Vefat Edenler

AHMET ŞAHİN Vefat Tarihi: 14.11.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ahmet Şahin vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RIZA YILMAZ Vefat Tarihi: 14.11.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Rıza Yılmaz vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ÇETİN ÇEKEN Vefat Tarihi: 09.11.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Nurdan Çeken'in eşi,Oya,Ece ve Alen'in babaları Çiftlikönü Eczanesi sahibi Çetin Çeken vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup,Eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SUZAN DEMİREL Vefat Tarihi: 07.11.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ Eşrafından, İsmail Özkorkmaz'ın kayınvalidesi, Seher Özkorkmaz'ın annesi, Gülsüm, Selahattin ve Nagihan Özkorkmaz'ın anneanneleri, Suzan Demirel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hocaoğlu Caminden kaldırılacak olup , Gümüşyaka Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EMRULLAH ALTINTAŞ Vefat Tarihi: 06.11.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl mahallesi sakinlerinden Muzaffer Altıntaş'ın eşi,Nilgün,Nilüfer,Nilay ve Gülay'ın babası Emrullah Altıntaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebubekir Sıddık caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÜLFİDAN KARADAĞ Vefat Tarihi: 02.11.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Cemil Karadağ'ın eşi Şaban Karadağ , Türkan Karadağ ve Elif Özcan'ın annesi Bilgin Özcan'ın kayınvalidesi Gülfidan Karadağ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Köseilyas mahalle caminden kaldırılacak olup Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
VELİ GÜRGÜN Vefat Tarihi: 01.11.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden, Zübeyde Gürgün'ün eşi Merve Güneş ve Özlem Üstün'ün babaları, Adliyeden Emekli Veli Gürgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YUSUF TURGUT Vefat Tarihi: 27.10.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Osmanlı Mahallesi sakinlerinden, Hatice Turgut'un eşi, Eski Mahalle Muhtarı İsa Turgut, Tayyip Turgut ve Şerife Can'ın babaları Yusuf Turgut vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma Namazından sonra Osmanlı Caminden kaldırılacak olup, Osmanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020