Vefat Edenler

TEVFİK FİKRET ERTEKİN Vefat Tarihi: 26.10.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Merhume Sabire Ertekin'in eşi Hasan, Emine, İsmet, Nuriye ve Hayriye'nin babası Tevfik Fikret Ertekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup Kaşıkçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA ÖLMEZ Vefat Tarihi: 26.10.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Fatma Ölmez'in eşi Giray ve Nilay Ölmez'in babası Emekli Polis memuru Mustafa Ölmez vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ÜMMÜGÜL ARDA Vefat Tarihi: 25.10.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Merhum Süleyman Arda'nın eşi Hüseyin ve Tuncay Arda'nın annesi Ümmügül Arda vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FEVZİYE FİLİZ USTA Vefat Tarihi: 25.10.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu - Turgut mahallesi sakinlerinden Adnan ve Şerif Usta'nın kardeşi Arif ve Sıdıka Usta'nın kızları Fevziye Filiz Usta vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FEHMİ BECİT Vefat Tarihi: 25.10.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu-Delibedir mahallesi sakinlerinden Ayşe Becit'in eşi Bülent Becit ve Emine Karaca'nın babası Fehmi Becit vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Delibedir caminden kaldırılacak olup Delibedir mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EMİNE KARAPINAR Vefat Tarihi: 24.10.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas mahallesi sakinlerinden Hasan Dülger, Yaşar Karapınar ve Nazmiye Ulusan' ın anneleri Emine KARAPINAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Köseilyas mahalle caminden kaldırılacak olup, Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30'da Çiftlikönü Camii önünden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HASAN YÜCEKAYA Vefat Tarihi: 24.10.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden Gülseren Yücekaya' nın eşi Dilara Durutürk' ün babası Hasan YÜCEKAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞENGÜL GÜLER Vefat Tarihi: 23.10.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı Mahallesi sakinlerinden, Nusratfakı Mah. eşrafından eski pazarcılardan Hüseyin Güler'in kızı, Tekirdağ Terziler Odası Başkanı Ümit Güler'in ablası, eski Pazarcılar odası sekreteri Ayşe Birgül Avcı'nın kız kardeşi, Şengül Güler vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Değirmenaltı Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020