Vefat Edenler

İBRAHİM ZİLBASTI Vefat Tarihi: 22.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Gülsüm Zilbastı'nın eşi,Türkan Uzsoy ve Tülin Ceylan'ın babaları İbrahim Zilbastı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
REŞİT UÇANER Vefat Tarihi: 21.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Vatan mahallesi sakinlerinden Ziraat Bankasından emekli Cavidan Uçaner'in eşi Merhum Gökay Uçaner , Melis Gürler ve Andaç Uçaner'in babaları Kıbrıs Gazisi emekli Pilot Yarbay Reşit Uçaner vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebu Bekir Sıddık caminden kaldırılacak olup Eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ATİYE KÖSE Vefat Tarihi: 21.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami mahallesi sakinlerinden Recep Köse'nin eşi Yakup Köse'nin annesi Atiye Köse vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ahievren caminden kaldırılacak olup Ahievren mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
CANSU SEZER VE SELİM ALİ TEKLER Vefat Tarihi: 18.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden, Cansu Sezer ve oğlu Selim Ali Tekler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumlara Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BEKİR GÖNÜL Vefat Tarihi: 17.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Yılmaz Gönül ve Engin Gönül'ün babaları Bekir Gönül vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Banarlı caminden kaldırılacak olup,Banarlı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FEYYAZ YEYREK Vefat Tarihi: 17.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bahçelievler mahallesi sakinlerinden Perihan Yeyrek'in eşi İlhan ve Aslı Yeyrek'in babası Feyyaz Yeyrek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazioğlu caminden kaldırılacak olup Gazioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÖKHAN ASIL Vefat Tarihi: 14.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karahalil Mahallesi sakinlerinden; Yaşar Asıl'ın oğlu Gökhan Asıl vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karahalil Caminden kaldırılacak olup, Karahalil Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BEHZAT GÜÇER Vefat Tarihi: 12.06.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut mahallesi sakinlerinden Hülya Güçer'in eşi Mürvet, Mutlu ve Duygu'nun babası Behzat Güçer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kırklareli Alacaoğlu caminden kaldırılacak olup, Kırklareli Alacaoğlu mezarlığına defnedilecektir. Saat: 15:30 da Çiftlikönü Cami önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020