Vefat Edenler

GÖNÜL AYIKLAR Vefat Tarihi: 21.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden, Çetin Ayıklar'ın eşi, Vahdet ve Taygun'un annesi Gönül Ayıklar vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özgürler Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AHMET OCAK Vefat Tarihi: 21.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Generli Mahallesi sakinlerinden, Zeyniye Ocak'ın eşi, İsmet Ocak, Gülsüm Ocak ve Fatma Ocak'ın babası, Ahmet Ocak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Generli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İBRAHİM KAPTAN Vefat Tarihi: 21.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden, Fikriye Kaptan'ın eşi, Caner Kaptan, Zekiye Aşçı, Havva Özel ve Canan Kaptan'ın babası, Sanat Okulundan emekli İbraim Kaptan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SEVGİ ÇELİK Vefat Tarihi: 21.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Merhum Remzi Çelik'in eşi, Sevgi Yavuz'un annesi, Sevgi Çelik vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gelibolu-Cevizli Köyü Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RECEP ÇAKIR Vefat Tarihi: 21.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Fatma Çakır'ın eşi, Serkan Çakır ve Nesrin Hazar'ın babası,Recep Çakır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Sabri Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BEDRİYE AĞSAR Vefat Tarihi: 21.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Muratlı eşrafından, Merhum İskender Ağsar'ın eşi, Necmiye Tünaydın'ın annesi, Trakya Birlikten emekli Bünyamin Tünaydın'ın kayınvalidesi, Bedriye Ağsar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratlı İlçe Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MURAT KOLTUK Vefat Tarihi: 20.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Mustafa, Münevver, Fatoş ve Tuğba'nın babası Uçar Turizm sahibi Murat Koltuk vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ALİ OĞUZ Vefat Tarihi: 19.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli mahallesi sakinlerinden Birgünel Tekin, Sevgüler Karaoğlu ve Özgen Oğuz'un amcası Ali Oğuz vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020