Vefat Edenler

HÜSEYİN GÜNDOĞDU Vefat Tarihi: 20.05.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinden, Merhum Yaşar Gündoğdu ve Hacer Gündoğdu'nun oğulları, Esen Gündoğdu ve Figen Gündoğdu'nun kardeşleri, Yüksek İnşaat Mühendisi Hüseyin Gündoğdu vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Gazi Murat Bey Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EMİNE TURUNÇ Vefat Tarihi: 14.05.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Merhum Ahmet Turunç'un eşi Ali ve Altan Turunç'un anneleri Emine Turunç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karaevli caminden kaldırılacak olup Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İLYAS NAZLIGÜL Vefat Tarihi: 14.05.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Fetiye Nazlıgül'ün eşi Mehmet Nazlıgül ve Hediye Avlaç'ın babaları İlyas Nazlıgül vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Sabri Efendi caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HAYRİ EKİCİ Vefat Tarihi: 12.05.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu sakinlerinden Mehmet Ekici, Ahmet Ekici, Hüseyin Ekici ve Zehra Çıkrıkçılı'nın babaları Hayri Ekici vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Merkez Caminden kaldırılacak olup, Hayrabolu İlçe Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BİLGE ARZUMANOĞLU Vefat Tarihi: 09.05.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Abdullah Arzumanoğlu'nun eşi Erdoğan ve Ayşegül Arzumanoğlu'nun anneleri Bilge Arzumanoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayri Şefaat Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KERİM UZUN Vefat Tarihi: 08.05.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karacakılavuz Mahallesi sakinlerinden Şefiye Uzun'nun eşi,Harun Uzun,Sevcan Topçu,Elif Tavşan ve Yasemin İnce'nin babası Terzi Kerim Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat:11:00 'de Karacakılavuz Camiinden kaldırılacak olup,Karacakılavuz Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FAİZE TORAMAN Vefat Tarihi: 08.05.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hacıköy Mahallesi sakinlerinden Merhum Mustafa Toraman'nın eşi,Ali Toraman ve İsmail Toraman'nın annesi Faize Toraman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacıköy Camiinden kaldırılacak olup,Hacıköy Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HASAN HÜSEYİN ERSÖZ Vefat Tarihi: 30.04.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Hatice Ersöz'ün eşi, Atakan Mert Ersöz ve Nazlı Göktürk'ün babası Hasan Hüseyin Ersöz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova Vedat Çeliker Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020