Vefat Edenler

ULVİ ÖZGÜR MEÇO Vefat Tarihi: 08.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden Yeşim Darcan Meço'nun eşi Özgür Doğa Meço'nun babası Ulvi Özgür Meço vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Gazioğlu caminden kaldırılacak olup,Gazioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FAHRİ ÜMET Vefat Tarihi: 08.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Naciye Ümet'in eşi,Serpil Gemici,Serdal Ümet ve Sevil Güngör'ün babaları Fahri Ümet vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AHMET TEKİN Vefat Tarihi: 08.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden Zehra Tekin'in eşi, Hasan ve Elif Tekin'in babaları Büyükşehir Belediyesinden emekli Ahmet Tekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Ferhadanlı Caminden kaldırılacak olup, Ferhadanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN YÜKSEL Vefat Tarihi: 05.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Rahmiye Yüksel'in eşi Aykut Yüksel ve Aynur Uzel'in babaları Hüseyin Yüksel vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazından sonra Armağan caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ABİT DEMİR Vefat Tarihi: 04.07.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Mahallesi sakinlerinden Meliha Demir'in eşi İbrahim Demir ve Şennur Seyhanoğlu'nun babaları Emekli Öğretmen Abit Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı İlbey Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYKUT ÇİÇEKDAĞ Vefat Tarihi: 30.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Birol ve Nurhan Çiçekdağ' ın çocukları , Arda Çiçekdağ'ın kardeşi, Ege ve Aytuğ Çiçekdağ'ın babaları Aykut Çiçekdağ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Orta caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhume Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AHMET ERSÖZ Vefat Tarihi: 30.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Tülin Ersöz'ün eşi,Gökhan Ersöz ve Gülse Ersöz'ün babaları,Pazarcı Esnaflarından Ahmet Ersöz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Şehitler Caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYŞE BİRSİN Vefat Tarihi: 29.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Nail Birsin'in eşi Eylül Birsin'in annesi Ayşe Birsin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra 100.Yıl Sanayi Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020