Vefat Edenler

MEHMET ÖZER Vefat Tarihi: 17.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Vildan Özer'in eşi Yavuz Mahallesi Eski Muhtarlarından Merhum Hasan Özer ve Şerife Özer'in babaları Ecem Özer'in dedesi Nurcan Özer'in kayınpederi Mehmet Özer vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup.Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Özer ailesine başsağlığı diler.Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜBECCEL GENÇKAL Vefat Tarihi: 17.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Hasan Hüseyin Gençkal'ın eşi Sultan Esen, Nuran Özkan, Fatma Akyol ve Nurettin Gençkal'ın anneleri Mübeccel Gençkal vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yeni Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Gençkal ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İLKBAHAR YELKEN Vefat Tarihi: 17.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Kamil Yelken'in eşi Ali Şakir Özbunar'ın annesi İlkbahar Yelken vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Altınova Yeni caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Yelken ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İBRAHİM ÖRNEK Vefat Tarihi: 17.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip mahallesi sakinlerinden Ekrem Örnek'in babası İbrahim Örnek vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup, Naip mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Altınova Vedat Çeliker okul önünden araç kaldırılacaktır. Örnek ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SÜLEYMAN KARDAŞ Vefat Tarihi: 16.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut Mahallesi sakinlerinden, Tevfik, Sevgi ve Seçil'in babası, Emekli Akbank Müdürü Süleyman Kardaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Kardaş Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HASAN YÜREK Vefat Tarihi: 16.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden, Fatma Çetin, Ayşe Yürek ve Hüseyin Yürek'in kardeşi Ahmet ve Cevriye Yürek'in oğlu emekli polis Hasan Yürek vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Lüleburgaz Sokullu caminden kaldırılacaktır. Yürek ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ASİYE TOZAR Vefat Tarihi: 16.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Süleymanpaşa Belediyesi Personeli Hasan Hüseyin Tozar'ın annesi Ömer Tozar'ın babaannesi Asiye Tozar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Soğukkuyu Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Tozar Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
EMİNE DEMİRÖZ Vefat Tarihi: 16.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu-Kurtdere Mahallesi sakinlerinden, Merhum Mehmet Demiröz'ün eşi, İdris, Mehmet, Bahattin, Ahmet Demiröz, Zekiye Gökmen ve Gülümser Ulutürk'ün annesi, Emine Demiröz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kurtdere Caminden kaldırılacak olup, Kurtdere Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Demiröz Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024