Vefat Edenler

KADİR YILDIZ Vefat Tarihi: 29.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı Mahallesi sakinlerinden İskeleden Emekli Şaziye Yıldız'ın eşi Mehmet Yıldız ve Ayşe Çil'in babaları Kadir Yıldız vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yağcı caminden kaldırılacak olup Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Aydoğdu cami önünden araç kaldırılacaktır.Yıldız ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AYŞE YAVAŞ Vefat Tarihi: 28.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Tekirdağ Devlet Hastanesi Emekli Doktorlarından Kadım Doğum Uzmanı Ahmet Bayar'ın annesi, Eczacı Emine Bayar'ın kayınvalidesi Ayşe Yavaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup Uzun Köprü Karabürçek Mezarlığına defnedilecektir. Bayar Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ŞABAN ÇAKIR Vefat Tarihi: 28.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami Ortacami Mahallesi sakinlerinden Hakime Çakır'ın eşi Beden Eğitimi Öğretmeni Ali Çakır, Devlet Hastanesi Eski Diş Bölümü çalışanı Yüksel Çakır ve Nuriye Çakır'ın babaları Sınıf Öğretmeni Fethiye Çakır,Hemşire Seher Çakır ve Hüsnü Çakır'ın kayınpederi Bulgaristan göçmeni Şaban Çakır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Çakır Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZEHRA AKDAĞ Vefat Tarihi: 27.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Emin Akdağ'ın eşi Ramazan Losun ve Hüsnüye Losun'un kızları Emine Müzeyyen ve İsmail'in anneleri Köy Hizmetlerinden Emekli Mehmet Losun ve Tuğlacılar Lisesi Emekli Müdürü Zeki Losun'un ablaları Fikret Akdağ'ın yengesi Peştemalcı eşrafından Zehra Akdağ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir.Akdağ ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUSTAFA SEVER Vefat Tarihi: 27.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Merhume Methiya Sever'in eşi, Meliha Sever Esat, Sadife Aksoy, Mühran Sever ve İmran Sever'in babası, Berk Yanık ve Ege Esat'ın dedesi, Berber Mustafa Sever vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratlı Cad. Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Sever Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SELAMİ UÇAK Vefat Tarihi: 27.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Yurdagül Uçak'ın eşi Timur Uçak ve Özlem Zobi'nin babası İzlem ve Ezo'nun dedesi Banu Uçak ve Orbay Zobi'nin kayınpederi Selami Uçak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Murat caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Uçak ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NARİYE KORTAK Vefat Tarihi: 25.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Merhum Yaşar Kortak'ın eşi, Recep, Necmi, Erdinç ve Hüsamettin Kortak'ın anneleri Nariye Kortak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu Hacı Sabri caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Kortak ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ASİYE KURUM Vefat Tarihi: 25.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Merhum Bekir Kurumu'un eşi, Adliyeden emekli Burhan Kurum'un annesi Asiye Kurum vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Malkara Çarşı caminden kaldırılacak olup Malkara Asri mezarlığına defnedilecektir. Kurum ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020