Vefat Edenler

AHMET CANVERDİ Vefat Tarihi: 11.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Emine Canverdi'nin eşi Ahmet Canverdi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminde kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RUZİYE KESKİN Vefat Tarihi: 06.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kayı mahallesi sakinlerinden merhum Behçet Keskin'in eşi Muharrem , Şenol ve Erol Keskin'in anneleri Ruziye Keskin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kayı caminden kaldırılacak olup Kayı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AHMET MIZRAK Vefat Tarihi: 04.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Seher Mızrak'ın eşi Celal, Mehmet ve Serkan Mızrak'ın babaları Ahmet Mızrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÜRBÜZ YAKUT Vefat Tarihi: 04.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Şerife Yakut'un eşi Feyyaz Yakut ve Meltem Nur Şirin'in babaları Nurgül Yakut'un kardeşi Erkan Şirin'in kayınpederi Gürbüz Yakut vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Armağan Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MÜESSER TOPALOĞLU Vefat Tarihi: 02.12.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu - Yörükler mahallesi sakinlerinden Merhum Halit Topaloğlu'nun eşi Şahver Başoğlu , Hasan Topaloğlu , İzzet Topaloğlu ve Hüseyin Topaloğlu'nun anneleri Müesser Topaloğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yörükler caminden kaldırılacak olup Yörükler mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SALİH FERİT TAN Vefat Tarihi: 29.11.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Sibel Şenel ve Serpil Limonen'in babaları Salih Ferit Tan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup,Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
REFİKA UMUR Vefat Tarihi: 20.11.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut mahallesi sakinlerinden merhum Ali Umur'un eşi Yunus Çakır, Sevcan Düvenci ve Gülcan Karataş'ın annesi Refika Umur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yeniköy mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HİKMET SUNA Vefat Tarihi: 16.11.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Semra Suna'nın eşi Songül Suna ve Kübra Suna'nın babaları Emekli Polis Memuru Hikmet Suna vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020