Başkan Yüksel’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla’ya Öğretmenler Günü ziyareti

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla’yı ziyaret ederek, ilçe müdürü nezdinde tüm öğretmenlerin gününü kutladı.

Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği tarih olan 24 Kasım, her yıl Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. Sabah resmi kutlama törenine katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Yüksel, törenin ardından Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyarette bulunarak İlçe Müdürü Ebubekir Atilla’nın nezdinde tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

BELEDİYEDEN EĞİTİME TAM DESTEK

Korona virüsü salgını nedeni ile uzaktan eğitime devam eden okullarla ilgili bilgi alan Yüksel, en kutsal mesleklerden biri olan öğretmenliğe duyduğu saygıyı dile getirerek belediye olarak Milli Eğitim Müdürlüğü ile her türlü işbirliğine hazır olduklarının altını çizdi.

YÜKSEL ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Başkan Yüksel; Şube Müdürleri Ahmet Altın, Önder Atik, Necati Koç ve Süleymanpaşa İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Şenol’un da hazır bulunduğu ziyarette, Süleymanpaşa’da görev yapan öğretmenler adına sembolik olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla ve beraberindeki heyete çiçek takdim etti.

Haber Tarihi: 24.11.2020
Okunma Sayısı: 150
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020