Vefat Edenler

İLHAN DEMİRKOL Vefat Tarihi: 2018-06-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Serpil Demirkol'un eşi Nihan Demirkol Perihan Ebru Çağlayan ve Serhan Başol'un babaları İlhan Demirkol vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Murat Bey caminden kaldırılarak Barbaros mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
EROL ESKİCİLER Vefat Tarihi: 2018-06-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhume Nebiye Eskiciler'in eşi Feyyaz Eskiciler'in babası Erol Eskiciler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MÜCELLA VURAL Vefat Tarihi: 2018-06-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Tekel'den emekli Mehmet Vural'ın eşi Beyhan Çapalar ve Cihan Vural'ın anneleri Mücella Vural vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyurun Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SADIK HACIOĞLU Vefat Tarihi: 2018-06-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros mahallesi sakinlerinden merhume Hilmiye Hacıoğlu'nun eşi, Hasibe Üner ve Tahsin Hacıoğlu'nun babası Süleymanpaşa Belediye çalışanı Mehmet Üner'in kayınpederi Sadık Hacıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros caminden kaldırılarak Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost veyakınlarına duyurulur.
ALİ DURGUT Vefat Tarihi: 2018-06-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı Mahallesi sakinlerinden Handan Durgut'un eşi Hilal Durgut'un babası Kocaali ailesinden Latif Durgut'un oğlu Ali Durgut vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Yağcı Mahalle caminden kaldırılarak Yağcı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
LEYLA DEYİŞ Vefat Tarihi: 2018-05-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden merhum Ali Deyiş'in eşi Beyzade kebap işletmecileri Mevlüd,Halil ve Bahattin Deyiş'in anneleri Leyla Deyiş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Mehmet Efendi caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
RECEP AYÇİL Vefat Tarihi: 2018-05-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Banarlı Mahallesi sakinlerinden Sebile Ayçil'in eşi Lütfiye Ateş,Yasemin Erdem ve Ümit Ayçil'in babaları Çınarlı eşrafından Recep Ayçil vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Banarlı Yeni Mahalle Caminden kaldırılarak Banarlı Yeni Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
NAZİFE BATIR Vefat Tarihi: 2018-05-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Subaşı Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Batır'ın eşi Hasan Selahattin Tevfik Hüseyin Şefiye ve Naile'nin anneleri Nazife Batır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Subaşı caminden kaldırılarak Subaşı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:11:00'da Çınarlı Spor Kulübü önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.