Vefat Edenler

EMETİ GACA Vefat Tarihi: 13.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara Hemit Mahallesi sakinlerinden Hüseyin Gaca'nın eşi Ramazan Gaca'nın annesi Emeti Gaca vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hemit Caminden kaldırılacak olup Hemit Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Gaca ailesi başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ZEYNEP VATANSEVER Vefat Tarihi: 13.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl mahallesi sakinlerinden Demir Vatansever'in annesi Zeynep Vatansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra EbuBekir Sıddık caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Vatansever ailesi başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HURİYE GÜNAY Vefat Tarihi: 12.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler İnecik mahallesi sakinlerinden Tarım Kredi Kooperatifi Emekli Müdürü merhum Recep Günay'ın eşi Huriye Günay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Günay ailesine başsağlığı diler. Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ERDOĞAN KARTAL Vefat Tarihi: 11.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros mahallesi sakinlerinden Huriye Kartal'ın eşi öğretmen Tülay Güneş ve Gülay Çiftçi'nin babası öğretmen Yılmaz Güneş'in kayınpederi Erdoğan Kartal vefat emiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Kartal ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YAŞAR GÜLER Vefat Tarihi: 11.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden Gerçek Güler'in eşi Mıstık Güler ve Akgül Güler'in oğulları Boyacı Yaşar Güler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Murat caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Güler ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ERDİ KURNAZ Vefat Tarihi: 10.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Mümin Kurnaz ve Sevgi Kurnaz'ın oğlu Ferdi Kurnaz'ın kardeşi Nurcan Kurnaz'ın kayınbirader'i Erdi Kurnaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Kurnaz ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NEBAHAT MAÇIN Vefat Tarihi: 10.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden merhum Ömer Maçın'ın eşi Selver, Serdar,Selahattin,Aynur Maçın ve Tennur Sezer'in annesi Nebahat Maçın vefat etmiş. Cenazesi bugün öğle namazından sonra sohteoğlu caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Maçın ailesine baş sağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YAŞARİYE TÜRKSEVEN Vefat Tarihi: 10.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhum Çetin Boru'nun eşi Enes Boru'nun annesi Hakan Türkseven,Reşat Türkseven,Şehit Yaşar Türkseven ve Filiz Aydemir'in ablaları Yaşariye Türkseven vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özgüller Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Boru ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020