vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
HABİBE KAYTAR Vefat Tarihi: 2019-06-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Hüsnü Kaytar'ın eşi Azize Sezen Şaban Dindar Hayriye Tufan ve Hamdi Kaytar'ın anneleri Habibe Kaytar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Kaytar ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz
MURAT KAYHAN Vefat Tarihi: 2019-06-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden merhume Emine Kayhan'ın eşi Tekirdağ Rüstempaşa cami görevlilerinden emekli müezzin merhum Ahmet Kayhan, Mehmet Emin Kayhan ve Kıymet Gün'ün babası Murat Kayhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ferhadanlı caminden kaldırılacak olup Ferhadanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Aydoğdu mahallesi Akbaşoğlu ekmek fırını önünden araç kaldırılacaktır. Kayhan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SABRİ YAVAŞ Vefat Tarihi: 2019-06-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Hatice Yavaş'ın eşi Sami ve Rahmi Yavaş'ın babası Almanyalı hacı Sabri Yavaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malakara- Develi caminden kaldırılacak olup Develi mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Hacı İlbey cami önünden araç kaldırılacaktır. Yavaş ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NACİYE KURT Vefat Tarihi: 2019-06-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Sırtbey mahallesi sakinlerinden merhum Recep Kurt'un eşi Fikret ve Mehmet Kurt'un annesi Naciye Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sırtbey caminden kaldırılacak olup Sırtbey mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Çınarlı mahallesi Beyoğlu köy Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Kurt ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SALİM TANDIR Vefat Tarihi: 2019-06-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Soylu Mahallesi sakinlerinden, Melek Tandır'ın eşi Halim Tandır ve Şaban Tandır'ın babaları Salim Tandır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Soylu Caminden kaldırılacak olup, Soylu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Soylu Kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır. Tandır Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
HAMDİ BUDAK Vefat Tarihi: 2019-06-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Eski Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Minnar Budak'ın eşi Hilal,Batuhan ve Berkehan'ın babaları Hamdi Budak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Budak Ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET ÖZCAN Vefat Tarihi: 2019-06-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Sebahattin Özcan'ın babası Enver,Önder,Dilek ve Fatma Özcan'ın dedesi Sıdıka Özcan'ın kayınpederi Mehmet Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Malkara Karacahalil Caminden kaldırılarak Karacahalil Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Özcan Ailesine baş sağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÜZİN IŞIN Vefat Tarihi: 2019-06-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden, Hamdi Işın'ın eşi, Emekli Müze Müdürü Mehmet Akif Işın ve Emekli Öğretmen Okan Işın'ın annesi, Güzin Işın vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazioğlu Caminden kaldırılacak olup, Gazioğlu Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Işın Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|