Vefat Edenler

MERDÜM REİSOĞLU Vefat Tarihi: 15.06.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Rüştü Reisoğlu'nun eşi, Canan Armağan, Aynur Kul ve Ayla Reisoğlu'nun anneleri, Merdüm ( Mürüvvet) Reisoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup, Kumbağ Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÖKÇE ÖZSEVEN ÖZKAN Vefat Tarihi: 13.06.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Yalçın Özseven 'in eşi ,Şenol Özkan 'ın kızı ,Ayhan Özseven 'in gelini Gökçe Özseven Özkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Hocaoğlu camiinden kaldırılacak olup , Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah 'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA ORHAN Vefat Tarihi: 15.05.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Merhum Niyazi Orhan'ın eşi,Gürkan Orhan,Sevilay Dağlı ve Nuray Küçük'ün anneleri Fatma Orhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova Yeni Caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA BALÇIN Vefat Tarihi: 15.05.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhum Muhterem Balçın'ın eşi Mükerrem Mağara, Melda Balçın ve Mustafa Balçın'ın anneleri Fatma Balçın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Orta Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA EROL Vefat Tarihi: 09.05.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Mustafa Erol vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Malkara Dereköy caminden kaldırılacak olup Malkara Dereköy Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYŞE ERGÜN ÖZACAR Vefat Tarihi: 26.04.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ Eşrafından Merhum Zihni Bilmeç ve İsmet Bilmeç'in kızı, Em. Hv. Bçvş. Arif Hikmet Özacar'ın eşi, Ayşen Özacar'ın annesi, Selin Bayram, Ahsen Kartal ve Aren Bayram'ın anneanneleri, Merhum Erdoğan Bilmeç, Merhum Erol Bilmeç, Merhum Engin Bilmeç, Ersin Bilmeç, Eray Bilmeç Kara, Merhume Erhan Yılmaz ve Ercan Bilmeç'in kardeşleri Ayşe Ergün Özacar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma Namazından sonra, Orta Caminden kaldırılacak olup Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUHSİN ALÖZKAN Vefat Tarihi: 22.04.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden,Senem Alözkan ve İlayda Alözkan'nın babası Büyükşehir Belediyesi Halk otobüsü şoförü Muhsin Alözkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Yeni Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KAMİL EGİ Vefat Tarihi: 18.04.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Şevkiye Egi'nin eşi Erol Egi, Firdevs Şirin ve Kaniye Aysel'in babası Kamil Egi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024