Vefat Edenler

RESMİYE YILMAZ Vefat Tarihi: 06.06.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden , şaraphaneden emekli merhum İsmet Yılmaz' ın annesi , İdil Gayrimenkul sahipleri Emel Yılmaz Ayvaz ve Mahmut Yılmaz 'ın babaanneleri Resmiye Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çınarlı Mahallesi Hacı Hüseyin Karaküçük Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah 'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SELAHATTİN DEMİR Vefat Tarihi: 02.06.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden; Ayser Demir'in eşi, Sanayi ustalarından Selahattin Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra İnecik Caminden kaldırılacak olup, İnecik Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEHMET İNCE Vefat Tarihi: 02.06.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden; Hülya İnce'nin eşi, Buse İnce'nin babası, Rahim ve Zeynep İnce'nin oğulları, Büyükşehir Belediyesi çalışanlarından Mehmet İnce vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Ferhadanlı Caminden kaldırılacak olup, Ferhadanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz. Saat 12:00 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.
VAHİTTİN ŞİRİN Vefat Tarihi: 01.06.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Sevinç Şirin'in eşi Kıbrıs Gazisi Vahittin Şirin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MÜSLÜM KARATEKE Vefat Tarihi: 31.05.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Emine Karateke'nin eşi Abdurrahman, Nur, Halise ve Belinay Karateke'nin babaları Müslüm Karateke vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra İstanbul Avcılar Denizköşkler Caminden kaldırılacak olup, Büyükçekmece Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar dileriz.
NARGÜL GÜNEŞ Vefat Tarihi: 28.05.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Merhum Rüştü Güneş'in eşi Naci, Ayten, A. Fikret, Abdullah, Münevver ve M. Günay Güneş'in anneleri Nargül Güneş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RUKİYE SARIKURT Vefat Tarihi: 24.05.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden,Sait Güler'in annesi Rukiye Sarıkurt vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hasan Karaküçük camiinden kaldıralacak olup,Yeni şehir Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar dileriz.
EMİNE YILDIRIM Vefat Tarihi: 24.05.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Merhum Seyit Ahmet Yıldırım'ın eşi, Mustafa, Ali, Emine, Fatma ve Ayşe'nin anneleri Emine Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu Caminden kaldırılacak olup, Gazioğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 da eski Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020