Vefat Edenler

ÜMMÜ EROL Vefat Tarihi: 05.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Mümin Emekli Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Mümin Erol'un eşi, Sümeyye ve Seyit'in anneleri, Ümmü Erol vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu Aydınlar Mahalle Caminden kaldırılacak olup, Hayrabolu Aydınlar Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ZEHRA SONGUR Vefat Tarihi: 05.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Duran Songur'un eşi, Zerrin, Nuran, Yurdanur ve Nuray'ın anneleri Zehra Songur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HATİCE DURSUN Vefat Tarihi: 05.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Nusratlı Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Naim Dursun'un eşi, Ayşe Uçan, Emine Sever, Şükriye Erel, Muhterem ve Ekrem Dursun'un annesi, Hatice Dursun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Nusratlı Caminden kaldırılacak olup, Nusratlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HALİME TAŞKIN Vefat Tarihi: 04.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Metin, Kerem ve Zeki Taşkın'ın annesi Halime Taşkın vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BİLAL BORAZAN Vefat Tarihi: 04.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhume Mümine'nin eşi Yusuf, Muammer, Enver, Fatma, Meryem ve Kezban'ın babası Bilal Borazan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sağlamtaş Mahallesi Caminden kaldırılacak olup, Sağlamtaş Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30 da Çınarlı Mahallesi Sağlamtaşlılar Yardımlaşma Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SABRİ ÇELTİKOĞLU Vefat Tarihi: 04.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tatarlı Mahallesi sakinlerinden Fatma Çeltikoğlu'nun eşi Hayri Çeltikoğlu, Emine Hata ve Meliha Ülker'in babaları Sabri Çeltikoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Tatarlı Caminden kaldırılacak olup, Tatarlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Tatarlı Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Nihat BEDİR Vefat Tarihi: 03.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Seyat ve Cihat Bedir'in kardeşi Fevzi Bedir'in yeğeni Nihat Bedir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Hacı Elmas caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EROL DİNÇÇİ Vefat Tarihi: 03.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Tamer Dinççi'nin amcası Eski Balıkçı Erol Dinççi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020