Vefat Edenler

TURGUT ÖZDEMİR Vefat Tarihi: 24.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ormanlı mahallesi sakinlerinden Fatma Özdemir'in eşi merhum İlter Özdemir'in oğlu İpek ve Buket Özdemir'in babası Şengül, Gönül, Ziyaettin Özdemir'in kardeşi Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Turgut Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Vedat Çeliker caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Özdemir ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BİROL GÜNEYKAYA Vefat Tarihi: 24.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Hürriyet mahallesi sakinlerinden Sabiha Güneykaya'nın eşi, Ahmet ve Osman Güneykaya'nın babası Sanayi esnaflarından makasçı Birol Güneykaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Güneykaya ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

HATİCE AKINCI Vefat Tarihi: 24.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavaşca Mahallesi sakinlerinden Mustafa Akıncı ve Ayşe Akıncı'nın kızı Serpil Akıncı'nın kardeşi Hatice Akıncı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yavaşca caminden kaldırılacak olup Yavaşca mahalle mezarlığına defnedilecektir.Akıncı ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET YILMAZ Vefat Tarihi: 24.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Generli mahallesi sakinlerinden Fatma Yılmaz'ın eşi Hayriye Türkkan, Hamdiye Pomak ve Halil Yılmaz'ın babaları Mehmet Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Generli caminden kaldırılacak olup, Generli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Yılmaz ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ESMA ÖZER Vefat Tarihi: 23.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Meteoroloji Müdürlüğünden emekli Mahmut Özer'in eşi Akın ve Aydın Özer'in annesi Sümbül Özer'in kayınvalidesi Esma Özer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Selimiye caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Özer ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÇETİN ŞEN Vefat Tarihi: 23.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Habibe Şen'in eşi Yiğit Osman Şen'in babası Alaattin ve Metin Şen'in kardeşi Merhum Osman ve merhume Nazife Şen'in oğlu Çetin Şen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılacak olup Muratlı Yukarısevindikli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Şen ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SALİH AKÇAOĞLU Vefat Tarihi: 23.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Emine Akçaoğlu'nun eşi Ali ve Aksu Akçaoğlu'nun babası Muratlı esnaflarından Gömlekçi Salih Akçaoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Akçaoğlu ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÜLTEN ERSAN Vefat Tarihi: 23.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami - Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Merhum Emekli Polis Avni Ersan'ın eşi, Sema Güner ve Eski Tekirdağ Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden emekli Sibel Güvem'in annesi Gülten Ersan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Ersan ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024