Vefat Edenler

Nihat BEDİR Vefat Tarihi: 03.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Seyat ve Cihat Bedir'in kardeşi Fevzi Bedir'in yeğeni Nihat Bedir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Hacı Elmas caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EROL DİNÇÇİ Vefat Tarihi: 03.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Tamer Dinççi'nin amcası Eski Balıkçı Erol Dinççi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ALİ DEMİR Vefat Tarihi: 03.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Harun, Sevilay, Güray ve Günay Demir'in babaları Ali Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Malkara-Yörük caminden kaldırılacak olup, Malkara-Yörük mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BEATRİS İLHAN Vefat Tarihi: 02.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Metin İlhan'ın eşi Deniz İlhan'ın annesi Öğretmen Salih İlhan ve Rukiye İlhan'ın gelini Beatris İlhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Işıklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SEYİT ÇELİK Vefat Tarihi: 02.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Seden ve Çiğdem'in babası Seyit Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÜLŞEN KIRALI Vefat Tarihi: 02.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu mahallesi sakinlerinden Kadir Kıralı'nın eşi Nebahat Sökmen, Kaan ve Nazlı Kıralı'nın anneleri Nurşen Akın ve Vedat Çahan'ın kardeşi Gülşen Kıralı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hayrabolu mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞAHSİNE BAŞ Vefat Tarihi: 02.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Merhum Sait Baş'ın eşi, Emel ve Enver'in annesi Şahsine Baş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova caminden kaldırılacak olup, Barbaros Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HALİM MURAT Vefat Tarihi: 02.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhume Hanım Murat'ın eşi, Cengiz, Yusuf, Doğan ve Oğuzhan'ın babası Halim Murat vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Saat 12'de Kazım Koyuncu Sk. No:27 önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020