Vefat Edenler

GÜLSÜM YILDIZ Vefat Tarihi: 23.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Ahmet Yıldız'ın eşi Necati Yıldız, Seher Arslan ve Sezer Özcan'ın anneleri Altan Yıldız'ın babaannesi Gülsüm Yıldız vefat etmşiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup, Kaşıkçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SABAHATTİN EKİNCİ Vefat Tarihi: 23.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara - İbribey Mahallesi sakinlerinden, Ayşe Ekinci'nin eşi, Türkan Aydın ve Şükran Keskin'in babası, Mustafa Keskin'in Kayınpederi Sabahattin Ekinci vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
TÜRKYAN UZ Vefat Tarihi: 23.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Merhum Emekli Öğretmen Mehmet Raif Uz'un eşi, Merhum Yasemin Uz, Serdar Uz ve Arif Uz'un annesi, Türkyan Uz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğleden sonra Gazi Murat Paşa Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.

HASAN ARGEM Vefat Tarihi: 22.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi Sakinlerinden Öznur ARGEM' in eşi Özlem ve Seçkin ARGEM' in Babaları Merhum oduncu Zeynel ARGEM' in ve Merhume Tenzile ARGEM' in Oğulları Hasan ARGEM vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle Namazından sonra Yeni Kamilağa Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İMAM BAŞARAN Vefat Tarihi: 22.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Sevim Başaran'ın eşi Ali,Aylin,Mehmet ve Hasan Başaran'ın babaları İmam Başaran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros Caminden kaldırılacak olup, Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HAYRİ KUŞOĞLU Vefat Tarihi: 22.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

100. Yıl Mahallesi sakinlerinden Gülce KUŞOĞLU' nun babası Sabri ve Müzeyyen KUŞOĞLU' nun oğulları Çiğdem UYSAL, Bahar TARHAN ve Merhume Pervin TEKİN'in kardeşleri Altınova Şehit Turgut Kurtçu Ortaokulu Beden Öğretmeni Hayri KUŞOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Edirne Fatih Caminden kaldırılacak olup, Edirne Buçuktepe Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah' tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.

FATMA KARAMAN Vefat Tarihi: 21.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Coşkun Karaman'ın eşi Rahmi Karaman, Ümit Karaman ve Sibel Sevim'in anneleri Büyükşehir Belediyesi Çalışanı Yüksel Sevim'in kayınvalidesi Tekel'den emekli Fatma Karaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros Caminden kaldırılacak olup, Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EMEL ÇETİN Vefat Tarihi: 21.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Süha Çetin'in eşi Destina Su'nun annesi Gülşen ve İrfan Tuna'nın kızı Emel Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Topağaç Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020