Vefat Edenler

BEYAMİ ŞAHİN Vefat Tarihi: 28.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Sabriye Şahin'in eşi Sibel Demir'in babası Bulgaristan göçmeni Beyami ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çınarlı Tepe Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
VEİS ELİGÜL Vefat Tarihi: 26.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Ayşe Eligül'ün eşi Gülşah Yıldırım, Egemen ve Ali Fetih Eligül'ün babaları Merhum Yaşar ve Merhum Muradiye Eligül'ün oğlu Çiftlikönü esnaflarından Veis Eligül vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazından sonra Ortacami Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Öğle namazından sonra Ortacami önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HASAN KAZANÇ Vefat Tarihi: 25.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhume Bediha Kazanç'ın eşi Yavuz Kazanç, Yılmaz Kazanç ve Hüseyin Pehlivanoğlu İlkokul'undan Emekli Öğretmen İbrahim Kazanç'ın babaları Hasan Kazanç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Hacı Sungur Caminden kaldırılacak olup, Malkara Hacı Sungur Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YÜCEL ERDOĞAN Vefat Tarihi: 24.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden Nurgül Erdoğan'ın eşi Kaan Erdoğan'ın babası Fahrettin Erdoğan'ın oğlu Işık Sürücü Kursu Sahibi Yücel Erdoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bıyıkali Caminden kaldırılacak olup, Bıyıkali Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:30'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MAHMUT DURAK Vefat Tarihi: 18.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karabezirgan Mahallesi sakinlerinden Enver Durak ve Seza Tokcan'ın Ağabeyi Mahmut Durak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karabezirgan caminden kaldırılacak olup,Karabezirgan mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12.00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MİHRİYE ÇELİK Vefat Tarihi: 14.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Emiryakup Mahallesi sakinlerinden Hasan Çelik'in eşi Emine Duran, Remziye Durmaz ve İmdat Çelik'in anneleri Mihriye ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Emiryakup Caminden kaldırılacak olup, Emiryakup Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MİNE TUNA Vefat Tarihi: 11.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Tufan Tuna'nın eşi İlayda ve Eylül Tuna'nın annesi Mine Tuna vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni sanayi caminden kaldırılacak olup Eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYŞE İLHAN Vefat Tarihi: 09.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Husunlu Mahallesi sakinlerinden Mustafa İlhan'ın eşi,Merhume Müşerref Güner,Merhum Muharrem İlhan,Süleyman İlhan,Hürmüz Ayten ve Münevver Küçük Köseleçi'nin anneleri Ayşe İlhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Husunlu caminden kaldırılacak olup,Husunlu mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020