Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
MELAHAT BALCI Vefat Tarihi: 2019-04-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Almanyalı Mehmet Balcı'nın eşi Seda Subaşı Sevda Tufan Selda Okuducu ve Mesut Balcı'nın anneleri Melahat Balcı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HASAN PEHLİVANOĞLU Vefat Tarihi: 2019-04-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu- Turgut Mahallesi sakinlerinden Perihan Pehlivanoğlu'nun eşi Deniz, İbrahim, Erhan Pehlivanoğlu'nun babaları Güngör ve Yücel Pehlivanoğlu'nun kardeşi Balıkçı Esnafından Hasan Pehlivanoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
EMİN SAYGI Vefat Tarihi: 2019-04-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip Mahallesi sakinlerinden Mümin Saygı ve Hüseyin Saygı'nın babaları Emin Saygı vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Naip Caminden kaldırılarak Naip Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
KADİR ESER Vefat Tarihi: 2019-04-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Kandamış Mahallesi sakinlerinden Figen Eser'in eşi merhum Memiş Eser'in oğlu Selin ve Sercan Eser'in babaları Trakya Birlikten emekli Kadir Eser vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kandamış caminden kaldırılarak Kandamış Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:00 da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AZİZ MENEKŞE Vefat Tarihi: 2019-04-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden Emine Menekşe'nin eşi Mehmet,Murat ve Suat Menekşe'nin babası Aziz Menekşe vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Selçuk Mahalle caminden kaldırılarak Selçuk Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
İSMET SEVİM Vefat Tarihi: 2019-04-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ahmetçe Mahallesi sakinlerinden Fatma Sevim'in eşi Hakkı Sevim Teyfik Sevim ve Sülbiye Sevim'in babaları Rasim Sevim ve Emin Sevim'in kardeşleri İsmet Sevim vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ahmetçe caminden kaldırılarak Ahmetçe mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MELTEM CANARSLAN Vefat Tarihi: 2019-04-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, YSE'den emekli Dozer Operatörü Merhum Cihat Canarslan ve Birsen Canarslan'ın kızı, Sibel Canarslan'ın ablası, Meltem Canarslan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
VEYİS DELEN Vefat Tarihi: 2019-04-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Sati Delen'in eşi, Hasan,Erdal,Kübra ve Güler Delen'in babası, Veyis Delen vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
|