Vefat Edenler

İBRAHİM TEVFİK UYGUN Vefat Tarihi: 17.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Kemal, Rasim ve Kaya Uygun'un babaları Ertuğrul Mahallesi Muhtarı Ertan Yenice'nin eniştesi İbrahim Tevfik Uygun vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA OKTAR Vefat Tarihi: 14.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Hayrabolu Fahrioğlu köyünden Sevinç Oktar'ın eşi Fatma Nilüfer Oktar'ın kayınpederi Zeynel Kutay Oktar'ın dedesi Erdem Oktar'ın babası Köy Hizmetlerinden emekli Mustafa Oktar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu - Fahrioğlu mahalle caminden kaldırılacak olup Fahrioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HASAN YILMAZ Vefat Tarihi: 13.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Merhum Ayşe Yılmaz'ın eşi Merhum Nedim Yılmaz, Merhum Mümin Yılmaz, Çetin Yılmaz ve İbrahim Yılmaz'ın babası Hasan Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazından sonra Şarköy Kirazlı caminden kaldırılacak olup, Şarköy Kirazlı mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA AYVAZ Vefat Tarihi: 13.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden eski Adliye Yazı İşleri Müdüresi Fatma Ayvaz'ın eşi Burç Ayvaz ve Burcu Hünkar'ın babaları Filiz Ayvaz ve Fatih Hünkar'ın kayınbabaları Tekirdağ eşrafından fotoğrafçı Mustafa Ayvaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Camiden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YÜKSEL KILINÇ Vefat Tarihi: 13.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Vatan Mahallesi sakinlerinden Necdet Kılınç'ın eşi Nalan Acertaştan, Alev Kılınç, Aylin Kılınç ve Murat Kılınç'ın anneleri Aytuğ Acertaştan'ın kayınvalidesi Yüksel KILINÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hz. Ebu Bekir Sıddık Caminden kaldırılacak olup Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EROL AYBAŞ Vefat Tarihi: 13.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Nilüfer Aybaş' ın eşi Mehmet Can, Cihan Mert ve Murat Emirhan Aybaş'ın babaları Erol AYBAŞ vefat etmiştir Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Camiden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HASAN SÖKER Vefat Tarihi: 12.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karadeniz Mahallesi sakinlerinden Ferhan Söker'in eşi Başak Turna ve Burcu Turna'nın dedesi Hasan SÖKER vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karadeniz Toki Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞERİFE KOSİ Vefat Tarihi: 11.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Merhum Kadir Kosi'nin eşi,Selami Kosi,Tanıl Kosi,Salih Kosi,Recep Kosi ve Merhume Serpil Eren'in annesi Şerife Kosi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Çiftlikönü Camiinden kaldırılacak olup,Eski Şehir Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020