Sil baştan yenilenen Mehmetçik Parkı törenle açıldı

Süleymanpaşa Belediyesi, şehrin dört bir yanında devam eden park yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda; Çiftlikönü Mahallesi’nde baştan sona yenilenerek tekrar hizmete kazandırılan Mehmetçik Parkı için açılış töreni düzenlendi.

AÇILIŞA PROTOKOL İLGİ GÖSTERDİ

Başkan Uzunlar’ın ev sahipliğinde düzenlenen açılış törenine siyaset ve bürokrasi temsilcileri, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri, Çiftlikönü Mahallesi Muhtarı Şeref Tekindağ ve diğer mahalle muhtarları ile mahalle sakinleri ilgi gösterdi.

UZUNLAR: “HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”

Açılışta konuşan Başkan Uzunlar, “Çiftlikönü mahallemizde sil baştan yenileyerek kazandırdığımız, Mehmetçik Parkımızı halkımızın hizmetine açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mahalle sakinlerimizin, çocuklarımızın ve gençlerimizin istifadesine sunduğumuz bu değerli proje, keyifli ve neşeli anılara ev sahipliği yapacak. Mahalle sakinlerimiz için yeni buluşma noktası, çocuklarımız için güvenli ve modern bir oyun alanı olacak parkımızın açılışında bizleri yalnız bırakmayan değerli katılımcılarımıza teşriflerinden dolayı içtenlikle teşekkür ediyorum. Göz nuru, emek dolu bu parkımız, her yaştan Süleymanpaşalının keyifli vakit geçirebileceği, sosyal hayatın renkli ve huzurlu bir yansıması olacak. Bu güzel projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun,” ifadelerini kullandı.

Açılış, kurdele kesim töreni ve ikramlarla sona erdi.

Haber Tarihi: 10.11.2023
Okunma Sayısı: 214
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020