Vefat Edenler

HAMİT GÜNAY Vefat Tarihi: 22.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Dağyenice mahallesi sakinlerinden Firdevs Günay'ın eşi İbrahim, Ayşe, Hatice, Hülya ve Melike'nin babaları Hamit Günay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dağyenice caminden kaldırılacak olup, Dağyenice mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Dağyeniceliler derneği önünden araç kaldırılacaktır. Günay ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÇETİN MERCAN Vefat Tarihi: 21.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Nevriye ve Cemil Mercan'ın oğlu, Çağlar ve Berna Mercan'ın babası Çetin Mercan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Balabancık caminden kaldırılarak Balabancık mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'de valilik önünden araç kaldırılacaktır. Mercan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE ÖZEN Vefat Tarihi: 21.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden Metin Özen'in annesi Ayşe Özen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Byıkali Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Özen ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BİLGİN SERTEL Vefat Tarihi: 21.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ sakinlerinden, Vahide Sertel'in oğlu, Ruhşen Sertel'in kardeşi Bilgin Sertel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Sertel ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZALİHA FIÇI Vefat Tarihi: 21.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Recep Fıçı'nın eşi, Recep Fıçı ve Süleymanpaşa Belediyesi çalışanlarından Zeki Fıçı'nın annesi Zaliha Fıçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Balabancık mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'de eski Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Fıçı ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

ALKAN ŞENGÖNÜL Vefat Tarihi: 20.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Hüseyin Şengönül ve Merhume Muazzez Şengönül'ün oğlu Şeyma ve Numan ŞEngönül'ün kardeşi Alkan Şengönül vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonran Altınova yeni caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Şengönül ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİYE OLUR Vefat Tarihi: 20.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Şarköy Gaziköy Mahallesi sakinlerinden Merhum Ahmet Olur'un eşi Teski'den emekli Yaşar Olur ve Büyükşehir Belediyesi çalışanı Turgut Olur'un anneleri Aliye Olur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gaziköy Caminden kaldırılacak olup Gaziköy Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 14:00'da Çiftlikönü Cami önünden araç kaldırılacaktır. Olur Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN ÇINAR Vefat Tarihi: 20.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hacıköy mahallesi sakinlerinden Kadir Çınar ve Merhum Hakkı Çınar'ın babası Hüseyin Çınar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacıköy caminden kaldırılarak Hacıköy mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Çınar ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024