Vefat Edenler

BAHAR ÖZDİLEK Vefat Tarihi: 02.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, İsmail Özdilek'in eşi, Beren ve Beril Özdilek'in anneleri, Emine ve Ahmet Fidan'ın kızları Öğretmen Bahar Özdilek vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacıilbey Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HASAN SEYMEN Vefat Tarihi: 01.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Seymenli mahallesi sakinlerinden Aysel Seymen'in eşi Atıf ve Ebru Seymen'in babası Hasan Seymen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Seymenli caminden kaldırılacak olup, Seymenli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İBRAHİM BODUÇ Vefat Tarihi: 30.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden Seher Boduç'un eşi Yunus Emre Boduç ve Çisem Boduç'un babası Salih, Şaziye, Sedat ve Vedat Boduç'un kardeşi Deniz Yolarından Emekli Balıkçı İbrahim Boduç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEHMET SELAMET Vefat Tarihi: 30.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Erkan Selamet, Sevinç Özden ve Serpil Savaş'ın babası, Mehmet Selamet vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazi Murat Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEHMET ÜSTÜBEÇ Vefat Tarihi: 30.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karacakılavuz Mahallesi sakinlerinden, Ali, Ahmet ve Mestan Üstübeç'in kardeşi Mehmet Üstübeç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karacakılavuz Orta Caminden kaldırılacak olup, Karacakılavuz Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz
ALAATTİN AKAR Vefat Tarihi: 30.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Merhume Kıymet Akar'ın eşi, Merhume Mürüvvet Gören'in babası, Aysun Ersin, Alaattin Gören ve Erdem Gören'in dedesi, Alaattin Akar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ortaca Caminden kaldırılacak olup, Ortaca Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEHMET DEMİR KARAGÖZ Vefat Tarihi: 30.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Muratlı-Yukarısırt mahallesi sakinlerinden Emine Karagöz'ün eşi Gülser Gündoğdu, Esma Fidan, İsmail ve Mustafa Karagöz ve Saadet Ayhan'ın babaları Mehmet Demir Karagöz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yukarısırt caminden kaldırılacak olup, Yukarısırt mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EMİNE TURAN Vefat Tarihi: 29.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kazandere mahallesi sakinlerinden İbrahim Turan'ın eşi Rahmiye, Sevim, Seyide ve Halil Turan'ın annesi Emine Turan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kazandere mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020