Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

ŞÜKRÜ AYVAZ Vefat Tarihi: 2020-02-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Batuhan Ayvaz'ın babası Şükrü Ayvaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KENAN GÖÇEN Vefat Tarihi: 2020-02-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Hasiye Göçen'in eşi Varol Göçen, Bülent Göçen ve Serpil Çınar'ın babaları Kenan Göçen vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hüseyin Karaküçük Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA DEDE Vefat Tarihi: 2020-02-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden merhum Murat Dede'nin eşi Volkan Dede'nin annesi Çarşı Esnaflarından Hakkı Şekerpancarı'nın ablası Fatma Dede vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Altınova Yeni caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYTEN ÇELİKKOL Vefat Tarihi: 2020-02-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Emekli Astsubay Faik Çelikkol'un eşi,Ahmet,Faruk,Kemal,Soner Çelikkol ve Aysel Çelikkol'un anneleri Ayten Çelikkol vafet etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup,Eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allahtan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ADEM BIKMAZ Vefat Tarihi: 2020-02-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Melek Bıkmaz'ın eşi, Yapı Kredi Bankası Şube Müdürlerinden Ercan Bıkmaz, Dilek Aktaş ve Sevcan Kubat'ın babası Adem Bıkmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BAHRİ BALCI Vefat Tarihi: 2020-02-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Mehri Balcı'nın eşi İlknur Türkmen'in babası Cem Türkmen'in kayınpederi Kıbrıs Gazisi Bahri Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazi Murat Bey caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MERYEM DAĞDEVİREN Vefat Tarihi: 2020-02-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı mahallesi sakinlerinden Merhum Hulki Dağdeviren'in eşi Ayşen ve Elif Dağdeviren'in annesi Meryem Dağdeviren vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Değirmenaltı Gazi Süleymanpaşa caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FETHİ GEÇKİN Vefat Tarihi: 2020-02-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara-Hereke mahallesi sakinlerinden Necmiye Geçkin'in eşi Rıfkı ve Mehmet Geçkin'in kardeşleri Fethi Geçkin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kapaklı caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına sabırlar dileriz.
|