Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
ESMA DENİZ

Malkara-Sağlamtaş Mahallesi sakinlerinden Merhum Abdullah DENİZ'in eşi Ahmet, Mehmet, Metin DENİZ, Hafiz Çavdar, Ayşe ALEMDAR, Fatma PALAMUT'un anneleri Esma DENİZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Malkara-Sağlamtaş caminden kaldırılarak Sağlamtaş mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-09
AHMET ÇETİNLER

Yavuz Mahallesi sakinlerinden Çanakkale Truva yazanesi sahibi Aydın DİNLER'in eniştesi Ahmet ÇETİNLER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kamil Ağa caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-08
EKREM BAŞOL

Hayrabolu Hacıllı Mahallesi sakinlerinden Aynur Başol'un eşi,Zeynel Başol ve Fanisi Başol'un babası,Ekrem Başol vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Hacıllı Mahallesi Caminden kaldırılarak,Hayrabolu hacıllı Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-08
SÜLEYMAN TEMİZEL

Kazandere Mahallesi sakinlerinden Neriman TEMİZEL'in eşi Vuslat OLGUN ve Tarık TEMİZEL'in babası Hasan, Vedat, İmdat ve Nursel'in abisi Süleyman TEMİZEL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kazandere caminden kaldırılarak Kazandere Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-08
İSMAİL BAKLALAR

Zafer Mahallesi sakinlerinden,Nime Baklalar'ın eşi, İlknur ve Pınar 'ın babası, Esen, Ersan ve Meral'in kardeşi, Merhum Fikret ve Nihal Baklalar'ın oğlu, İsmail Baklalar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak , yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-08
EMİNE AKGÜN

Uçmakdere Mahallesi sakinlerinden,merhum Sıddık Akgün'ün eşi, Hüseyin Akgün, Kemal Akgün, Fatma Böcekçi,Ümmü Akagündüz'ün annesi, Emine Akgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Uçmakdere Caminden kaldırılarak , Uçmakdere mahalle mezarlığına defnedilecektir:Saat 15:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-08
HÜSNİYE GÜNGÖRMEZ

Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Mehmet GÜNGÖRMEZ'in eşi Ayhan, Vasfiye, Ali, Ömer ve Emel'in anneleri Hüsniye GÜNGÖRMEZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-06
AŞİR GENÇ

Yavuz Mahallesi sakinlerinden Şefika DİNÇ'in eşi Valilik çalışanlarından Zafer GENÇ'in babası Aşir GENÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Vakıfiğdemir caminden kaldırılarak Vakıfiğdemir mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-06
SEYFETTİN YILDIZ

Banarlı Mahallesi sakinlerinden merhume Mihriye YILDIZ'ın eşi Seyfiye CAMBAZOĞLU, Fikri ve Zeki YILDIZ'ın babaları Seyfettin YILDIZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Banarlı caminden kaldırılarak Banarlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur

2017-03-06
ŞABAN ARSLAN

Zafer mahallesi sakinlerinden,Ümmü Arslan'ın eşi,Hatice,Meryem ve Muharrem'in babası,Şaban Arslan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Karacahalil caminden kadırılarak Malkara Karacahalil mezarlığına defnedilecektir.Saat:11:30'da valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-05
MUSTAFA VARDAS

Köseilyas Mahallesi sakinlerinden,Mutiş,Muhittin,Cemal,Necmiye ve Ferdiye Vardas'ın babası,Kemal Yavaş ve Mehmet Biberci'nin kayınpederi Çiftlikönü Eşrafından Mustafa Vardas vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlkönü caminden kaldırılarak.Köseilyas Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-05
MUSTAFA EKİCİLER

Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden, Müveddet Ekiciler'in eşi, Hasan,Sevgi, Okan Ekiciler'in babası, Mustafa Ekiciler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu Caminden kaldırılarak Gazioğlu Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-04
HAMİ BAŞARAN

Tekirdağ Eşrafından, Gülderen Başaran'ın eşi, Halil Başaran ve İnci Türkmen'in babası, Ülkü Eşkinat'ın abisi, Hami Başaran vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ebubekir Sıddık Caminden kaldırılarak,eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-04
ARİF ÖZTÜRK

İNECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NEZİHA ÖZTÜRK'ÜN EŞİ SALİM ÖZTÜRK, NESLİHAN ERSÜREN,HÜSNİYE ÇELİK'İN BABALARI ARİF ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA İNECİK CAMİNDEN KALDIRILARAK İNECİK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-03-02
FATMA ERYETİŞ

BAHÇELİEVLER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MUSTAFA ERYETİŞ'İN EŞİ, SEDA POLAT VE SEVDA ERYETİŞ'İN ANNESİ, ATİKE ÇETİN, HİKMET ÇETİN, MAHMUT ÇETİN, NUSRET ÇETİN VE SALİM ÇETİN'İN KARDEŞİ, ARİF ÇETİN VE AYŞE ÇETİN'İN KIZI, FATMA ERYETİŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA BEYAZKÖY TOKİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-03-02
HÜSEYİN DOĞAN

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYŞE DOĞAN'IN EŞİ MÜJDAT DOĞAN'IN BABASI MALKARA- KARACAHALİL EŞRAFINDAN HÜSEYİN DOĞAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAPAKLI CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-03-01
MEHMET GÜNDÜZ

KAŞIKÇI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN VİLDAN GÜNDÜZ'ÜN EŞİ GÜLFEM, GÜLCAN, GÖKTUĞ VE GAMZE'NİN BABALARI MERHUM MUZAFFER DÜZGÜN'ÜN OĞLU EMEKLİ ÖĞRETMEN MEHMET DÜZGÜN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAŞIKÇI CAMİNDEN KALDIRILARAK KAŞIKÇI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DE KÖPRÜBAŞI MEVKİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-03-01
HATİCE ÇETİNKAYA

ÇORLU-MAKSUTLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HALİL ÇETİNKAYA'NIN EŞİ NEZAHAT, NEBAHAT, NİGAR VE NECMETTİN'İN ANNELERİ HATİCE ÇETİNKAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA MAKSUTLU CAMİNDEN KALDIRILARAK MAKSUTLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2017-03-01
HASAN KAĞAN

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SELMA KAĞAN'IN EŞİ BURCU VE İSKENDER'İN BABASI MERHUM İSKENDER VE MERYEM KAĞAN'IN OĞLU HASAN KAĞAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-28
MUSTAFA GÜNDOĞDU

SEMETLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, SERKAN , COŞKUN, HÜSEYİN VE MERHUM ERGÜN GÜNDOĞDU'NUN BABASI, MUSTAFA GÜNDOĞDU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA SEMETLİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK SEMETLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:00'DA ÇINARLI MAHALLESİ DÖRT YOLDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-28
ERTAN ATEŞER

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN,ÖĞRETMEN NEZİHA ATEŞER'İN EŞİ,SARPER ATEŞER VE ARAS ATEŞER'İN BABASI EMEKLİ ÖĞRETMEN RIDVAN ATEŞER SAKİNE ATEŞERİN OĞLU HÜSEYİN AYGÖR VE HİKMET AYGÖR'ÜN ENİŞTELERİ SANAYİ ESNAFINDAN ERTAN ATEŞER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA EBU BEKİR SIDDIK CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-28
SAADET ZORLU

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DOĞAN ZORLU'NUN EŞİ ESKİ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI ÇIĞIR DOĞU ZORLU VE NALAN ATALAY'IN ANNELERİ BURHAN VE ATİLLA'NIN KARDEŞLERİ SAADET ZORLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-27
MUZAFFER SARIKAN

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SEBİLE SARIKAN IN EŞİ TUNCAY,ATALAY VE NURAY SARIKAN IN BABALARI MUZAFFER SARIKAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-26
FETHİ İPÇİ

ESKİCAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GÜLBAHAR İPÇİ NİN EŞİ SEVDA ÇAKICI VE İSMAİL İPÇİ NİN BABALARI FETHİ ÇAKICININ KAYINPEDERİ ALMAYADAN EMEKLİ FETHİ İPÇİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-26
SAADET CAN

HACIKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL CAN IN EŞİ NERİMAN KAPLAN,GÜLSEN İLERİ VE HASAN CAN IN ANNELERİ SAADET CAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA HACIKÖY CAMİİNDEN KALDIRILARAK HACIKÖY MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:30 DA TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-26
HATİCE SAYGI

NUSRATFAKI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN SAYGI NIN EŞİ MAKBULE SARIŞIN,MERHUM FATMA AVCI,HÜSEYİN,MEHMET, SALİM,VE BÖREKÇİ AHMET SAYGI NIN ANNELERİ HATİCE SAYGI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA NUSRATFAKI CAMİİNDEN KALDIRILARAK NUSRATFAKI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-26
CEVAT ÖRNEK

NAİP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ESKİ PAZARCILARDAN CEVAT ÖRNEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA NAİP MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-25
CEM MALİT

PEŞTEMALCI CADDESİ SAKİNLERİNDEN PTT ÇALIŞANLARINDAN CEM MALİT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-25
İLHAN ÖRNEK

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM AYŞE ÖRNEK'İN EŞİ, SELMA PEHLİVAN VE FUTBOL İL HAKEMİ AYHAN ÖRNEK'İN BABASI, SERDAR PEHLİVAN'IN KAYINPEDERİ, İLHAN ÖRNEK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA YENİ KAMİL AĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-24
CELALETTİN BAŞARAN

100. YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ŞÜKRAN BAŞARAN'IN EŞİ, SERHAT BAŞARAN VE SERDAL BAŞARAN'IN BABASI, CELALETTİN BAŞARAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA HACI İLBEY CAMİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-24
Toplam 2554 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2][3] [4] [5] [6] [7] ...[86]