Süleymanpaşa Çocuk Kulübü

Belediyemiz Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübümüz, ilçemizdeki 3-13 yaş grubundaki çocuklarımızın ilgi, istek ve ihtiyaçları doğrultusunda resmi eğitim faaliyetleri dışında ve bu faaliyetlere destek amaçlı hizmetler vermektedir. Bunlar; çeşitli şenlikler, yarışmalar, yaz ve kış kursları, tiyatrolar, seminerler ve atölye-aktiviteleri ve benzeri faaliyetlerdir. Bu faaliyetlerle çocuklarımızın  eğlenerek öğrenmelerini sağlayarak, akıl ve zeka oyunlarıyla görsel algı, mantık geliştirme, ipuçlarından yararlanabilme, hızlı karar verme ve olasılık hesaplama gibi temel becerileri kazanmaları sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra aile ve çocuklara psikolojik gelişimlerini destekleyici danışmanlık hizmetleride bünyesinde bulundurduğu Çocuk Ruh Sağlığı Biriminde verilmektedir..

Bünyesinde bulunan ve her yıl seçimleri yapılan Çocuk Kulübü Meclisiyle İlçemizde yaşayan çocukların problemlerini, taleplerini ifade etmeleri ve yaşadıkları şehre dair problemlerin çözümünde aktif rol almaları hedeflenmiştir. Çocuk kulübü meclisimiz komisyonlarıyla Süleymanpaşa’nın sorunlarını ele alarak, çözüm yollarını araştırıp ve elde edilen sonuçları Belediye Başkanlığına sunmaktadır.

Çocuk Kulübü Meclisi Komisyonları:

 • Çocuk Hakları ve Sorunları Komisyonu
 • Engelli Çocuklar Komisyonu
 • Sağlık ve Yaşam Komisyonu
 • Çevre Komisyonu
 • Spor Komisyonu
 • Trafik Komisyonu
 • Kültür ve Gezi Komisyonu
 • Hayvanları Sevme Ve Koruma Komisyonu

Peki sende 5797 kişinin üye olduğu Çocuk Kulübümüze üye olup etkinliklerimizden haberdar olmak ister misin? Üye Formu linkinden formumuzu doldurarak ya da Çocuk Kulübü Merkezimizi ziyaret ederek üye olabilirsin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü Üye Formu
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  < src="/js/magnific.js"> $(document).ready(function(){ $('.image-popup-vertical-fit').magnificPopup({ type: 'image', mainClass: 'mfp-with-zoom', gallery:{ enabled:true }, zoom: { enabled: true, duration: 300, // duration of the effect, in milliseconds easing: 'ease-in-out', // CSS transition easing function opener: function(openerElement) { return openerElement.is('img') ? openerElement : openerElement.find('img'); } } }); });

  Süleymanpaşa Belediyesi
  Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
  Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
  0 (282) 259 59 59
  ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
  SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020