Vefat Edenler

ZEYNEP DANACILAR Vefat Tarihi: 24.07.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Merhum Behlül Danacılar'ın eşi Hüdayi , Özkan , Kurtuluş , Erkan , Şükriye ve Sevtap'ın anneleri Zeynep Danacılar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYKUT UZUN Vefat Tarihi: 22.07.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Osmanlı mahallesi sakinlerinden Aykut Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı mahalle caminden kaldırılacak olup Osmanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞADİYE ÜSTÜN Vefat Tarihi: 21.07.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Cumhuriyet mahallesi sakinlerinden Merhum İsmail Üstün'ün eşi Arzu Üstün Doğan ve Aylin Sokulgan''ın anneleri Şadiye Üstün vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Rüstempaşa caminden kaldırılacak olup Kayı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSA DEMİRALİ Vefat Tarihi: 15.07.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Ayten Demirali'nin eşi Hasan ve Kısmet'in babaları Musa Demirali vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırla dileriz.
NEZİHA YORULMAZ Vefat Tarihi: 15.07.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas Mahallesi sakinlerinden, Erdoğan Yorulmaz'ın eşi, Gürkan, Osman ve Yeşim Yorulmaz'ın anneleri Neziha YORULMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Köseilyas Caminden kaldırılacak olup, Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BAYAZİT CANDAN Vefat Tarihi: 14.07.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Güler Candan'ın eşi, Arzu ve Harun Candan'ın babası Bayazit Candan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hocaoğlu Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SELAHATTİN YÜREKLİ Vefat Tarihi: 24.06.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden; Lütfiye Yürekli'nin eşi, Nevide, Barış ve Simge Nur'un babası Selahattin Yürekli vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Parmaksız Mahalle Caminden kaldırılacak olup, Parmaksız Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İSMAİL BATIR Vefat Tarihi: 23.06.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Dambaslar Mahallesi sakinlerinden Gülcan Şimşir ve Şencan Batır'ın babaları İsmail BATIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazından sonra Halil Aytaç Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024