Vefat Edenler

SELİN BUSE BALCI Vefat Tarihi: 2018-05-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Ortaca eşrafından Erdinç ve Hicret Balcı'nın kızı Selin Buse Balcı vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Ebu Bekir Sıddık Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SÜLEYMAN YILDIZ Vefat Tarihi: 2018-05-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Sabriye Yıldız'ın eşi Sebahat Yılmaz ve Serhat Yıldız'ın babaları Tekirdağ Belediyesinden emekli Süleyman Yıldız vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
OSMAN MİMİ Vefat Tarihi: 2018-05-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Banarlı Mahallesi sakinlerinden Merhume Meliha Mimi'nin eşi Pakize Küçükmidil,Hatice Pekel,Seyide Serttoprak,Merhum Orhan Mimi,Osman ve Erhan Mimi'nin babaları Osman Mimi vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14:00'da Banarlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ZEYNEP HÜLAĞA Vefat Tarihi: 2018-05-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Hülağa'nın eşi Nurettin, Hasan ve Metin Hülağa'nın anneleri Zeynep HÜlağa vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu-Hedeyli caminden kaldırılarak Hedeyli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Hürriyet mahallesi Tekbir sitesi önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur
ŞABAN TOKATLI Vefat Tarihi: 2018-05-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Hidayet Tokatlı'nın eşi çarşı esnaflarından Bayan Kuaförü Murat Tokatlı,Doğan ve Dilek Tokatlı'nın babaları Liman Başkanlığı'ndan Emekli Şaban Tokatlı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
FATMA KESKİN BAYHAN,ERKAN BAYHAN Vefat Tarihi: 2018-05-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kayı Mahallesi sakinlerinden Seyit Keskin ve Nebahat Keskin'in kızı ve damadı Hüseyin Keskin,Mustafa Keskin ve Suat Çalışkan'ın yeğenleri Mediha Mehmet Tetikol Ortaokul Öğrertmeni Fatma Keskin Bayhan ve eşi Rehberlik Araştırma Görevlisi Erkan Bayhan vefat etmiştir.Cenazeleri bugün öğle namazından sonra Kayı Caminden kaldırılarak Kayı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin ve Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ZİYAEDDİL ERKUL Vefat Tarihi: 2018-05-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden merhum Hatice Erkul'un eşi Vacide,Alaaddin,Hayati ve Müşerref Erkul'un babaları Ziyaeddil Erkul vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra eski Kamil Ağa caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SEVDA AYAN Vefat Tarihi: 2018-05-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Çelik Çatı Ustası Yılmaz Ayan'ın eşi Selin ve İbrahim Ayan'ın anneleri Sevda Ayan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.