Başkan Yüksel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü unutmadı

Geçmiş yıllarda Süleymanpaşa’da görev yapan gazetecilerle bir araya gelerek bu özel günü kutlayan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Korona virüsü salgını tedbirleri kapsamında toplantıda bir araya gelemese de gazetecileri unutmadı.

Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Salih Nurettin Çevik Süleymanpaşa’da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ofislerinde ziyaret ederek Başkan Yüksel’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajını ve günün anısına birer karanfil ile hediyelerini takdim etti. Çevik, ayrıca Tekirdağ Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Sabri Karakaya’ya da ziyarette bulundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla paylaştığı mesajında gazetecilik mesleğinin zor ve onurlu bir meslek olduğuna vurgu yapan Başkan Yüksel, “Kamuoyunun haber alma hakkının korunması için zor şartlar altında, doğru, tarafsız, gerçek ve etik habercilik görevini yerine getiren kıymetli basın emekçilerimizin Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyor, başarılı yayınlarının devam etmesi temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu yıl salgın nedeniyle bir araya gelemedik. Önümüzdeki sağlıklı günlerde yeniden bir arada olacağımıza inanıyorum,” ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi: 11.01.2121
Okunma Sayısı: 141
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020