Vefat Edenler

MUHSİN ALÖZKAN Vefat Tarihi: 22.04.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden,Senem Alözkan ve İlayda Alözkan'nın babası Büyükşehir Belediyesi Halk otobüsü şoförü Muhsin Alözkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Yeni Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KAMİL EGİ Vefat Tarihi: 18.04.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Şevkiye Egi'nin eşi Erol Egi, Firdevs Şirin ve Kaniye Aysel'in babası Kamil Egi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HALİL İBRAHİM TALİP Vefat Tarihi: 18.04.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Atatürk Mahallesi sakinlerinden Trakya Karataş Firması sahiplerinden Davut Karataş'ın Kayınpederi Halil İbrahim TALİP vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karadeniz Mahallesi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜRMÜZ ÖZEN Vefat Tarihi: 17.04.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Merhum Süleyman Özen'in eşi, Mustafa, Neziha, Ali, İsmail ve Erdinç'in anneleri Hürmüz Özen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUKADDES PAMUKÇU Vefat Tarihi: 11.04.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Uçmakdere mahallesi sakinlerinden Mukaddes Pamukçu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Uçmakdere caminden kaldırılacak olup Uçmakdere mahalle mezarlığına defnedilecektir. saat 15:30'da Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz
FATMA HALTAN Vefat Tarihi: 06.04.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet HALTAN'ın eşi Hasan HALTAN ve Bayram HALTAN'ın anneleri Fatma HALTAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN ÖZGÖREN Vefat Tarihi: 29.03.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hüseyin Özgören vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA URUÇ Vefat Tarihi: 29.03.2024
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Fatma Uruç vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024