Vefat Edenler

METİN AKGÜL Vefat Tarihi: 2018-06-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Canhıdır Mahallesi sakinlerinden Mehmet Akgül'ün babası Metin Akgül vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Canhıdır Caminden kaldırılarak Canhıdır Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
FATMA SAMAST Vefat Tarihi: 2018-06-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karadeniz Mahallesi sakinlerinden Enver Samast'ın eşi Emrah, Mine, Eylem, Ayşen Samast'ın anneleri, Alladdin, Fahrettin, Ahmet, Mustafa, İsmail Kalıntaş'ın kardeşi Fatma Samast vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karadeniz Mahallesi Dernek binasından kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
GÜLTEN ARICILAR Vefat Tarihi: 2018-06-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Nihat Arıcılar'ın eşi Handan Akça ve Hakan Arıcılar'ın anneleri Arzu Arıcılar ve Ahmet Akça'nın kayınvalidesi Gülten Arıcılar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HATİCE YETİŞ Vefat Tarihi: 2018-06-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara Çınarlıdere Mahallesi sakinlerinden merhum İsmail Yetim'in eşi Aysel ve Rahmi Yetim'in annesi Yağmur Çınar ve Oğız Çınar'ın anneannesi Hatice Yetiş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Çınarlı Dere caminden kaldırılarak Çınarlı Dere Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Ergenler lokantası önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
OSMAN YÜCEL Vefat Tarihi: 2018-06-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Fadime Yücel'in eşi Osman Yücel vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
GÜLER ÖZEL Vefat Tarihi: 2018-06-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karaevli Mahallesi sakinlerinden Müesser Özel'in eşi merhum Mehmet Ali Özel,Yunus Emre Özel ve Ayşegül Özel'in babaları Ali ve Tlat Karaevli'nin enişteleri Gürer Özel vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karaevli Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
NAZIM İŞLEK Vefat Tarihi: 2018-06-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut Mahallesi sakinlerinden Emekli Öğretmen Nimet İcik İşlek'in eşi Serkan ve Sinan İşlek'in babası İlknur ve Ayşil İşlek'in kayınpederi Muratlı Yavaşça eşrafından Emekli Öğretmen Nazım İşlek vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra soğukkuyu caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞÜKRÜ VAROL Vefat Tarihi: 2018-06-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi Sakinlerinden Leyla Varol'un Eşi Bülent Varol, Savaş Varol, Çiğdem Varol ve Aslı Demiröz'ün babaları, Serdar Demiröz ve Metin Şen'in kayınpederi Şükrü Varol vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur