Vefat Edenler

FATMA AYSEL Vefat Tarihi: 30.11.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden; Merhum Ali Aysel'in eşi, Mehmet Halit Aysel'in annesi, Serkan ve Gökhan'ın babaannesi Fatma Aysel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Emiryakup Caminden kaldırılacak olup, Emiryakup Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUKADDES SABUNCU Vefat Tarihi: 29.11.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden; Tekirdağ Devlet Hastanesinden emekli Ahmet Sabuncu'nun eşi, İbrahim Sabuncu ve İlknur Sabuncu Yıldız'ın anneleri Mukaddes Sabuncu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NECMİ ÇİNKO Vefat Tarihi: 29.11.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden; Nurdan Çinko' nun eşi, Feray Çinko'nun babası TESKİ' den emekli Necmi Çinko vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SABRİ TİRYAKİ Vefat Tarihi: 29.11.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Beyoğlu Mahallesi sakinlerinden Resmiye, Melahat ve Nezahat Tiryaki'nin babaları Sabri Tiryaki vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Beyoğlu Caminden kaldırılacak olup, Beyoğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat:11:45'te Beyoğlu Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ERDEN CAMBAZOĞLU Vefat Tarihi: 28.11.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Aydın ve Hamit'in babası Erden Cambazoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Eski Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEHMET DEMİRCİ Vefat Tarihi: 26.11.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı Mahallesi sakinlerinden Ayşe Demirci'nin eşi Halil Burak Demirci, Ahmet Şükrü Demirci ve Zeynep Taşan'ın babaları Murat Taşan'ın kayınpederi Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi Profesör Doktor Mehmet Demirci vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazi Murat Bey Camiden kaldırılacak olup, Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YAŞAR UÇAN Vefat Tarihi: 26.11.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden; Müzeyyen Uçan'ın değerli eşi, İsmail Uçan, Sevil Yüksel ve Şahver Ulu'nun babaları, Nuri Yüksel ve Serhan Ulu'nun kayınpederi Eski Tekirdağ Esnaflarından Sevil Züccaciye'nin sahibi Yaşar Uçan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Orta Camiden kaldırılacak olup, Kılavuzlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
METİN GÖKTAŞ Vefat Tarihi: 25.11.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Osmanlı Mahallesi sakinlerinden, Serpil Göktaş'ın eşi, Umut Göktaş'ın babası, Nevin, Emin Göktaş ve Emine Nogaylar'ın kardeşi, Süleymanpaşa Belediye Çalışanı Metin Göktaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Caminden kaldırılacak olup, Osmanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020