Vefat Edenler

URAL DOĞAN Vefat Tarihi: 02.09.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Leyla Doğan'ın eşi,Duygu Doğan ve Bilge Doğan'ın babası Ural Doğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Altınova Yeni Camiinden kaldırılacak olup,Yeni Şehir Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FETHİYE AYAN Vefat Tarihi: 31.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Merhum Tahir Ayan'ın eşi,İsmail,Nail,Ahmet,Fikret,Metin ve Çetin Ayan'ın anneleri Fethiye Ayan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup,Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ADVİYE MERCAN Vefat Tarihi: 31.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden merhum Fahrettin Mercan'ın eşi Tülay Çelik'in annesi Adviye Mercan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RÜŞTÜ KAYA ÜSTEL Vefat Tarihi: 30.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Aynur Üstel'in eşi Hülya Üstel Eleviş ve Cavit Üstel'in babası Ebru Üstel'in kayınpederi Doruk Üstel'in dedesi Emekli Öğretmen Rüştü Kaya Üstel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Rüstempaşa caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SEVİM FIRAT Vefat Tarihi: 28.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortaca Mahallesi sakinlerinden İbrahim Fırat, Recep Fırat ve Habibe Özel'in anneleri Sevim Fırat vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ortaca Caminden kaldırılacak olur, Ortaca Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SÜLEYMAN KANIŞEN Vefat Tarihi: 24.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden; Filiz Kanışen'in eşi, Simge ve Gizem Öksüz'ün babaları, Mübeccel Öksüz'ün kardeşi Tekirdağ Eşrafından Süleyman Kanışen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SELAHATTİN KAR Vefat Tarihi: 18.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden; Kevser Kar'ın eşi, Mehtap, Meltem ve Turgay Kar'ın babaları, Sevil ve Serpil'in ağabeyi Selahattin Kar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HASAN BEDİR Vefat Tarihi: 17.08.2022
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu İlyas Mahallesi sakinlerinden Gülümser Bedir'in eşi Serpil Kurnaz'ın babası Hasan Bedir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu Merkez Caminden kaldırılacak olup, Hayrabolu İlçe Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020