Vefat Edenler

NURİ ARSLANTUNALI Vefat Tarihi: 19.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı Mahallesi sakinlerinden Halk Bankası emeklisi Hatice Arslantunalı'nın eşi Cem Arslantunalı ve Süleymanpaşa Belediyesi çalışanı Hande Arslantunalı'nın babaları Güner ve İmdat Arslantunalı'nın kardeşleri Nuri Arslantunalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Değirmenaltı Gazi Süleymanpaşa Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Arslantunalı Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
REMZİYE YILDIRIM Vefat Tarihi: 19.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Uçmakdere Mahallesi sakinlerinden Ahmet Yıldırım'ın eşi Gürkan, Ümmü ve Aytül Yıldırım'ın anneleri Ünver,Osman,Enver ve Muammer İkizler'in kardeşleri Remziye Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Uçmakdere Caminden kaldırılacak olup, Uçmakdere Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşı Mevkiinden araç kaldırılacaktır. Yıldırım Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET FENLİ Vefat Tarihi: 18.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Generli Mahallesi sakinlerinden, Merhum Galip Fenli ve Ayşe Fenli'nin oğlu, Fatma Fenli'nin eşi, Talip Fenli ve Sebile'nin abisi, Ahmet Fenli vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Generli Caminden kaldırılacak olup, Generli Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:30'da Özdemirler önünden araç kaldırılacaktır.Fenli Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RECEP TOPUZ Vefat Tarihi: 18.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl Mahallesi sakinlerinden, Hadiye Karaküçük ve Hamdi Topuz'un kardeşi, Faruk Karaküçük'ün dayısı, İsmail ve Talha Topuz'un amcası, Malkara eşrafından Recep Topuz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacıilbey Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Topuz ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET MUHAMMED GARİP Vefat Tarihi: 17.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Fikriye Garip'in eşi, Zeynep, Ahmet. Ayşe ve Fatma'nın babası, Mehmet Muhammed Garip vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Garip Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
VASIF AKSOY Vefat Tarihi: 17.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Umurbey mahallesi İbrahim Aksoy'un babası, Serkan Çetin ve Sercan Aksoy'un dedesi Vasıf Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu Umurbey caminden kaldırılarak Hayrabolu Umurbey mahalle mezarlığına defnedilecektir. Aksoy ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.
MÜRVET SELÇUK Vefat Tarihi: 17.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Eşrafından, İsmail Selçuk'un eşi, Recep, Recail, Mefail Selçuk ve Nuray Boyvat'ın annesi, Mürvet Selçuk vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Köseilyas Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Selçuk Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İSMAİL HAKKI ÖZKAYA Vefat Tarihi: 17.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Fevziye Özkaya'nın eşi Naim Özkaya, Nilda Can ve Ceylan Yırcı'nın babaları Tekel'den emekli İsmail Hakkı Özkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Eski Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Özkaya ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024