Vefat Edenler

AHMET TÜFEKÇİLER Vefat Tarihi: 23.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami- Ortacami Mahallesi sakinlerinden Hatice Tüfekçiler' in eşi Cenk ve Timur Tüfekçiler' in babaları Ahmet TÜFEKÇİLER vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hasan Efendi Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ERDAL KADEM Vefat Tarihi: 23.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden Sebiha Kadem'in eşi,Ebru Dursun ve Ece Fincan'ın babaları Yusuf Kadam ve Mimar Erkin Kadam'ın amcaları Ural Dursun ve Erkan Fincan'ın kayınpederi Gökçe ve Elif'in dedesi Erdal Kadem vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RESMİYE DENKLEŞTİRİCİ Vefat Tarihi: 23.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami- Ortacami mahallesi sakinlerinden merhum Emin Denkleştirici' nin eşi Hakkı Denkleştirici ve Fatma Topal' ın anneleri Resmiye DENKLEŞTİRİCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Camiden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA ŞAHİN Vefat Tarihi: 23.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karaevli mahallesi sakinlerinden merhum Nizamettin Şahin'in eşi Erdoğan, İsmail ve Sevinç'in annesi Hüseyin Ceylan'ın kızı Fatma Şahin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karaevli caminden kaldırılacak olup Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MAHMUT TEKBAŞ Vefat Tarihi: 23.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden merhume Müslime Tekbaş'ın eşi Sevim Aşıcı ve Yaşar Erciyes'in babaları Mahmut Tekbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Lüleburgaz Sakızköy caminden kaldırılacak olup Lüleburgaz Sakızköy mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NUH ERİLMEZ Vefat Tarihi: 22.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Ayşe Erilmez'in eşi Cenk, Mete ve Yasemin Erilmez'in babaları Nuh Erilmez vefat etmiştir Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Muratlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 14:30'da Ortacami mahallesi Selvi Sokak'taki hane önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN TEMİZEL Vefat Tarihi: 22.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kazandere mahallesi sakinlerinden Hüseyin Temizel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kazandere caminden kaldırılacak olup, Kazandere mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İSMAİL CİN Vefat Tarihi: 22.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Huriye Cin'in eşi Kerim, Bekir, Ahmet ve Bilal Cin'in babaları İsmail Cin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020