Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
MÜRVET AKGÜN

Hayrabolu-Umurbey mahallesi sakinlerinden, Merhum Kamil Akgün'ün eşi, Galip, Nihat Akgün ve Hatice Çınar'ın annesi, Mürvet Akgün vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Umurbey Caminden kaldırılarak, Umurbey Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30 ' da Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-28
SELMA KIR

Köseilyas Mahallesi sakinlerinden, Kemal Kır'ın eşi, Merhum Emin ve Fatma Tobal'ın kızı, Saffet ve Serpil'in kardeşi, Selma Kır vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Köseilyas camiinden kaldırılarak , Köseilyas Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00' da Çınarlı Mahallesi Fevzi Çakmak Okulu'nun yanından araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-28
REMZİ İŞLEYEN

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden, Adliyeden emekli Fevzi İşleyen'in abisi, Kuaför Murat İşleyen'in amcası, Remzi İşleyen vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak , Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-27
FAİK ESEN

Yeniköy Mahallesi sakinlerinden, Şaban ve Gülsüm Esen'in oğlu, Faik Esen vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kapaklı Caminden kaldırılarak, Yeniköy mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-27
HATİCE GÜLSEN

Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden Yusuf GÜLSEN ve Hanife GÜRLER'in annesi Hatice GÜLSEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılarak Kaşıkçı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-27
ALİMAN KARACA

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden,Merhume Zehra KARACA'nın eşi,Ali KARACA,Ayşe BİLGE ve Merhum Demir KARACA'nın babası Aliman KARACA vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Sabri Caminden kaldırılarak,Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-27
KIYMET MACARLIOĞLU

Hayrabolu Yörükler Mahallesi sakinlerinden,Merhum Tahir MACARUĞLU'nun eşi,Mahmut,Selver ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye çalışanı Rahmi MACARLIOĞLU'nun annesi Kıymet MACARLIOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra,Hayrabolu Yörükler caminden kaldırılarak,Hayrabolu Yörükler Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-26
SADULLAH AKÇAY

Hürriyet Mahallesi sakinlerinden,Almancı Sadullah AKÇAY vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratlı Turan caminden kaldırılarak,Muratlı Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-26
NECMİYE YAŞAR

Zafer Mahallesi sakinlerinden,Merhum Mehmet Nedim YAŞAR'ın eşi,Orhan,Zeki,Nedime ve Birsen YAŞAR'ın annesi,Necmiye YAŞAR vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra,Softuoğlu caminden kaldırılarak,Karahalil Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-26
REYHAN ANILIR

Altınova Mahallesi sakinlerinden,Hüseyin ANILIR'ın eşi,Rıza ANILIR ve Hakan ANILIR'ın annesi,Fulya ve Fatih'in babaannesi,Reyhan ANILIR vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Vedat Çeliker Caminden kaldırılarak,Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-26
SÜLEYMAN ÖZEN

Şarköy Mursallı Mahallesi sakinlerinden,Hatice Özen'in eşi,Nezir,Necdet ve Nejla'nın babası Süleyman ÖZEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra,Şarköy Mursallı Mahallesi caminden kaldırılarak,Şarköy Mursallı Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.Saat:10:30'da otogardan araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-26
YUSUF SUNA

Çanakçı Mahallesi sakinlerinden.Fatma SUNA'nın eşi,Timur ve Yurdanur'un babası,Yusuf SUNA vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra,Çanakçı Mahallesi caminden kaldırılarak,Avşar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-26
EKREM KESKİN

Kandamış mahallesi sakinlerinden İbrahim, Bahriye ve Ahmet KESKİN'in babası Ekrem KESKİN vefat etmişitir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kandamış mahalle caminden kaldırılarak Kandamış mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Kelebek Mobilya önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-25
SETTAR GÜVEN

Yayabaşı Mahallesi sakinlerinden, merhum Bekir Güven'in eşi, Metin Güven ve Mesut Güven'in annesi, Settar Güven vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak, Yayabaşı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-23
ALİ AKKAYA

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden, Fatma Akkaya'nın eşi, Okan Akkaya, Emine Duran ve Filiz Yılmaz'ın babası, İsmail Yılmaz ve Erhan Duran'ın kayınpederi, Salat'tan emekli Ali Akkaya vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-22
EMİNE DEMİR

Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Kadir Demir'in eşi, Nurgül, Halil İbrahim, Alaattin'in Annesi, Emine Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak, yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-22
AYŞE TUNA

100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Merhum Osman Nuri Tuna'nın eşi, Şerif Tuna , Ahmet Tuna, Şennur Üner ve Zehra Kosa'nın annesi, Ayşe Tuna vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bıyıkali Caminden kaldırılarak, Bıyıkali Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da 100. Yıl Mahallesi Barış Manço Parkı önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-22
MUKADDER BİLGİ

Zafer Mahallesi Sakinlerinden Muratlı Caddesi eski bakkallarından Kadir BİLGİ'NİN eşi Trakya Birlikten emekli Kadir BİLGİ,Hüsniye KAYA,FATMA PAZARBAŞI VE HATİCE BİLGİ'NİN anneleri Mukadder BİLGİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak Karaçalı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-22
NAZİFE DIRAK

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Şevket Dırak'ın eşi Ömer Dırak,Merhum Mehmet Dırak ve Didar Korol'un annesi Nazife Dırak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Seymenli Caminden kaldırılarak Seymenli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Çınarlı Mahallesi Çınaraltı Kahvesi önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-22
CEVRİYE BEGİT

Yavuz Mahallesi sakinlerinden merhume Emine ve Halil BEGİT'in kızı Güzin, Güzay ve Mustafa'nın kardeşi Cevriye BEGİT vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak Eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-21
MUSTAFA KORKMAZ

Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Foto Jön Abdülhakim KORKMAZ,Yılmaz Spor Futbolcusu Metin KORKMAZ ve Mehmet KORKMAZ'ın babası Aynur KORKMAZ ve Gülser KORKMAZ'IN kayınpederi emekli polis memuru Mustafa KORKMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-21
MUSTAFA GÜNEŞ

Aydoğdu Mahallesi Sakinlerinden, Balıkçı Vecdi Güneş'in oğlu, Almanyalı Mahmure Çinko'nun torunu, Erhan Güneş'in kardeşi, Mustafa Güneş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler Caminden kaldırılarak, Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-20
NECMİYE UÇKAN

Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden merhum Ramazan UÇKAN'ın eşi Güler, Rahmiye ve Rahmi UÇKAN'ın anneleri çarşı esnaflarından çilingir Ramazan UÇKAN'ın babaannesi Necmiye UÇKAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-20
RAGIP AYDIN

Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Merhume Nadide Aydın,'ın eşi Sadık AYDIN,Hacer SOYER ve Neriman TABANLAR'ın babaları Ragıp AYDIN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Fahrioğlu Caminden kaldırılarak Fahrioğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Valilik ve Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-20
ŞABAN AKYÜZ

Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Ayşe Akyüz'ün eşi, Elif Ergen ve Yeliz Serbest'in babası, Nilgün Koşal, Şahime Miran, merhum Kamile Aksipahi, Süleyman ve Rüstem Akyüz'ün kardeşi, Şaban Akyüz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Işıklar caminden kaldırılarak, ışıklar Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30 'da Kapaklı Cami önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-20
YUNUS HAMZA ELİGÜL

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden merhume Müesser ELİGÜL'ün eşi Müjgan, Levent ELİGÜL'ün babaları Yunus Hamza ELİGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamil ağa caminden kaldırılarak Yayabaşı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-20
Ergin Gönültaş

Hürriyet mahallesi sakinlerinden, Mümin Gönültaş'ın oğlu, Ergin Gönültaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yağcı caminden kaldırılarak, Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhum'un dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-18
RAMAZAN ACAR

Zafer mahallesi sakinlerinden, Hafize Acar'ın eşi, Ziya ve Barış Acar'ın babaları Ramazan Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Softuoğlu caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhum'un dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-18
FELEKNAZ VİDİNEL

Yavuz mahallesi sakinlerinden, eski keresteci merhum Yusuf Vidinel'in eşi, Mehmet Ali Vidinel'in annesi Feleknaz Vidinel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-18
HALİL İBRAHİM ELMAS

Eskicami Mahallesi sakinlerinden Nuriye ELMAS'ın Eşi,Ptt Müdürlüğü'nde çalışan Hasan ELMAS,Telekom Müdürlüğü'nden emekli Bahriye TUNCER,Valilikte çalışan Şükriye MERİÇ,Tapu Müdürlüğü'nde çalışan Elif MORALAR'ın babaları,Maliyeden emekli Şaban TUNCER,Telekom'dan emekli Mehmet MERİÇ,Tarım İlçe Müdürlüğü'nde çalışan Emrah MORALAR'ın kayınpederi fırıncı Halil İbrahim ELMAS vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.

2017-03-17
Toplam 2626 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3][4] [5] [6] [7] [8] ...[88]