Psikolojik Danışma Hizmetleri

 ÇOCUK RUH SAĞLIĞI MERKEZİ

Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk ruh sağlığı merkezimizde 0-8 yaş arası çocuklara ve ailelerine daha sağlıklı bir gelecek sağlamak için ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bunun yanı sıra çocukların ruhsal ve zihinsel gelişimlerini değerlendirmek için etkinlikler ve anne baba eğitim seminerleri düzenlenmektedir.

Ayrıca  anne-baba ve çocuklarla grup çalışmaları yapılmaktadır. Çalışma alanlarımız; Yeme alışkanlıkları, uyku problemleri, dil gelişimi, tuvalet eğitimi, sütten kesilme süreci, kardeş kıskançlığı,tırnak yeme,parmak emme,korkular,tikler, teknoloji bağımlılığı,mastürbasyon,içe kapanıklık,davranış bozuklukları, dikkat eksikliği ve hiperaktivitedir. Uyguladığımız testler; Bender-Gestalt Testi ,Koppıtz İnsan Çizim Testi,Benton Görsel Bellek Testi ,CAT ( Çocuklarda Tematik Algı Testi),Louisa Duss Psikanalitik Hikâyeler Testi,Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi,Ankara Gelişim Envanteri,OKHT (Okula Hazırlık Değerlendirme Testi),Metropolitan Okul Olgunluğu Testi,Gesell Gelişim Figürleri Testi ve dikkat testleridir.

< src="/js/magnific.js"> $(document).ready(function(){ $('.image-popup-vertical-fit').magnificPopup({ type: 'image', mainClass: 'mfp-with-zoom', gallery:{ enabled:true }, zoom: { enabled: true, duration: 300, // duration of the effect, in milliseconds easing: 'ease-in-out', // CSS transition easing function opener: function(openerElement) { return openerElement.is('img') ? openerElement : openerElement.find('img'); } } }); });

Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020