Vefat Edenler

İSMAİL TEKMEN Vefat Tarihi: 2018-05-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çerkezköy Kızılpınar Mahallesi sakinlerinden Suat Tekmen'in babası Halk Eğitim Eski Başkanı ve Çerkezköy Kızılpınar Eski Belediye Başkanı İsmail Tekmen vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kızılpınar Merkez Caminden kaldırılarak Çerkezköy Kızılpınar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MAHMURE TEZEL Vefat Tarihi: 2018-05-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortaca Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Tezel'in eşi Nesibe Gürün,Mehmet ve Hüsnü Tezel'in anneleri Mahmure Tezel vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ortaca Caminden kaldırılarak Ortaca Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
VEYSEL SEYHAN Vefat Tarihi: 2018-05-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Uçmakdere Mahallesi sakinlerinden Eligül Seyhan'ın eşi Emine,Dilber,Ülker,Hüseyin ve Dilek'in babaları Veysel Seyhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Uçmakdere Caminden kaldırılarak Uçmakdere Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:00'da Köprübaşı Mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ÖMER YÜCEL Vefat Tarihi: 2018-05-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhume Hanife Yücel'in eşi Merhum Faik Yücel,Fahrettin,Kerim ve Metin Yücel'in babaları Ömer Yücel vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak Hayrabolu Kandamış Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MURAT ULU Vefat Tarihi: 2018-05-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Sedat Furkan Ulu'nun kardeşi Hayrabolu İsmailli mahallesi eşrafından Kenan Ulu ve Nuran Ulu'nun oğulları Murat Ulu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra yeni kamil ağa caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HANIM KARADUMAN Vefat Tarihi: 2018-05-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karadeniz Mahallesi sakinlerinden İtfaiye çalışanı Ali Karaduman'ın eşi Karadeniz Mahalle Muhtarı Hasan İncehasan'ın kardeşi Hanım Karaduman vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karadeniz Kültür Dayanışma Derneği önünden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SEYİDE AYKAŞ Vefat Tarihi: 2018-05-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ferhadanlı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ali Aykaş'ın eşi Yaşar Aykaş ve Hasan Aykaş'ın anneleri Seyide Aykaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ferhadanlı Caminden kaldırılarak Ferhadanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
NUR DOĞAN ÖZ Vefat Tarihi: 2018-05-28
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Karayollarından emekli Hamdi Öz'ün eşi Ergün Öz,Necibe Alak,Belgin Ergül,Serhat Öz'ün anneleri Nur Doğan Öz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.