Vefat Edenler

ERDİNÇ İSEL Vefat Tarihi: 20.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Bayol Pasajı Esnaflarından Cengiz Cilt Evi Sahibi Erdinç İsel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. İsel Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MAHİDE YILDIRIM Vefat Tarihi: 20.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Yıldırım'ın eşi Sibel, Arzu ve Ali Yıldırım'ın anneleri Tekirdağ eşrafından Abidin Koşucu'nun kızı Mahide Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Değirmenaltı Gazi Süleymanpaşa Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Yıldırım Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE KALAYCI Vefat Tarihi: 20.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Ticaret Borsası'ndan emekli merhum Ömer Kalaycı'nın eşi Şükran, Nurdan, Turan, Orhan ve Ethem Kalaycı'nın anneleri Ayşe Kalaycı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Kalaycı ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEVİM ZEYTİN Vefat Tarihi: 20.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden merhum Necmi Zeytin'in eşi Ramazan Zeytin, Meşru Uyrak Elif Begen ve merhum Vecdi Zeytin'in anneleri Sevim Zeytin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Zeytin ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HALİL DEMİR Vefat Tarihi: 20.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Nazmiye Demir'in eşi Ömer ve Hüseyin Demir'in kardeşi Halil Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Emiryakup caminden kaldırılacak olup, Emiryakup mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Hane önünden araç kaldırılacaktır. Demir ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YUSUF DÖNGEL Vefat Tarihi: 20.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden Süleymanpaşa personeli Ogün Döngel ve Aygün Döngel'in babası Aysel Döngel ve Pazarcı Nuri Bozkurt'un kayınpederi Yusuf Döngel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Döngel ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HİKMET UMURGAN Vefat Tarihi: 20.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu mahallesi sakinlerinden merhum İbrahim Umurgan'ın eşi Halit, Faik ve Haşim Umurgan'ın anneleri Hikmet Umurgan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu caminden kaldırılacak olup, Gazioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Umurgan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ŞERİF ÖTER Vefat Tarihi: 19.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Mehmet Öter, Meral Öter ve Zuhal Hastürk'ün babaları Şerif Öter vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup, Gündüzlü Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Öter Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024