Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
METİYE SEVER Vefat Tarihi: 2019-04-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Mustafa Sever'in eşi Sadife Aksoy ve Meliha Sever Esat'ın anneleri Merlin Özgül Berk Yanık Beril Aksoy ve Ege Esat'ın anneanneleri Metiye Sever vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HAZAL TURAN Vefat Tarihi: 2019-04-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Iğdır'lı Ahmet ve Levent Turan'ın annesi Hazal Turan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Süleyman Mehmet Efendi caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ALİ GÜVENÇ Vefat Tarihi: 2019-04-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Filiz Güvenç'in eşi, Özkan ve Özlem Güvenç'in babası, Tekirdağ esnaflarından Kokoreççi Pirefösör Ali Güvenç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
NAZMİYE LİMAN Vefat Tarihi: 2019-04-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Şükran Tokuç,İmren Çimendere,Bilen Kurt,NuranÖner,Özkan Liman'ın annesi Nazmiye Liman vefat etmiştir. Cenazsi bugün öğlen namazından sonra Ballı Mahalle caminden kaldırılarak Malkara Ballı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30 da Soylu Kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
AYŞE TURAN Vefat Tarihi: 2019-04-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ahmedikli Mahallesi sakinlerinden Merhum Recep Turan'ın eşi Halil Turan ve Hayriye Üstün'ün annesi Taner Turan'ın babaannesi Ayşe Turan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ahmedikli Caminden kaldırılarak Ahmedikli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HANİFE YILMAZ Vefat Tarihi: 2019-04-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Ahmet Yılmaz'ın eşi Mehmet Yılmaz, Şaban Yılmaz,Semra,Sema ve Ünzile'nin anneleri Hanife yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Malkara Dereköy caminden kaldırılarak Dereköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 da Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HATUN MENEKŞE Vefat Tarihi: 2019-04-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden İrfan Menekşe'nin eşi Yılmaz Menekşe'nin annesi Hatun Menekşe vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Selçuk Mahalle caminden kaldırılarak Selçuk Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SAMİ ŞENYAYLA Vefat Tarihi: 2019-04-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Hasibe Şenyayla'nın eşi Hasan Ümran ve Vildan'ın babaları Sami Şenyayla vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
|