Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

Ahmet Nergis Vefat Tarihi: 2020-03-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli mahallesi sakinlerinden Rahmetli Elfide Nergis'in eşi Aygül, Aytül, Nursel, Hursel ve Ayşe'nin babası Ahmet Nergis vefat etmiştir. Cenazesi bugün 12:30'dan sonra Semetli caminden kaldırılacak olup Semetli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NESLİHAN VARLIK Vefat Tarihi: 2020-03-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Fehmi ve Nurten Gün'ün kızı, Feridun Gün'ün kardeşi Neslihan Varlık vefat etmiştir. Cenazesi bugün 12:30'dan sonra Barbaros caminden kaldırılacak olup Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EMİN ÖZTÜRK Vefat Tarihi: 2020-03-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Generli mahallesi sakinlerinden, Şerife Aydın, Coşkun Özdilek, Hüseyin Özdilek, Sevim Ay, Sümbül Özalp ve Sevgi Çiftçi'nin babası Emin Özdilek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Generli caminden kaldırılarak Generli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SITKI ÇİÇEKDAĞ Vefat Tarihi: 2020-03-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden Adviye Çiçekdağ'ın eşi Aysun, Dilek ve Aynur Çiçekdağ'ın babaları Sıtkı Çiçekdağ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebubekir Sıddık Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYHAN SEV Vefat Tarihi: 2020-03-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karaevli Mahallesi sakinlerinden Fatma Sev'in eşi Serkan ve Ziya Sev'in babaları Adnan,Asiye,Aynur,İlhan ve Recep'in ağabeyleri Ayhan Sev vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karaevli caminden kaldırılacak olup,Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Behzat ALBAYRAK Vefat Tarihi: 2020-03-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Ayfer Albayrak'ın eşi Kemal, Tahir, Figen ve Özgür Albayrak'ın babaları Behzat Albayrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 13:00'da Altınova Yeni caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AHMET ÇINAR Vefat Tarihi: 2020-03-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Zehra Çınar'ın eşi Savaş ve Barış Çınar'ın babaları Salat Fabrikasından Emekli Ahmet Çınar vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 12:00'da Hacı Sabri caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSNÜ DEMİRBAŞ Vefat Tarihi: 2020-03-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Nuriye Demirbaş'ın eşi Mustafa ve Burak Demirbaş'ın babası Çetin, Necmettin, Hamdi ve Ahmet Çetinbaş'ın kardeşleri Hüsnü Demirbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00'da Eski Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|