Vefat Edenler

ŞİRİN CAN Vefat Tarihi: 19.09.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Muammer Can'ın eşi Ahmet ve Aslıhan'ın annesi Şirin Can vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ASİYE KAŞKA Vefat Tarihi: 19.09.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden merhum Fahrettin Kaşka'nın eşi Güray ve Gürol'un annesi Ekrem Çömez, Emin Çömez ve Yüksel Köşkdere'nin kardeşi Asiye Kaşka vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
CEMAL TEKCAN Vefat Tarihi: 19.09.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tülay Tekcan'ın eşi Çağatay ve Atalay'ın babası Merhum Hacı Sebahattin Tekcan'ın oğlu Cemal Tekcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Keşan Hersekzade Ahmet Paşa Caminden kaldırılacak olup, Keşan mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RUKİYE YÜKSEL Vefat Tarihi: 19.09.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Tevfik Yüksel'in eşi Nilgün Bulut ve Fatma Akyüz'ün annesi Rukiye Yüksel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğleden sonra defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MESUT EREN Vefat Tarihi: 19.09.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden (Merhum) İsmail Eren'in kardeşi (Merhum) Nihat ve (Merhume) Ayşe Eren'in oğulları Mesut Eren vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MELİHA SERT Vefat Tarihi: 19.09.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ahmetçe Mahallesi sakinlerinden (Merhum) Salim Sert'in eşi Ahmetçe Mahalle Muhtarı Kazım, Selami, Bülent Sert, Gülsüm Yavuz Atalay, Elveda Güven ve Eda Yavuz'un anneleri Meliha Sert vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ahmetçe Caminden kaldırılacak olup, Ahmetçe Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 de Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ÖMER TUFAN Vefat Tarihi: 17.09.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karacamurat Mahallesi sakinlerinden Merhume Neziha Tufan'ın eşi, Hasan Tufan, Sebahat Tufan, Nebahat Güven ve Nadide Bitigen'in babaları Ömer Tufan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karacamurat Caminden kaldırılacak olup, Karacamurat Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:45 te Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NURİYE VARLIK Vefat Tarihi: 17.09.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Şarköy İğdebağlar Mahallesi sakinlerinden Cevriye,Ülviye,Erdoğan,Araştırma Hastanesi Çalışanı Abdullah ve Hasan Varlık'ın anneleri Nuriye Varlık vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra İğdebağlar caminden kaldırılacak olup,İğdebağlar mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020