Vefat Edenler

ZEKAYİ ÖZGÜL Vefat Tarihi: 05.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karansıllı mahallesi sakinlerinden Fırıncı Zeki Özgül, Sanayi Özgül,Nedime Duran ve Bedriye Özgül'ün abisi Zekayi Özgül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karansıllı mahallesinden kaldırılarak Karansıllı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Özgül ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SÜLEYMAN BARAN Vefat Tarihi: 05.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli mahallesi sakinlerinden Mukadder Baran'ın eşi Hüseyin ve Fatma Baran'ın oğulları İbrahim, Bayram Baran ve Emine Kumcu'nun kardeşi Süleyman Baran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Semetli caminden kaldırılarak Semetli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Baran ailesine baş sağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NİMET SOKULGAN Vefat Tarihi: 04.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eski-Ortacami Mahallesi sakinlerinden, merhum Nafiz Sokulgan'ın eşi, Gülşen, Gülten ve Trakya birlikten emekli MHP ilçe eski başkanı Hulusi Sokulgan'ın annesi, Erdal ve Ecenur Sokulgan'ın babannesi Nimet Sokulgan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Softuoğlu caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Sokulgan ailesine baş sağlığı diler, Merhume'nin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
VAHİDE AKINCIL Vefat Tarihi: 04.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden, merhum Osman Akıncıl'ın eşi, Saffet, Ayfer, Raife ve merhum Vahdettin Akıncıl'ın annesi Vahide Akıncıl vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bıyıkali caminden kaldırılarak Bıyıkali Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.
MEMDUNE DERİN Vefat Tarihi: 01.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Ahmet Derin ve Mehmet Derin'in annesi, Memdune Derin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karayahşi Caminden kaldırılacak olup, Karayahşi Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:00'da Şato Düğün Salonu önünden araç kaldırılacaktır.Derin ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN AKDEMİR Vefat Tarihi: 31.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Oğuzlu mahallesi sakinlerinden Salih, Ercan, Bilal, Faruk Akdemir ve Neyda Aydoğdu'nun babaları Hüseyin Akdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Oğuzle caminden kaldırılacak olup Oğuzle mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Çınarlı mahallesi Kapaklı cami önünden araç kaldırılacaktır. Akdemir ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN ALTIN Vefat Tarihi: 31.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Dağyenice Mahallesi sakinlerinden Merhume Emine Altın'ın eşi Saadet,Melda,Nuran ve Ethem Altın'ın babaları Hüseyin Altın vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Dağyenice Caminden kaldırılacak olup Dağyenice Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Dağyeniceliler Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Altın Ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET CEVDET GÜRSEL Vefat Tarihi: 30.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Orta Cami Mahallesi sakinlerinden Merhume Hayriye Gürsel'in eşi Emekli Öğretmen İlknur Türkeş,Tuğlacılar Lisesi Emekli Öğretmen Vildan Gürsel, Merhum Rasim İlhan Gürsel'in babaları Emekli Özel İdare Genel Müdürü Ahmet Cevdet Gürsel vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Gürsel Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020