Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

KEMAL GAYRET Vefat Tarihi: 2020-02-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Şarköy Mürefte Mahallesi sakinlerinden Gamze ve Talih Gayret'in babaları Salih Gayret ve Mümine Özdemir'in kardeşleri Kemal Gayret vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Gayret Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NEFİZE KIZILKAN Vefat Tarihi: 2020-02-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu-Canbazdere mahallesi sakinlerinden merhum Selami Kızılkan'ın eşi Mukadder, İsmail, Fatma, İkbal, Evren, Sezgin, Zehra ve Sevda'nın anneleri Nefize Kızılkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu-Canbazdere caminden kaldırılacak olup, Hayrabolu-Canbazdere mahalle mezarlığına defnedilecektir. Kızılkan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
CEMİLE TETİKBAŞ Vefat Tarihi: 2020-02-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden merhum Cemal Tetikbaş'ın eşi Maksude,Fatma,Gülseren,Ayşe,Erol ve Engin'in annesi Erkan Güneş , Sevil Basun ve Emel Dinkçi'nin anneannesi Cemile Tetikbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Tetikbaş ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RECEP KARAMAN Vefat Tarihi: 2020-02-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl mahallesi sakinlerinden, Fatma Karaman'ın eşi, Sinan Karaman ve Kadir Karaman'ın babası Recep Karaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara İshakça caminden kaldırılarak Malkara İshakça mezarlığına defnedilecektir. Karaman ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HACER BAYOL Vefat Tarihi: 2020-02-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden İbrahim Bayol'un eşi Enis ve Salim Bayol'un annesi Begüm ve Ebru Bayol'un kayınvalidesi Hacer Bayol vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Bayol Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İSMET ASLAN Vefat Tarihi: 2020-02-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Şükran Aslan'ın eşi Aslı ve Aylin Aslan'ın babası İsmet Aslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Aslan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
OSMAN İNAN Vefat Tarihi: 2020-02-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karadeniz Mahallesi sakinlerinden Resmiye İnan'ın eşi Sezer,Ayşegül ve Seher İnan'ın babaları Osman İnan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ayşe Hasan Elmas Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. İnan Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.
OSMAN ESEN Vefat Tarihi: 2020-02-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden, Gürsel Esen'in eşi, Fatma Mayadağ ve Pilot Yarbay Niyazi Esen'in babası, Abdullah Mayadağ ve Selma Esen'in kayın pederi, bedesten içi oyuncakçısı Osman Esen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Esen ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.
|