Vefat Edenler

NURİYE KURTULUŞ Vefat Tarihi: 24.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Bayan Terzisi Gülbahar Kurtuluş,Gülsevim Kurtuluş ve Bülent Kurtuluş'un anneleri Nuriye Kurtuluş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYŞE AKINCI Vefat Tarihi: 24.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kazandere Mahallesi sakinlerinden, Merhum Nedim Akıncı'nın eşi, Bilal, Levent, Kadriye ve Nurdan Akıncı'nın annesi, Ayşe Akıncı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kazandere Caminden kaldırılacak olup, Kazandere Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 14:30'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HAFİZE NERGİS Vefat Tarihi: 24.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden merhum Süleyman Nergis'in eşi Semra Özcan ve Hasan Nergis'in annesi Hafize Nergis vefat etmiştir.
GALİP NAZLIGÜL Vefat Tarihi: 24.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami- Ortacami Mahallesi sakinlerinden Ayşe Nazlıgül' ün eşi Galip NAZLIGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Camiden kaldırılacak olup, Mermer Mahalle mezarlığına defnedilecektir.
FATMA KURU Vefat Tarihi: 24.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara-Karacahalil mahallesi sakinlerinden Hüseyin Kuru, Mustafa Kuru, İbrahim Kuru, Saliha İnci ve Mülayim Kuru'nun annesi Fatma Kuru vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karacahalil caminden kaldırılacak olup Karacahalil mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ALİ VARLIK Vefat Tarihi: 24.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Gülten Varlık'ın eşi, Mustafa Varlık'ın babası, Emekli Öğretmen Ali Varlık vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk Caminden kaldırılacak olup, Selçuk Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RAFET ŞAR Vefat Tarihi: 23.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Fatma Şar'ın eşi Aydan Akyüz ve Asuman Marmara'nın babaları Kristal Lokantısı Sahibi Rafet Şar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratlı caminden kaldırılacak olup,Muratlı mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÖNÜL AYIKLAR Vefat Tarihi: 23.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden Çetin Ayıklar'ın eşi Vahdet ve Taygun'un annesi Gönül Ayıklar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020