vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
NEZAHAT DİNÇER Vefat Tarihi: 2019-06-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden, Merhum Erdoğan Dinçer'in eşi, Ziya Dinçer, Doğan Dinçer ve Erdal Dinçer'in annesi, Nezahat Dinçer vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Dinçer Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MUSTAFA ÜNER Vefat Tarihi: 2019-06-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden Merhume Tasvir Üner'in eşi Erdal,Ali Üner ve Filiz Özcan'ın babaları Mustafa Üner vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk Caminden kaldırılacak olup, Selçuk Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da 100.Yıl Mahallesi Atak Sitesi önünden araç kaldırılacaktır. Üner Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
LÜTFİYE ÖNAL Vefat Tarihi: 2019-06-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Abdullah Önal'ın eşi, merhum Hüsnü Önal ve Mualla Elmas'ın anneleri Abdullah ve Cansel Önal'ın babaanneleri Lütfiye Önal vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Fahrioğlu caminden kaldırılacak olup Fahrioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Yavuz mahallesi hane önünden araç kaldırılacaktır. Önal ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HASAN AKSOY Vefat Tarihi: 2019-06-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu-Dambaslar mahallesi sakinlerinden İbrahim Aksoy'un babası İsmail, Mehmet, Halik Aksoy'un kardeşi Hasan Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Dambaslar caminden kaldırılacak olup Dambaslar mahalle mezarlığına defnedilecektir. Aksoy ailesine baş sağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ESAT DEVLET Vefat Tarihi: 2019-06-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yukarıkılıçlı Mahallesi sakinlerinden Muhlise Devlet'in eşi İsmail Devlet ve Mehmet Devlet'in babaları Esat Devlet vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yukarıkılıçlı Caminden kaldırılacak olup, Yukarıkılıçlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır. Devlet Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
KUVVET TÜRKAN Vefat Tarihi: 2019-06-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Nilgün Türkan'ın eşi Özge Ariş ve Begüm Türkan'ın babaları Kuvvet Türkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Türkan Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ANIL AYAN Vefat Tarihi: 2019-06-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Zafer Ayan ve Ayten Ayan'ın oğulları Almanyalı Hüseyin ve Aysel Tekce'nin torunları Demirci Yılmaz Ayan'ın yeğeni Anıl Ayan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Ayan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

HALİYE TOPAL Vefat Tarihi: 2019-06-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Emiryakup Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Topal'ın eşi Fatma Çınar ve Tekirdağ Valiliği'nde çalışan Recep Topal'ın anneleri Haliye Topal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Emiryakup Caminden kaldırılacak olup Emiryakup Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Topal Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

|