Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

RANA BAKIRCI Vefat Tarihi: 2020-02-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhum İbrahim Bakırcı'nın eşi,Vildan Karadağ ve Rüçhan Zıpkınkurt'un anneleri Hihat Karadağ ve Recep Zıpkınkurt'un kayınvalideleri Rana Bakırcı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Edirne Eski caminden kaldırılacak olup,Süleymanpaşa Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Bakırcı ailesine başsağlığı diler.Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
VASIF YALNIZ Vefat Tarihi: 2020-02-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Fatma Yalnız'ın eşi Metin ve Gülçin Yalnız'ın babaları Vasıf Yalnız vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hasan Efendi Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Yalnız Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZEHRA KOŞAL Vefat Tarihi: 2020-02-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar Mahallesi sakinlerinden Merhum Bekir Koşal'ın eşi,Kadir,Bekir,Aydın Koşal ve Nazmiye Elmas'ın anneleri Zehra Koşal vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Işıklar caminden kaldırılacak olup,Işıklar mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Koşal ailesine başsağlığı diler,Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET GÜRAL Vefat Tarihi: 2020-02-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Muradiye Güral'ın eşi,Özkan Güral İlknur Özçevik ve Öznur Batman'ın babaları Hükümet Caddesi Esnaflarından Eski Gazozcu Ahmet Güral vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Güral ailesine başsağlığı diler,Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BAYRAM BELLİ Vefat Tarihi: 2020-02-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ Mahallesi sakinlerinden Gülsen Belli'nin eşi Hüseyin Belli'nin babası Bayram Belli vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kumbağ caminden kaldırılacak olup,Barbaros mezarlığına defnedilecektir.Belli ailesine başsağlığı diler,Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SIDIKA ALKAN Vefat Tarihi: 2020-02-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Metin Altun ve Çetin Altun'un anneleri Tekirdağ Devlet Hastanesinden Emekli Hemşire Sıdıka Alkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup,Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Alkan ailesine başsağlığı diler,Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ CAN Vefat Tarihi: 2020-02-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, İlknur Can'ın eşi, Aydın, Haldun ve Ayhan Can'ın babası, Köy Hizmetlerinden emekli, Uçmakdereli Ali Can vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı İlbey Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Can Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YAŞAR SANDIKÇI Vefat Tarihi: 2020-02-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Hasibe Sandıkçı'nın eşi, Aysel ve Adil Sandıkçı'nın babası, Özge, Nadircan ve Özgür'ün dedesi, Yaşar Sandıkçı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra, Karacakılavuz Caminden kaldırılacak olup, Karacakılavuz Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 10:00'da Çınarlı Mahallesi Hacı Osman Cami önünden araç kaldırılacaktır.Sandıkçı Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|