vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
HALİL AKAY Vefat Tarihi: 2019-06-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden. Şükriye Akay'ın eşi, Nevriye Serel ve Nedviye Akay'ın babası, Gözde, Duygun, Selin ve Pelin'in dedesi, Tekirdağ Esnaflarından eski Arçelik Yetkili Servisi ve Turizm Tanıtma Derneği Eski Başkanı Halil Akay vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bıyıkali Caminden kaldırılacak Olup, Bıyıkali Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Akay Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
EMİNE DUVAK Vefat Tarihi: 2019-06-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli mahallesi sakinlerinden merhum Remzi Duvak'ın eşi Remzi Duvak,Bayram Duvak,Coşkun Duvak,Nugül Sert ve Neziha Bulut'un annesi Emine Duvak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Semetli caminden kaldırılacak olup Semetli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Duvak ailesine baş sağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FETHİ GÜLSEVER Vefat Tarihi: 2019-06-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Emine Gülsever'in eşi Nevriye Yıldız'ın kardeşi İsmail Gülsever'in abisi Turan Yıldız'ın kayınçosu Milli Eğitimden emekli Fethi Gülsever vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ahmetçe caminden kaldırılarak Ahmetçe mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00' de köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Gülsever ailesine baş sağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZEKAYİ ÖZGÜL Vefat Tarihi: 2019-06-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karansıllı mahallesi sakinlerinden Fırıncı Zeki Özgül, Sanayi Özgül,Nedime Duran ve Bedriye Özgül'ün abisi Zekayi Özgül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karansıllı mahallesinden kaldırılarak Karansıllı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Özgül ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SÜLEYMAN BARAN Vefat Tarihi: 2019-06-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli mahallesi sakinlerinden Mukadder Baran'ın eşi Hüseyin ve Fatma Baran'ın oğulları İbrahim, Bayram Baran ve Emine Kumcu'nun kardeşi Süleyman Baran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Semetli caminden kaldırılarak Semetli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Baran ailesine baş sağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NİMET SOKULGAN Vefat Tarihi: 2019-06-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eski-Ortacami Mahallesi sakinlerinden, merhum Nafiz Sokulgan'ın eşi, Gülşen, Gülten ve Trakya birlikten emekli MHP ilçe eski başkanı Hulusi Sokulgan'ın annesi, Erdal ve Ecenur Sokulgan'ın babannesi Nimet Sokulgan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Softuoğlu caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Sokulgan ailesine baş sağlığı diler, Merhume'nin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
VAHİDE AKINCIL Vefat Tarihi: 2019-06-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden, merhum Osman Akıncıl'ın eşi, Saffet, Ayfer, Raife ve merhum Vahdettin Akıncıl'ın annesi Vahide Akıncıl vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bıyıkali caminden kaldırılarak Bıyıkali Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.
MEMDUNE DERİN Vefat Tarihi: 2019-06-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Ahmet Derin ve Mehmet Derin'in annesi, Memdune Derin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karayahşi Caminden kaldırılacak olup, Karayahşi Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:00'da Şato Düğün Salonu önünden araç kaldırılacaktır.Derin ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|