Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

GÜLHAN DÖĞER Vefat Tarihi: 2019-04-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Eski Ferhat Tuğla sahibi Halit Döğer'in Eşi, Münevver Döğer ve Suna Şenlen'in annesi, Gülhan Döğer vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı ilbey Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MUKADDES ÇAKIR Vefat Tarihi: 2019-04-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Halil Çakır'ın eşi Volkan Çakır,Hakan Çakır ve Selma Yorulmaz'ın anneleri Mukaddes Çakır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞERAFETTİN NALÇIN Vefat Tarihi: 2019-04-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden, Nesmiye ve Merhum Mehmet Nalçın'ın oğlu, Can Nalçın'ın babası, Şerefnur ve Çetin Nalçın'ın kardeşi, Şerafettin Nalçın vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AYŞE KOÇ Vefat Tarihi: 2019-04-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu - Soylu Mahallesi sakinlerinden, Bedri Koç'un eşi, Mustafa Koç'un annesi, Ayşe Koç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu-Soylu Caminden kaldırılarak, Soylu Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:00'da Tepedeğirmenler Caddesi Ergenler Yemek salonu önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞAKİR TÜRKUZAN Vefat Tarihi: 2019-04-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Hayriye Türkuzan'ın eşi Şakir Türkuzan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Soylu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Çiftlikönü Cami önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
RAFET TURHAN Vefat Tarihi: 2019-04-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ormanlı Mahallesi sakinlerinden Emine Turhan'ın eşi Ayhan Turhan,Günay Turhan ve Aygül Acar'ın babaları Turhan Turhan'ın oğlu Rafet Turhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kapaklı Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
EŞREF YÜREKLİ Vefat Tarihi: 2019-04-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu-Parmaksız Mahallesi sakinlerinden, Merhume Fatma Yürekli'nin eşi, Sebahattin, Selahattin, Necati Yürekli ve Ayşe Korkmaz'ın babası, Eşref Yürekli vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu - Parmaksız Caminden kaldırılarak, Parmaksız Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
RECEP GÜLER Vefat Tarihi: 2019-04-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Fikriye Güler'in eşi İbrahim,Nalan ve Canan'ın babaları Recep Güler vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamil Ağa Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
|