Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

KAZIM MEMİŞ Vefat Tarihi: 2020-02-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Güveçli mahallesi sakinlerinden, Hüsnü Memiş, Meliha Arslantaş ve Hacer Anıl'ın babası Kazım Memiş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Güveçli caminden kaldırılarak Güveçli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:15'de hane önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ALİ YILDIZ Vefat Tarihi: 2020-02-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karadeniz mahallesi sakinlerinden Mehmet, Engin ve Tuncay Yıldız'ın babası Sedat Alaybaşı ve Mhp Belediye meclis üyesi Bülent Topçu'nun kayınpederi Ali Yıldız vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HACI GALİP ARSLAN Vefat Tarihi: 2020-02-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden, merhume Mürvet Arslan'ın eşi Bediha Turhan ve Beyhan Mersinlioğlu'nun babası Barış Turhan ve Bahar Başoğul'un dedesi Süleymanpaşa Belediye Meclis üyesi Mustafa Turhan'ın kayinpederi Hacı Galip Arslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Balabancık caminden kaldırılacak olup Balabancık mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'te Zafer mahallesi muhtarlık önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HAMİDE GÖÇER Vefat Tarihi: 2020-02-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Halim, Fazlı ve Abdullah Göçer'in annesi Hamide Göçer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Armağan caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÜLTER ESEN Vefat Tarihi: 2020-02-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ormanlı mahallesi sakinlerinden merhum Mümin Esen'in eşi Hafize Aydın, Fatma Yıldız, Feride Karakuş, Ergün Esen Bayram ve Mümin Esen'in anneleri Gülter Esen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ormanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'da Köprübaşı'ndan araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SEZAİ KISA Vefat Tarihi: 2020-02-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Gülseren Kısa'nın eşi Recai Kısa'nın kardeşi Enise ve Hüseyin Kısa'nın oğlu Sezai Kısa vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Osman caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYHAN ÇÖMEZ Vefat Tarihi: 2020-02-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Burcu Erdoğan'ın kardeşi Belediye'den emekli Süleyman Çömez'in oğlu Büyükşehir Belediye Personeli Ayhan Çömez vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Malkara - Kermeyan caminden kaldırılacak olup, Kermeyan mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'da Tepedeğirmenler'den araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HALİL İBRAHİM GEÇER Vefat Tarihi: 2020-02-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karabezirgan mahallesi sakinlerinden Ayşe Geçer'in eşi Dinçer ve Ülkiye Geçer'in babası Halil İbrahim Geçer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karabezirgan caminden kaldırılacak olup, Karabezirgan mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşı'ndan araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|