Vefat Edenler

ŞADİYE TURANLI Vefat Tarihi: 09.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhum Ahmet Turanlı'nın eşi Atilla,Ertuğrul ve Oğuz Turanlı'nın anneleri Şadiye Turanlı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hürriyet Mahallesi Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Turanlı ailesine baş sağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YAMEN YAKUP ÖZTÜRK Vefat Tarihi: 08.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Bulgaristan göçmeni Deli ormanlı köyünden Yamen Yakup Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ayşe Hasan Elmas caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Öztürk ailesine baş sağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MERYEM BAYRAM Vefat Tarihi: 08.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar Mahallesi sakinlerinden Sedat Bayram,Kemal Bayram ve Merhum Cemal Bayram'ın anneleri Meryem Bayram vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Işıklar Caminden kaldırılacak olup Işıklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır.Bayram ailesine başsağlığı diler,Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YILDIRAY SAYGI Vefat Tarihi: 07.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar Mahallesi sakinlerinden Şenay Saygı'nın eşi Hüseyin Saygı ve Sebahat Saygı'nın oğlu Turgay Saygı,Yeliz,Yıldız ve Kader'in abileri Yıldıray Saygı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Işıklar Caminden kaldırılarak Işıklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞERAFETTİN EREN Vefat Tarihi: 07.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Remziye Eren'in eşi Senem ve Sekan Eren'in babası Almanya'dan emekli Şerafettin Eren vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Vedat Çeliker caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HAYRİ SERDAR Vefat Tarihi: 07.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kayı Mahallesi sakinlerinden Semahat Serdar'ın eşi Aydın Serdar ve Selma İlgün'ün babaları Hayri Serdar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Kayı Mahallesi caminden kaldırılarak Kayı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
CAHİT NACİ AKBİLEK Vefat Tarihi: 07.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden merhume İltan Akbilek'in eşi Buket Özmen ve Nükhet Koç'un babaları Ertuğrul Mahallesi Muhtarı Ertan Yenice'nin eniştesi Cahit Naci Akbilek vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SAMİ ÇAKIRLAR Vefat Tarihi: 06.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden Hatice Çakırlar'ın eşi Nihan ve Fidan Çakırlar'ın babaları emekli öğretmen Sami Çakırlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazioğlu Caminden kaldırılarak Gazioğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024