Vefat Edenler

ŞÜKRİYE MUTLU Vefat Tarihi: 2018-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eski Cami Mahallesi sakinlerinden Merhum Lokantacı Nail Mutlu'nun eşi Ümit,Müfit ve Avukat Mesut Mutlu'nun anneleri Şükriye Mutlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
KAZIM KARATAŞ Vefat Tarihi: 2018-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Saadet Karataş'ın eşi 4.Noter Vekili Ayten Karataş,Gülten Balçın ve İbrahim Karataş'ın babaları Hüseyin Balçın'ın kayınpederi Kazım Karataş vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Hüseyin Karaküçük Caminden kaldırılarak yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MEBRURE KARANLIK Vefat Tarihi: 2018-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhum Ahmet Karanlık'ın eşi Neriman Akın, Yaşar Karanlık, Hüseyin Karanlık' ın anneleri Mebrure Karanlık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osman Can Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
RESMİYE BEKTAŞ Vefat Tarihi: 2018-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Güveçli Mahallesi sakinlerinden Arif Bektaş'ın eşi Mustafa, Halit, Mükerrem, Münevver'in annesi Resmiye Bektaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Güveçli caminden kaldırılarak Güveçli Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
KAMİL VARYEMEZ Vefat Tarihi: 2018-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden Merhume Hatice Varyemez'in eşi Ayşegül Gürel, Zeynep Hilesiz ve Merhum Sefer Varyemez'in babaları Kamil Varyemez vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılarak Kaşıkçı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ERSEN YAKIN Vefat Tarihi: 2018-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kınıklar Mahallesi sakinlerinden Sevim Yakın'ın eşi Hasan,Ender ve Nurcan Yakın'ın babaları Ersen Yakın vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Kınıklar Caminden kaldırılarak Kınıklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Hükümet önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SAADET YILMAZ Vefat Tarihi: 2018-07-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Dedecik Mahallesi sakinlerinden Osman Yılmaz'ın eşi Hasan, Hüseyin, İbrahim Yılmaz'ın annesi Saadet Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Dedecik Mahallesi caminden kaldırılarak Dedecik Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat :16:00'da Tepe Değirmenler Trakya Birlik Depoları önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SÜLEYMAN ÖZCAN Vefat Tarihi: 2018-07-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Fikriye Özcan'ın eşi Sabri,Gülay,Tülay ve Osman Özcan'ın babası Hamdiye Okudan'ın kardeşi Emekli Öğretmen Süleyman Özcan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Akçahalil Caminden kaldırılarak Akçahalil Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30'da hane önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.