Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

MUTEBER ERGEN Vefat Tarihi: 2020-03-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu-Hacıllı mahallesi sakinlerinden Ümmügül Ergen'in eşi Sadık Ergen'in babası Ali, İzzet ve Halit Ergen'in kardeşi Serdar Karagöz'ün kayınpederi Muteber Ergen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacıllı caminden kaldırılacak olup, Hacıllı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'da Eski Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NAZİF MUMCU Vefat Tarihi: 2020-03-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhume Nuriye Mumcu'nun eşi Müjgan Divringi, Eyüp Mumcu, Figen Kesmekaya ve Nedim Mumcu'nun babaları Nazif Mumcu vefat etmiştir. Cenazesi bugün 15:30'da Çiftlikönü Camiden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA KAVAKLI Vefat Tarihi: 2020-03-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden merhum Bilal Kavaklı'nın eşi Ayşe ve Mümin Kavaklı'nın annesi Fatma Kavaklı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 12:00'da Özdoyuran caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SAMİ KOCAKAYA Vefat Tarihi: 2020-03-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Merhume Fatma Kocakaya'nın eşi Seçil Kocakaya'nın babası Sami Kocakaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Camiden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYŞE CAM Vefat Tarihi: 2020-03-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Eşref Cam'ın eşi Dursun Cam ve Firdevs İbiş'in anneleri Ayşe Cam vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros Eski caminden kaldırılacak olup,Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
REFİYE YAKUT Vefat Tarihi: 2020-03-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aşağıkılıçlı mahallesi sakinlerinden Hasan Yakut'un eşi Hüsniye, Emine, Ayşe, Sevgi ve Hüseyin Yakut'un anneleri Refiye Yakut vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılacak olup, Aşağıkılıçlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
REMZİ BOZ Vefat Tarihi: 2020-03-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Meryem Boz'un eşi Fatma Zobi, Hatice Şahin, Raziye Aktaş, Ümmügül Argen, Rabiye ve Ekrem Boz'un babaları Remzi Boz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni camiden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NURHAN ÇUHADAR Vefat Tarihi: 2020-03-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Bünyamin Çuhadar'ın eşi Hasan Görkem Çuhadar ve Gizem Taşdöşeyenler'in annesi Nurhan Çuhadar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebu Bekir Sıddık caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|