Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

HAMDİ ÇİL Vefat Tarihi: 2020-06-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl Mahallesi sakinlerinden, Hatice Çil'in eşi, Serpil Yanlız, Semiha Üçer, Kadir Çil ve Kadriye Çil'in babası, Hamdi Çil vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SALİM İLHAN Vefat Tarihi: 2020-06-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yeniköy Mahallesi sakinlerinden Nuran İlhan'ın eşi Murat İlhan,Hasan İlhan,Nilden Karataş ve Kerime Karagülmez'in babaları Salim İlhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Halil Aytaç caminden kaldırılacak olup,Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
CEVAT KAÇAK Vefat Tarihi: 2020-06-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Sevim Kaçak'ın eşi Belediye'den emekli Birol kaçak ve Gönül Kaçak'ın babası Eski Kamyonculardan Cevat Kaçak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HASAN KURTULUŞ Vefat Tarihi: 2020-06-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Beyhan Yosun ve Neşe Budak'ın babası, Kuaför Bekir Yosun'un kayınpederi Bedesten esnaflarından ayakkabı tamircisi Hasan Kurtuluş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FEHMİ UZUN Vefat Tarihi: 2020-06-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi Sakinlerinden, Hatice Uzun'un eşi, Belediye Personellerinden İlyas ve Rukiye Uzun'un babası, Fehmi Uzun vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İDRİS HAMAMCIOĞLU Vefat Tarihi: 2020-06-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortaca Mahallesi sakinlerinden Neriman Hamamcıoğlu'nun eşi Filiz Güven, Hatice Çeşmeli ve Yıldız Kıyak'ın babaları İdris Hamamcıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ortaca Caminden kaldırılacak olup Ortaca Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KADİR GÖKALP Vefat Tarihi: 2020-06-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Figen Gökalp'in eşi Pınar Balıoğlu,Petek Ustacan,pelin Gökalp ve Emirhan Gökalp'in babaları Bartu Balıoğlu ve Alara Naz Ustacan'ın dedeleri Emekli Öğretmen Kadir Gökalp vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebubekir Sıddık caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HAFİZE SINIRLI Vefat Tarihi: 2020-06-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Karayahşi mahallesi sakinlerinden Cevdet Sınırlı'nın eşi marangoz Fikret, Vedat Sınırlı ve Sebahat Mutlu'nun anneleri Hafize Sınırlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 12:00'da Karayahşi mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|