Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

AHMET SELÇUK Vefat Tarihi: 2020-04-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden Neriman Selçuk'un eşi Dinçer,Ercan ve Ayşe'nin babaları Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Personeli Ahmet Selçuk vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk mahallesi caminden kaldırılacak olup,Selçuk mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HULUSİ İŞBECEREN Vefat Tarihi: 2020-04-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Varol ve Onur İşbeceren'in babası Hulusi İşbeceren vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00'da Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EMİNE SEZER Vefat Tarihi: 2020-04-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Husunlu mahallesi sakinlerinden Merhum Hüseyin Sezer'in eşi Ömer ve Sefer Sezer'in annesi Emine Sezer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Husunlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FAHRİYE GÜNDOĞDU Vefat Tarihi: 2020-04-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Merhum İsmail Gündoğdu'nun eşi Hayriye Özentürk, Nermin Sayım, Pervin ve Ercan Gündoğdu'nun anneleri Fahriye Gündoğdu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KEMAL HABİL Vefat Tarihi: 2020-04-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Serkan ve Selçuk Habil'in babası Kemal Habil vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 11:00'da Yeni Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HACER DURAK Vefat Tarihi: 2020-04-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Durak'ın eşi Zekai, Mustafa, Fikret, Hikmet, Fatma ve Türkan'ın anneleri Hacer Durak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 12:00'da Işıklar caminden kaldırılacak olup, Işıklar mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
TÜRKAN VARIŞ Vefat Tarihi: 2020-04-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Merhum Rüstem Varış'ın eşi Merhum Tunca ve Arda Varış'ın annesi Türkan Varış vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
REMZİ DAĞLI Vefat Tarihi: 2020-04-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Gizem ve Gamze Dağlı'nın babaları Tevfik Dağlı'nın oğlu Remzi Dağlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00'da Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Alah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|