Vefat Edenler

BELGİN ÖGE Vefat Tarihi: 16.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Namık Kemal Mahallesi sakinlerinden, Ahmet Öge'nin eşi, Mustafa Öge, Atilla Alp, Filiz Öge ve Melih Öge'nin anneleri, Belgin Öge vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Murat Caminden kaldırılacak olup, Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞABAN GAMTÜRE Vefat Tarihi: 16.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Saniye Gamtüre'nin eşi Muharrem,Şadan,Hakan,Halit,Aysel,Ayten,Ayşe ve Merhume Aynur'un babaları Çiftlikönü Eşraflarından Kasap Şaban Gamtüre vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEHMET ŞAHİN Vefat Tarihi: 16.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu - Turgut Mahallesi sakinlerinden, Emine Şahin'in eşi, Kadriye, Nuray, Gül, Suna ve Sadık'ın babası, Mehmet Şahin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
METİN YÜCEL Vefat Tarihi: 15.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Remziye Yücel'in eşi Büşra Çolak ve Selda Aktaş'ın babaları Metin YÜCEL vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SAMİYE BAŞOL Vefat Tarihi: 15.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Başol' un eşi Mustafa Başol ve Seniha Pullukçu' nun anneleri Mert Başol' un Babaannesi Samiye BAŞOL vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu Tatarlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MÜRVET AYDEMİR Vefat Tarihi: 15.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli Mahallesi sakinlerinden Esat Aydemir'in eşi Süleyman Aydemir, Mücella İşler ve Suzan Koşal'ın anneleri Mürvet AYDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Semetli Caminden kaldırılacak olup, Semetli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:50'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RAŞİT AYDOĞAN Vefat Tarihi: 14.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Necla Aydoğan'ın eşi Mücahit Komutan Murat Aydoğan, Mert ve Mesut Aydoğan'ın babası Raşit Aydoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
CEVRİYE YÜREK Vefat Tarihi: 14.11.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Yürek'in eşi Emekli Polis memuru merhum Hasan Yürek , emekli polis memuru Hüseyin Yürek , Fatma Cenit ve Ayşe Yürek'in annesi Cevriye Yürek vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020