Vefat Edenler

REFİKA UMUR Vefat Tarihi: 20.11.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut mahallesi sakinlerinden merhum Ali Umur'un eşi Yunus Çakır, Sevcan Düvenci ve Gülcan Karataş'ın annesi Refika Umur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yeniköy mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HİKMET SUNA Vefat Tarihi: 16.11.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Semra Suna'nın eşi Songül Suna ve Kübra Suna'nın babaları Emekli Polis Memuru Hikmet Suna vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İSMAİL KIRBAŞ Vefat Tarihi: 16.11.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Halise Kırbaş'ın eşi Murat ve Pınar Kırbaş'ın babası çekirdekçi İsmail KIRBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEHMET ARKIN Vefat Tarihi: 07.11.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Ferhat Arkın ve Nilay Arkın'ın babası Doğalgazdan emekli Mehmet Arkın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Bayramşah mezarlığından kaldırılacak olup Hayrabolu Bayramşah mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SUAT ÇAMBAS Vefat Tarihi: 03.11.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Serpil Çambas'ın eşi Ramazan, Umut ve Güllüsar Çambas'ın babaları Suat Çambas vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul Alibeyköy mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
CELALİ YILMAZ Vefat Tarihi: 01.11.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Fatma Yılmaz'ın eşi Meral Yılmaz Şeremet' in babası Celali YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Susuzmüsellim Caminden kaldırılacak olup, Susuzmüsellim Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ZEYNEP ALKIR Vefat Tarihi: 30.10.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Hediye Alkır Yayla , Hasan Kaya Alkır , Nihal Çokyürüyen , Avukat Necla Alkır ve Süreyya Mansuroğlu'nun anneleri Dr Fırat Yayla'nın anneannesi Op. Dr Görkem Alkır'ın babaannesi Zeynep Alkır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Orta caminden kaldırılacak olup Ferhadanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYŞE KAYA Vefat Tarihi: 14.10.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Dağyenice Mahallesi sakinlerinden, İbrahim Kaya, Rahim Kaya, Emine Önbey, Duriye Ateş, Aysel Kayalaroğlu ve Fatma Üner'in anneleri, Ayşe Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Dağyenice Caminden kaldırılacak olup, Dağyenice Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz:
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020