Vefat Edenler

BURCU ÖZTÜRK Vefat Tarihi: 13.02.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Necmi ve Reyhan Kıyak'ın kızları Kaan Öztürk'ün eşi İbrahim Kıyak'ın kardeşi Burcu Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hasan Karaküçük caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
OKTAY GÜRE Vefat Tarihi: 07.02.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Nazmiye Güre'nin eşi Ayhan ve Aydan Güre'nin babaları Oktay Güre vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yörükler caminden kaldırılacak olup,Yörükler mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ORHAN PEKCAN Vefat Tarihi: 06.02.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Hayriye Pekcan'ın eşi Cevriye Dursun'nun babası Hüseyin Dursun'ın kayınpederi Şaraphaneden Emekli Orhan Pekcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hasan Karaküçük caminden kaldırılacak olup Eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İSMET YILMAZ Vefat Tarihi: 02.02.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ Mahallesi sakinlerinden Kumbağ Esnaflarından Dursun Kaya'nın dayısı İsmet Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kumbağ Caminden kaldırılacak olup, Kumbağ Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞÜKRAN ZEYBEK Vefat Tarihi: 22.01.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden merhum Hasan Zeybek'in eşi, Fatma Sema Sengez ve Mustafa Şahap Zeybek'in annesi Şükran Zeybek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Orta caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BİROL ERKÜP Vefat Tarihi: 22.01.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Vatan mahallesi sakinlerinden Ayten Erküp'ün eşi Emine Hande Erküp'ün babası Tuncer ve İnci'nin kardeşi Taşıyıcılar Kooperatifinden emekli Birol Erküp vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Eski Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FİRDES KARACA Vefat Tarihi: 19.01.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yeniköy Mahallesi sakinlerinden İsmail Karaca, Fedai Karaca ve Gülşen Çokluk'un anneleri Firdes Karaca vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Eski Kamilağa Caminden kaldırılacak olup, Yeniköy Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
OSMAN BAYIN Vefat Tarihi: 10.01.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Nilüfer Bayın'ın eşi Fahri, Süleyman, Hacer, Gülay, Aynur, Emine, Nilüfer ve Gülşah'ın babaları Osman Bayın vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 da Altınova Camiinden kaldırılacak olup Tokat ili ,Turhal ilçesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020