Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
ORHAN KAZIM ŞEN

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ÖZKAN ŞEN, SEHER KORKMAZ VE BEYHAN ÖZDEMİR'İN BABASI, ŞARAPHANEDEN EMEKLİ ORHAN KAZIM ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-24
MEHMET GÜNAY

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, HASAN ÖZDEMİR VE ALİ ÖZDEMİR'İN DAYISI , MEHMET GÜNAY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-24
MESUT GENÇ

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SERPİL GENÇ'İN EŞİ YASİN VE ELİF'İN BABALARI AYHAN GENÇ'İN KARDEŞİ TAKSİCİ SELAHATTİN YAŞAR'IN DAMADI SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINDAN MESUT GENÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KARACAKILAVUZ CAMİNDEN KALDIRILARAK KARACAKILAVUZ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:00'DA ADALET SPOR ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-23
NECATİ ATEŞ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DURİYE ATEŞ'İN EŞİ İBRAHİM ATEŞ'İN BABASI PALAMUT KÖYÜNDEN NECATİ ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HASAN KARAKÜÇÜK CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-23
SAADET AYHAN

DEDECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NEVZAT,İRFAN,KADİR AYHAN'IN ANNELERİ SAADET AYHAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DEDECİK CAMİNDEN KALDIRILARAK DEDECİK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA KÖPRÜBAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-23
NUMAN GÖNÜLDAŞ

NAİP MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYŞE GÖNÜLDAŞ'IN EŞİ OSMAN GÖNÜLDAŞ,RABİA EYCİN'İN BABALARI YURDAGÜL AKYÜZ,EMBİYE PELİSTER,HANİFE ÖKSÜN,MAKBULE İPKİN'İN KARDEŞLERİ OSMAN VE MERHUME SELİME GÖNÜLDAŞ'IN OĞULLARI NUMAN GÖNÜLDAŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA NAİP CAMİNDEN KALDIRILARAK NAİP MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-23
NECMİYE KILIÇ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KADİR ÖZEN,SEBAHAT ÖZEN,NEZAHAT ÖZEN VE ÖZCAN ÖZEN'İN ANNESİ NECMİYE KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YENİ KAMİLAĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-23
AYSEL GÖRENER

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KUMBAĞ BALIKÇILIK ÇALIŞANI GÖKHAN GÖRENER, YILDIZ GEZER VE AHMET GÖRENER'İN ANNESİ AYSEL GÖRENER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZGÜRLER CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-22
KAZIM BAYRAKTAR

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUKADDER BAYRAKTAR'IN EŞİ SANAYİ SİTESİ ESNAFLARINDAN MURAT, EMİN, EMRAH BAYRAKTAR'IN BABALARI EMİNE ELFANİ , ATALAY VE HASAN BAYRAKTAR'IN ABİLERİ KAZIM BAYRAKTAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ MURAT CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-22
YUNUS İŞCAN

FIRAT KALKANI OPERASYONUN DA ŞEHİT OLAN HAYRABOLU İLÇESİNİN ŞALGAMLI MAHALLESİNDEN JANDARMA KOMANDO ASTSUBAY YUNUS İŞCAN'IN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ŞALGAMLI MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 14:30'DA VALİLİK ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

2017-02-21
ALİ OSMAN KILIÇ

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞAHVER KILIÇ'IN EŞİ GÜRCAN, ERCAN,ŞENNUR VE NURCAN'IN BABASI İLHAN KILIÇ, TARIK KILIÇ'IN KARDEŞİ ALİ OSMAN KILIÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-20
HACER DURGUT

YUKARI KILIÇLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HÜSEYİN DURGUT'UN EŞİ SÜLEYMAN, EKREM DURGUT, EMİNE ÖRNEK VE MÜKERREM UĞUR'UN ANNESİ HACER DURGUT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YUKARI KILIÇLI CAMİNDEN KALDIRILARAK YUKARI KILIÇLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 12:00'DE ÇINARLI MAHALLESİ HACI OSMAN CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-20
ALİ METİN

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA VE ALİ METİN'İN OĞLU MELAHAT METİN'İN EŞİ ORÇUN,BÜLENT,LEVENT VE ORHAN'IN BABASI ALİ METİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZGÜRLER CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-20
SEVİM YAKUT

ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM KADİR YAKUT'UN EŞİ GÜRBÜZ VE NURGÜL'ÜN ANNELERİ ŞERİFE YAKUT'UN KAYINVALİDESİ FEYYAZ VE MELTEM'İN BABAANNELERİ SEVİM YAKUT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ZAFER MAHALLESİ ARMAĞAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-19
HAMDİ DURGUT

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYŞE DURGUT'UN EŞİ İSMET,İBRAHİM,ABDİ DURGUT,AYTÜL DEMİRKOPARAN'IN BABALARI HAMDİ DURGUT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİ KAMİLAĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK YAĞCI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-19
İRFAN SAKAR

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN GÜLTEN SAKAR'IN EŞİ GÖKHAN SAKAR,ESEN SAKAR'IN BABALARI ÇİFTLİKÖNÜ EŞRAFINDAN İRFAN SAKAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ MERKEZ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-19
NİYAZİ ORHAN

ORUÇBEYLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA ORHAN'IN EŞİ SEVİLAY,GÜRKAN VE NURAY'IN BABALARI MELİHA KARAMAN'IN KARDEŞİ ŞERİF ORHAN,İBRAHİM ORHAN VE NECLA ERGÜL'ÜN ABİLERİ ABDULLAH VE MÜRÜVVET ORHAN'IN OĞLU NİYAZİ ORHAN VEFAT ETMİŞTİR.CEWNAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORUÇBEYLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:30'DA ALTINOVA MAHALLESİNDEKİ HANE ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-19
FAHRETTİN ATEŞ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ZELİHA ATEŞ'İN EŞİ ÖZKAN ATEŞ,ÖZGE ÇETİNBAŞ'IN BABASI FAHRETTİN ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HACI OSMAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-19
ARİF DEMİRAĞ

TURGUT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HACI NAMİYE DEMİRAĞ'IN EŞİ, MERHUM ŞİNASİ, SADİ, ZEKİ DEMİR AĞ ve SÜNBÜL ÖZER'İN BABASI TEKİRDAĞ BELEDİYESİ SU İŞLERİ ESKİ MÜDÜRLERİNDEN ARİF DEMİRAĞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN YENİ SANAYİ CAMİNDEN KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-18
FATMA SAYGI

MERMER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEFAİ SAYGI'NIN EŞİ, MÜNİN, AHMET, GÜLİZAR, GÜLSÜM ve TÜRKAN'IN ANNESİ FATMA SAYGI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YENİ KAMİLAĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-18
MELAHAT YOLCU

ALTINOVA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN YOLCU'NUN EŞİ, MERHUM HÜSEYİN ve ENVER YOLCU'NUN ANNESİ BARKIN, ŞEBNEM, YONCA ve HASAN MERT'İN BABAANNESİ MELAHAT YOLCU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ALTINOVA YENİ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST vE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-18
HÜSEYİN YORULMAZ

KUMBAĞ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ÖZKAN, ERKAN ve BERKAN YORULMAZ'IN BABASI HÜSEYİN YORULMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KUMBAĞ CAMİNDEN KALDIRILARAK KUMBAĞ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST ve YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-18
HİDAYET ARSLAN

KILAVUZLU MAHALLESİ EŞRAFINDAN ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN PTT'DEN EMEKLİ MERHUM NECMİ ARSLAN'IN EŞİ MURTEZA, KAZIM VE ZAFER ARSLAN'IN ANNELERİ HİDAYET ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA YENİ SANAYİ SİTESİ CAMİNDEN KALDIRILARAK KILAVUZLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-17
SUAT POÇAL

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, EMEKLİ POLİS MEMURU MUZAFFER POÇAL'IN OĞLU, SUAT POÇAL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK , YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-17
HURİSER DOLUNAY

İNECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞÜKRAN TEZCAN, HÜSNÜ, CEMAL, MUSTAFA, EMİNE VE HÜSNİYE DOLUNAY'IN ANNESİ FAHRİ TEZCAN'IN KAYINVALİDESİ HURİSER DOLUNAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA İNECİK CAMİNDEN KALDIRILARAK İNECİK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-17
İSMAİL EREN

ESKİCAMİ-ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DOKUMACI NİHAT EREN'İN OĞLU FIRINCI NAİL VE EFRAHİM'İN YEĞENİ İSMAİL EREN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-17
HACER BODUÇ

ÇİFTLİKÖNÜ SANDALCI EŞRAFINDAN MERHUM YUNUS BODUÇ'UN EŞİ MEHMET VE HÜRMÜZ'ÜN ANNESİ CENK VE ÇAĞATAY BODUÇ'UN BABAANNESİ BERK GÖKÇE'NİN ANNEANNESİ HACER BODUÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-16
İRFAN ÖKTEM

HAYRABOLU SAKİNLERİNDEN ŞERİFE ÖKTEM'İN EŞİ GENCAY VE SÜLEYMAN ÖKTEM'İN BABALARI HAYRABOLU EŞRAFINDAN CAMBAZ SÜLEYMAN ÖKTEM'İN OĞLU, HAYRABOLU EMLAK NECMETTİN YILMAZ'IN DAMADI İRFAN ÖKTEM VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA HAYRABOLU ÇARŞI CAMİNDEN KALDIRILARAK HAYRABOLU İLÇE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-16
SAİT YÜKSEL

ORTACA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN RUZİYE YÜKSEL'İN EŞİ FATMA GÜNEY, SEBİLE İŞCAN, SAİP YÜKSEL, SALİH YÜKSEL, MUAZZEZ YÜKSEL, FİRDEVS AKSOY VE NEVRİYE BEYAZKURT'UN BABALARI SAİT YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ORTACA CAMİNDEN KALDIRILARAK ORTACA MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 15:00'DE KÖPRÜBAŞI MEVKİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2017-02-16
YUSUF BERBEROĞLU

100 YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME NEDİME BERBEROĞLUNUN EŞİ,ERCAN,ERTAN VE DERYANIN BABALARI 100 YIL MAHALLESİ KARTAL MARKET SAHİBİ HÜSEYİN YILMAZ'IN KAYINPEDERİ YUSUF BERBEROĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA BARBAROS CAMİNDEN KALDIRILARAK BARBAROS MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2017-02-16
Toplam 2554 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3][4] [5] [6] [7] [8] ...[86]