vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

HAYRİYE İŞÇE Vefat Tarihi: 2019-10-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Hacı Mustafa İşçe'nin eşi Pazarcılar odası Yönetim Kurulu Üyesi Fikret İşçe, İnşaat Sanatkarları Odası Başkanı Hikmet İşçe, emekli AStsubay Mhmet İşçe ve Emine Karip'in anneleri Hayriye İşçe vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamil ağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. İşçe ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FATİH YALNIZCAN Vefat Tarihi: 2019-10-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Cemile Yalnızcan'ın torunu Ali Osman Yalnızcan'ın oğlu Fetih Yalnızcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Yalnızcan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET BAYRAKTAR Vefat Tarihi: 2019-10-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Asiye Bayraktar'ın eşi Pınar Özsoy ve Furkan Bayraktar'ın babaları Ballı eşrafından Merhum Nail Bayraktar'ın oğlu Ahmet Bayraktar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Armağan Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Bayraktar ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NAZMİ ÇEVİK Vefat Tarihi: 2019-10-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Mukadder Çevik'in eşi Firuzan Karabacak, Nurdan Güler ve Kasım Çevik'in babaları Hayriye Çevik'in kayınpederi Nazmi Çevik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Soylu caminden kaldırılacak olup, Soylu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'da Hüseyin Karaküçük cami önünden araç kaldırılacaktır. Çevik ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN GARİP Vefat Tarihi: 2019-10-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Lütfiye Garip'in eşi Matbaa Turan ve Rasettin Garip'in babası Devlet hastanesinden emekli Hüseyin Garip vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Süleyman Mehmet Efendi caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Garip ailesine başsağlığı diler , Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜKERREM ÇANKAYA Vefat Tarihi: 2019-10-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Selamettin Çankaya'nın eşi, Merve ve Oğuz Çankaya'nın annesi Mükerrem Çankaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Çankaya ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
KADRİYE GAYIR Vefat Tarihi: 2019-10-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl Mahallesi sakinlerinden, Yusuf Gayır'ın eşi, Merve Gayır'ın annesi, Timur, Selçuk, Hüseyin ve Tamer Karagöz'ün ablası, Ahmet Karagöz'ün kızı, Kadri;ye Gayır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebubekir Sıddık Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Gayır ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HASAN METE Vefat Tarihi: 2019-10-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Gülten Mete'nin eşi, Esra, Seda ve Gökhan'ın babaları Hasan Mete vefat etmiştir. CEnazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Mete ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.