vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
BAYRAM ALİ KUŞÇU Vefat Tarihi: 2019-06-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden Feriha Kuşçu'nun eşi Funda ve Gökmen Kuşçu'nun babaları Bayram Ali Kuşçu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu mahalle caminden kaldırılacak olup,Gazioğlu mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Kuşçu ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SELAHADDİN SAYGI Vefat Tarihi: 2019-06-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ Mahallesi sakinlerinden, Eski Ödemiş Emniyet Müdürü Mustafa Saygı, Kemal Saygı ve Kenan Saygı'nın babası, Hacı Selahaddin Saygı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kumbağ Caminden kaldırılacak olup, Kumbağ Mhalle mezarlığına defnedilecektir.Saygı Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
EMETİ GACA Vefat Tarihi: 2019-06-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara Hemit Mahallesi sakinlerinden Hüseyin Gaca'nın eşi Ramazan Gaca'nın annesi Emeti Gaca vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hemit Caminden kaldırılacak olup Hemit Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Gaca ailesi başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ZEYNEP VATANSEVER Vefat Tarihi: 2019-06-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl mahallesi sakinlerinden Demir Vatansever'in annesi Zeynep Vatansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra EbuBekir Sıddık caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Vatansever ailesi başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HURİYE GÜNAY Vefat Tarihi: 2019-06-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler İnecik mahallesi sakinlerinden Tarım Kredi Kooperatifi Emekli Müdürü merhum Recep Günay'ın eşi Huriye Günay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Günay ailesine başsağlığı diler. Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ERDOĞAN KARTAL Vefat Tarihi: 2019-06-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros mahallesi sakinlerinden Huriye Kartal'ın eşi öğretmen Tülay Güneş ve Gülay Çiftçi'nin babası öğretmen Yılmaz Güneş'in kayınpederi Erdoğan Kartal vefat emiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Kartal ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YAŞAR GÜLER Vefat Tarihi: 2019-06-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden Gerçek Güler'in eşi Mıstık Güler ve Akgül Güler'in oğulları Boyacı Yaşar Güler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Murat caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Güler ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ERDİ KURNAZ Vefat Tarihi: 2019-06-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Mümin Kurnaz ve Sevgi Kurnaz'ın oğlu Ferdi Kurnaz'ın kardeşi Nurcan Kurnaz'ın kayınbirader'i Erdi Kurnaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Kurnaz ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|