Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

NURAN CAMBAZOĞLU Vefat Tarihi: 2019-11-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden merhum Erdoğan Cambazoğlu'nun eşi, Neşat, Erkan, Erhan ve Nuray'ın anneleri Nuran Cambazoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Cambazoğlu ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜMİN SERBES Vefat Tarihi: 2019-11-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Fahri Serbes'in kardeşi Mümin Serbes vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Serbes ailesi başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BURHAN DOĞAN Vefat Tarihi: 2019-11-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Necmiye Doğan'ın eşi Mehtap , Ümit ,Özlem ve Kemal'in babası Burhan Doğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Altınova yeni caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Doğan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SADULLAH ÖNCÜ Vefat Tarihi: 2019-11-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Nazife Öncü'nün eşi Zeynep Erol ve Levent Öncü'nün babaları Hayrabolu eşrafından zeytinci Sadullah Öncü vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hüseyin Karaküçük caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Öncü ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YUSUF ÜSTÜN Vefat Tarihi: 2019-11-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Hüsniye Üstün'ün eşi merhume Havva Uzun, Hanife Bozkurt İsmail ve Erkan Üstün'ün babaları Yusuf Üstün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Üstün ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
METİN AYGAN Vefat Tarihi: 2019-11-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Özgür Özalp Tekin Aygan ve Özlem Aygan Kılıçöz'ün babaları Emekli Devlet Hastanesi Müdürü Metin Aygan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Aygan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İBRAHİM İZMİR Vefat Tarihi: 2019-11-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Burçin İzmir'in eşi Merhum Ali İzmir'in oğlu Karacakılavuz İlköğretim Öğretmenlerinden İbrahim İzmir vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Çarşı Caminden kaldırılacak olup, Hayrabolu İlçe Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da İtfaiye önünden araç kaldırılacaktır. İzmir Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YÜKSEL KÖYLÜOĞLU Vefat Tarihi: 2019-11-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Köy Hizmetleri emeklisi Akın Köylüoğlu'nun eşi Çağlayan ve Taşkın'ın annesi Yüksel Köylüoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebu Bekir Sıddık caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Köylüoğlu ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|