Vefat Edenler

ŞAZİYE ARABACI Vefat Tarihi: 21.09.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden, Metin Arabacı'nın eşi Şaziye Arabacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratlı Caddesi İmam Hatip Lisesi yanı Şehitlik Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEMET GÜRÇAY Vefat Tarihi: 20.09.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden, Merziye Gürçay'ın eşi Mahmut ve Ümit Gürçay'ın babaları Memet Gürçay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova Yeni Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ALİ VULKAN Vefat Tarihi: 14.09.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Mebrure Vulkan'ın eşi Yalçın Vulkan ve Filiz Vulkan'ın babaları Ali Vulkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebubekir Sıddık Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BİNYAMİN ŞİMŞEK Vefat Tarihi: 09.09.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Aynur Şimşek'in eşi, İrem Nur ve Rüzgar Şimşek'in babası, Polis Gazisi Binyamin Şimşek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BİLER AKYÜZ Vefat Tarihi: 08.09.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Ayşe Akyüz'ün eşi Burcu ve Irmak Akyüz'ün babası Biler Akyüz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HAMDİ ARSLAN Vefat Tarihi: 07.09.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. yıl mahallesi sakinlerinden 100.yıl minibüs esnaflarından Hikmet Arslan ve Yasemin Arslan'nın oğulları Hamdi Arslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni sanayi caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
TUNCAY HABALI Vefat Tarihi: 07.09.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden İbrahim Habalı , Yasemin Habalı ve Emine Habalı'nın kardeşleri Turgay Habalı ve Cennet Habalı'nın oğulları Tuncay Habalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
URAL DOĞAN Vefat Tarihi: 02.09.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Leyla Doğan'ın eşi,Duygu Doğan ve Bilge Doğan'ın babası Ural Doğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Altınova Yeni Camiinden kaldırılacak olup,Yeni Şehir Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020