Vefat Edenler

VOLKAN ŞEN Vefat Tarihi: 21.06.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Gülşah Şen'in kardeşi Telekom'dan Emekli Mehmet Şen ve Gülbahiye Şen'in oğlu Volkan Şen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN GÜLMÜŞ Vefat Tarihi: 21.06.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Kadriye Gülmüş'ün eşi, Süleyman Gülmüş, Hüsnü Gülmüş ve Aynur Savcı'nın babaları Hüseyin Gülmüş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karabezirgan Caminden kaldırılacak olup, Karabezirgan Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 da 100. Yıl Mahallesi Hacıilbey Cami önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YÜCEL BAĞCI Vefat Tarihi: 21.06.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Aysel Bağcı'nın eşi Yasemin Erdoğan ve Funda Çınar'ın babaları Yücel Bağcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hüseyin Karaküçük Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RIDVAN AYHAN Vefat Tarihi: 21.06.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Emel Bozoğlu, İlhan ve Yücel Aydemir'in anneleri Rıdvan Ayhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
OSMAN GÜMRÜKÇÜ Vefat Tarihi: 21.06.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Nuran Gümrükçü' nün eşi Mehmet, Dinçer ve Tamer Gümrükçü' nün babası Osman Gümrükçü vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NEDİM GÜNEŞ Vefat Tarihi: 20.06.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Fatma Güneş'in eşi Fulya, Figen ve İbrahim Güneş'in babaları Merhum(Ahmet Güneş), Şaban Güneş ve Seyfettin Güneş'in kardeşleri Barbaros Mahallesi eşrafından Nedim Güneş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra, Barbaros Eski caminden kaldırılacak olup, Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat:16:00'da Eski Şehir mezarlığın önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SELAMİ NOGAYLAR Vefat Tarihi: 18.06.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı Mahallesi sakinlerinden Şaduman Nogaylar'ın eşi Talat,İsmail ve Gülseren'in babaları Merhum Şefik Nogaylar'ın kardeşi Selami Nogaylar vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yağcı caminden kaldırılacak olup,Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA TÜRKSEVER Vefat Tarihi: 18.06.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhum İsmail Türksever' in eşi Nesrin Avlar, Gülay Kırgız ve Nuray Türksever'in annesi Uğur Avlar'ın Kayınvalidesi Fatma TÜRKSEVER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Murat Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020