vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
YAŞAR İŞSEVEN Vefat Tarihi: 2019-06-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Eşrafından Şengül İşseven'in eşi Şenay Akman Volkan İşseven ve Emniyet Müdürü Hüseyin İşseven'in babaları Emlakçı Ali Akman'ın kayınpederi Yaşar İşseven vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.İşseven ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
KAMİL ÇALIŞKAN Vefat Tarihi: 2019-06-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortaca Mahallesi sakinlerinden Merhume Gülsüm Çalışkan'ın eşi Nail Sayibe ve Makbule'nin babaları Celal Çalışkan'ın dedesi Kamil Çalışkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ortaca caminden kaldırılacak olup Ortaca mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Çalışkan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
OZAN YAPALAK Vefat Tarihi: 2019-06-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Alev Yapalak'ın eşi Tredaş'tan emekli merhum Hamit ve Özgül Yapalak'ın oğulları Utku Kartal Yapalak'ın babası Nalan Eren ve Okan Yapalak'ın kardeşleri Ozan Yapalak vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Yapalak ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NECDET TAŞIR Vefat Tarihi: 2019-06-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Sebahat Taşır'ın eşi Ayşe Taşır,Yağmur Taşır,Şaban Taşır ve Ayhan Taşır'ın babaları Necdet Taşır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kırklar Tekkesi Özgürler Caminden kaldırılacak olup Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Aydoğdu Mahallesi Celil Bakkal önünden araç kaldırılacaktır. Taşır ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ADNAN ERGÜR Vefat Tarihi: 2019-06-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Tuncay Ergür'ün eşi Barış ve Özge Ergür'ün babası Doktor Adnan Ergür vefat etmiştir. Cenazesi bugün 13:00'da Cem Evi'nden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Ergür ailesin başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RAZİYE ÖZCAN Vefat Tarihi: 2019-06-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden merhum İbrahim Özcan'ın eşi Yeliz Yalçın Yeşim Kondol Nuray Özcan Tuncay Özcan Olcay Özcan ve Ülviye Özcan'ın anneleri merhum Ali Gümüşsoy ve Şerif Gümüşsoy'un kardeşi Raziye Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratlı Küçükkepenekli caminden kaldırılacak olup Muratlı Küçükkepenekli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 Eskicami-Ortacami mahallesi Fatih Terim sokaktan araç kaldırılacaktır. Özcan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyururuz.
HALİSE SAYGI Vefat Tarihi: 2019-06-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Süleyman Saygı'nın eşi, Hacer Ülker ve Gürkan Saygı'nın anneleri Halise Saygı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karahisarlı caminden kaldırılacak olup Karahisarlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. 100.yıl itfaiye altı Saygı apartmanın önünden araç kaldırılacaktır. Saygı ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ YILMAZ Vefat Tarihi: 2019-06-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Adviye Yılmaz'ın eşi İsmail Yılmaz ve Zeynep Sümer'in babası Ali Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hasan Karaküçük caminden kaldırılacak olup Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Yılmaz ailesin başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|