Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
RIZA KIVRAK

Hayrabolu Çene Mahallesi sakinlerinden,İsmet KIVRAK ve Zeliha YAVUZ'un kardeşi, Ayhan KIVRAK'ın amcası,Rıza KIVRAK vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Çene Mahallesi caminden kaldırılarak Hayrabolu Çene Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-13
İBRAHİM AYAR

Evciler Mahallesi sakinlerinden, Ayşe Ayar'ın eşi, Hanife Çiliv'in babası, Merhum İbrahim Çiliv'in kayınpederi, Murat Cami imamı Muhammet Çiliv'in dedesi, İbrahim Ayar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılarak Evciler Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-13
MEDİHA BİNGÖL

Malkara Ballı Mahallesi sakinlerinden,Hacı Sabri BİNGÖL'ün eşi,Mediha BİNGÖL vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Ballı Mahallesi caminden kaldırılarak Malkara Ballı Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-11
HİLMİYE YELKEN

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden,Trakya Birlikten Emekli Hasan YELKEN'nin eşi,Tezcan,Esma ve Sevgi GONCAGÜL'ün annesi Hilmiye YELKEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ferhadanlı Mahallesi caminden kaldırılarak Ferhadanlı Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Saat:16:00'da Aydoğdu Mahallesi Akbaş Ekmek Fırını önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-11
ALİ DİNÇ

Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Sabriye DİNÇ'in eşi Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcılarından Gülferah Dinç GÜRAL ve merhum Barkın DİNÇ'in babaları Şeref GÜRAL'ın kayınpederi Birce ve Arın GÜRAL'ın dedeleri Emekli Orman Bölge Şefi Ali DİNÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Yeni Sanayi camiinden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30 da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-09
ESMA ÖZCAN

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Rüstampaşa camii emekli imamı Ahmet ÖZCAN'ın eşi Nurten SİVRİ ve Ahmet ÖZCAN ın anneleri emekli öğretmen Hüseyin SİVRİ'nin kayınvalidesi Esma ÖZCAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ferhedanlı camiinden kaldırılarak Ferhedanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-09
RÜSTEM ŞENTAN

Çiftlikönü eşrafından, Fatmagül Şentan'ın eşi, Gülay, Nuray, Sevilay, Şenay, Turhan ve Umut'un babası, Karayollarından emekli Resim Sert'in damadı, Ali Şentan'ın abisi, Hakkı Şentan'ın oğlu, Rüstem Şentan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Antalya Uncalı Caminden kaldırılarak, Antalya Kurşunlu mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-08
İSMAİL URGUN

Işıklar mahallesi sakinlerinden Necmiye URGUN'un eşi Özcan,Özkan,Müddet,Nezahat,Fatma URGUN'un babaları İsmail URGUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Işıklar caminden kaldırılarak Işıklar mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Hükümet önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-07
NAZIM ARSLANTAŞ

Hacıköy Mahallesi sakinlerinden Salih,Tuğba Arslantaş'ın babaları Öz Hacıköylü Kardeşler'in abisi Nazım Arslantaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hacıköy Caminden kaldırılarak Hacıköy Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:30'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-07
HATİCE MİRAN

Işıklar Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Miran'ın eşi Savaş,Bekir,Saim,Ayşe,Fatma,Rukiye,Rabia ve Kadriye'nin anneleri Hatice Miran vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Işıklar Caminden kaldırılarak Işıklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30'da Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-07
FEYZULLAH ZAFER

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Şükriye Zafer'in eşi, Vildan, Ümran ve Ersin'in babası, Feyzullah Zafer vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Sabri Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir Mezarlığna defnedilecektir:Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-06
AYŞE BOZKURT

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden,İrfan BOZKURT,Güner BOZKURT,Hürmüs DENİZTAŞ ve Müjgan DENİZTAŞ'ın annesi,Ayşe BOZKURT vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-06
NİHAT GÜLER

Tekirdağ eşrafından merhume Emine GÜLER'in eşi Belediye başkan yardımcılarından Haldun GÜLER ve Tanyel GÜLER'in babaları Esnaf Kefalet Kooperatifi eski çalışanlarından Nihat GÜLER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni sanayi caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-06
SEVİM BAYRAM

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Kamil Bayram'ın eşi, Ahmet, Zehra,Zeliha, İsmail ve Göksel Bayram'ın annesi, Serkan, Kamil Özer ve Hilal Buluş'un anneannesi, Sevim Bayram vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Barbaros Caminden kaldırılarak Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-06
FİKRİYE YENİGÜN

100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Eski çarşı esnaflarından Cengiz Yenigün'ün eşi, Engin Yenigün'ün annesi, Fikriye Yenigün vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-06
HÜSEYİN YAVUZŞEN

100.Yıl Mahallesi Sakinlerinden Meliha Yavuzşen'in eşi Şükriye Açıkgöz,Şükran Ünal,Muhammer Yavuzşen'in babaları 100.Yıl Mahalle Muhtarı Ali Rıza Açıkgöz'ün kayınpederi Kamyoncular Kooperatifi kurucu ve eski başkanlarından Hüseyin Yavuzşen vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebu Bekir Sıddık Caminden kaldırılarak Malkara Müstecep Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-05
OSMAN SEVER

100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Sebahat Sever'in eşi, Ali Sever, Naz, Seha ve Semra'nın babası, Dağyenice Mahallesinden,Osman Sever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı İlbey Camiinden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-04
HÜSNÜ SEVER

Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Behiye Sever'in eşi, Nilüfer, Nesibe ve Aysel'in babası, Mühenna Dölgen, Mahmut Özden ve Ayhan Gökkut'un kayınpederi, Emekli öğretmen Hüsnü Sever vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-04
AHMET TÜREDİ

Barbaros Mahallesi sakinlerinden Müjgan Türedi'nin eşi Alper,Oğuzhan Türedi'nin babaları Alaattin Türedi'nin kardeşi Ahmet Türedi vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yağcı Caminden kaldırılarak Yağcı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:00'da hane önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-03
ZEHRA GÖÇERLİLER

Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhum Yaşar Göçerliler'in eşi Ahmet Göçerliler'in annesi Zehra Göçerliler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-03
HANİFE BAYKAN

Barbaros Mahallesi sakinlerinden Merhum Kamber Baykan'ın eşi,Semra Mis,Necmi,Gülbahar,Necdet,Salih,Selami,Hülya,Melda'nın anneleri Hanife Baykan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Barbaros Caminden kaldırılarak Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-02
NAZMİYE BALKAN

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhum Kadir Balkan'ın eşi Cemaziye Özdemir'in annesi İtfaiyeden emekli Enver Özdemir'in kayınvalidesi Ender,Muhammer,Kadir Özdemir'in anneannesi Nazmiye Balkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur

2017-04-02
METİN ÖZTÜRK

Zafer Mahallesi sakinlerinden Serpil Akçaçakır'ın kardeşi İnşaat Mühendisi Özcan Akçaçakır'ın kayınbiraderi emekli öğretmen merhum Nurettin Öztürk merhume Şaziye Öztürk'ün oğulları Metin Öztürk vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-02
OĞUZ SELÇUK

Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Cahide Selçuk'un eşi, Tutku Aydemir, Ozan Aydemir, Özgün Salmanoğlu ve Berksan Salmanoğlu'nun babası, Oğuz Selçuk vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılarak, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-01
YUSUF İŞCAN

Çınarlı Mahallesi Sakinlerinden, Hasan ve Hüseyin İşcan'ın babası, Elif İşcan, Şahver İşcan ve Murat İşcan'ın dedesi, Yusuf İşcan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Osman caminden kaldırılarak,Malkara-Ahievren Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-01
ZAHİT İREVÜL

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Şafiye İrevül'ün eşi, Zehra Nergis,Refiye Menekşe, Ümmühan Akman, Zübeyde Gürgün, Ayşe Hiçsönmez, Gülşen Ulusoy, Sema Dalkıran ve Mehmet İrevül'ün babası, Ali Akman ve Veli Gürgün'ün kayınpederi,Zahit İrevül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Banarlı Caminden kaldırılarak Banarlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-04-01
HALİL İBRAHİM GÜLER

Turgut Mahallesi sakinlerinden,Gülsen GÜLER'in eşi,Hurdacı Hidayet GÜLER'in ağabeyi,Halil İbrahim GÜLER vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Murat Caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-31
HÜSEYİN KAÇAR

Husunlu Mahallesi sakinlerinden, Hüseyin Kaçar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Husunlu Caminden kaldırılarak, Husunlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-30
AHMET KULA

Zafer Mahallesi sakinlerinden, Ayşe Kula'nın eşi, Ali, Mehmet ve Füsun'un babası, Toprak Mahsulleri Ofisinden emekli Ahmet Kula vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak, Eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-30
EROL YILDIRIM

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Afife Yıldırım'ın eşi Trakya Birlik'ten emekli Hacı Erol Yıldırım vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamil Ağa Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-30
Toplam 2626 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2][3] [4] [5] [6] [7] ...[88]