Süleymanpaşa Belediyesi Tekirdağ

Vefat Edenler

Adı SoyadıVefat Tarihi
LATİF ÖZDEMİR

ORTACAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, SEVİM ÖZDEMİR'İN EŞİ, ELEKTRİK MÜHENDİSİ TAMER ÖZDEMİR VE ESKİ TEKEL MÜFETTİŞİ ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAŞ MÜFETTİŞİ CANER ÖZDEMİR'İN BABASI, MELAHAT TAŞKIRAN'IN ABİLİ, KADİR TAŞKIRAN'IN KAYINBİRADERİ, EMEKLİ ASTSUBAY LATİF ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZRALIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-27
EKREM OMAYGENÇ

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,HABİBE DALDEVİREN OMAYGENÇ'İN EŞİ ,MEHTAP VE MELİH OMAYGENÇ'İN BABASI ,MUSTAFA COŞKUNÇAY'IN ENİŞTESİ ,EKREM OMAYGENÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, ,KÖSEİLYAS MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-26
VEYİS COŞKUN

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,KAMİLE COŞKUN'UN EŞİ ,SEVİNÇ ,EMİNE VE SEVGİ'NİN BABASI , NAİP MAHALLESİ EŞRAFINDAN ,VEYİS COŞKUN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, , YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-26
NURULLAH YILDIRIM

100.YIL MAHALESİ SAKİNLERİNDEN ,HANİFE YILDIRIM'IN EŞİ ,AYSUN ,AYTEN ,AYSEL VE TERZİ OSMAN YILDIRIM'IN BABASI ,NURULLAH YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,MALKARA DEVELİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK,DEVELİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11,30 DA KÖPRÜ BAŞINDAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-26
ÖNDER KÖKDEMİR

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DİLEK KÖKDEMİR'İN EŞİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN ÖMER HOCANIN OĞLU, PAZARCI ESNAFLARINDAN ÖNDER KÖKDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ESKİ KAMİLAĞA CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-26
ZEHRA AYVAZ

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM MEHMET AYVAZ'IN EŞİ, NEDİM AYVAZ, FATMA VE AYNUR'UN ANNESİ, ZEHRA AYVAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ORTACA MAHALLE CAMİNDEN KALDIRILARAK, ORTACA MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 12:00'DA TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-25
MUSTAFA ERTUĞ

SOYLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SEVİM, SEVGİ, İSMAİL VE YÜKSEL ERTUĞ'UN BABASI MUSTAFA ERTUĞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAPAKLI CAMİNDEN KALDIRILARAK SOYLU MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

2016-12-24
MÜZEYYEN AKGÖZ

KARAYAHŞİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN İSMAİL AKGÖZ'ÜN EŞİ, KARACAMURAT SAKİNLERİNDEN YONUZ GÜVEZ'İN KIZI, TRAKTÖRCÜ İSMAİL ŞENOL GÜVEZ'İN ABLASI, SÜLEYMAN VE ZİVER GÜVEZ'İN YEĞENİ MÜZEYYEN AKGÖZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HASAN KARAKÜÇÜK CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-24
MUSTAFA UYSAL

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MUSTAFA UYSAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA GAZİ MURAT PAŞA CAMİNDEN KALDIRILARAK KAŞIKÇI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-24
AKİF BATI

OSMANLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ÖNDER VE ÖZKAN BATI'NIN BABASI YENİ SANAYİ EŞRAFINDAN AKİF BATI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HALİL AYTAŞ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-24
HASAN ÜYE

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MELAHAT ÜYE'NİN EŞİ ÖĞRETMEN DENİZ ÜYE VE NAZİF ÜYE'NİN BABASI HASAN ÜYE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-24
HAYRİ TUNALI

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,CEMİLE TUNALI'NIN EŞİ ,ÜMİT ,FERİT,MURAT ,CEMİLE TUNALI VE EMEL ÇALIŞKAN'IN BABASI ,KAZANDERE EŞRAFINDAN ,BAHARATÇI GAZETECİ ,HAYRİ TUNALI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,AYDOĞDU CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-23
KAYA ÖZKAN

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,HASİBE ÖZKAN'IN EŞİ ,FETHİ ,ZÜMRÜT VE HATİCE ÖZKAN'IN BABASI ,ESKİ ÇINARLI MAHALLESİ MUHTARI ,GÜZELKÖY EŞRAFINDAN ,KAYA ÖZKAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA HASAN KARAKÜÇÜK CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZRLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-23
HÜSEYİN SANDIKÇI

KARACA KILAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,AYFER SANDIKÇI'NIN EŞİ ,PINAR SANDIKÇI'NIN BABASI , EROL ,BİROL ,İSMAİL ,MUSTAFA VE KADRİYE'NİN KARDEŞİ ,HÜSEYİN SANDIKÇI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,AYDOĞDU MAHALLESİ HACI SABRİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-23
KEVSER LEYLA DOMBAZ

ERTUĞRUL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TEKEL ŞARAP FABRİKASI MÜDÜRLERİNDEN MERHUM HASAN DOMBAZ'IN EŞİ EKREM, EMEL, ERHAN DOMBAZ'IN ANNELERİ KEVSER LEYLA DOMBAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA EBUBEKİR SIDDIK CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-22
MUZAFFER ÇELİK

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM HACI RECEP ÇELİK'İN EŞİ ,MERHUM İSMAİL ÇELİK,HASAN ÇELİK ,FATMA AKAR VE SEVİM SEVİM'İN ANNESİ ,MUZAFFER ÇELİK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,DEMİRLİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,DEMİRLİ MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 14,30 DA ÇINARLI SPOR KULUBÜ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-21
AYŞE ARALAR

KAZANDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM HASAN ARALAR'IN EŞİ, AYTEN TEZEREN VE MEHMET ARALAR'IN ANNESİ, İBRAHİM TEZEREN'İN KAYINVALİDESİ , AYŞE ARALAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KAZANDERE CAMİİNDEN KALDIRILARAK KAZANDERE MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 14:00'DA VALİLİK ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-20
EMİNE YILMAZ

100.YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,VEYSEL YILMAZ'IN EŞİ .AHMET VE MUSTAFA YILMAZ 'IN ANNESİ ,EMİNE YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR..CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KARADENİZ MAHALLESİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-20
MEHMET MURAT DİKEN

TEKİRDAĞ EŞRAFINDAN UĞUR DİKEN İN EŞİ NAİL DİKEN İN BABASI MERHUME AYNUR ZENGİNOĞLU VE EMİN DİKEN İN KARDEŞLERİ GENÇLİK VE SPOR ESKİ İL MÜDÜRÜ EMEKLİ EDEBİYAT ÖĞRETMENİ MEHMET MURAT DİKEN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-19
İSMET TUNCAR

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ZEKİYE TUNCAR'IN EŞİ, ALİ, ERKAN , NURTEN, NURGÜL VE SEVİL'İN BABASI, ESENDİK MAHALLESİ EŞRAFINDAN İSMET TUNCAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HACI OSMAN CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-19
HÜSEYİN SAKAOĞLU

NUSRATLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUME HÜSNİYE SAKAOĞLU'NUN EŞİ, MEDİHA AZAK, RAHMİYE SAKAOĞLU VE TAHİR SAKAOĞLU'NUN BABASI, HÜSEYİN SAKAOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA NUSRATLI MAHALLESİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, NUSRATLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-19
HATİCE GÜL

SELÇUK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, ESKİ KAMYONCU ORHAN GÜL VE MERHUM EMEKLİ ÖĞRETMEN ZİKRİ GÜL'ÜN ANNESİ, MEHMET, SERKAN VE SEMİH GÜL'ÜN BABAANNESİ, HATİCE GÜL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SELÇUK MAHALLESİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, SELÇUK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 11:45'TE VALİLİK ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-19
HATİCE DURUM

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL DURUM'UN EŞİ ,KÖY HİZMETLERİNDEN EMEKLİ DOĞAN DURUM ,NURHAN DURUM VE TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ ERKAN DURUM'UN ANNESİ ,ESRA BACAK VE BERNA DURUM2UN BABAANNESİ HATİCE DURUM VEFST ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HÜRRİYET MAHALLESİ HAYRİ ŞEFAAT CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-19
ELİF SİMİTÇİ

DEĞİRMENALTI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,50 .YIL ÖĞRETMENLERİNDEN GÜLDEN BALABAN VE YAŞAR SİMİTÇİ'NİN ANNESİ ,YUSUF BALABAN'IN KAYINVALİDESİ ,ELİF SİMİTÇİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DEĞİRMENALTI CAMİNDEN KALDIRILARAK KAYI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-19
BEDRİYE YORULMAZ

DEDECİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ,MERHUM ALİ YORULMAZ'IN EŞİ ,EKREM ,SALİM ,KIYMET VE SEFER YORULMAZ'IN ANNESİ ,ALTINOVA MAHALLE MUHTARI HÜSEYİN ÜLKER'İN KAYINVALİDESİ , BEDRİYE YORULMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ,DEDECİK CAMİİNDEN KALDIRILARAK ,DEDECİK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 14,30 DA HÜKÜMET ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-19
YAŞAR GÖRGEL

GÜNDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYŞE GÖRGEL'İN EŞİ ERDOĞAN, DOĞAN, HANİFE, ERKAN, ERDAL GÖRGEL'İN BABALARI ÇİFTLİKÖNÜ EŞRAFINDAN PATATESÇİ YAŞAR GÖRGEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR

2016-12-18
İSMAİL TOKUÇ

ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ŞÜKRAN TOKUÇ'UN EŞİ TAMER, İLKER TOKUÇ'UN BABASI MALKARA YÖRÜK MAHALLESİ EŞRAFINDAN TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİNDEN EMEKLİ AŞÇI İSMAİL TOKUÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAPAKLI CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-18
KEMAL İNAN

HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN EMEKLİ ÖĞRETMEN GÜLDEREN İNAN'IN EŞİ DİŞ HASTANESİ MEMURU ALPHAN İNAN'IN BABASI EMEKLİ HALK BANKASI MÜDÜRÜ KEMAL İNAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA HÜRRİYET MAHALLESİ HAYRİ ŞEFAAT CAMİNDEN KALDIRILARAK DÜZCE AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-18
MÜRÜVVET BİRLER

YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İBRAHİM BİRLER'İN EŞİ FARUK DEMİREZEN, BEHRİYE KIRAR'IN ANNELERİ MÜRÜVVET BİRLER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-18
ERAY ŞEN

AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HAMİT ŞEN, REMZİYE ŞEN'İN OĞLU, FİLİZ ŞEN'İN EŞİ, NALAN ŞEN TOPÇUOĞLU'NUN ABİSİ HALK OYUNLARI EĞİTMENİ ERAY ŞEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÖZDOYURAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.

2016-12-18
Toplam 2358 Vefat Eden Vatandaşımız Bulunmaktadır.    [1] [2] [3][4] [5] [6] [7] [8] ...[79]