Vefat Edenler

TÜLAY SOYDAN Vefat Tarihi: 01.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Figen Acar'ın kardeşi Ramazan Acar'ın baldızı Meral İnal ve Tayfun Acar'ın teyzesi Tülay Soydan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hoşköy caminden kaldırılarak Hoşköy mahalle mezarlığında defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞADİYE SAYGIN Vefat Tarihi: 01.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Necati Saygın'ın eşi, Eylem Çalışkan ve Şadan SAygın'ın anneleri Şadiye Saygın vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Lüleburgaz Kayabelli caminden kaldırılarak Kayabelli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'da Hürriyet mahallesi Umut Sitesi önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
İBRAHİM ŞENYAYLA Vefat Tarihi: 01.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü eşrafından Hüseyin ve Ayşe Şenyayla'nın oğulları İbrahim Şenyayla vefat emiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Çavuşköy caminden kaldırılarak Çavuşköy mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HÜSEYİN ÇELİK Vefat Tarihi: 01.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Arife Sarı Osman ve Durali Çelik'in babaları Rizeli Hüseyin Çelik vefat etmiştir. .Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamil Ağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MUSTAFA YILMAZ Vefat Tarihi: 01.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı mahallesi sakinlerinden Ayşe Yılmaz'ın eşi, Merhum Arif Merhum Seyfi ve NEcdet Yılmaz Havva Marangozlar ve Emine Olgun'un babaları Mustafa Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılarak Kaşıkçı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da 100.Yıl Köy minibüsleri durak önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HÜSEYİN GÜLER Vefat Tarihi: 30.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Havva Akman,Kadriye Özkan ve İbrahim Güler'in babaları Hüseyin Güler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ALİ YORULDU Vefat Tarihi: 30.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Ayşe Tezcan,Fatma Dereli,Yılmaz Yoruldu,Tayfun Yoruldu'nun kardeşi Özcan Dereli dayısı Ali Yoruldu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılarak Kaşıkçı Mahalle mezarşığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
FİRDEVS CAN BUYURAN Vefat Tarihi: 29.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Şükrü Buyuran'ın eşi Mehmet Buyuran, Faika Erten,Şükriye Akbulut ve Emine Oruç'un annesi Subaşı Mahallesi eşrafından Firdevs Can Buyuran vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Hasan Karaküçük caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024