Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
AHMET ORHAN Vefat Tarihi: 2019-04-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kılavuzlu Mahallesi sakinlerinden Ali Orhan,Hasan Orhan ve Ayla Dursun'un babaları Tekel Fabrikasından emekli Ahmet Orhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak Kılavuzlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SÜLEYMAN TAN Vefat Tarihi: 2019-04-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Rıdvan ve Ayşe Tan'ın oğlu Terzi Kamil Tan'ın torunu Süleyman Tan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Kamil Ağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞABAN YAKUT Vefat Tarihi: 2019-04-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Mahramlı Mahallesi sakinlerinden Fatma Yakut'un eşi Aykut ve Necla'nın babaları Neriman ve Hediye'nin kardeşleri Şaban Yakut vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Mahramlı caminden kaldırılarak Mahramlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MAHMUT ONUK Vefat Tarihi: 2019-04-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Ayşe Onuk'un eşi Reşat Erhan ve Ercan Onuk'un babaları Eski Esnaf Kunduracı Mahmut Onuk vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HAMİYET AYVAZ Vefat Tarihi: 2019-04-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Lütfü Ayvaz'ın eşi Tuğba Ayvaz'ın annesi Hamiyet Ayvaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
REMZİYE KAHRAMAN Vefat Tarihi: 2019-04-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Generli mahallesi sakinlerinden merhum Mahmut Kahraman'ın eşi Mehmet,Ahmet,İsmail,Hüseyin Kahraman ve Ayten Aydın'ın annesi Hacı Remziye Kahraman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Generli caminden kaldırılarak Generli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Tintin pınar caddesi perşembe pazarı girişinden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SEVDAR KIRAS Vefat Tarihi: 2019-04-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Tergüzel Kıras'ın eşi Sedat Kıras ve Sevdiye Erdoğan'ın babası Sevdar Kıras vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ÖMER SARAL Vefat Tarihi: 2019-04-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Nurten Bahadır ve Songül Erdoğan'ın kardeşi Selma Bulut , Hikmet Usta ve Mustafa Saral'ın abisi Süleymanpaşa Belediyesi çalışanlarından Ömer Saral vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur
|