Vefat Edenler

RAHMİ SEVİL Vefat Tarihi: 19.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Dedecik mahallesi sakinlerinden merhum Hamdi ve Neziha Sevil'in oğlu İbrahim, Gülten ve Kazım'ın kardeşleri Rahmi Sevil vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HALİL COŞKUN Vefat Tarihi: 19.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Revasiye Coşkun'un eşi Yafes Coşkun ve Hatice Şirin'in babası Halil Coşkun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ayşe Hasan Elmas caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MURAT BEKTAŞ Vefat Tarihi: 19.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Emine Bektaş'ın eşi, Cüneyt ve Tayfun Bektaş'ın babası, Karahisarlı Eşrafından Şaraphaneden emekli Murat Bektaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hasan Karaküçük Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YUSUF AKSOĞAN Vefat Tarihi: 19.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden, Nilgün Aksoğan'ın eşi, Rasim Aksoğan'ın babası Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi emekli sekreteri Yusuf Aksoğan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Adana Merkez Caminden kaldırılacak olup, Adana asri Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
TÜLAY HATUNOĞLU Vefat Tarihi: 18.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden merhum Hakim Hakkı Süha Hatunoğlu'nun eşi merhum Mehmet Serez, merhume Günay Serez , merhume Güngör Kut, merhum Gökşen Serez ve Güner Sarılgan'ın kız kardeşleri merhum Osman Serez ve merhume İffet Serez'in kızları Tülay Hatunoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Orta caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BEYTULLAH AKTUĞ Vefat Tarihi: 18.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Fatma, Reyhan ve Rezzan Aktuğ'un babası Ergun Çeliker'in kayınpederi Beytullah Aktuğ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SABRİ DAĞLI Vefat Tarihi: 17.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Lütfiye Dağlı'nın eşi Hasan, Kadir Dağlı ve Gülşen İyican'ın babası Tevfik, İsmail ve Hüseyin Dağlı'nın kardeşi Tekel Fabrikasından emekli Sabri Dağlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FEHİME GÜRTUNA Vefat Tarihi: 17.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündüzlü mahallesi sakinlerinden merhum Servet Gürtuna'nın eşi Fahri Gürtuna, Feride Aydın ve merhume Sevim Kumcu'nun annesi Fehime Gürtuna vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılacak olup Gündüzlü mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020