Vefat Edenler

MÜBECCEL VOLKAN Vefat Tarihi: 02.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Kemal Volkan'ın eşi Berrin Duygu ve Atilla'nın anneleri Kaşıkçı Mahallesi Eşrafından Mübeccel Volkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Volkan ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET BULUŞ Vefat Tarihi: 01.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden, Sevilay Buluş'un eşi, Umut Buluş'un babası, Ahmet Buluş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra, Altınova Yeni Caminden kaldırılacak olup, Barbaros Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Buluş Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İLHAN SAKAOĞLU Vefat Tarihi: 01.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden,Ayşe Sakaoğlu'nun eşi, Süleyman Sakaoğlu'nun babası, Emine Demir ve Fatma Çalışkan'ın kardeşi İlhan Sakaoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Nusratlı Caminden kaldırılacak olup, Nusratlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:30'da Erdoğan kongre merkezi önünden araç kaldırılacaktır. Sakaoğlu ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET KURÇAK Vefat Tarihi: 01.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Banarlı Mahallesi sakinlerinden, Kadriye Kurçak'ın eşi, Mehmet Kurçak ve Nazmiye Karakaya'nın babası, Ahmet Kurçak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Banarlı Caminden kaldırılacak olup, Banarlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Kurçak ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HAYRİ DURMUŞOĞLU Vefat Tarihi: 31.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Haluk Durmuşoğlu ve Asuman Tabak'ın babaları Efe Gökay Durmuşoğlu, Emek Göksu Durmuşoğlu, Onur Tabak ve Yelda Tabak'ın dedeleri Hayri Durmuşoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey Caminden kaldırılacak olup Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Durmuşoğlu Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN EROL Vefat Tarihi: 31.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Merhume Seher Erol'un eşi Hüsniye ve İsmail Erol'un babaları Karahisarlı eşrafından Hüseyin Erol vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Erol ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NADİR AYBAŞ Vefat Tarihi: 31.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Eski Kahvecilerden merhum Yahya Aybaş'ın eşi Ömür ve Uğur Aybaş ve Sabriye Yarapsan'ın annesi Kemal Yarapsan'ın kayınvalidesi Nadir Aybaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Aybaş ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET ÖZGÜÇ Vefat Tarihi: 31.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Hacer Özgüç'ün eşi Şennur Üstün ve Şerife Kayın'ın babası Veli Özgüç'ün kardeşi Mehmet Özgüç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup, Kaşıkçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Özgüç ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024