Başkan Yüksel depremden etkilenen Malatya’da temaslarda bulundu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 6 Şubat tarihinde gerçekleşen iki büyük deprem felaketi ile sarsılan şehirlerimizden biri olan Malatya’da ziyaretlerde bulunarak Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın başkanlığında düzenlenen toplantıya katıldı.

Toplantıya Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Kenan Taşkın ile birlikte katılan Başkan Yüksel, Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden gelen belediye başkanları ve başkan yardımcıları ile afetin açtığı yaraların sarılması için deprem bölgesinde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

YÜKSEL: “YARALARIMIZI ELBİRLİĞİ İLE SARACAĞIZ”

Belediyeler arasında iş bölümünün gerçekleştirildiği toplantının ardından açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Depremin ağır darbe vurduğu Malatya’da kıymetli mevkidaşlarımız ile birlikte yaralarımızı elbirliği ile sarabilmek adına yapılabilecek çalışmaları planlamak için bir araya geldik. Fen İşleri Müdürümüz Kenan Taşkın ile birlikte katıldığımız toplantıda, Süleymanpaşa Belediyemiz sorumluluğuna verilen işleri ivedilikle tamamlayarak, inşallah en kısa sürede depremzede vatandaşlarımızın acılarına derman olacağız. Bir kez daha milletimize başsağlığı diliyor, tüm Türkiye’ye geçmiş olsun temennilerimi paylaşıyorum,” diye konuştu.

Başkan Yüksel, Malatya temaslarının ardından, bölgede yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunacağını sözlerine ekledi.

Haber Tarihi: 23.02.2023
Okunma Sayısı: 258
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020