Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
NEFİSE BİLECEN

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM EKREM BİLECEN İN EŞİ ÇARŞI ESNAFLARINDAN İKİZLER KASABI HASAN HÜSEYİN BİLECEN VE SEVİM CENKİ NİN ANNELERİ NEFİSE BİLECEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA SOFTUOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-08
İSLAM SAVAŞ

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN RAHMİYE SAVAŞ IN EŞİ NEDİM SAVAŞ IN BABASI BERBER İSLAM SAVAŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA FERHEDANLI CAMİİNDEN KALDIRILARAK FERHEDANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-08
ALİ ERTE

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HURİSER ERTE NİN EŞİ KAMİL CAN ERTE NİN BABASI AL ERTE VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-08
HATİCE YAYLIM

BARBAROS MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA YAYLIM IN EŞİ YILDIZ,YÜKSEL VE CENGİZ YAYLIM IN ANNELERİ HATİCE YAYLIM VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KAPAKLI CAMİİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-08
İKBAL KIYAK

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İBRAHİM ETHEM KIYAK'IN EŞİ MECDİ, NECMİ, METİN KIYAK'IN ANNESİ İKBAL KIYAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA MALKARA- BALLISÜLE CAMİNDEN KALDIRILARAK BALLISÜLE MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:0'DE ÇINARLI MAHALLESİ TEPEDEĞİRMENLER CADDESİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-06
ZEKİ EKER

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,BERRİN EKER'İN EŞİ ,FATMA DURSUN VE SİBEL ALTAÇ'IN KARDEŞİ ,HÜSEYİN EKER'İN OĞLU ,ZEKİ EKER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,GÜNDÜZLÜ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-06
MÜMİN KILIÇ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN , FATMA KILIÇ'IN EŞİ ,HÜSAMETTİN VE BURHANETTİN KILIÇ'IN BABASI , MALKARA ESENDİK MAHALLESİ EŞRAFINDAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ,ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA , ÇINARLI MAHALLESİ HASAN KARAKÜÇÜK CAMİİNDEN KALDIRILARAK , YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-05
SEVDA GÜL

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MEHMET GÜL VE NEVİN GÜL'ÜN KIZI ,ŞEVVAL SELEN GÜL'ÜN ANNESİ ,SEYHAN ELDEMİR'İN KARDEŞİ ,MEHMET YILDIZ'IN TORUNU ,SEVDA GÜL VEFAT EMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SEYMENLİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,SEYMENLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR..SAAT 12.00 DE 100.YIL MAHALLESİ 100 YIL EVLERİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-05
FATMA SEBAHAT KAYATÜRK

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SEBAHATTİN KAYATÜRK'ÜN EŞİ, SALİH, BELGİN, BERRİN, SABRİ KAYATÜRK'ÜN ANNELERİ FATMA SEBAHAT KAYATÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAMİLAĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-05
ŞÜKRİYE KEZMEZ

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MALKARA DELİLLER MAHALLESİ EŞRAFINDAN ,MERHUM ABDULLAH KEZMEZ2İN EŞİ , NEŞE NALÇIN'IN ANNESİ , NAMIK KEMAL ÖĞRENCİ SERVİS ŞÖFÖRLERİNDEN CAN NALÇIN'IN KAYINVALİDESİ ,ŞÜKRİYE KEZMEZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HÜRRİYET MAHALLESİ HAYRİ ŞEFAAT CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-05
NURHAYAT ATİK

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM HAYDAR ATİK'İN EŞİ ,SERDAR ,EBRU VE KÜRŞAT ATİK'İN ANNESİ , NURHAYAT ATİK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-05
HÜSEYİN ÖZDEMİR

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,NEDİME ÖZDEMİR'İN EŞİ ,EYYÜP ,ADNAN ,ATALAY ,SÜREYYA ÖZDEMİR VE SEMA BİLMEÇ'İN BABASI ,HÜSEYİN ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ,ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA , ÇINARLI MAHALLESİ HASAN KARAKÜÇÜK CAMİİNDEN KALDIRILARAK , ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-04
NİHAT EGE

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, FATMA EGE'NİN EŞİ, TAYFUN EGE VE DİLEK EGE'NİN BABASI, NİHAT EGE VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİ KAMİL AĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-04
ZEYNEP MERİÇ

MALKARA AHİ EVREN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM AHMET MERİÇ'İN EŞİ ,KAMYON ŞÖFÖRLERİNDEN ,NAİL MERİÇ'İN ANNESİ ,ZEYNEP MERİÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA AHİ EVREN CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,MALKARA AHİ EVREN MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11.00 DE KÖPRÜ BAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-04
KADRİYE SEVİNÇ

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN , BULGARİSTAN GÖÇMENLERİNDEN TEK AĞAÇTAN EMEKLİ ALİ SEVİNÇ'İN EŞİ ,AYŞE ŞEN'İN ANNESİ KADRİYE SEVİNÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ,ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,BAHÇELİ EVLER CAMİİNDEN KALDIRILARAK , YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-03
FEVZİYE YILMAZ

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,1989 BULGARİSTAN GÖÇMENLERİNDEN BOSNALI OSMAN AĞALARINDAN BEDRİ USTANIN EŞİ ,EMEKLİ ÖĞRETMEN RESMİYE ÇALIŞKAN ,BERİDE IŞIK VE VEJDİ YILMAZ'IN ANNESİ ,FEVZİYE YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ,ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,BAHÇELİ EVLER CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-02
DİDAR YILMAZ

HAYRABOLU HİSAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MUSTAFA YILMAZ'IN EŞİ,HACI ABDURRAHMAN YILMAZ VE HACI NERİMAN YILMAZ'IN GELİNİ, ALİ YILMAZ ,AVUKAT ELİF TAMDOĞAN VE DİDEM ÖLCAN'IN ANNESİ ,AVUKAT TUNCER TAMDOĞAN VE ÖZGÜR ÖLCAN'IN KAYINVALİDESİ ,DİDAR YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,GÜZELCE HASAN BEY CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,HAYRABOLU ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11.00 DE HÜKÜMET ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-02
MELİHAN YILMAZ

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MUSTAFA YILMAZ'IN EŞİ, NURGÜL,EROL,ALİ VE NEDİM YILMAZ'IN ANNESİ MELİHAN YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-02
MÜCELLA GÖREN

ORTACA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,RECEP GÖREN'İN EŞİ ,ALAATTİN ,ERDEM GÖREN VE AYSUN ERSİN'İN ,ANNESİ ,ALAATTİN VE MERHUME KIYMET AKAR'IN KIZI ,MÜCELLA GÖREN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA , ORTACA CAMİİNDEN KALDIRILARAK , ORTACA MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11.30 DA TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-02
SÜLEYMAN KARACA

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, EMİNE KARACA'NIN EŞİ, ORHAN KARACA, VİLDAN KARACA VE ALİ KARACA'NIN BABASI, SÜLEYMAN KARACA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SEMETLİ CAMİNDEN KALDIRILARAK, SEMETLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:30'DA AYDOĞDU CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-01
MUZAFFER CAN

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM ASIM CAN'IN EŞİ, MEHMET CAN'IN ANNESİ, SİBEL CAN'IN KAYINVALİDESİ, MUZAFFER CAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA OSMANLI CAMİNDEN KALDIRILARAK , OSMANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA KÖPRÜBAŞI MEVKİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-01
MUSTAFA SAKA

DEDECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, SABRİYE SAKA'NIN EŞİ, HALİM SAKA'NIN BABASI, MUSTAFA SAKA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA DEDECİK CAMİİNDEN KALDIRILARAK, DEDECİK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 14:30'DA TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-01-01
HAFİZE YAVUZ

MALKARA DEVELİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN RAHİM YAVUZ'UN EŞİ ALİ İHSAN YAVUZ, MUALLA GÜLER, SEMRA YORULMAZ'IN ANNESİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER DAİRE BAŞKANLIĞI GELİR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İLAN VE REKLAM ŞEFİ İSMAİL GÜLER'İN KAYINVALİDESİ HAFİZE YAVUZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA MALKARA DEVELİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-30
NECİBE TUNCA

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ARKADAŞ ELEKTRİK SELİM TUNCA'NIN ANNESİ SERVET TUNCA'NIN BABAANNESİ NECİBE TUNCA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA MALKARA HEMİT KÖYÜ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 10:30'DA KAMİL KORKMAZ ZAFER İLKÖĞRETİM OKULU ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-29
CEYHUN VEZNİKLİ

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN PERİHAN VEZNİKLİ'NİN EŞİ ÇİFTLİKÖNÜ EŞRAFINDAN FAHRETTİN DEMİREL'İN ABİSİ OSMAN DEMİREL'İN DAMADI CEYHUN VEZNİKLİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-29
SEMRA BARUT

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EŞREF BARUT, AYŞE BARUT'UN KIZI TAYFUN ŞENKAL'IN TEYZESİ ÇİFTLİKÖNÜ EŞRAFINDAN SEMRA BARUT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-29
EKREM YAMAÇ

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,FADİME YAMAÇ'IN EŞİ ,MELEK ,İLKER VE SONER YAMAÇ'IN BABASI ,ALİ ,NAZMİ ,FİKRİ VE NECDET YAMAÇ'IN KARDEŞİ ,DENİZ YOLLARINDAN EMEKLİ EKREM YAMAÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2016-12-28
ŞERİF OKUR

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM HATİCE SAHRA OKUR'UN EŞİ ,NEZİH VE NEŞE OKUR'UN BABASI ,MERHUM EŞREF OKUR ,NEŞAT OKUR ,NAFİYE VAROL VE NEZİHE ARSLANTUNALI'NIN KARDEŞİ ,MERHUM NECİP VE HATİCE OKUR'UN OĞLU ,ŞERİF OKUR VEFAT ETMİŞTİR..CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,ALTINOVA YENİ CAMİDEN KALDIRILARAK , ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-28
NAİM BORA

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,FATMA BORA'NIN EŞİ ,BİRSEN DARICI VE NURSEN BORA'NIN BABASI ,FARUK DARICI'NIN KAYINPEDERİ ,NAİM BORA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA , HAYRABOLU YÖRGÜÇ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, YÖRGÜÇ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11,00 DE ÇINARLI MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-27
NAİM İŞCAN

FERHADANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN , EMİNE İŞCAN'NIN EŞİ ,İLKER VE EMEL İŞCAN'NIN BABASI ,,NAİM İŞCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA , HAYRABOLU FERHADANLI CAMİİNDEN KALDIRILARAK, FERHADANLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12,00 DE FERHADANLILAR DERNEĞİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-27
Toplam 2358 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2][3] [4] [5] [6] [7] ...[79]