Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

HACER KORKMAZ Vefat Tarihi: 2020-01-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karadeniz mahallesi sakinlerinden Pınar, Büşra, Sezgin, Süleyman ve Buse Korkmaz'ın anneleri Hacer Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karansıllı caminden kaldırılacak olup, Karansıllı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Korkmaz ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NECAT MOLO Vefat Tarihi: 2020-01-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Nurgül Molo'nun kardeşi Karayolları Şube Eski Müdürü Çetin Molo ve Handan Molo'nun oğlu Necat Molo vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Değirmenaltı Gazi Süleymanpaşa caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Molo ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MURTAZA BEKTAŞ Vefat Tarihi: 2020-01-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ Mahallesi sakinlerinden Hatice Bektaş'ın eşi, Emine Akgün,Hamit Bektaş ve Ahmet Bektaş'ın babaları Murtaza Bektaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kumbağ caminden kaldırılacak olup,Kumbağ mahalle mezarlığına defnedilecektir.Bektaş ailesine başsağlığı diler,Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
KADRİYE ASLAN Vefat Tarihi: 2020-01-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Merhum Aslan Aslan'ın eşi Bakkal Ahmet Aslan ve Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Memuru Tahsin Aslan'ın anneleri Kadriye Aslan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros Mahallesi Eski caminden kaldırılacak olup,Barbaros Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Aslan ailesine başsağlığı diler,Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEDİHA ZAPTİYE Vefat Tarihi: 2020-01-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karacahalil Mahallesi sakinlerinden, Merhum Hasan Zaptiye'nin eşi, İmdat, Recep ve Nuri Zaptiye'nin annesi, Mediha Zaptiye vefat etmiştir.Cenazesi bıugün ikindi namazından sonra Karacahalil Caminden kaldırılacak olup, Karacahalil Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 14:30'da 100.Yıl Cem Market önünden araç kaldırılacaktır.Zaptiye ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AGUŞ YALÇINKAYA Vefat Tarihi: 2020-01-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Saniye Yalçınkaya'nın eşi Merhume Aysel Koç, Nursel Çakır ve Şaban Yalçınkaya'nın babası Aguş Yalçınkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Yalçınkaya ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SALİHA DİRİOĞLU Vefat Tarihi: 2020-01-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Müveddet Yerlikaya ve Emekli Akbank Müdürü Kerim Dirioğlu'nun anneleri Saliha Dirioğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Dirioğlu Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
KEMAL KAYA Vefat Tarihi: 2020-01-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden Merhume Şahinde Kaya'nın eşi Adviye Uzel, Nimet Tıng ve Yağlı Tohumlar Eski Başkanı Mustafa Kaya'nın babası Kemal Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Kaşıkçı Caminden kaldırılacak olup, Kaşıkçı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Kaya Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|