Vefat Edenler

HALİL KILIÇER Vefat Tarihi: 16.05.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Emine Kılıçer'in eşi Harun Kılıçer'in babası Eski Orman Dairesinden Emekli Merhum Mustafa Kılıçer'in oğlu Halil Kılıçer vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
DURSUN KORKMAZ Vefat Tarihi: 15.05.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Firdevs Korkmaz'ın eşi Aslan, Aysel ve Gürsel'in babası Dursun Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HATİCE SÖNMEZ Vefat Tarihi: 15.05.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Merhum Abid Sönmez'in eşi Erdem,Erkan ve Furkan Sönmez'in anneleri Hatice Sönmez vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebubekir Sıddık caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BAYRAM ERTAŞ Vefat Tarihi: 15.05.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Fatma Ertaş'ın eşi Serhat ve Semih Ertaş'ın babaları Salat Yağ Fabrikasından Emekli Bayram Ertaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup,Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RÜVEYDE YILDIZ Vefat Tarihi: 15.05.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Nusratlı Mahallesi sakinlerinden Emrullah Yıldız'ın eşi Aynur ve Hüseyin Yıldız'ın anneleri Rüveyde Yıldız vefat etmiştir.Cenazesi bugün Nusratlı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
CEVAT ÇAKIRER Vefat Tarihi: 15.05.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yazır Mahallesi sakinlerinden İnci Çakırer'in eşi Ziya Çakırer'in oğlu Sema,Buket ve İpek'in babaları Cevat Çakırer vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yazır caminden kaldırılacak olup,Yazır mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RAGIP KARA Vefat Tarihi: 15.05.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Serpil Kara'nın eşi Çağlar Kara ve Seçil Kara'nın babaları Ragıp Kara vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra İbribey caminden kaldırılacak olup,İbribey mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SERKAN BATI Vefat Tarihi: 14.05.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar Mahallesi sakinlerinden Salat Yağ Fabrikasından emekli Rafet Batı ve Gülten Batı'nın oğlu Serkan Batı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020