Vefat Edenler

OZAN YAPALAK Vefat Tarihi: 17.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Alev Yapalak'ın eşi Tredaş'tan emekli merhum Hamit ve Özgül Yapalak'ın oğulları Utku Kartal Yapalak'ın babası Nalan Eren ve Okan Yapalak'ın kardeşleri Ozan Yapalak vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Yapalak ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NECDET TAŞIR Vefat Tarihi: 16.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Sebahat Taşır'ın eşi Ayşe Taşır,Yağmur Taşır,Şaban Taşır ve Ayhan Taşır'ın babaları Necdet Taşır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kırklar Tekkesi Özgürler Caminden kaldırılacak olup Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Aydoğdu Mahallesi Celil Bakkal önünden araç kaldırılacaktır. Taşır ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ADNAN ERGÜR Vefat Tarihi: 16.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Tuncay Ergür'ün eşi Barış ve Özge Ergür'ün babası Doktor Adnan Ergür vefat etmiştir. Cenazesi bugün 13:00'da Cem Evi'nden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Ergür ailesin başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RAZİYE ÖZCAN Vefat Tarihi: 15.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden merhum İbrahim Özcan'ın eşi Yeliz Yalçın Yeşim Kondol Nuray Özcan Tuncay Özcan Olcay Özcan ve Ülviye Özcan'ın anneleri merhum Ali Gümüşsoy ve Şerif Gümüşsoy'un kardeşi Raziye Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratlı Küçükkepenekli caminden kaldırılacak olup Muratlı Küçükkepenekli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 Eskicami-Ortacami mahallesi Fatih Terim sokaktan araç kaldırılacaktır. Özcan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyururuz.
HALİSE SAYGI Vefat Tarihi: 15.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Süleyman Saygı'nın eşi, Hacer Ülker ve Gürkan Saygı'nın anneleri Halise Saygı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karahisarlı caminden kaldırılacak olup Karahisarlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. 100.yıl itfaiye altı Saygı apartmanın önünden araç kaldırılacaktır. Saygı ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ YILMAZ Vefat Tarihi: 14.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Adviye Yılmaz'ın eşi İsmail Yılmaz ve Zeynep Sümer'in babası Ali Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hasan Karaküçük caminden kaldırılacak olup Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Yılmaz ailesin başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BAYRAM ALİ KUŞÇU Vefat Tarihi: 13.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden Feriha Kuşçu'nun eşi Funda ve Gökmen Kuşçu'nun babaları Bayram Ali Kuşçu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu mahalle caminden kaldırılacak olup,Gazioğlu mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Kuşçu ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SELAHADDİN SAYGI Vefat Tarihi: 13.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ Mahallesi sakinlerinden, Eski Ödemiş Emniyet Müdürü Mustafa Saygı, Kemal Saygı ve Kenan Saygı'nın babası, Hacı Selahaddin Saygı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kumbağ Caminden kaldırılacak olup, Kumbağ Mhalle mezarlığına defnedilecektir.Saygı Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020