Vefat Edenler

MEVLÜT SOLAK Vefat Tarihi: 06.03.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Şerife Solak'ın eşi Ümit Solak, Meral Bulak, Elif Şen ve Özge Daldaban'ın babaları Mevlüt Solak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kamil Ağa Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEHMET ZURNACI Vefat Tarihi: 06.03.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden İrfan Zurnacı'nın amcası, Halil Zurnacı'nın kardeşi Mehmet Zurnacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HALİM YILMAZ Vefat Tarihi: 05.03.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden merhume Hatice Yılmaz'ın eşi, Zehra, Mustafa, Salih, Şahver ve Ahmet'in babası Halim Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Hayrabolu Bayramşah mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUHSİN DOĞAROĞLU Vefat Tarihi: 04.03.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Serap Doğaroğlu'nun eşi, Ozan, Taylan ve Devran'ın babası doktor İsmail Doğaroğlu'nun abisi Namık Kemal Üniversitesinden emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Muhsin Doğaroğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra, Orta Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FETİYE BİLSEL Vefat Tarihi: 04.03.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Osman Bilsel'in eşi, Namık Kemal Lisesi Öğretmenlerinden Erhan Bilsel'in annesi, Fetiye Bilsel vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Emiryakup Caminden kaldırılacak olup, Hayrabolu Emiryakup Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YAŞAR GÜLLÜ Vefat Tarihi: 04.03.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden Gülten Güllü'nün eşi Sezer, Sezgin, Yusuf ve Elif'in babası, Ecevit Güllü ve Nurullah Güllü'nün kardeşi Yaşar Güllü vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra, Süleyman Mehmet Efendi Caminden kaldırılacak olup, Kumbağ mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SALİHA GURAN Vefat Tarihi: 04.03.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Nermin Silahtaroğlu, Songül Yıldırım ve Orhan Guran'ın annesi, Fatih ve Burak Silahtaroğlu'nun anneannesi, Saliha Guran vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup, İstanbul 4.Levent Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YILMAZ ELMAS KAPTAN Vefat Tarihi: 03.03.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar Mahallesi sakinlerinden Hayriye Kaptan'ın eşi Yüksel Erdin, Yücel Erdin, Murat Kaptan ve Niyazi Kaptan'ın babaları Tekirdağ Valiliği Mütevelli Heyet Üyesi ve Işıklar Köyü Selanikliler Dernek Başkanı Olcay Ceylan'ın dayısı Çarşı Esnafı Eski Emlakçı ve Pehlivan Yılmaz Elmas Kaptan vefat etmiştir .Cenazesi bugün Çınarlı Mahallesi hane önünden kaldırılacak olup ikindi namazından sonra Işıklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020