Vefat Edenler

İHSAN CANDAR Vefat Tarihi: 08.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, İrfan Candar, Kadir Candar ve Cavit Candar'ın abisi, Aslan Candar'ın oğlu, Sanayi esnaflarından İhsan Candar vefat etmiştir.Cenazesi bugün 12:00'dan sonra Hacı Osman Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YUSUF KESKİN Vefat Tarihi: 08.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Zehra Keskin'in eşi, Şenol ve Şenay Keskin'in babası Merhum Ahmet Keskin , Recep Keskin, Yüksel Keskin ve Şükran Yenipazarlı'nın kardeşi, Berber Yusuf Keskin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup, Nusratlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA YILDIRMAZ Vefat Tarihi: 08.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Merhum Şahin Yıldırmaz'ın eşi, Ahmet ve Hanife Balaban'ın kızı, Fatma Yıldırmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kayı Caminden kaldırılacak olup, Kayı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:30'da Eski Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HAYRİYE DÜZGÜN Vefat Tarihi: 08.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden, Merhum İbrahim Düzgün'ün eşi, Mehmet Düzgün ve Nurdan Aykaş'ın anneleri, Hayriye Düzgün vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı Caminden kaldırılacak olup, Kaşıkçı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:30 'da Köprübaşı Mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞABAN GÜNEŞLER Vefat Tarihi: 07.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Emine Güneşler Can, Ayşe Güneşler ve sanayi esnaflarından demirci Yahya Güneşler'in babaları, eski ayakkabıcı Kalender Necati Güneşler'in ağabeyi (karyolacı) Şaban Güneşler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılacak olup,Ahmedikli Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KAMURAN MUTAFÇI Vefat Tarihi: 07.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Esendik köylü merhum Hacı Nurettin Mutafçı'nın eşi Mustafa Mutafçı ve Gülbahar Yıldız'ın annesi Hacı Kamuran Mutafçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazından sonra Çınarlı mahallesi Yeni Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ADNAN GAVAZ Vefat Tarihi: 07.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Meziyet Gavaz'ın eşi Merve ve Caner Gavaz'ın babaları Emekli Kıdemli Albay Adnan Gavaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞÜKRİYE AKAY Vefat Tarihi: 06.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden Merhum Halil Akay'ın eşi Nedviye Akay,Nevriye Şenel ve Merhum Metin Akay'ın anneleri Şükriye Akay vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bıyıkali mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020