Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

SEYNUR DEĞİRMENCİ Vefat Tarihi: 2020-02-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Merhum İsmail Değirmenci'nin eşi Şenol, Ayşen , Recep ve Memnune Değirmenci'nin annesi Seynur Değirmenci vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allahtan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İBRAHİM ÇAKIR Vefat Tarihi: 2020-02-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip Mahallesi sakinlerinden, Eligül Çakır'ın eşi, Sait ve Vahit Çakır'ın babası, İbrahim Çakır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Naip Mahalle Caminden kaldırılacak olup, Naip Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MÜNÜR IŞIK Vefat Tarihi: 2020-02-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden Mümine Işık'ın eşi, Münür Işık'ın babası, Kamil, Eşref, Abdullah, Fatma ve Şerife'nin Ağabeyleri, Kadriye Işık'ın kayınpederi MÜNÜR IŞIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk Mahallesi Camiinden kaldırılacak olup, Selçuk Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Oktay COŞKUNMERİÇ Vefat Tarihi: 2020-02-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Kadriye COŞKUNMERİÇ'in eşi, Mine, Çiğdem ve Gizem'in babaları, Karlin KARAN'ın dedesi Kıbrıs Gazisi Eski Balıkçılardan Oktay COŞKUNMERİÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Camiinden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYŞE BARAÇ Vefat Tarihi: 2020-02-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ormanlı mahallesi sakinlerinden merhum Hasan Baraç'ın eşi Şerif, Ümmü, Ürmet ve Hatice'nin anneleri Ayşe Baraç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Softuoğlu Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN ALTINTAŞ Vefat Tarihi: 2020-02-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Emine Altıntaş'ın eşi Ayşenur ve Yasin Altıntaş'ın babaları Salat Fabrikasından emekli Hüseyin Altıntaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HANİFE KAYA Vefat Tarihi: 2020-02-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ mahallesi sakinlerinden Gönül, Songül ve Zekeriya Yılmaz'ın anneleri Hanife Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kumbağ caminden kaldırılacak olup, Kumbağ mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FERİT TUNALI Vefat Tarihi: 2020-02-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Hayri Tunalı ve Buse Tunalı'nın babaları Baharatçı Hayri Tunalı'nın oğlu Ferit Tunalı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hasan Efendi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Tunalı Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|