Vefat Edenler

HACER KORKMAZ Vefat Tarihi: 09.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Nusratfakı Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Korkmaz'ın eşi Sevim ve Nevin'in anneleri Ortaca Mahallesi Eski Muhtarı Davut Türüdü ve Fuat Büdün'ün kayınvalidesi Hacer Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Nusratfakı Caminden kaldırılacak olup Nusratfakı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 14:30'da Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı önünden araç kaldırılacaktır. Korkmaz Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
VELİ ÖZGÜR Vefat Tarihi: 09.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden Niyazi, Süleyman ve Nefide Özgür'ün babaları Veli Özgür vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından soonra Bahçelievler caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Özgür ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ ATİK Vefat Tarihi: 08.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Selçuk Mahallesi sakinlerinden Fatma Atik'in eşi eski sanayi mobilyacı ustalarından Hasan ve Ersan Atik'in babaları Ali Atik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk Caminden kaldırılacak olup Selçuk Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Atik Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

NURAY ELBİR Vefat Tarihi: 07.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Merum Mehmet Elbir ve Hatice Elbir'in kızı, Emine Algın'ın kardeşi, Nuray Elbir vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Elbir Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ YILMAZ Vefat Tarihi: 07.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Dağyenice Mahallesi sakinlerinden Merhume Ayşe Yılmaz'ın eşi Yaşar, Birol, Cemal, Ersoy ve Tijen Yılmaz'ın babaları Ali Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dağyenice Caminden kaldırılacak olup Dağyenice Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Tepe Değirmenler Dağyeniceliler Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Yılmaz Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HALİL AÇMAZ Vefat Tarihi: 06.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara - Yörük Mahallesi sakinlerinden, Merhume Bahriye Açmaz'ın eşi, Merhum Hüseyin,Hasan ve Şenol babası Halil Açmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yörük Caminden kaldırılacak olup, Yörük Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 14:00'da eski Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Açmaz ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET SEVİL Vefat Tarihi: 06.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden, Şennur, Ethem ve Şengül'ün babası Ahmet Sevil vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Sevil ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HARUN MİDİL Vefat Tarihi: 06.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yukarıkılıçlı mahallesi sakinlerinden Şükran Midil'in eşi Zafer Midil'in amcası Mustafa, Remziye ve Hasibe Midil'in kardeşi merhum Mehmet Midil'in oğlu Harun Midil vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yukarıkılıçlı caminden kaldırılacak olup, Yukarıkılıçlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Midil ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024