vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
NEBAHAT MAÇIN Vefat Tarihi: 2019-06-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden merhum Ömer Maçın'ın eşi Selver, Serdar,Selahattin,Aynur Maçın ve Tennur Sezer'in annesi Nebahat Maçın vefat etmiş. Cenazesi bugün öğle namazından sonra sohteoğlu caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Maçın ailesine baş sağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YAŞARİYE TÜRKSEVEN Vefat Tarihi: 2019-06-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhum Çetin Boru'nun eşi Enes Boru'nun annesi Hakan Türkseven,Reşat Türkseven,Şehit Yaşar Türkseven ve Filiz Aydemir'in ablaları Yaşariye Türkseven vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özgüller Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Boru ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUSTAFA HALUK ORAL Vefat Tarihi: 2019-06-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Günay Oral'ın eşi Hande Yüksel ve Merve Çelebi'nin babaları Volkan Yüksel ve Yunus Çelebi'nin kayınpederi Mustafa Haluk Oral vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Oral ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NİGAR GÜLBAŞ Vefat Tarihi: 2019-06-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Orhan Gülbaş'ın eşi, Sümeyye, Tahsin ve Sultan'ın annesi, Adnan, İbrahim, Servet ve Vedat Artun'un kardeşi, Nigar Gülbaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayri Şefaat Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Gülbaş ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HATİCE DERELİ Vefat Tarihi: 2019-06-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çanakçı Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Dereli'nin eşi Hamiyet,Kıymet,Nimet,Hayriye,Aynur ve Öznur'un anneleri Çanakçı Köyü Muhtarı Şevki Ürkmez'in kayınvalidesi Hatice Dereli vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çanakçı Caminden kaldırılacak olup Çanakçı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Eski İtfaiye önünden araç kaldırılacaktır. Dereli Ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NİGAR GÜLBAŞ, Vefat Tarihi: 2019-06-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler
HAMİYET DEMİR Vefat Tarihi: 2019-06-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Necmi Demir'in eşi Kadir Ziver Ender Nuri ve Hasan Demir'in anneleri Zehra İşlek Fatma Eren Yüksel Türkkan Hasan Tuner Recep Tuner ve Şaban Tuner'in kardeşleri Hamiyet Demir vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacıköy mahalle caminden kaldırılacak olup Hacıköy mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Demir ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RAMADAN GÖNÜLDAŞ Vefat Tarihi: 2019-06-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Emine Gönüldaş'ın eşi Nuray Gürcan ve Şenay Gönüldaş'ın babaları Polis memuru Ercan Gürcan'ın kayınpederi Görkem ve Oğuzhan'ın dedeleri Köy Hizmetlerinden Emekli Ramadan Gönüldaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Softeoğlu caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Gönüldaş ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|