Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

REFİYE YAKUT Vefat Tarihi: 2020-03-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aşağıkılıçlı mahallesi sakinlerinden Hasan Yakut'un eşi Hüsniye, Emine, Ayşe, Sevgi ve Hüseyin Yakut'un anneleri Refiye Yakut vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılacak olup, Aşağıkılıçlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
REMZİ BOZ Vefat Tarihi: 2020-03-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Meryem Boz'un eşi Fatma Zobi, Hatice Şahin, Raziye Aktaş, Ümmügül Argen, Rabiye ve Ekrem Boz'un babaları Remzi Boz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni camiden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NURHAN ÇUHADAR Vefat Tarihi: 2020-03-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Bünyamin Çuhadar'ın eşi Hasan Görkem Çuhadar ve Gizem Taşdöşeyenler'in annesi Nurhan Çuhadar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebu Bekir Sıddık caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ALİ MERİÇ Vefat Tarihi: 2020-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Binnaz Meriç'in eşi Ezgi Meriç ve Gözde Paşa'nın babaları Emekli Astsubay Ali Meriç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Saray Avluları caminden kaldırılacak olup,Enez Yolu mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MÜMİN KARACA Vefat Tarihi: 2020-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Balıkçı Kooparatif Başkanı Ömer Karaca Münür Karaca ve Özcan Karaca'nın babaları Eski Balıkçı Mümin Karaca vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra sonra Barbaros Eski caminden kaldırılacak olup,Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ZÜBEYDE PEKSOY Vefat Tarihi: 2020-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Tekel'den Emekli Merhum Recep Peksoy'un eşi Raife Düzdağ,Cahide Peksoy ve Osman Peksoy'un anneleri Zübeyde Peksoy vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SEZER YILMAZ Vefat Tarihi: 2020-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Rahşan Yılmaz'ın eşi Mete Baran Yılmaz'ın babası Bakkal Sadi Tanrısever'in damadı Emekli Astsubay Sezer Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup,Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KERİME ŞAHİN Vefat Tarihi: 2020-03-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kazandere Mahallesi sakinlerinden Merhum Ali Şahin'in eşi Sinan Şahin, Muradiye Baran ve Süleyman Şahin'in anneleri Kerime Şahin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kazandere Caminden kaldırılacak olup Kazandere Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|