Vefat Edenler

EMİNE ÖNEŞ Vefat Tarihi: 02.01.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Şükran ve Şükriye Öneş'in anneleri Emine Öneş vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğle namazından sonra Alacaoğlu Köyü Caminden kaldırılacak olup, Alacaoğlu Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MURAT KAMİL TIRPANCI Vefat Tarihi: 30.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ Eşrafından , Esnaf Merhum Osman Tırpancı ve Fatma Tırpancı'nın oğlu, Nazan Tırpancı'nın eşi, Ahmet Osman Tırpancı'nın babası, Tuğba Nur Kuzu'nun abisi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın Mustafa Şentop'un halasının oğlu, Namık Kemal Üniversitesi Genel Sekreteri Murat Kamil Tırpancı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma Namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYŞE ÇETİN Vefat Tarihi: 30.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Merhum Arif Çetin'nin eşi,Mehmet Çetin,Arif Çetin,Hatice Çetin,Nusret Çetin,Salim Çetin ve merhum Fatma Eryetiş'in anneleri Ayşe Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Altınova Yeni Camiinden kaldırılacak olup,Yeni Şehir Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FAHRETTİN ARAS Vefat Tarihi: 27.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Zeliha Aras'ın eşi,Özlem Aras,Yıldız Berkil,Cem Aras ve merhum Sinan Aras'ın babaları Fahrettin Aras vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şehitlik Camiinden kaldırılacak olup,Yeni Şehir Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN SEL Vefat Tarihi: 22.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Fatma Sel'in eşi Diş doktorları İsmail Sel ve Mustafa Sel'in babası Hüseyin Sel vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Orta caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞABAN AKPINAR Vefat Tarihi: 20.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Hatice Akpınar'ın eşi Mevlüde Gölge ve Mehtap Abacı'nın babaları Necati Abacı ve Sabri Gölge'nin Kayınpederi Şaban Akpınar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazından sonra 100.Yıl Tepe Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. İtfaiye önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞEHRİ KILIÇ Vefat Tarihi: 19.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Altınova yeni cami eski imamı Mahmut Kılıç'ın eşi Sedat , Bayram , Suat Kılıç , Ayşe Aktaş ve Hanife Bozkurt'un annesi Şehri Kılıç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova yeni caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HASAN GEDİCİ Vefat Tarihi: 11.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden Gülizar Gedici'nin eşi Hakan Gedici'nin babası Hasan Gedici vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020