Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

CEMİL KAHRAMAN Vefat Tarihi: 2020-03-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden, İlhan Kahraman'ın babası Cemil Kahraman vefat etmiştir. Cenazesi bugün 13:30'da Karacamurat mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BAHRİ BOZKURT Vefat Tarihi: 2020-03-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı mahallesi sakinlerinden Rahmiye Bozkurt'un eşi Selim Bozkurt, Kıymet Avcı ve Hatice Turan'ın babaları Şükrü Avcı ve Enver Turan'ın kayınpederi Bahri Bozkurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yağcı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYSEL İLHAN Vefat Tarihi: 2020-03-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Türker İlhan'ın eşi Burak ve Ayşe İlhan'ın annesi Emekli Öğretmen Aysel İlhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 11:00'da hane önünden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NAZİFE YILGIN Vefat Tarihi: 2020-03-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Soylu mahallesi sakinlerinden Nazife Yılgın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Soylu caminden kaldırılacak olup, Soylu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İSMAİL ÖZCAN Vefat Tarihi: 2020-03-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Berkay Özcan'ın Babası, Selami Özcan'ın kardeşi merhum Mustafa ve Ayşe Özcan'ın oğlu İsmail Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün 15:00'da Hacı Osman caminden kaldıracak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SAADET GÜLSEREN Vefat Tarihi: 2020-03-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar mahallesi sakinlerinden İbrahim Gülseren'in eşi Binnaz, Kamile, İlyas, Ali, İzzet, Hasan ve Hikmet Gülseren'in anneleri Saadet Gülseren vefat etmiştir. Cenazesi bugün 13:30'da Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Işıklar mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MAKBULE YILMAZ Vefat Tarihi: 2020-03-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Merhum Selahattin Yılmaz'ın eşi Eşref, Nazif ve Erol Yılmaz'ın anneleri Makbule Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gündüzlü mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'da Bahçelievler cami önünden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EMRULLAH ÖZGÜN Vefat Tarihi: 2020-03-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Emekli Öğretmen Emrullah Özgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Sarıpolat Camiden kaldırılacak olup Sarıpolat Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|