Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

HALİL VARLIK Vefat Tarihi: 2020-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ormanlı mahallesi sakinlerinden Şadiye Varlık'ın eşi Gülşen, Gül ve Murat Varlık'ın babaları Tekel Baş Müdürlüğü'nden emekli Halil Varlık vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Halil Aytaç caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Varlık ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SELİM BAŞKAY Vefat Tarihi: 2020-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden İrfan ve Ayhan Başkay'ın babası Selim Başkay vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Başkay ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İSMET ERDOĞAN Vefat Tarihi: 2020-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yeniköy mahallesi sakinlerinden, Sevim Erdoğan'ın eşi, Safiye ve Zekeriya Erdoğan'ın oğlu, Emel, Meral ve Bahar'ın babası Lokantacı İsmet Erdoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılıp Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Erdoğan ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SELAMİ GÜMÜŞ Vefat Tarihi: 2020-02-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yeniköy mahallesi sakinlerinden Ayşe Gümüş'ün eşi Nesrin, Ali, Fuat ve Yücel Gümüş'ün babaları Kıymet Gümüş'ün oğlu Tekel Şarap Fabrikası'ndan emekli Selami Gümüş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Sabri caminden kaldırılacak olup, Yeniköy mahalle mezarlığına defnedilecektir. Gümüş ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NİYAZİ ALTINTAŞ Vefat Tarihi: 2020-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden merhume Mukaddes Altıntaş'ın eşi Meliha Kurt ve Terzi Metin Altıntaş'ın babası Şaraphaneden emekli Niyazi Altıntaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamilağa Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Altıntaş Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜZEYYEN SELVİ Vefat Tarihi: 2020-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Teski çalışanı İrfan Selvi'nin annesi Müzeyyen Selvi vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Selvi Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ DEMİR Vefat Tarihi: 2020-02-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Kadriye Demir'in eşi Zeynep, Osman ve Rahmiye Demir'in babası Hüseyin Yıldırım ve Nazife Demir'in kayınpederi Salat Yağ Fabrikası'ndan emekli Ali Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Sabri Efendi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Demir ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
CANAN KESKİN Vefat Tarihi: 2020-02-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Teski'den emekli Nurettin Keskin'in eşi, Berkan Keskin ve Erman Keskin'in anneleri Canan Keskin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Nusratlı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Keskin ailesine başsağlığı diler,Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

|