Başkan Yüksel Süleymanpaşa Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Şılgayı ziyaret etti

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yeni kurulan S. S. Süleymanpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Kurucu Başkanı Hamdi Şılga’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Saygı’nın da eşlik ettiği ziyarette, uzun uğraşlar sonunda kurulan S. S. Süleymanpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin şehrin esnafına hayırlı olması temennilerini ileten Başkan Yüksel, kooperatifin kuruluş aşamaları ve projeleri hakkında Şılga’dan bilgi aldı.

ŞILGA’DAN TEŞEKKÜR

Nezaket ziyareti dolayısıyla Yüksel’e teşekkür eden Kooperatif Başkanı Şılga, Süleymanpaşa’nın günden güne büyüyen bir kent olduğunu ve esnafa daha fazla destek olabilmek için yola çıktıklarını ifade etti.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “S.S. Süleymanpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Sayın Hamdi Şılga’yı ziyaret ettik. Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Gökhan Saygı ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette, kıymetli başkanımıza görevinde başarılar dileyerek, yeni kurulan kooperatiflerinin hayırlı olması temennisinde bulunduk,” diye konuştu.

Haber Tarihi: 28.02.2023
Okunma Sayısı: 472
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020