÇUOĞLU,MÜNEVVER,MAKBULE,SELAMİ,ENVER,HÜSEYİN,BİRCAN TOPÇUOĞLU'NUN BABALARI,MEHMET TOPÇUOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN,ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP HACIKÖY MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:00 DE KÖPRÜBAŞI MEVKİİNDEN ARAÇ KALKACAKTIR MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR. '

2014-12-13
LÜTFİYE BOZKURT

EMİRYAKUP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MEHMET BOZKURT'UN EŞİ,NUREL BARUT,KADRİYE ÇAMUR VE AHMET BOZKURT'UN ANNELERİ ZÜLFİYE BOZKURT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINI MÜTEAKİP EMİRYAKUP MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 10:30 DA KÖPRÜBAŞI MEVKİİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-12
YILMAZ SERT

ÇİFLİKÖNÜ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,ŞERMİN SERT'İN EŞİ,ONUR SERT,ALİ EREN, ÖZLEM ŞİNİK'İN BABALARI ÇİFLİKÖNÜ ESNAFLARINDAN, YILMAZ SERT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINI MÜTEAKİP ÇİFLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK,YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-12
ZÜLFE ERGİN

HAYRABOLU LAHANA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,YAŞAR ERGİN'İN EŞİ,HASAN ÖZKAN ERGİN,KARAYOLLARI ÇALIŞANI ÖZCAN ERGİN'İN ANNELERİ, ZÜLFE ERGİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP LAHANA MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-12
HÜSMEN ZIHLI

KARACAKILAVUZ BELEDİYESİNDEN EMEKLİ MUHASEBECİ,HÜSMEN ZIHLI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN,ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP KARACAKILAVUZ MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-11
MUAMMER KOCA

ORTA CAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,HATİCE KOCA'NIN EŞİ,MUSTAFA KOCA,AYSEL VE NURSEL'İN BABALARI TEKİRDAĞ'IN ESKİ MÜTEAHHİTLERİNDEN, MUAMMER KOCA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN,ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP RÜSTEM PAŞA CAMİİNDEN KALDIRILACAKTIR.

2014-12-11
DOĞAN TOPUZ

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,ELİF TOPUZ'UN EŞİ,FATMA VE İSMAİL TOPUZ'UN OĞLU MURAT TOPUZ'UN KARDEŞİ ESKİ MEYVE VE SEBZE TOPTANCILARINDAN DOĞAN TOPUZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN,ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP RÜSTEM PAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK,ESKİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-11
MEHMET BURHAN VE ŞERİF BURHAN

YUKARI KILIÇLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MEHMET BURHAN VE ŞERİF BURHAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZELERİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP YUKARI KILIÇLI MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 10:30 DA HÜKÜMET ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-11
METİN ÖZDEMİR

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRETMENLERİNDEN HÜSEYİN ÖZDEMİR, ERKİN,KENAN VE SAİME ÖZDEMİR'İN KARDEŞİ, ÖZDEMİRLER ŞİRKETİ ÇALIŞANLARINDAN EROL VE MERT ÖZDEMİR'İN BABALARI,MURADİYE ÖZDEMİR'İN EŞİ,FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU EMEKLİ MEMURU METİN ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP ALİ OSMAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK,YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-11
EMİNE ÇAVUŞ

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YAFEZ ÇAVUŞ'UN EŞİ SENİHA SEZEN,SELVER AKDOĞAN VE AHMET ÇAVUŞ'UN ANNELERİ EMİNE ÇAVUŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BU GÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP RÜSTEM PAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-10
ADİLE KESKİN

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MEHMET KESKİN'İN EŞİ,FAHRETTİN,SELAHATTİN,ŞERAFETTİN,SÜREYYA,TACETTİN KESKİN'İN ANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP SOFTAOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK KARACAMURAT MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-09
HALİT ORHAN

NUSRATLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,NURTEN ORHAN'IN EŞİ,SERHAN,MERT ORHAN'IN BABALARI,HALİL,YUSUF,HÜSEYİN ORHAN'IN KARDEŞİ,HALİT ORHAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN,İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP NUSRATLI MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2014-12-09
KADRİYE YÜZBAŞIOĞLU

YAĞCI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MERHUM OSMAN YÜZBAŞIOĞLU'NUN EŞİ,NECMİ YÜZBAŞIOĞLU,MÜNİRE ÖNBEY VE ŞAVER AVCI'NIN ANNELERİ KADRİYE YÜZBAŞIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP YAĞCI MAHALLESİ CAMİİNDEN KALDIRILACAKTIR.SAAT 11:30 DA KÖPRÜBAŞI MEVKİİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-09
MUKADDES YAVUZ

KARASILLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MERHUM İSMAİL YAVUZ'UN EŞİ,NEZAHAT OGAN,EDA ASKER,HÜSEYİN YAVUZ, VE İRFAN YAVUZ'UN ANNELERİ MUKADDES YAVUZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN,İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP KARASILI MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-09
EROL AKGÜN

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MERHUM FERHAT AKGÜN'ÜN OĞLU,ENGİN AKGÜN,NURTEN GÜVEN,TÜRKAN İKTU,MÜJGAN CİVANLAR'IN BABALARI KİREÇÇİ EROL AKGÜN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN,İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP HACI KAMİLAĞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK,ESKİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-08
FİRADER AKGÜN

OTMANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MERHUM İBRAHİM AKGÜN'ÜN EŞİ,NEZAHAT ERGEN,İRFAN AKGÜN,EMİNE ARSLAN,ŞEFİKA UÇAK VE HACER ÖZER'İN ANNELERİ FİRADER AKGÜN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP HACI OSMAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK OTMANLI MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:00 DE HACI OSMAN CAMİİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-08
RAHİME SABUNCU

ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MERHUM ŞEVKET SABUNCU'NUN EŞİ,CEVDET,NAİME,SAHİME,VEYSEL SABUNCU'NUN ANNELERİ,ARDA VE MELİSA'IN BABAANNELERİ,RAHİME SABUNCU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN,ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP SOFTUOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-08
MUSTAFA EROL

BARBAROS MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,EMİNE EROL'UN EŞİ,MURAT VE MELİKE EROL'UN BABALARI,MERHUM ŞABAN,KEMAL VE SALİH EROL'UN KARDEŞİ MUSTAFA EROLVEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP,RÜSTEMPAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK,BARBAROS MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOS VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-08
GÜNGÖR ÖZSOY BAYGÖL

100YIL MAHALLLESİ SAKİNLERİNDEN HAMDİ BAYGÖLÜN BABASI ESKİ ÇARŞI ESNAFLARINDAN TUHAFİYECİ GÜNGÖR ÖZSOY BAYGÖL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP RÜSTEMPAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-07
FERAT KORU

GÜNDDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SERDAR KORU, NALAN KALKAN, GÖKSEL KORUNUN BABALARI NAİDE KORUNUN EŞİ FERAT KORU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP ÇİFTLİKÖNÜ MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-07
HATİCE ÜLKER

UÇMAKDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ALAADDİN ÜLKERİN ANNESİ HATİÇE ÜLKER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP UÇMAKDERE CAMİİNDEN KALDIRILACAKTIR.SAAT:13.00'DA KÖPRÜBAŞI MEVKİİNDEN ARAÇ KALKACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-07
NAİM GÜNEY

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMİNE GÜNEY'İN EŞİ,MUSTAFA,YÜKSEL VE GÖKSEL'İN BABASI NAİM GÜNEY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP KÜÇÜK HIDIR MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 10:30 DA KÖPRÜBAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-06
MEHMET GÜLBAYTAR

BANARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESKİ TERZİLER ODASI BAŞKANI HASAN GÜLBAYTAR,ZEHRA AKTAŞ VE RAVİYE GÜLER'İN BABALARI RIDVAN AKTAŞ VE MEHMET GÜLER'İN KAYINPEDERİ MEHMET GÜLBAYTAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP HÜSEYİN KARAKÜÇÜK CAMİİNDEN KALDIRILARAK BANARLI MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-06
AHMET AYDIN

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ADNAN AYDIN VE CELAL AYDIN'IN BABALARI ESKİ HAYRABOLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET AYDIN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP HAYRABOLU ÇARŞI CAMİİNDEN KALDIRILACAKTIR.SAAT 12:30 DA HÜKÜMET ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-06
MESUDE YAĞCILI

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,FİRUZAN YAĞCILI,PERİHAN DAĞLIOĞLU,TAHİR YAĞCILI'NIN ANNELERİ MESUDE YAĞCILI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP RÜSTEMPAŞA CAMİİNDENKALDIRILARAK,ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-05
AYTEN TOKER

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, BÜLENT TOKER'İN KARDEŞİ,TEZCAN,GÖKHAN VE NURCAN'IN HALASI AYTEN TOKER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP ESKİ KAMİLAĞA CAMİİNDEN KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-05
FAKİYE ÇIVGIN

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MERHUM MANCI İBRAHİM ÇIVGIN'IN EŞİ GÖKHAN,BELGİN ÇIVGIN VE BERRİN AYLANÇ'IN ANNESİ, BELEDİYE ZABITA MEMURU CAN AYLANÇ'IN KAYINVALİDESİ FAKİYE ÇIVGIN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP,RÜSTEM PAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK, ESKİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-04
MELEHAT EŞME

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,MERHUM RECEP EŞME'NİN EŞİ,YILMAZ, SEDAT VE BİRGÜL'ÜN ANNELERİ, KAAN,GÖKHAN,GİZEM'İN BABAANLERİ MELEHAT EŞME VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP ÇİFLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2014-12-04
Toplam 2626 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] ...[73] [74] [75] [76] [77] [78][79] [80] [81] [82] [83] ...[88]