Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

YUNUS ORHAN Vefat Tarihi: 2020-03-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden Birol ve Aydın Orhan'ın babaları Yunus Orhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Selçuk Caminden kaldırılacak olup Selçuk Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İBUŞ ERTEKİN Vefat Tarihi: 2020-03-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip Mahallesi sakinlerinden Faize Ertekin'in eşi Ayşe Bakırel, Semra Pakol ve Yılmaz Ertekin'in babaları İbuş Ertekin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Naip Caminden kaldırılacak olup Naip Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NECATİ UYSAL Vefat Tarihi: 2020-03-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Nebahat Uysal'ın eşi Seyfettin, Necmettin, Hacer, Zehra ve Hamiyet'in babaları Necati Uysal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Malkara-Kalaycı caminden kaldırılacak olup, Kalaycı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
CELATİN DURUKAN Vefat Tarihi: 2020-03-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Aysel Durukan'ın eşi Özkan Durukan, Gülsüm Kaplan ve Sevcan Akdoğan'ın babaları Celatin Durukan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Delibedir Caminden kaldırılacak olup Delibedir Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Muratlı Caddesi Ak Market önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
REYHAN DEMİRKIRAN Vefat Tarihi: 2020-03-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ormanlı Mahallesi sakinlerinden Arslancan Demirkıran'ın eşi Aslıhan ve Nazlıcan Demirkıran'ın anneleri Muzaffer Bozkurt'un ablası Asım Bozkurt'un kızı Reyhan Demirkıran vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ormanlı Caminden kaldırılacak olup Ormanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:15'te Tepe Değirmenler Caddesi Ergenler Kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RECEP AKKURT Vefat Tarihi: 2020-03-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Gülşen Akkurt'un eşi Mehmet ve Yüksel Akkurt'un babası Ssk Hastanesinden emekli pansumancı Recep Akkurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Murat Bey caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN GENÇDAL Vefat Tarihi: 2020-03-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Cengiz Gençdal ve Emine Çetinkaya'nın babası Tekirdağ spor Kulüp Müdürü Hüseyin Gençdal vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup Naip mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Eski Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EMİNE DEMİR Vefat Tarihi: 2020-03-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Selim Demir'in annesi Emine Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup, Kaşıkçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|