Vefat Edenler

İBRAHİM SAKAOĞLU Vefat Tarihi: 10.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami mahallesi sakinlerinden Nevriye Sakaoğlu'nun eşi Ülviye Ayvaz , Hülya Arkan ve Süleymanpaşa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü personeli Derya Sakaoğlu'nun babası Arif Ayvaz'ın kayınpederi İbrahim Sakaoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ortacami den kaldırılacak olup Nusratlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN FIRINCIOĞLU Vefat Tarihi: 07.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Namık Kemal Lisesi Öğretmeni Saime Aksu ve Serpil Babayiğit'in babaları, Atlas Pasajı esnaflarından çantacı Taner Aksu ve Eski Sanayi ustalarından Şenol Babayiğit 'in kayınpederi, eski ayakkabı ustası Hüseyin Fırıncıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RIFAT AVCI Vefat Tarihi: 03.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Oğuzlu mahallesi sakinlerinden Seniha Avcı'nın eşi Yunus ve Elif Avcı'nın babası Fatma Sezer ve Fikriye Uzuncaoğlu'nun abileri Yunus Avcı'nın oğlu Rıfat Avcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Oğuzlu caminden kaldırılacak olup Oğuzlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Çiftlikönü cami karşısından ardından Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FERİT GÜNGÖR Vefat Tarihi: 03.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Fikret Güngör'ün eşi Şenay Karacaoğlan, Nuray Kızılgün ve Rahmiye Başaran'ın babaları Ferit Güngör vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazından sonra Ortacami Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Ortacami önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz
EMİNE KARAOĞLU Vefat Tarihi: 02.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Akçahalil Mahallesi sakinlerinden; Ali Karaoğlu'nun eşi, Hasine ve Mehmet'in anneleri Emine Karaoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Akçahalil Caminden kaldırılacak olup, Akçahalil Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NAZMİ GÜNEŞ Vefat Tarihi: 01.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Hülya Güneş'in eşi, Yasemin Güneş Estok, Ferruh Güneş ve Lale Güneş İşleker'in babaları, Tekirdağ Ticaret Odası Eski Meclis Başkanlarından Merhum Rüştü Güneş'in kardeşi, Grafiker Nazmi Güneş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İSMET YILMAZ Vefat Tarihi: 01.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Emine Yılmaz'ın eşi, Emel Ayvaz ve Mahmut Yılmaz'ın babası, Tekelden emekli İsmet Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YAKUP AYDIN Vefat Tarihi: 31.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Doğrukaracamurat Mahallesi sakinlerinden Merhume Mürüvvet Aydın'ın eşi Merhum Bekir Aydın ve Sıdıka Akkan'ın babaları Behlül Aydın ve Filiz Tuğlacılar'ın dedeleri Yakup Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Dorukaracamurat Caminden kaldırılacak olup, Doğrukaracamurat Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Altınova Vedat Çeliker Cami önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020