Vefat Edenler

REYHAN GÜNDOĞAN Vefat Tarihi: 14.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Nail Gündoğan'ın eşi Miray Gündoğan'ın annesi merhum Üzeyir Özcan ve Nuran Özcan'ın kızı Reyhan Gündoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hasan Efendi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Gündoğan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SERVET UÇKAN Vefat Tarihi: 13.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Yaşar Uçkan'ın eşi İnci Kantarcı ve Ali Uçkan'ın annesi Servet Uçkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Uçkan ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEBAHAT AKINCI Vefat Tarihi: 13.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Veleddin Akıncı'nın eşi Ebru Aydemir ve Teski çalışanı Rıdvan Akıncı'nın annesi Sebahat Akıncı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Murat caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Akıncı ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MECİT ALAYBAŞI Vefat Tarihi: 13.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Pamuk Alaybaşı'nın eşi Banu Gelmez ve Yusuf Alaybaşı'nın babası Mecit Alaybaşı cefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Alaybaşı ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duruyuruz.
MUSA ATALAYIN Vefat Tarihi: 13.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Afiyet Atalayın'ın eşi Selçuk Atalayın ve Dilek Asutay'ın babaları Musa Atalayın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Atalayın Ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
EMİNE OLGUN Vefat Tarihi: 13.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar Mahallesi sakinlerinden Merhum Emekli Mübaşir Hasan Olgun'un eşi Fatma Kesimci, Mehmet, Osman, Orhan ve Yakup Olgun'un anneleri Maliyeden Emekli Veznedar Sebahattin Kesimci'nin Kayınvalidesi Çiftlikönü Eşrafından Emine Olgun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Olgun Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duruyuruz.
AYŞE TETİK Vefat Tarihi: 13.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Tetik'in eşi Hatice, Sebahat ve Ali Tetik'in anneleri Ayşe Tetik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Sabri Efendi caminden kaldırılacaktır. Tetik ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HAMİDE LAFÇI Vefat Tarihi: 12.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ferhadanlı mahallesi sakinlerinden, merhum Ramis Lafçı'nın eşi, merhum Öğretmen Mehmet Lafçı, Emekli Öğretmen Halil Lafçı ve Necdet Lafçı'nın annesi Hamide Lafçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Ferhadanlı caminden kaldırılarak Ferhadanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de 100. yıl mahallesindeki hane önünden araç kaldırılacaktır. Lafçı ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duruyuruz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024