Vefat Edenler

SUAT BASMAZ Vefat Tarihi: 27.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Emekli Öğretmen Gülten Basmaz'ın eşi Emre ve Göksu Basmaz'ın babaları Emekli Banka Müdürü Suat Basmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eyüp Sıddık Ömer Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NACİ ALTINOK Vefat Tarihi: 27.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Uçmakdere Mahallesi sakinlerinden Gönül Altınok'un eşi Feride, Funda, Ferda ve Utku Altınok'un babaları Emekli Polis Memuru Naci Altınok vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Uçmakdere Caminden kaldırılacak olup Uçmakdere Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SAADET KARA Vefat Tarihi: 26.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Merhum Emekli Öğretmen Elfaz Kara'nın eşi Emine Dilek Özgüç'ün annesi Cevat Özgüç'ün kayınvalidesi Sedef Duygu Özgüç'ün anneannesi Barış Kara'nın babaannesi Saadet Kara vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HİLMİ KURCAK Vefat Tarihi: 26.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden Fehmi Kurcak'ın babası Samet,Emre ve Elif Kurcak'ın dedeleri Hilmi Kurcak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bıyıkali caminden kaldırılacak olup,Bıyıkali mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUTLU DARICI CAN Vefat Tarihi: 25.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Ural Can'ın eşi, Buğra , Mina ve Göktuğ Can'ın annesi, Mutlu Darıcı Can vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Caminden kaldırılacak olup, Osmanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı Mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ÜMMÜ GEDİKÇİ Vefat Tarihi: 25.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden, Neslihan Gedikçi ve Gökhan Sözen'in annesi, Eski Muhtar Remzi Onaran'ın kardeşi, Çömlekçi Bekir Onaran'ın kızı, Ümmü Gedikçi vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Barbaros eski Caminden kaldırılacak olup, Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÜLSÜM ETİ Vefat Tarihi: 25.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden, Merhum Ali Eti'nin eşi, Tekirdağ Taşıyıcılar Kooperatifi ve Tekirdağ Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti , Prof. Dr. Fatma Eti Aslan, Prof. Dr. Ayşen Eti Sina, Sema Eti Kılıç ve Kemal Eti'nin annesi, Gülsüm Eti vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Selçuk Caminden kaldırılacak olup, Selçuk Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Hayrabolu otobüs durağı ve Çiftlikönü Şadırvan önünden araç kaldırılacaktır.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SABRİYE ÇİFTÇİ Vefat Tarihi: 24.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kayı mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Çİftçi'nin eşi Muzaffer Çifçi, Şerefnur Özer Mihriye Bayındır'ın annesi Sabriye Çiftçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kayı caminden kaldırılacak olup Kayı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020