Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

ALİ MERİÇ Vefat Tarihi: 2020-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Binnaz Meriç'in eşi Ezgi Meriç ve Gözde Paşa'nın babaları Emekli Astsubay Ali Meriç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Saray Avluları caminden kaldırılacak olup,Enez Yolu mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MÜMİN KARACA Vefat Tarihi: 2020-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Balıkçı Kooparatif Başkanı Ömer Karaca Münür Karaca ve Özcan Karaca'nın babaları Eski Balıkçı Mümin Karaca vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra sonra Barbaros Eski caminden kaldırılacak olup,Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ZÜBEYDE PEKSOY Vefat Tarihi: 2020-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Tekel'den Emekli Merhum Recep Peksoy'un eşi Raife Düzdağ,Cahide Peksoy ve Osman Peksoy'un anneleri Zübeyde Peksoy vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SEZER YILMAZ Vefat Tarihi: 2020-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Rahşan Yılmaz'ın eşi Mete Baran Yılmaz'ın babası Bakkal Sadi Tanrısever'in damadı Emekli Astsubay Sezer Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup,Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KERİME ŞAHİN Vefat Tarihi: 2020-03-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kazandere Mahallesi sakinlerinden Merhum Ali Şahin'in eşi Sinan Şahin, Muradiye Baran ve Süleyman Şahin'in anneleri Kerime Şahin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kazandere Caminden kaldırılacak olup Kazandere Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YUNUS ORHAN Vefat Tarihi: 2020-03-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden Birol ve Aydın Orhan'ın babaları Yunus Orhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Selçuk Caminden kaldırılacak olup Selçuk Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İBUŞ ERTEKİN Vefat Tarihi: 2020-03-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip Mahallesi sakinlerinden Faize Ertekin'in eşi Ayşe Bakırel, Semra Pakol ve Yılmaz Ertekin'in babaları İbuş Ertekin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Naip Caminden kaldırılacak olup Naip Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NECATİ UYSAL Vefat Tarihi: 2020-03-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Nebahat Uysal'ın eşi Seyfettin, Necmettin, Hacer, Zehra ve Hamiyet'in babaları Necati Uysal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Malkara-Kalaycı caminden kaldırılacak olup, Kalaycı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|