Vefat Edenler

SABİRE ERTEKİN Vefat Tarihi: 29.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Tevfik Fikret Ertekin'in eşi Hasan, İsmet, Huriye, Nuriye ve Hayriye'nin annesi Sabire Ertekin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup, Kaşıkçı Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AHMET GÜRLER Vefat Tarihi: 28.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı mahallesi sakinlerinden Ceyda Gürler'in babası Ahmet Gürler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup Kaşıkçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YAVUZ ÖZCAN Vefat Tarihi: 27.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi Sakinlerinden Ayşegül Özcan'ın eşi Mahramlı Mahallesi Eşrafından Remzi Özcan'ın oğlu Yavuz Özcan vefat etmiştir.Cenazesi bugün Mahramlı caminden kaldırılacak olup, Mahramlı mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AMİL ÜNALAN Vefat Tarihi: 26.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenlatı Mahallesi Sakinlerinden Enise Ünalan'ın eşi Abdullah ve Murat Ünalan'ın babaları Amil Ünalan vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Gazi Süleymanpaşa Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÜROL ALPAY Vefat Tarihi: 26.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden, Tekirdağ Atlas Pasajı esnaflarından eski Belediye Meclis Üyesi Şengül Alpay'ın eşi, Esra ve Onur Alpay'ın babası, Yeniçiftlik esnaflarından Sanlı Bos'un kayınpederi, Gürol Alpay vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NEDİM ŞİRİN Vefat Tarihi: 25.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden, Bağcılık Araştırmadan emekli Yaşariye Şirin'in eşi, Fatma, Dilek ve Özge Şirin'in babası Nedim Şirin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bıyıkali Caminden kaldırılacak olup, Bıyıkali Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:15' te Büyükşehir Belediyesi karşısı Shell benzinlik yanından araç kaldırılacaktır.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BÜLENT TÜRER Vefat Tarihi: 25.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi Sakinlerinden Ümran Türer'in eşi Hakan ve Atilla Türer'in babaları Rükent Türer ve Mualla Türer'in abisi Sanayi Esnaflarından Oto Yedek Parçacısı Bülent Türer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NAZAN HAMAMCIOĞLU KOYANOĞLU Vefat Tarihi: 23.06.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortaca mahallesi sakinlerinden Yüksel Koyanoğlu'nun eşi Özlem Bülent Karaözbek ve Ayşe Orhan Sevim'in kardeşi İsmail ve Meliha Hamamcıoğlu'nun kızları Nazan Hamamcıoğlu Koyanoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ortaca caminden kaldırılacak olup Ortaca mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Softuoğlu cami önünden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020