Vefat Edenler

İSMAİL NİZAM Vefat Tarihi: 14.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Demirli mahallesi sakinlerinden Fazile Nizam'ın eşi Sema, Eda,Hülya ve Mehmet Nizam'ın babası İsmail Nizam vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Demirli caminden kaldırılacak olup Demirli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
REMZİ AÇAR Vefat Tarihi: 13.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden, Günnur Açar'ın eşi, Mahir Açar'ın babası, Devlet Malzeme Ofisinden Remzi Açar vefat etmiştir:Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Altınova Büyük Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
CEMİL DİNÇ Vefat Tarihi: 12.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ferhadanlı Mahallesi sakinlerinden, Kıymet Dinç'in eşi, Merhum Marangoz İslam Dinç'in babası, Ahmet Dinç, Handan Dinç, Harun Dinç ve Mehmet Can Dinç'in dedesi, Sanayi Esnaflarından Hacı Cemil Dinç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NURETTİN GÜLEN Vefat Tarihi: 12.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu - Turgut Mahallesi sakinlerinden Kadriye Gülen' in eşi Selime Şanlı, Sevdiye Gülen ve Nurgül Kartal' ın babaları Nurettin GÜLEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AHMET DURMUŞ Vefat Tarihi: 12.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, İbrahim, Mustafa, Veysi ve Bahattin Durmuş'un kardeşi Ahmet Durmuş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Osman Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MURAT İLHAN Vefat Tarihi: 12.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Murat İlhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup,Evciler mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BAYRAM BAYKURT Vefat Tarihi: 12.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden, İffet Baykurt'un eşi, Mehmet Baykurt ve Melek Nazik'in babası Bayram Baykurt vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BEDİA AYDIK Vefat Tarihi: 11.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Aydık'ın eşi Dilek Aydık'ın annesi Bedia Aydık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı caminden kaldırılacak olup Osmanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dilerim.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020