Vefat Edenler

REMZİYE KAHRAMAN Vefat Tarihi: 05.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Generli mahallesi sakinlerinden merhum Mahmut Kahraman'ın eşi Mehmet,Ahmet,İsmail,Hüseyin Kahraman ve Ayten Aydın'ın annesi Hacı Remziye Kahraman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Generli caminden kaldırılarak Generli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Tintin pınar caddesi perşembe pazarı girişinden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SEVDAR KIRAS Vefat Tarihi: 03.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Tergüzel Kıras'ın eşi Sedat Kıras ve Sevdiye Erdoğan'ın babası Sevdar Kıras vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ÖMER SARAL Vefat Tarihi: 03.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Nurten Bahadır ve Songül Erdoğan'ın kardeşi Selma Bulut , Hikmet Usta ve Mustafa Saral'ın abisi Süleymanpaşa Belediyesi çalışanlarından Ömer Saral vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur
ALTAN ÖZSOY Vefat Tarihi: 03.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Eczacı Şefika Özsoy'un eşi Avukat İpek Özsoy'un babası Avukat Altan Özsoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MEHMET ÖZDOĞAN Vefat Tarihi: 03.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Neriman Özdoğan'ın eşi Mehmet Özdoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Kadıköy caminden kaldırılarak Malkara Kadıköy mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ALİ ÖZTÜRK Vefat Tarihi: 03.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu -Turgut mahallesi sakinlerinden Ayşe Öztürk'ün eşi İsmail Öztürk ve Recep Öztürk'ün babası merhum Kamber Öztürk'ün oğlu Ali Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur
ŞENOL ÇAKIR Vefat Tarihi: 03.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Emiryakup mahallesi sakinlerinden Zeynel Çakır'ın kardeşi Reşat Çakır'ın oğlu Şenol Çakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Emiryakup caminden kaldırılarak Emiryakup mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SELÇUK MOZAKOĞLU Vefat Tarihi: 03.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Emel Mozakoğlu'nun eşi Serdar Mozakoğlu ve Sema Göktaş'ın kardeşi Yağcı mahallesinden Sevim ve Seyit Mozakoğlunun oğlu Süleymanpaşa Belediyesi çalışanlarından Selçuk Mozakoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yağcı caminden kaldırılarak Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Özdemirler önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024