Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
FATMA TALAŞMANLAR Vefat Tarihi: 2019-04-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami - Ortacami Mahallesi sakinlerinden Selami Talaşmanlar'ın eşi Serhat, Sururi, Serkan'ın anneleri Fatma Talaşmanlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
NEZAHAT DİRİL Vefat Tarihi: 2019-04-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi Sakinlerinden Ahmet Diril'in eşi Fatmanur ve Muzaffer Diril'in annesi Sebahat Güven, Saniye Sezgin, Orhan Demirel ve Halit Demirel'in kardeşi Merhume Saadet Demirel ve Haşim Demirel'in kızı Nezahat Diril vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
FERİT ŞAR Vefat Tarihi: 2019-04-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahalllesi sakinlerinden Cevriye Şar'ın eşi eski belediye çalışanlarından Kore Ferit Şar vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
EKREM VARLIK Vefat Tarihi: 2019-04-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yeniköy Mahallesi sakinlerinden Naim Elmas,Ayşe,Aliye,Ayten,Aynur, Ümmü,Nilüfer,Hacer,Nedime,Nurten ve Zülfet'in dayıları Ekrem Varlık vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılarak Yeniköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET ELMAS Vefat Tarihi: 2019-04-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Erdinç,Sevim ve Fatma Elmas'ın ağbileri Ahmet Elmas vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ALİ EROL Vefat Tarihi: 2019-04-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Fikret Erol'un eşi Özkan,Ayla ve Özcan Erol'un babaları Ali Erol vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Topağaç caminden kaldırılarak Barbaros Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30 da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
OSMAN ÖZDEMİR Vefat Tarihi: 2019-04-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kınıklar Mahallesi sakinlerinden, Asiye Özdemir'in eşi, Osman Özdemir, Yüksel Bozoflu ve Kevser Çevik'in babası, Osman Özdemir vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kınıklar Caminden kaldırılarak, Kınıklar Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı Mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ÇETİN GÜVERCİN Vefat Tarihi: 2019-04-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Merhum Osman ve Merhume Fatma Güvercin'in oğlu, Nazife Güvercin'in eşi, Çiğdem ve Ferah Güvercin'in babası, Ertel Elektrik Sahibi Çetin Güvercin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yusuf Ağa Caminden kaldırılarak, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
|