Vefat Edenler

MUSTAFA CAMBAZ Vefat Tarihi: 2018-06-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami Mahallesi sakinlerinden merhume Zehra ve merhum Demir Ali Cambaz'ın oğlu Batıkan Cambaz'ın babası Rabia Yılmaz,Nesibe Arda ve Hüseyin Cambaz'ın kardeşi Mustafa Cambaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hasan efendi caminden kaldırıarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ALİ ÖZEREN Vefat Tarihi: 2018-06-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yuvaköy Mahallesi sakinlerinden Merhum Rıza Özeren'in babası Kamil Kuru,İsmail Küçükfiliz ve Doğan pen sahibi Efrahim Doğan'ın kayınpederi Ali Özeren vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Yuvaköy caminden kaldırılarak Yuvaköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Anılar düğün salonu karşısından araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
RECEP YILMAZ Vefat Tarihi: 2018-06-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden Tekirdağ esnaflarından motorcu İbrahim ve Senia Yılmaz'ın oğlu Pınar Topal ve Mertcan Yılmaz'ın kardeşi Fikri ve Özkan Yılmaz'ın yeğeni Recep Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra softeoğlu caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HÜSEYİN YAPICI Vefat Tarihi: 2018-06-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Seyhan Yapıcı'nın eşi Merhum Osman Yapıcı ve Nefise Yapıcı'nın oğlu Osman Hakan Ve Esra'nın babaları Kazım Yapıcı'nın kardeşi Karabiberci Hüseyin Yapıcı vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hasan Efendi caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SADETTİN ÇAVDAR Vefat Tarihi: 2018-06-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara Çınarlıdere Mahallesi sakinlerinden Şerafettin Çavdar'ın babası Sadettin Çavdar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çınarlıdere Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Çınarlıdere Derneği önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
RAĞBET KOCAAĞA Vefat Tarihi: 2018-06-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ eşrafından Mustafa Kocaağa'nın eşiMehtap Kocaağa Öner'in annesi Ahmet Öner'in kayınvalidesi Rağbet Kocaağa vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Süleyman Mehmet Efendi caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HAYRİYE İNANDILAR Vefat Tarihi: 2018-06-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Merhum Hakkı İnandılar'ın eşi Merhum Mehmet Adem Ali Muradiye Güler ve Makbule'nin anneleri Hayriye İnandılar vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Softeoğlu caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HATİCE GÜNER GİZLİ Vefat Tarihi: 2018-06-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Recep Gizli'nin eşi Sahavet Sayıklı,Sevil,Salih,Sadık ve Salim Okan'ın ablaları Hatice Güner Gizli vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.