Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

NAZMİ GÜNER Vefat Tarihi: 2020-03-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Muradiye Güner'in eşi Serpil Bulut ve Sami Güner'in babası Nazmi Güner vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00'de Özdoyuran caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUKADDES AKDENİZ Vefat Tarihi: 2020-03-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli mahallesi sakinlerinden Hüseyin Akdeniz'in eşi, Mukaddes Akdeniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün 11:00'den sonra Semetli caminden kaldırılarak Semetli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İSMAİL VARHAN Vefat Tarihi: 2020-03-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yukarıkılıçlı mahallesi sakinlerinden Hasan Varhan'ın oğlu İsmail Varhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yukarıkılıçlı caminden kaldırılacaktır. Yukarıkılıçlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Alah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KIYMET BAHÇELİ Vefat Tarihi: 2020-03-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Merhum Hüseyin Bahçeli'nin eşi, Hamdi, İbrahim Bahçeli, Rabiye Kahya ve Aliye Ersöz'ün annesi Kıymet Bahçeli vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ARİFE ÖZKAN Vefat Tarihi: 2020-03-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Araphacı mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Özkan'ın eşi Merhum Hüseyin, Yusuf, Adnan, Ayhan ve Aydın Özkan'ın anneleri Arife Özkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00'da Yeni SAnayi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FİKRET FERUDUN HOŞYAR Vefat Tarihi: 2020-03-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karaevli Mahallesi sakinlerinden Sahavet Hoşyar'ın eşi Şenol Elmascık ve Murat Hoşyar'ın babaları Onur ve Oytun'un dedeleri Fikret Ferudun Hoşyar vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karaevli caminden kaldırılacak olup, Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MESUT FELEK Vefat Tarihi: 2020-03-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Ayşe Felek'in eşi Arda Felek'in babası Mesut Felek vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Gözsüz caminden kaldırılacak olup Malkara Gözsüz mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MÜNİR MERT Vefat Tarihi: 2020-03-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Miray Genç ve Mümin Mert'in babası Mesrur Mert'in kardeşi Mümin Mert'in oğlu Münir Mert vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|