Vefat Edenler

HABİBE BARLAK Vefat Tarihi: 17.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Yaşar Barlak'ın eşi Cahit, Vahit, Nahit, Murat, Nihat, Ramazan, Erdal,Nazire ve Havva Barlak'ın annesi Habibe Barlak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Altınova yeni camiden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ARSLAN KAYMAK Vefat Tarihi: 17.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Emekli Polis memuru Arslan Kaymak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ordu İli Perşembe İlçe mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NECATİ YILMAZ Vefat Tarihi: 17.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündüzlü mahallesi sakinlerinden merhum Nazif ve merhume Selver Yılmaz'ın oğlu Sebahattin , Selahattin , Şerafettin, Aladdin, Fahrettin ve Turan Yılmaz'ın kardeşi Necati Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılacak olup Gündüzlü mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AHMET ENDER DENİZCİ Vefat Tarihi: 16.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ eşrafından, İmran Denizci'nin eşi, Nahit, Tolga ve Tarkan Denizci'nin babası, Merhum Yüksel Yeşil'in kardeşi, Ahmet Ender Denizci vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYŞE ÇORBACIOĞLU Vefat Tarihi: 16.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhum Osman Çorbacıoğlu' nun eşi Füsun Çırak ve Serkan Çorbacıoğlu' nun anneleri Ayşe ÇORBACIOĞLU vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RUZİYE BEKTAŞ Vefat Tarihi: 16.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Süleyman Bektaş' ın eşi Özlem Tadık, Özkan Bektaş ve Özcan Bektaş'ın anneleri Ruziye BEKTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MÜMİN SAYIN Vefat Tarihi: 16.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden, Münevver Sayın'ın eşi, Necip, Nurdan Sayın ve Melek Aktepe'nin babası Mümin Sayın vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Vedat Çeliker Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SALİM ÖZCAN Vefat Tarihi: 16.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Örey Mahallesi sakinlerinden Halim ve Saim Özcan'ın babası Mustafa İmrak'ın kayınpederi Eski Örey Mahallesi Muhtarı Salim Özcan vefat etmiştir.Cenazesi bugün 14.30'da Örey mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020